Tatry Open '18
CountryANO | |
Shooting Range Jasná Date 25.08.2018 | Organizer Phone 0903784786 TAAŠ Mlynica |
Payment Information
Štartovné vo výške 23€ prosíme uhradiť prevodom, do SPRÁVY PRE ADRESÁTA meno strelca.
Číslo účtu: 2900790844
Štartovné vo výške 23€ prosíme uhradiť prevodom, do SPRÁVY PRE ADRESÁTA meno strelca.
Číslo účtu: 2900790844
IBAN: SK2083300000002900790844
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
Účet FIO banka Slovensko
Majiteľ účtu:
TATRANSKÁ ASOCIÁCIA ALTERNATÍVNYCH ŠPORTOV, o.z.
Účet FIO banka Slovensko
Majiteľ účtu:
TATRANSKÁ ASOCIÁCIA ALTERNATÍVNYCH ŠPORTOV, o.z.
General Information
Po pozitívnych ohlasoch zo strany strelcov, sme sa v mene klubov ŠSK Pribylina a TAAŠ Mlynica rozhodli aj tento rok zorganizovať pretek Tatry Open na krásnej a tento rok znova o čosi krajšej strelnici v Lazisku v ŠPORTOVO - STRELECKOM AREÁLE Jasná GPS 49° 01´25.08"N 19° 32´45.90"E)
Pre strelcov bude pripravených 7 streleckých situácií (1 hotrange) s celkovým počtom rán 140.
Registrácia a platba online.
Na mieste bude registrácia možná len v prípade voľných slotov a so zvýšeným štartovným 30€
Každý strelec dostane v rámci štartovného malý prezent a občerstvenie v cene štartovného.
Pre strelcov bude pripravených 7 streleckých situácií (1 hotrange) s celkovým počtom rán 140.
Registrácia a platba online.
Na mieste bude registrácia možná len v prípade voľných slotov a so zvýšeným štartovným 30€
Každý strelec dostane v rámci štartovného malý prezent a občerstvenie v cene štartovného.
Main Match : 25.08.2018
Main Match Time First Shot : 09:30
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 09.07.2018
Time after which you can begin registration on Match : 20:00
Deadline : 24.08.2018
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:00
|
Range Master
Valent Peter
Match Director
Tišťan Martin
Match Manager
Golein Martin
Range Officer
Mindek Martin
Quarter Master
Klaučo Vladimír
Medical help
Martin Golein
Match Attachment
294019181PlagatInfoTATRYOPEN18.pdf
|
Pre Match (PM)
|
Capacity of PM | 0 |
Free slots to PM | 0 |
Main Match (MM)
|
||||
Squad 1 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 12 | |
Squad 2 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 11 | |
Squad 3 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 11 | |
Squad 4 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 12 | |
Squad 5 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 11 | |
Squad 6 | Date: Saturday 25th August 2018 | Capacity: 12 | Logged: 12 |
Capacity of MM | 72 |
Free slots to MM | 3 |
Division :
Standard | Production |
Level :
1 |
Fiream type :
Pistol |
Factor :
Major | Minor |
Match Rounds :
140
Category Shooters :
Senior Junior Lady Regular
Stage
Type: Medium course of fire
Targets: 8 x IPSC 2 x IPSC Popper 4 x IPSC Plate 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 22
Max Stage Points: 110
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Zásobník v šachte, komora prázdna.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Targets: 8 x IPSC 2 x IPSC Popper 4 x IPSC Plate 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 22
Max Stage Points: 110
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Zásobník v šachte, komora prázdna.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Type: Long course of fire
Targets: 13 x IPSC 5 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Targets: 13 x IPSC 5 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Type: Short course of fire
Targets: 3 x IPSC 2 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper
Maximum rounds to be scored: 9
Max Stage Points: 45
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Šachta prázdna, komora prázdna, zásobníky v nosičoch.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Targets: 3 x IPSC 2 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper
Maximum rounds to be scored: 9
Max Stage Points: 45
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Šachta prázdna, komora prázdna, zásobníky v nosičoch.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Type: Short course of fire
Targets: 5 x IPSC 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Plate 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 12
Max Stage Points: 60
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Targets: 5 x IPSC 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Plate 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 12
Max Stage Points: 60
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Type: Medium course of fire
Targets: 8 x IPSC 2 x plate 1 x IPSC Popper 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 19
Max Stage Points: 95
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Targets: 8 x IPSC 2 x plate 1 x IPSC Popper 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 19
Max Stage Points: 95
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Type: Medium course of fire
Targets: 6 x IPSC 2 x plate 2 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Obe ruky na značkách.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom, JEDNOU RUKOU.
Targets: 6 x IPSC 2 x plate 2 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Obe ruky na značkách.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom, JEDNOU RUKOU.
Type: Long course of fire
Targets: 13 x IPSC 5 x plate 1 x IPSC popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Targets: 13 x IPSC 5 x plate 1 x IPSC popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kohút Milan | Standard | Regular | Minor | strelec | 20.08.2018 | Yes | ||
2 | Hrivnák Rastislav | Production | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
3 | Košíková Simona | Standard | Lady | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
4 | Faťun Štefan | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
5 | Kvasnica Juraj | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
6 | Slanina Peter | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
7 | Slanina Svetozár | Standard | Senior | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
8 | Bartoš Peter | Production | Regular | Minor | Strelec | 11.07.2018 | Yes | ||
9 | Dovala Anton | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
10 | Zubal Jan | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
11 | Mikes Filip | Standard | Regular | Major | 16.07.2018 | Yes | |||
12 | Jenčik Milan | Production | Regular | Minor | 18.07.2018 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bednářová Helena | Standard | Lady | Minor | strelec | 11.07.2018 | Yes | ||
2 | Vauška Marek | Standard | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
3 | Kleniar Igor | Standard | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
4 | Mikloš Michal | Standard | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
5 | Budiak Vladimír | Production | Regular | Minor | strelec | 12.07.2018 | Yes | ||
6 | Timanik Ján | Standard | Senior | Minor | 18.07.2018 | Yes | |||
7 | Sčensný Štefan | Standard | Regular | Minor | 24.07.2018 | Yes | |||
8 | Standard | Senior | Minor | 25.07.2018 | Yes | ||||
9 | Kozmon Michal | Standard | Regular | Minor | Strelec | 08.08.2018 | Yes | ||
10 | Podstavek Roman | Standard | Senior | Minor | 09.08.2018 | Yes | |||
11 | Tomeček Ján | Standard | Regular | Minor | strelec | 20.08.2018 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jesensky Peter | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
2 | Štrbina Roman | Standard | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
3 | Lizúch Martin | Production | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
4 | Kišš Juraj | Standard | Regular | Minor | 18.07.2018 | Yes | |||
5 | Krajčír Dalibor | Standard | Regular | Minor | strelec | 18.07.2018 | Yes | ||
6 | Kralik Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 18.07.2018 | Yes | ||
7 | |||||||||
8 | ČÍŽIK Daniel | Standard | Regular | Minor | strelec | 26.07.2018 | Yes | ||
9 | Jankovič Ivan | Production | Regular | Minor | Strelec | 04.08.2018 | Yes | ||
10 | Heinrich Roman | Production | Regular | Minor | 18.08.2018 | Yes | |||
11 | Knieža Vlado | Production | Regular | Minor | 19.08.2018 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hlaváčiková Alica | Standard | Lady | Minor | strelec | 11.07.2018 | Yes | ||
2 | Mertl Zdenko | Standard | Regular | Minor | strelec | 11.07.2018 | Yes | ||
3 | Jendrol Dominik | Standard | Regular | Minor | strelec | 11.07.2018 | Yes | ||
4 | Spratek Dušan | Standard | Senior | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
5 | Labaj Marian | Standard | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
6 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | 16.07.2018 | Yes | |||
7 | Ťažký Miroslav | Standard | Senior | Minor | 16.07.2018 | Yes | |||
8 | Pančík Ľubomír | Standard | Senior | Minor | 16.07.2018 | Yes | |||
9 | Žabka Martin | Standard | Regular | Minor | 19.07.2018 | Yes | |||
10 | Production | Regular | Minor | 27.07.2018 | Yes | ||||
11 | Grešová Lucia | Standard | Lady | Minor | 02.08.2018 | Yes | |||
12 | Barancik Ivan | Standard | Regular | Minor | 20.08.2018 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 5 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čičman Jozef | Standard | Senior | Minor | 02.08.2018 | Yes | |||
2 | Stancek st. Dusan | Standard | Senior | Minor | 29.07.2018 | Yes | |||
3 | Hukel Miroslav | Standard | Senior | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
4 | Duroň Pavol | Standard | Regular | Minor | Shooter | 12.07.2018 | Yes | ||
5 | Fiala Oliver | Standard | Senior | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
6 | Čontoš Ladislav | Production | Senior | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
7 | Stanko Pavol | Standard | Regular | Minor | 14.07.2018 | Yes | |||
8 | Urda Jozef | Standard | Senior | Minor | 14.07.2018 | Yes | |||
9 | Trancygier Tomáš | ||||||||
10 | StancekJr. Dusan | Standard | Regular | Minor | 29.07.2018 | Yes | |||
11 | Joščak Dominik | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.08.2018 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 6 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zebegney Laco | Standard | Regular | Minor | 12.07.2018 | Yes | |||
2 | Chochula Milos | Production | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
3 | Chochula Samuel | Production | Regular | Minor | 11.07.2018 | Yes | |||
4 | Kubica Dusan | Production | Regular | Minor | 23.07.2018 | Yes | |||
5 | BOPKOVÀ Enikö | Standard | Lady | Minor | strelec | 23.07.2018 | Yes | ||
6 | Janky Roman | Standard | Regular | Minor | 02.08.2018 | Yes | |||
7 | Sevcik Filip | Standard | Regular | Minor | 08.08.2018 | Yes | |||
8 | Vilinský Tomáš | Standard | Regular | Minor | 13.08.2018 | Yes | |||
9 | Jurkowski Marcin | Production | Regular | Minor | 20.08.2018 | Yes | |||
10 | Jurkowski Adam | Production | Regular | Minor | 20.08.2018 | Yes | |||
11 | Bereś Krzysztof | Standard | Senior | Major | 20.08.2018 | Yes | |||
12 | Gonciarz Michał | Production | Regular | Minor | 20.08.2018 | Yes |
Main Match registration shooter WAITING First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gallik Emil | Standard | Senior | Minor | 02.08.2018 | No | |||
2 | Eliaš Marek | Standard | Regular | Minor | 16.08.2018 | Yes | |||
3 | Kucera Lubos | Production | Regular | Minor | 29.07.2018 | No | |||
4 | Daru Peter | Standard | Regular | Minor | 13.07.2018 | No |
Stat List: Tatry Open '18 | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 62 | 3 | 4 |
Division | Standard | Production | ||
Count | 51 | 16 | 2 |
Category | Regular | Lady | Super Senior | Senior | Junior | ||
Count | 45 | 5 | 4 | 10 | 3 | 2 |
Squad | Count |
---|---|
Squad 1 | 12 |
Squad 2 | 11 |
Squad 3 | 11 |
Squad 4 | 12 |
Squad 5 | 11 |
Squad 6 | 12 |
WAITING | 4 |
Premach Sum | 0 |
Main Match Sum | 69 |
Summary | 69 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 0 | Anton Dovala | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
2 | 0 | Barancik Ivan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
3 | 1014 | Bartoš Peter | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 30.07.2018 |
4 | 0 | Bednářová Helena | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 12.07.2018 |
5 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.08.2018 |
6 | 0 | Bereś Krzysztof | POL | Standard | Senior | Major | Squad 6 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
7 | 9415 | BOPKOVÀ Enikö | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
8 | 1792 | Budiak Vladimír | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 13.07.2018 |
9 | 0 | Chochula Milos | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
10 | 0 | Chochula Samuel | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
11 | 0 | Čičman Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
12 | 0 | ČÍŽIK Daniel | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 27.07.2018 |
13 | 0 | Čontoš Ladislav | SVK | Production | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 27.07.2018 |
14 | 0 | Daru Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | WAITING | no confirmed | No | |
15 | 0 | Duroň Pavol | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 13.07.2018 |
16 | 0 | Eliaš Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | WAITING | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
17 | 0 | Fiala Oliver | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 13.07.2018 |
18 | 0 | Gallik Emil | SVK | Standard | Senior | Minor | WAITING | no confirmed | No | |
19 | 0 | Gonciarz Michał | POL | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
20 | 0 | Grešová Lucia | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
21 | 0 | Heinrich Roman | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 15.08.2018 |
22 | 0 | Hlaváčiková Alica | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
23 | 1346 | Hrivnák Rastislav | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
24 | 0 | hukel miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 13.08.2018 |
25 | 0 | Jankovič Ivan | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 07.08.2018 |
26 | 0 | Janky Roman | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 17.08.2018 |
27 | 1751 | Jenčik Milan | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 19.07.2018 |
28 | 0 | Jendrol Dominik | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
29 | 0 | Jesensky Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 16.07.2018 |
30 | 0 | Joščak Dominik | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 07.08.2018 |
31 | 1110 | Juraj Kišš | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 15.08.2018 |
32 | 0 | Jurkowski Adam | POL | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
33 | 0 | Jurkowski Marcin | POL | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
34 | 0 | Kleniar Igor | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
35 | 0 | Knieža Samuel | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
36 | 1767 | Knieža Vlado | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
37 | 81 | Kohút Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
38 | 0 | Košíková Simona | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
39 | 971296 | Kozmon Michal | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
40 | 0 | Krajčír Dalibor | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 19.07.2018 |
41 | 0 | Kralik Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 07.08.2018 |
42 | 1699 | Kubica Dusan | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
43 | 0 | Kucera Lubos | SVK | Production | Regular | Minor | WAITING | no confirmed | No | |
44 | 0 | Kvasnica Juraj | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
45 | 0 | Labaj Marian | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
46 | 0 | Lizúch Martin | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 15.08.2018 |
47 | Machút Vladimír | Production | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 14.08.2018 | ||
48 | 0 | Mertl Zdenko | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.07.2018 |
49 | 1832 | Mikes Filip | SVK | Standard | Regular | Major | Squad 1 | confirmed | Yes | 31.07.2018 |
50 | 0 | Mikloš Michal | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
51 | 0 | Pančík Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.08.2018 |
52 | 0 | Podstavek Roman | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 10.08.2018 |
53 | 0 | Sčensný Štefan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 25.07.2018 |
54 | 0 | Sevcik Filip | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 09.08.2018 |
55 | 0 | Slanina Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 06.08.2018 |
56 | 0 | Slanina Svetozár | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 06.08.2018 |
57 | 0 | Spratek Dušan | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 13.08.2018 |
58 | 0 | Stancek st. Dusan | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 31.07.2018 |
59 | 0 | StancekJr. Dusan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 31.07.2018 |
60 | 0 | Stanko Pavol | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 15.08.2018 |
61 | 0 | Štefan Faťun | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
62 | 0 | Strapec Stanislav | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
63 | 0 | Štrbina Roman | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | 25.07.2018 |
64 | 0 | Ťažký Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 17.08.2018 |
65 | 0 | Timanik Ján | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 19.07.2018 |
66 | 0 | Tomáš Vilinský | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
67 | 2226 | Tomeček Ján | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
68 | Tvrdý Viliam | Standard | Senior | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 26.07.2018 | ||
69 | 0 | Urda Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 5 | confirmed | Yes | 13.08.2018 |
70 | 0 | Vauška Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |
71 | 0 | Žabka Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | 20.08.2018 |
72 | 0 | Zebegney Laco | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 6 | confirmed | Yes | 21.08.2018 |
73 | 0 | Zubal Jan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | 14.08.2018 |