Turiec Cup 1

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 09.08.2020 Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information

Registrovaný:    HANDGUN - 30EUR
                            PCC - 30EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
General Information

1. kolo Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Pre Match date : 08.08.2020
Pre Match Time Registration : 10:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 09.08.2020
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 10.02.2020
Time after which you can begin registration on Match : 07:00
Deadline : 05.08.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 15:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Range Master Dolňan Zdeno
Match Director Chalupa Cyril
Match Manager Hrivnák Rastislav
Quarter Master Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 20 Logged: 19 Register to Pre Match with the squad
Capacity of PM
20
Free slots to PM
1
Main Match (MM)
Squad 1 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 12 Logged: 4 + 9 reserved Register to Match with the squad
Squad 2 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 12 Logged: 3 + 9 reserved Register to Match with the squad
Squad 3 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 12 Logged: 0 Register to Match with the squad
Squad 4 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 12 Logged: 0 Register to Match with the squad
Capacity of MM
48
Free slots to MM
41

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 110
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Wating squad First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 No
2 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 No
3 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.02.2020 No
4 Bartoš Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 10.02.2020 No
5 Takáč Michal Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 10.02.2020 No
6 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major 10.02.2020 No
7 Michalák Norbert Slovakia Production Optics Senior Minor 10.02.2020 No
8 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 10.02.2020 No
9 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 10.02.2020 No
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 10.02.2020 No
11 ČIAMPOR Marek Slovakia Standard Regular Minor 10.02.2020 No
12 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 11.02.2020 No
13 Fábry Milan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 11.02.2020 No
14 Přikryl Martin Slovakia Production Regular Minor 12.02.2020 No
15 Musil Jozef Slovakia Standard Regular Minor 12.02.2020 No
16 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 13.02.2020 No
17 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 13.02.2020 No
18 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 13.02.2020 No
19 Ecker Karol Slovakia Standard Senior Minor 18.02.2020 No
20 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor 18.02.2020 No
21 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 19.02.2020 No
22 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 19.02.2020 No
23 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 22.02.2020 No
24 Pančík Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 29.02.2020 No
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
5 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor RO 02.03.2020 Yes
6 Čumová Miroslava Slovakia Standard Lady Minor strelec 12.02.2020 Yes
7 Pálka Ján Slovakia Pistol Caliber Carabine Senior Minor strelec 12.02.2020 Yes
8 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
9 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
10 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.02.2020 Yes
11 Ondrik Miroslav Slovakia Standard Regular Minor strelec 14.02.2020 Yes
12 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 12.02.2020 Yes
13 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Yes
14 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RM 10.02.2020 Yes
15 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Junior Minor RO 10.02.2020 Yes
16 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Yes
17 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
18 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
19 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 Yes
20 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Yes
21 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor MP 10.02.2020 Yes
22 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major SO 10.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Adamec Ľuboš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 09.03.2020 Yes
11 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor strelec 26.02.2020 Yes
12 Čorný Erik Slovakia Production Regular Minor strelec 12.02.2020 Yes
13 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
11 Fajnor Rastislav Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
12 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Reserved by the organizer
12 Reserved by the organizer
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Reserved by the organizer
12 Reserved by the organizer
Stat List: Turiec Cup 1
RegionSlovakia
Count26
DivisionProductionProduction OpticsStandardPistol Caliber CarabineRevolver
Count1111031
CategoryRegularSuper SeniorLadySenior
Count20123
SquadCount
Wating squad24
Prematch19
Squad 14
Squad 23
Squad 30
Squad 40
Premach Sum19
Main Match Sum7
Summary26
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Adamec Ľuboš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 10.03.2020
2 1014 Bartoš Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad no confirmed No
3 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 12.02.2020
4 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Wating squad no confirmed No
5 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 15.02.2020
6 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor Prematch confirmed Yes 02.03.2020
7 0 ČIAMPOR Marek SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
8 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor Wating squad no confirmed No
9 0 Čorný Erik SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 13.02.2020
10 0 Čumová Miroslava SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 24.02.2020
11 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Prematch confirmed Yes
12 0 Ecker Karol SVK Standard Senior Minor Wating squad no confirmed No
13 0 Fábry Milan SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
14 0 Fajnor Rastislav SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 15.02.2020
15 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 14.02.2020
16 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Wating squad no confirmed No
17 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Junior Minor Prematch confirmed Yes
18 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
19 0 Jankovič Ivan SVK Production Regular Minor Wating squad no confirmed No
20 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
21 0 Jendrol Dominik SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
22 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
23 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes
24 0 Kubus Matúš SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 19.02.2020
25 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
26 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 18.02.2020
27 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
28 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
29 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Wating squad no confirmed No
30 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
31 0 Michalák Norbert SVK Production Optics Senior Minor Wating squad no confirmed No
32 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 11.02.2020
33 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch confirmed Yes
34 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
35 0 Milan Ružička SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
36 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
37 0 Musil Jozef SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
38 0 Ondrik Miroslav SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 14.02.2020
39 1175 Pálka Ján SVK Pistol Caliber Carabine Senior Minor Prematch confirmed Yes 24.02.2020
40 1891 Pančík Vladimír SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
41 0 Přikryl Martin SVK Production Regular Minor Wating squad no confirmed No
42 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 27.02.2020
43 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No
44 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor Wating squad no confirmed No
45 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
46 0 Takáč Michal SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad no confirmed No
47 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor Wating squad no confirmed No
48 0 Vančo Ján SVK Revolver Regular Minor Prematch confirmed Yes 19.02.2020
49 0 Vančo st. Ján SVK Revolver Super Senior Major Wating squad no confirmed No
50 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Wating squad no confirmed No

Not created any information for this section

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 89 guests and no members online