Turiec Open 2

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 09.10.2021 Organizer Phone +421905289515 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information
Upozornenie!!! Ziadame všetkých učastníkov o dodržiavane hygienických nariadení,povinnost nosenia ruška,dodržovat 2m odstupy,nepodavat ruky.Pri vstupe na strelecku sutaž každy učastnik vypíše prezenčnu listinu,že bol poučený ohladom opatrení Covid-19.
Pretek sa uskutoční nakoľko okres Turčianske Teplice sa bude v danom termíne nachádzat v covid ostražitosti orange.
Vstup ,,Z" základ do 50 účastníkov.
POZOR! Štartovné je nevratné,možné iba presunúť na iného štartujúceho.

Registrovaný v SADS:
    HANDGUN - 30EUR  
                                          PCC - 30EUR
Neregistrovany v SADS: HANDGUN - 35EUR
                                          PCC - 35EUR


Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 8.10.2021 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!

Neregistrovaný:
 HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR 

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
 
General Information
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.



PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Pre Match date : 08.10.2021
Pre Match Time Registration : 10:00
Pre Match Time First Shot : 11:00
Main Match : 09.10.2021
Main Match Time Registration : 09:00
Day registration options at the beginning of Match : 06.09.2021
Time after which you can begin registration on Match : 08:00
Deadline : 07.10.2021
Main Match Time First Shot : 10:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Range Master Chalupa Cyril
Match Director Hrivnák Rastislav
Match Manager Hrivnák Rastislav
Pre Match (PM)
PreMatch Date: Friday 8th October 2021 Capacity: 10 Logged: 17
Capacity of PM
10
Free slots to PM
-7
Main Match (MM)
1 MM Date: Saturday 9th October 2021 Capacity: 10 Logged: 6 + 10 reserved
2 MM Date: Saturday 9th October 2021 Capacity: 10 Logged: 5 + 10 reserved
3 MM Date: Saturday 9th October 2021 Capacity: 10 Logged: 3 + 10 reserved
4 MM Date: Saturday 9th October 2021 Capacity: 10 Logged: 4 + 10 reserved
Wating Squad Date: Thursday 9th September 2021 Capacity: 60 Logged: 2
Capacity of MM
100
Free slots to MM
80

Division : Standard | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 150
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter 1 MM First shoot: Saturday 9th October 2021 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor 27.09.2021 Yes
12 Čepko Michal Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 15.09.2021 Yes
13 Bulka Martin Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2021 Yes
14 Mertl Zdenko Slovakia Production Optics Regular Minor strelec 08.09.2021 Yes
15 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 08.09.2021 Yes
16 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 29.09.2021 Yes
Main Match registration shooter 2 MM First shoot: Saturday 9th October 2021 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 08.09.2021 Yes
12 Nemcok Libor Slovakia Production Optics Senior Minor 30.09.2021 Yes
13 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 29.09.2021 Yes
14 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2021 Yes
15 Furmánek Juraj Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2021 Yes
Main Match registration shooter 3 MM First shoot: Saturday 9th October 2021 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Špitálsky Michal Slovakia Standard Regular Minor 16.09.2021 Yes
12 Takáč Michal Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 18.09.2021 Yes
13 Fajnor Rastislav Slovakia Production Regular Minor 29.09.2021 Yes
Main Match registration shooter 4 MM First shoot: Saturday 9th October 2021 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 03.10.2021 Yes
12 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 03.10.2021 Yes
13 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2021 Yes
14 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 04.10.2021 Yes
Main Match registration shooter Wating Squad First shoot: Thursday 9th September 2021 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2021 No
2 Michalák Norbert Slovakia Production Optics Senior Minor 04.10.2021 No
Pre-Match registration shooter PreMatch First shoot: Friday 8th October 2021 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2021 Yes
12 Zvalová Jana Slovakia Standard Lady Minor 04.10.2021 Yes
13 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 04.10.2021 Yes
14 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RO 04.10.2021 Yes
15 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RO 04.10.2021 Yes
16 Macák Dušan Slovakia Production Regular Minor 01.10.2021 Yes
17 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 02.10.2021 Yes
18 Matejka Martin Slovakia Production Regular Minor 15.09.2021 Yes
19 Jelenčiak Ivan Slovakia Standard Senior Minor 29.09.2021 Yes
20 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 10.09.2021 Yes
21 Kvasnica Matuš Slovakia Standard Junior Minor 09.09.2021 Yes
22 Gregorová Mariana Slovakia Standard Lady Minor strelec 09.09.2021 Yes
23 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2021 Yes
24 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor Strelec, RM, štatistík 09.09.2021 Yes
25 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 08.09.2021 Yes
26 Jenčik Milan Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 08.09.2021 Yes
27 Hrivnák Rastislav Slovakia Standard Regular Major MD 08.09.2021 Yes
Stat List: Turiec Open 2
RegionSlovakia
Count37
DivisionProductionPistol Caliber CarabineStandardProduction Optics
Count74224
CategoryRegularLadySeniorSuper SeniorJunior
Count254521
SquadCount
1 MM6
2 MM5
3 MM3
4 MM4
Wating Squad2
PreMatch17
Premach Sum17
Main Match Sum20
Summary37
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Bakalar Martin SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
2 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor 4 MM confirmed Yes
3 0 Bulka Martin SVK Standard Regular Minor 1 MM confirmed Yes
4 0 Čepko Michal SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor 1 MM confirmed Yes
5 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor PreMatch confirmed Yes
6 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor 2 MM confirmed Yes
7 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor PreMatch confirmed Yes
8 0 Fajnor Rastislav SVK Production Regular Minor 3 MM confirmed Yes
9 0 Furmánek Juraj SVK Standard Regular Minor 2 MM confirmed Yes
10 9 Gregorová Mariana SVK Standard Lady Minor PreMatch confirmed Yes
11 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor 1 MM confirmed Yes
12 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor 1 MM confirmed Yes
13 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor PreMatch confirmed Yes
14 1346 Hrivnák Rastislav SVK Standard Regular Major PreMatch confirmed Yes
15 0 Jeleň Michal SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
16 0 Jelenčiak Ivan SVK Standard Senior Minor PreMatch confirmed Yes
17 1751 Jenčik Milan SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor PreMatch confirmed Yes
18 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor 1 MM confirmed Yes
19 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
20 0 Kvasnica Matuš SVK Standard Junior Minor PreMatch confirmed Yes
21 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
22 0 Macák Dušan SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
23 0 Matejka Martin SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
24 0 Mertl Zdenko SVK Production Optics Regular Minor 1 MM confirmed Yes
25 0 Michalák Norbert SVK Production Optics Senior Minor Wating Squad no confirmed No
26 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
27 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major PreMatch confirmed Yes
28 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor 2 MM confirmed Yes
29 1167 Nemcok Libor SVK Production Optics Senior Minor 2 MM confirmed Yes
30 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor 2 MM confirmed Yes
31 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor 4 MM confirmed Yes
32 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor 4 MM confirmed Yes
33 0 Špitálsky Michal SVK Standard Regular Minor 3 MM confirmed Yes
34 0 Takáč Michal SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor 3 MM confirmed Yes
35 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor 4 MM confirmed Yes
36 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Wating Squad no confirmed No
37 0 Zvalová Jana SVK Standard Lady Minor PreMatch confirmed Yes

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 94 guests and no members online