Turiec Cup 2
CountryShooting Range Turček Date 10.10.2020 | Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy |
Payment Information
Upozornenie!!! Ziadame všetkých učastníkov o dodržiavane hygienických nariadení,povinnost nosenia ruška,dodržovat 2m odstupy,nepodavat ruky.Pri vstupe na strelecku sutaž každy učastnik vypíše prezenčnu listinu,že bol poučený ohladom opatrení Covid-19.
Registrovaný: HANDGUN - 30EUR
PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 9.10.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
PCC - 40EUR
Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!
UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.
Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.
Tombola sponzori:Hlavna cena Stribog TR22 od Grand Power,Falco holsters,Evo kydex,Japex
v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...
Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, Squad 1
Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko
Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Registrovaný: HANDGUN - 30EUR
PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 9.10.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
PCC - 40EUR
Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!
UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.
Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.
Tombola sponzori:Hlavna cena Stribog TR22 od Grand Power,Falco holsters,Evo kydex,Japex
v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...
Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, Squad 1
Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko
Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
General Information
2. kolo a Finále Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
2. kolo a Finále Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Pre Match date : 09.10.2020
Pre Match Time Registration : 10:00
Pre Match Time First Shot : 10:30
Main Match : 10.10.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 08.09.2020
Time after which you can begin registration on Match : 20:00
Deadline : 09.10.2020
Main Match Time Lottery : 13:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Arbitration fee : 50 EUR
|
Range Master
Valent Peter
Match Director
Hrivnák Rastislav
Match Manager
Chalupa Cyril
Quarter Master
Jenčik Milan
|
Pre Match (PM)
|
||||
Prematch | Date: Friday 9th October 2020 | Capacity: 25 | Logged: 20 |
Capacity of PM | 25 |
Free slots to PM | 5 |
Main Match (MM)
|
||||
Squad 1 | Date: Saturday 10th October 2020 | Capacity: 7 | Logged: 7 | |
Squad 2 | Date: Saturday 10th October 2020 | Capacity: 7 | Logged: 7 + 1 reserved | |
Squad 3 | Date: Saturday 10th October 2020 | Capacity: 7 | Logged: 8 + 2 reserved | |
Squad 4 | Date: Saturday 10th October 2020 | Capacity: 7 | Logged: 5 + 3 reserved |
Capacity of MM | 28 |
Free slots to MM | 1 |
Division :
Standard | Open | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level :
1 |
Fiream type :
Pistol |
Factor :
Major | Minor |
Match Rounds :
145
Category Shooters :
Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Wating squad First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 08:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FOLTÁN Stanislav | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 06.10.2020 | No | |||
2 | Hrivnák Rastislav | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | MD | 07.10.2020 | Yes |
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Friday 9th October 2020 Time: 14:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Reserved by the organizer | ||||||||
5 | Reserved by the organizer | ||||||||
6 | Reserved by the organizer | ||||||||
7 | Reserved by the organizer | ||||||||
8 | Reserved by the organizer | ||||||||
9 | Reserved by the organizer | ||||||||
10 | Novysedlakova Marta | Standard | Lady | Minor | ARO | 05.10.2020 | Yes | ||
11 | Dolňan Zdeno | Standard | Senior | Minor | RO | 05.10.2020 | Yes | ||
12 | Valent Peter | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | RM | 05.10.2020 | Yes | ||
13 | Trancygier Tomáš | ||||||||
14 | Jelenčiak Ivan | Standard | Senior | Minor | 28.09.2020 | Yes | |||
15 | Musil Jozef | Standard | Regular | Minor | 30.09.2020 | Yes | |||
16 | Chalupa Cyril | Production Optics | Super Senior | Minor | 28.09.2020 | Yes | |||
17 | Bakalar Martin | Production | Regular | Minor | RO | 26.09.2020 | Yes | ||
18 | Michalec Ľubomír | Production | Regular | Minor | 26.09.2020 | Yes | |||
19 | Mindek Martin | Production | Regular | Minor | RO | 09.09.2020 | Yes | ||
20 | Kvasnica Matuš | Standard | Junior | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
21 | Kvasnica Juraj | Standard | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
22 | Luptovský Peter | Production | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
23 | Vančo Ján | Standard | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
24 | Košíková Simona | Standard | Lady | Minor | 08.09.2020 | Yes | |||
25 | Zvalová Jana | Standard | Lady | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
26 | Jeleň Michal | Standard | Regular | Minor | 08.09.2020 | Yes | |||
27 | Jenčik Milan | Production | Regular | Minor | 08.09.2020 | Yes | |||
28 | Hrivnák Rastislav | Standard | Regular | Minor | MD | 08.09.2020 | Yes | ||
29 | Mikes Filip | Standard | Regular | Major | RO | 08.09.2020 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jurský Stanislav | Production | Regular | Minor | 30.09.2020 | Yes | |||
2 | Jurkovičová Gabriela | Standard | Lady | Minor | 30.09.2020 | Yes | |||
3 | Kurčík Matej | Standard | Regular | Minor | 12.09.2020 | Yes | |||
4 | Přikryl Martin | Production | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
5 | Mituch Jozef | Standard | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
6 | Šavel Bohumír | Production | Senior | Minor | 08.09.2020 | Yes | |||
7 | Fajnor Rastislav | Production | Regular | Minor | 08.09.2020 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Kašiar michal | Production | Regular | Minor | 05.10.2020 | Yes | |||
3 | Gjabel Radoslav | Standard | Regular | Minor | 30.09.2020 | Yes | |||
4 | Tomaščin Andrej | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 30.09.2020 | Yes | |||
5 | Blaho Marek | Standard | Regular | Minor | 08.09.2020 | Yes | |||
6 | Adamec Ľuboš | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 09.09.2020 | Yes | |||
7 | Labanc Daniel | Standard | Regular | Minor | 18.09.2020 | Yes | |||
8 | Labanc Martin | Standard | Regular | Minor | 18.09.2020 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Vančo st. Ján | Open | Super Senior | Major | 20.09.2020 | Yes | |||
4 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | 05.10.2020 | Yes | |||
5 | Kleniar Igor | Standard | Regular | Minor | 02.10.2020 | Yes | |||
6 | Mikloš Michal | Standard | Regular | Minor | 02.10.2020 | Yes | |||
7 | Vauška Marek | Standard | Regular | Minor | 02.10.2020 | Yes | |||
8 | Slanina Svetozár | Standard | Super Senior | Minor | 20.09.2020 | Yes | |||
9 | Slanina Peter | Standard | Regular | Minor | 20.09.2020 | Yes | |||
10 | Čipková Katarína | Standard | Lady | Minor | 08.09.2020 | Yes |
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Ružička Milan | Standard | Regular | Minor | 05.10.2020 | Yes | |||
5 | Gazdik Ladislav | Standard | Regular | Minor | 04.10.2020 | Yes | |||
6 | Mikula Martin | Standard | Regular | Minor | 03.10.2020 | Yes | |||
7 | Mertl Zdenko | Production | Regular | Minor | strelec | 08.09.2020 | Yes | ||
8 | Hlaváčiková Alica | Standard | Lady | Minor | strelec | 08.09.2020 | Yes |
Stat List: Turiec Cup 2 | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 47 |
Division | Standard | Pistol Caliber Carabine | Production Optics | Production | Open | ||
Count | 30 | 3 | 1 | 1 | 11 | 1 |
Category | Lady | Senior | Regular | Super Senior | Junior | |
Count | 6 | 5 | 32 | 3 | 1 |
Squad | Count |
---|---|
Wating squad | 2 |
Prematch | 20 |
Squad 1 | 7 |
Squad 2 | 7 |
Squad 3 | 8 |
Squad 4 | 5 |
Premach Sum | 20 |
Main Match Sum | 27 |
Summary | 47 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 0 | Adamec Ľuboš | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
2 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
3 | 0 | Blaho Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
4 | 8247 | Chalupa Cyril | SVK | Production Optics | Super Senior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
5 | 1814 | Dolňan Zdeno | SVK | Standard | Senior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
6 | 0 | Fajnor Rastislav | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
7 | 1457 | FOLTÁN Stanislav | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Wating squad | no confirmed | No | |
8 | 0 | Gjabel Radoslav | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
9 | 0 | Hlaváčiková Alica | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | |
10 | 1346 | Hrivnák Rastislav | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
11 | 1346 | Hrivnák Rastislav | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Wating squad | confirmed | Yes | |
12 | 0 | Jelenčiak Ivan | SVK | Standard | Senior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
13 | 1751 | Jenčik Milan | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
14 | 0 | Jurkovičová Gabriela | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
15 | 1911 | Jurský Stanislav | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
16 | 0 | Kan Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
17 | 0 | Kašiar michal | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
18 | 0 | Katarína Čipková | SVK | Standard | Lady | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
19 | 0 | Kleniar Igor | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
20 | 0 | Košíková Simona | SVK | Standard | Lady | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
21 | 0 | Kurčík Matej | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
22 | 0 | Kvasnica Juraj | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
23 | 0 | Kvasnica Matuš | SVK | Standard | Junior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
24 | 0 | Labanc Daniel | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
25 | 0 | Labanc Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
26 | 950 | Ladislav Gazdik | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | |
27 | 0 | Martin Bakalar | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
28 | 0 | Mertl Zdenko | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | |
29 | 0 | Michal Jeleň | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
30 | 1645 | Michalec Ľubomír | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
31 | 1832 | Mikes Filip | SVK | Standard | Regular | Major | Prematch | confirmed | Yes | |
32 | 0 | Mikloš Michal | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
33 | 0 | Mikula Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | |
34 | 1762 | Mindek Martin | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
35 | 0 | Mituch Jozef | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
36 | 0 | Musil Jozef | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
37 | 0 | Novysedlakova Marta | SVK | Standard | Lady | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
38 | 0 | Peter Luptovský | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
39 | 0 | Přikryl Martin | SVK | Production | Regular | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
40 | 0 | Ružička Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 4 | confirmed | Yes | |
41 | 1298 | Šavel Bohumír | SVK | Production | Senior | Minor | Squad 1 | confirmed | Yes | |
42 | 0 | Slanina Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
43 | 0 | Slanina Svetozár | SVK | Standard | Super Senior | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
44 | 0 | Tomaščin Andrej | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Squad 2 | confirmed | Yes | |
45 | 0 | Valent Peter | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
46 | 0 | Vančo Ján | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
47 | 0 | Vančo st. Ján | SVK | Open | Super Senior | Major | Squad 3 | confirmed | Yes | |
48 | 0 | Vauška Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad 3 | confirmed | Yes | |
49 | 0 | Zvalová Jana | SVK | Standard | Lady | Minor | Prematch | confirmed | Yes |
https://practiscore.com/results/new/149458