Východoslovenský strelecký šampionát HG/PCC

Country Slovakia facebook share
Východoslovenský strelecký šampionát HG/PCC
Shooting Range Hodkovce Date 09.10.2022 Organizer Phone 0915184709 Strelecký klub Hodkovce +
Payment Information
Štartovné na súťaž je 25 €.

Členovia SADS majú zľavnené štartovná 20 € !!!
Junior 10 €

Na mieste sa platí štartovné 35 € 

Dvojitý štart + 10 € do výsledkov sa započítavá len prvý štart, druhý je tréning.

Štartovné sa platí vopred na účet streleckého klubu SK HODKOVCE.
IBAN: SK88 7500 0000 0040 1504 3220

Po uhradení štartovného Vás organizátor z ,,čakačky"  zaradí do súťaže. Pri platbe napíšte do poznámky svoje meno a squad. Zaradenie do konkrétneho  squadu, majú prednosť vždy skôr platiaci strelci.

V prípade problémov alebo otázok nás priamo kontaktujte na :

skhodkovce@gmail.com
0915184709
General Information
 
 Základné informácie
Strelecká súťaž podľa pravidiel IPSC je určená pre všetkých držiteľov ZP, členov aj nečlenov SADS.

Vyhodnotenie súťaže vrátane verifikácii výsledkov prebehne elektronickou formou na tejto stránke, e-mailom u každého pretekára alebo budú verifikácie k nahliadnutiu u štatistu. V celom areáli strelnice je prístup na wi-fi. Heslo k prístupu si vyžiadajte u organizátora súťaže. Vyhodnocovať sa bude v PractiScore.

Súťažiaci sa registruje do waiting squadu/čakačky. Po uhradení štartovného bude zaradení do súťaže organizátorom. Pri platbe napíšte svoje meno a squad. Zaradenie do squadov, majú prednosť skôr platiaci strelci.

Záujemcovia o rozhodovanie na súťaži sa registrujú priamo do Prematchu.

Prematch je určený pre rozhodcov a organizátorov súťaže. V prípade záujmu o štart v Prematch/ sobota/ kontaktujte priamo organizátora súťaže na e-mail : skhodkovce@gmail.com

V prípade, že ste zabudli heslo do SORSU a Vám nepríde email na obnovenie hesla kontaktujte admin@sads.sk. Registračný systém funguje, ale stranka SADS nám spôsobuje techn. problémy.

GDPR

1. Dobrovoľný súhlas automaticky dávate Vašou registráciou a platbou že nasledujúce „Osobné údaje“:

 - Meno a priezvisko

 - Emailová adresa

 - Dátum narodenia

 - Fotografie a video z udalosti

 - Telefónne číslo

 Môžu využívať organizátori: Športovo strelecký klub Rebels, IČO: 42323479, Strelecký klub Hodkovce, IČO: 42242002 and 2 Create studio, IČO: 47207361 ďalej ako „Administrátori“ nasledovne:

 2. Vaše údaje budú uschovávané Administrátorom nasledujúcich 5 rokov od termínu povolenia. (Termín povolenia nastáva prihlásením sa na pretek)

 - Vaše osobné údaje budú spracovávané pre potreby registrácie, spracovania výsledkov a slávnostnej ceremónie odovzdávania cien.

 - Vaše osobné údaje budú spracovávané pre marketingové aktivity Administrátorov, sociálne siete, webové stránky, informácie o prebiehajúcich aktivitách.

 3. Vyhlasujete, že Vaše osobné údaje, ktoré dávate, sú pravdivé. Môžete sa rozhodnúť o zrušenie súhlasu zaslaním emailu na adresu skhodkovce@gmail.com

 4. Administrátori použije Vaše osobné údaje automaticky a manuálne Administrátormi a Organizačným Teamom. Personálne údaje budú spracovávané štatistickým systémom a Štatistickým Teamom prostredníctvom software-u. Takisto budú spracovávané Marketingovým Teamom

 5. Stále môžete napísaním e-mailu na e-mailovú adresu: skhodkovce@gmail.com

 - Zrušiť Váš súhlas – povolenie

 - Byť informovaný o Vašich osobných údajoch

 - Vymazať osobné informácie

 - Aktualizovať Vaše osobné údaje

 - aktualizovať Vaše osobné dáta poprosíme na email: skhodkovce@gmail.com

Pre Match date : 08.10.2022
Pre Match Time First Shot : 12:00
Main Match : 09.10.2022
Main Match Time First Shot : 09:00
Day registration options at the beginning of Match : 22.09.2022
Deadline : 08.10.2022
Main Match Time Lottery : 15:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:30
Arbitration fee : 50 EUR
Range Master Adrian Bonk
Match Director Bystrík Zachar
Stats Officer Mesaroš Michal, Gaja Boris
Pre Match (PM)
VŠ Prematch- rozhodcovia Date: Saturday 8th October 2022 Capacity: 12 Logged: 10 Register to Pre Match with the squad
VŠ Prematch 1 Date: Sunday 9th October 2022 Capacity: 10 Logged: 0 Register to Pre Match with the squad
Capacity of PM
22
Free slots to PM
12
Main Match (MM)
VŠ Squad 1 Date: Sunday 9th October 2022 Capacity: 10 Logged: 2 + 8 reserved Register to Match with the squad
VŠ Squad 2 Date: Sunday 9th October 2022 Capacity: 10 Logged: 2 + 9 reserved Register to Match with the squad
VŠ Squad 3 Date: Sunday 9th October 2022 Capacity: 10 Logged: 0 Register to Match with the squad
Capacity of MM
30
Free slots to MM
26

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Pistol PCC |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 135
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Pre-Match registration shooter VŠ Prematch- rozhodcovia First shoot: Saturday 8th October 2022 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor RM, strelec 29.09.2022 No
2 Zachar Bystrík Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 22.09.2022 No
3 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 22.09.2022 No
4 Takáč Ladislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 22.09.2022 No
5 Takáč Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 22.09.2022 No
6 Katin Matúš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RO 28.09.2022 No
7 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 29.09.2022 No
8 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor RO, SO 01.10.2022 No
9 Čontofalský Marek Slovakia Production Regular Minor Organizátor 03.10.2022 No
10 Múdry Ivan Slovakia Classic Regular Minor 03.10.2022 No
Main Match registration shooter Waiting- čakačka First shoot: Sunday 9th October 2022 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kolodejčík Michal Slovakia Production Regular Minor 22.09.2022 No
2 Hric Štefan Slovakia Production Regular Minor 22.09.2022 No
3 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 22.09.2022 No
4 Hricov Štefan Slovakia Standard Regular Minor 24.09.2022 No
5 Gondek Ludovit Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 25.09.2022 No
6 Pasternak Marek Slovakia Open Regular Major 25.09.2022 No
7 Tomeček Ján Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.09.2022 No
8 Michalik Lubomir Slovakia Standard Senior Minor Strelec 27.09.2022 No
9 Meždej Radovan Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 29.09.2022 No
10 Zebegney Laco Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 29.09.2022 No
11 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor 29.09.2022 No
12 Crea Edoardo Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 30.09.2022 No
13 Pál Eugen Slovakia Standard Senior Major 01.10.2022 No
14 Varga Štefan Slovakia Standard Regular Minor 01.10.2022 No
15 Pál Eugen Slovakia Standard Senior Major 01.10.2022 No
16 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2022 No
17 Husar Stefan Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2022 No
18 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 02.10.2022 No
19 Kačinec Andrej Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Major 03.10.2022 No
20 Hajči Tibor Slovakia Open Regular Minor 03.10.2022 No
21 Ivanovič Boris Slovakia Production Senior Minor 03.10.2022 No
22 Chovanec Vladimir Slovakia Standard Senior Minor 03.10.2022 No
23 Vietoris Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 03.10.2022 No
Pre-Match registration shooter VŠ Prematch 1 First shoot: Sunday 9th October 2022 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
Main Match registration shooter VŠ Squad 1 First shoot: Sunday 9th October 2022 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Gaja Boris Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 22.09.2022 Yes
10 Gaja Tomáš Slovakia Pistol Caliber Carabine Junior Minor 22.09.2022 Yes
Main Match registration shooter VŠ Squad 2 First shoot: Sunday 9th October 2022 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Fabry Jan Slovakia Standard Regular Minor 22.09.2022 Yes
11 Sčensný Štefan Slovakia Standard Senior Minor 24.09.2022 Yes
Main Match registration shooter VŠ Squad 3 First shoot: Sunday 9th October 2022 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
Stat List: Východoslovenský strelecký šampionát HG/PCC
RegionSlovakia
Count14
DivisionProductionPistol Caliber CarabineStandardClassic
Count4541
CategoryRegularLadySeniorJunior
Count81131
SquadCount
VŠ Prematch- rozhodcovia10
Waiting- čakačka23
VŠ Prematch 10
VŠ Squad 1 2
VŠ Squad 22
VŠ Squad 30
Premach Sum10
Main Match Sum4
Summary14
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
2 0 Chovanec Vladimir SVK Standard Senior Minor Waiting- čakačka no confirmed No
3 0 Čontofalský Marek SVK Production Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
4 0 Crea Edoardo SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
5 2227 Fabry Jan SVK Standard Regular Minor VŠ Squad 2 confirmed Yes
6 0 Gaja Boris SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor VŠ Squad 1 confirmed Yes
7 0 Gaja Tomáš SVK Pistol Caliber Carabine Junior Minor VŠ Squad 1 confirmed Yes
8 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor Waiting- čakačka no confirmed No
9 0 Gondek Ludovit SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
10 0 Hajči Tibor SVK Open Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
11 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
12 0 Hric Štefan SVK Production Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
13 0 Hricov Štefan SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
14 0 Husar Stefan SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
15 1769 Ivanovič Boris SVK Production Senior Minor Waiting- čakačka no confirmed No
16 0 Kačinec Andrej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Major Waiting- čakačka no confirmed No
17 0 Katin Matúš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
18 0 Kolodejčík Michal SVK Production Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
19 0 Lévay Kamil SVK Production Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
20 1750 Madej Matúš SVK Production Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
21 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
22 1493 Meždej Radovan SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
23 2225 Michalik Lubomir SVK Standard Senior Minor Waiting- čakačka no confirmed No
24 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
25 0 Múdry Ivan SVK Classic Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
26 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
27 2023 Pál Eugen SVK Standard Senior Major Waiting- čakačka no confirmed No
28 2023 Pál Eugen SVK Senior Minor Waiting- čakačka no confirmed No
29 0 Pasternak Marek SVK Open Regular Major Waiting- čakačka no confirmed No
30 0 Sčensný Štefan SVK Standard Senior Minor VŠ Squad 2 confirmed Yes
31 0 Takáč Ladislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
32 0 Takáč Ladislav SVK Standard Senior Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
33 2226 Tomeček Ján SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
34 2024 Varga Štefan SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
35 0 Vietoris Tomáš SVK Standard Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No
36 1425 Zachar Bystrík SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor VŠ Prematch- rozhodcovia no confirmed No
37 0 Zebegney Laco SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Waiting- čakačka no confirmed No

Not created any information for this section

Not created any information for this section


SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 181 guests and no members online