Turiec Cup 2

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 10.10.2020 Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information
Upozornenie!!! Ziadame všetkých učastníkov o dodržiavane hygienických nariadení,povinnost nosenia ruška,dodržovat 2m odstupy,nepodavat ruky.Pri vstupe na strelecku sutaž každy učastnik vypíše prezenčnu listinu,že bol poučený ohladom opatrení Covid-19.
Registrovaný:
   HANDGUN - 30EUR  
                            PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 9.10.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR 

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.


Tombola sponzori:Hlavna cena Stribog TR22 od Grand Power,Falco holsters,Evo kydex,Japex

v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
General Information

2. kolo a Finále Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.



PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Pre Match date : 09.10.2020
Pre Match Time Registration : 10:00
Pre Match Time First Shot : 10:30
Main Match : 10.10.2020
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 08.09.2020
Time after which you can begin registration on Match : 20:00
Deadline : 09.10.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 13:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Arbitration fee : 50 EUR
Range Master Valent Peter
Match Director Hrivnák Rastislav
Match Manager Chalupa Cyril
Quarter Master Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Date: Friday 9th October 2020 Capacity: 25 Logged: 21
Capacity of PM
25
Free slots to PM
4
Main Match (MM)
Squad 1 Date: Saturday 10th October 2020 Capacity: 7 Logged: 7
Squad 2 Date: Saturday 10th October 2020 Capacity: 7 Logged: 7 + 1 reserved
Squad 3 Date: Saturday 10th October 2020 Capacity: 7 Logged: 8 + 2 reserved
Squad 4 Date: Saturday 10th October 2020 Capacity: 7 Logged: 5 + 3 reserved
Capacity of MM
28
Free slots to MM
1

Division : Standard | Open | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 145
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Wating squad First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 FOLTÁN Stanislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 06.10.2020 No
2 Hrivnák Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 07.10.2020 No
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Friday 9th October 2020 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Kan Peter Slovakia Standard Regular Minor RO 05.10.2020 Yes
11 Novysedlakova Marta Slovakia Standard Lady Minor ARO 05.10.2020 Yes
12 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RO 05.10.2020 Yes
13 Valent Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RM 05.10.2020 Yes
14 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2020 Yes
15 Jelenčiak Ivan Slovakia Standard Senior Minor 28.09.2020 Yes
16 Musil Jozef Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2020 Yes
17 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor 28.09.2020 Yes
18 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor RO 26.09.2020 Yes
19 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 26.09.2020 Yes
20 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 09.09.2020 Yes
21 Kvasnica Matuš Slovakia Standard Junior Minor 09.09.2020 Yes
22 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Yes
23 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 09.09.2020 Yes
24 Vančo Ján Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Yes
25 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 08.09.2020 Yes
26 Zvalová Jana Slovakia Standard Lady Minor 09.09.2020 Yes
27 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2020 Yes
28 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 08.09.2020 Yes
29 Hrivnák Rastislav Slovakia Standard Regular Minor MD 08.09.2020 Yes
30 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major RO 08.09.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jurský Stanislav Slovakia Production Regular Minor 30.09.2020 Yes
2 Jurkovičová Gabriela Slovakia Standard Lady Minor 30.09.2020 Yes
3 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 12.09.2020 Yes
4 Přikryl Martin Slovakia Production Regular Minor 09.09.2020 Yes
5 Mituch Jozef Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Yes
6 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 08.09.2020 Yes
7 Fajnor Rastislav Slovakia Production Regular Minor 08.09.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Kašiar michal Slovakia Production Regular Minor 05.10.2020 Yes
3 Gjabel Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2020 Yes
4 Tomaščin Andrej Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 30.09.2020 Yes
5 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2020 Yes
6 Adamec Ľuboš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 09.09.2020 Yes
7 Labanc Daniel Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2020 Yes
8 Labanc Martin Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Vančo st. Ján Slovakia Open Super Senior Major 20.09.2020 Yes
4 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 05.10.2020 Yes
5 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Yes
6 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Yes
7 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Yes
8 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 20.09.2020 Yes
9 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 20.09.2020 Yes
10 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 08.09.2020 Yes
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 10th October 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2020 Yes
5 Gazdik Ladislav Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2020 Yes
6 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2020 Yes
7 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 08.09.2020 Yes
8 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 08.09.2020 Yes
Stat List: Turiec Cup 2
RegionSlovakia
Count48
DivisionStandardPistol Caliber CarabineProduction OpticsProductionOpen
Count3231111
CategoryRegularLadySeniorSuper SeniorJunior
Count346431
SquadCount
Wating squad2
Prematch21
Squad 17
Squad 27
Squad 38
Squad 45
Premach Sum21
Main Match Sum27
Summary48
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Adamec Ľuboš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
2 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 3 confirmed Yes
3 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
4 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor Prematch confirmed Yes
5 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Prematch confirmed Yes
6 0 Fajnor Rastislav SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes
7 1457 FOLTÁN Stanislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad no confirmed No
8 0 Gjabel Radoslav SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
9 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 4 confirmed Yes
10 1346 Hrivnák Rastislav SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
11 1346 Hrivnák Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad no confirmed No
12 0 Jelenčiak Ivan SVK Standard Senior Minor Prematch confirmed Yes
13 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
14 0 Jurkovičová Gabriela SVK Standard Lady Minor Squad 1 confirmed Yes
15 1911 Jurský Stanislav SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes
16 0 Kan Peter SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
17 0 Kašiar michal SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
18 0 Katarína Čipková SVK Standard Lady Minor Squad 3 confirmed Yes
19 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes
20 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes
21 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes
22 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
23 0 Kvasnica Matuš SVK Standard Junior Minor Prematch confirmed Yes
24 0 Labanc Daniel SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
25 0 Labanc Martin SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
26 950 Ladislav Gazdik SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes
27 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
28 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Squad 4 confirmed Yes
29 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
30 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
31 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch confirmed Yes
32 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes
33 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes
34 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
35 0 Mituch Jozef SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes
36 0 Musil Jozef SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
37 0 Novysedlakova Marta SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes
38 0 Peter Luptovský SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
39 0 Přikryl Martin SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes
40 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes
41 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor Squad 1 confirmed Yes
42 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes
43 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor Squad 3 confirmed Yes
44 0 Tomaščin Andrej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 2 confirmed Yes
45 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
46 0 Valent Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes
47 0 Vančo Ján SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes
48 0 Vančo st. Ján SVK Open Super Senior Major Squad 3 confirmed Yes
49 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes
50 0 Zvalová Jana SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes

Not created any information for this section

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 392 guests and no members online