Turiec Cup 1

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 08.08.2020 Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information
99
Registrovaný:    HANDGUN - 30EUR  
                            PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 5.8.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR 

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
General Information
 
1. kolo Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Pre Match date : 07.08.2020
Pre Match Time Registration : 10:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 08.08.2020
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 10.02.2020
Time after which you can begin registration on Match : 07:00
Deadline : 05.08.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 15:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Range Master Valent Peter
Match Director Chalupa Cyril
Match Manager Hrivnák Rastislav
Stats Officer Chalupa Cyril
Quarter Master Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 25 Logged: 23
Capacity of PM
25
Free slots to PM
2
Main Match (MM)
Squad 1 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 10 Logged: 7
Squad 2 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 10 Logged: 6 + 5 reserved
Squad 3 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 10 Logged: 7 + 6 reserved
Squad 4 Date: Saturday 18th April 2020 Capacity: 10 Logged: 8 + 2 reserved
Capacity of MM
40
Free slots to MM
12

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 110
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Wating squad First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
Not registered any shooter
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Zvalová Jana Slovakia Standard Lady Minor strelec 31.07.2020 Yes
3 Mituch Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 28.07.2020 Yes
4 Matejka Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 26.07.2020 Yes
5 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.07.2020 Yes
6 Adamec Ľuboš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 09.03.2020 Yes
7 Harmath Marián Slovakia Production Regular Minor strelec 16.06.2020 Yes
8 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
9 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor RO 02.03.2020 Yes
10 Čumová Miroslava Slovakia Standard Lady Minor strelec 12.02.2020 Yes
11 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
12 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
13 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.02.2020 Yes
14 Ondrik Miroslav Slovakia Standard Regular Minor strelec 14.02.2020 Yes
15 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor strelec 12.02.2020 Yes
16 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Yes
17 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RM 10.02.2020 Yes
18 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Junior Minor RO 10.02.2020 Yes
19 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Yes
20 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
21 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 Yes
22 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Yes
23 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor MP 10.02.2020 Yes
24 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major SO 10.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Pančík Vladimír Slovakia Standard Regular Minor strelec 29.02.2020 Yes
2 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 22.02.2020 Yes
3 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major strelec 10.02.2020 Yes
4 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
5 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 Yes
6 Labanc Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.06.2020 Yes
7 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor strelec 26.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Yes
7 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor strelec 11.02.2020 Yes
8 Přikryl Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 12.02.2020 Yes
9 Bulka Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 06.07.2020 Yes
10 Musil Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 12.02.2020 Yes
11 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Labanc Daniel Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.06.2020 Yes
8 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.02.2020 Yes
9 Labanc Martin Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 06.07.2020 Yes
10 Kašiar michal Slovakia Production Regular Minor strelec 30.07.2020 Yes
11 Gjabel Radoslav Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.07.2020 Yes
12 Tomaščin Andrej Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 28.07.2020 Yes
13 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.07.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 18th April 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 04.08.2020 Yes
4 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor strelec 19.02.2020 Yes
5 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor strelec 19.02.2020 Yes
6 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 03.08.2020 Yes
7 Vaneková Silvia Slovakia Standard Lady Minor strelec 24.07.2020 Yes
8 Hronská Anna Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.07.2020 Yes
9 Ecker Karol Slovakia Standard Senior Minor strelec 18.02.2020 Yes
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor strelec 10.02.2020 Yes
Stat List: Turiec Cup 1
RegionSlovakia
Count51
DivisionStandardProductionPistol Caliber CarabineProduction OpticsRevolver
Count3015312
CategoryLadyRegularSuper SeniorSenior
Count73635
SquadCount
Wating squad0
Prematch23
Squad 17
Squad 26
Squad 37
Squad 48
Premach Sum23
Main Match Sum28
Summary51
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Adamec Ľuboš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes 10.03.2020
2 0 Bálek Boris SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 20.07.2020
3 1014 Bartoš Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad no confirmed No
4 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 12.02.2020
5 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 04.08.2020
6 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 26.07.2020
7 0 Bulka Martin SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 07.07.2020
8 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor Prematch confirmed Yes 02.03.2020
9 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor Squad 2 confirmed Yes 15.07.2020
10 0 Čumová Miroslava SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 24.02.2020
11 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Prematch confirmed Yes
12 0 Ecker Karol SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 21.07.2020
13 0 Gjabel Radoslav SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 31.07.2020
14 0 Harmath Marián SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 17.06.2020
15 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 14.02.2020
16 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 1 confirmed Yes 15.07.2020
17 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Junior Minor Prematch confirmed Yes
18 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
19 0 Hronská Anna SVK Standard Lady Minor Squad 4 confirmed Yes 16.07.2020
20 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
21 0 Kašiar michal SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 31.07.2020
22 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes
23 0 Kubus Matúš SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 19.02.2020
24 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 15.07.2020
25 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 18.02.2020
26 0 Labanc Daniel SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 02.07.2020
27 0 Labanc Martin SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 02.07.2020
28 0 Labanc Martin SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 02.07.2020
29 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
30 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
31 20 Matejka Martin SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 27.07.2020
32 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 15.07.2020
33 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
34 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 11.02.2020
35 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch confirmed Yes
36 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 04.08.2020
37 0 Milan Ružička SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 23.07.2020
38 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
39 0 Mituch Jozef SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 29.07.2020
40 0 Musil Jozef SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 07.07.2020
41 0 Ondrik Miroslav SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 14.02.2020
42 1891 Pančík Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 04.08.2020
43 0 Přikryl Martin SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 15.07.2020
44 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 27.02.2020
45 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 17.07.2020
46 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 04.08.2020
47 0 Tomaščin Andrej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 31.07.2020
48 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 04.08.2020
49 0 Vančo Ján SVK Revolver Regular Minor Prematch confirmed Yes 19.02.2020
50 0 Vančo st. Ján SVK Revolver Super Senior Major Squad 1 confirmed Yes 22.07.2020
51 0 Vaneková Silvia SVK Standard Lady Minor Squad 4 confirmed Yes 24.07.2020
52 0 Zvalová Jana SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 31.07.2020

Not created any information for this section

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 390 guests and no members online