6. kolo Ligy Šariš Zemplín
CountryShooting Range Location on the map was not specified Date 15.09.2019 | Organizer Phone 0948007992 Kombat Klub Kondor |
!!!!! AKTUALIZÁCIA (dňa 9.9.2019) !!!!!
V prípade, že máte problém so zaregistrovaním sa v SORS (niektorí strelci nám tento problém nahlásili) zavolajte na číslo 0948 007 992 a zaregistrujte sa na súťaž telefonicky, kde je potrebné nahlásiť meno, priezvisko, divíziu a kategóriu, prípadne squad do ktorého by ste sa chceli zaregistrovať (táto požiadavka bude splnená podľa aktuálnych možností). Registrácia v SORS už potom nie je potrebná. Z takejto telefonickej „registrácie“ vyplývajú rovnaké výhody a záväzky, ako z registrácie v SORS.
Namiesto Vášho mena bude v sklade uvedené „Rezervované organizátorom“.
Spojené informácie pre
1. Za dvojitý štart na sa považuje, ak strelec strieľa na preteku „krátku zbraň“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín ) a aj na preteku „PCC“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC).
V tomto prípade je strelec hodnotený v preteku „krátka zbraň“ aj v preteku „PCC“. Podmienkou je, aby ako prvý pretek strelec strieľal „krátku zbraň“ (povinná registrácia na oboch pretekoch).
2. Za dvojitý štart na preteku sa považuje aj, ak strelec strieľa rovnakú zbraň 2x.
V tomto prípade sa strelcovi do hodnotenia počíta len „prvý štart“ (povinná registrácia do preteku „krátka zbraň“). „Druhý štart“ (povinná registrácia do preteku „PCC“) je rozhodcom riadne vyhodnotený – strelcove hodnotenie je zapísané na scorsheet, ktorý strelec po vyhodnotení dostane (do preteku sa nezapočítava - „tréning“).
V obmedzenom množstve (do 8 strelcov) je možné pretek strieľať aj dňa 14.9.2019 (pre tých, komu nevyhovuje konanie preteku dňa 15.9.2019) a to počas konania Prematch. V takom prípade je potrebné sa zaregistrovať do Prematch na tento deň. Celkové vyhodnotenie preteku bude dňa 15.9.2019.
Upozornenie:
Neregistrovaných strelcov pustíme do preteku len pokiaľ bude voľné miesto v squade. Z uvedeného dôvodu vám odporúčame registrovať sa na účasť v preteku.
Štartovné:
15 € - strelci zaregistrovaní v SORS. Ženy, juniori a ZŤP štartovné nehradia.
20 € - strelci nezaregistrovaní v SORS (registrácia na mieste preteku)
+ 10 € - v prípade dvojitého štartu (strelci zaregistrovaní v SORS vrátane ženy a juniori)
+ 15 € - v prípade dvojitého štartu (strelci nezaregistrovaní v SORS)
Úhrada štartovného:
Štartovné sa hradí na mieste konania preteku.
Divízie a kategórie:
Krátka zbraň: Divízie - Open, Production, Standard. Kategórie: - Regular, Lady, Senior.
PCC: Divízia - PCC. Kategórie: - Regular.
Pre uznanie divízie a kategórie na preteku je potrebných minimálne 5 registrovaných pretekárov.
Oficiálna pozvánka na pretek pre registrovaného strelca, ktorá oprávňuje zahraničných pretekárov na prenos zbrane na územie Slovenskej republiky, sa nachádza v prílohe.
Časový harmonogram:
|
Prematch „krátka zbraň“ 14.9.2019 |
Mainmatch „krátka zbraň“ 15.9.2019 |
Prematch „PCC“ 15.9.2019 |
Mainmatch „PCC“ 15.9.2019 |
Potvrdenie účasti a registrácia (na mieste preteku) |
13.45 |
08.15 – 08.45 |
08.15 – 08.45 |
12.30 – 12.45 |
Otvorenie preteku |
|
08.50 |
08.50 |
12.50 |
Začiatok preteku (prvá rana) |
14.00 |
09.00 |
09.00 |
13.00 |
Ukončenie preteku |
16.30 |
13.00 |
13.00 |
15.00 |
Vyhlásenie výsledkov |
|
14.00 |
|
16.00 |
Po vyhlásení výsledkov 6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín (krátka zbraň) budú vyhlásené aj celkové výsledky Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 - jednotlivci a družstvá.
(Do celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 sa získané body z posledného kola ligy - 6. kola Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019, násobia dvomi.)
Pred vyhlásením celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 bude žrebovaná tombola do ktorej ceny venovali Double Alpha Combat Club Michalovce a Strelecký klub Combat Condor Prešov.
Pre Match date : 14.09.2019
Pre Match Time First Shot : 14:00
Main Match : 15.09.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Day registration options at the beginning of Match : 16.08.2019
Deadline : 13.09.2019
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Arbitration fee : 100 EUR
|
Range Master
Stanko Ľubomír
Match Director
Pohlod Ján
Match Attachment
510690410invitation.pdf
|
Pre Match (PM)
|
||||
PM 1 | Date: Saturday 14th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 4 | |
PM 2 | Date: Saturday 14th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 0 |
Capacity of PM | 16 |
Free slots to PM | 12 |
Main Match (MM)
|
||||
MM 1 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 7 + 1 reserved | |
MM 2 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 5 | |
MM 3 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 7 | |
MM 4 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 5 + 1 reserved | |
MM 5 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 5 + 3 reserved | |
MM 6 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 8 | |
MM 7 | Date: Sunday 15th September 2019 | Capacity: 8 | Logged: 1 + 3 reserved |
Capacity of MM | 56 |
Free slots to MM | 18 |
Targets: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Poppers Some No-shoots
Maximum rounds to be scored: 18
Max Stage Points: 90
Start Position: Toes touching mark
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area, IPSC Popper 1 activates moving target T1, IPSC Popper 2 activates moving target T2, all targets stays visible at the end of the moment
Targets: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Popper 3 x Metal Plates Some No-shoots
Maximum rounds to be scored: 21
Max Stage Points: 105
Start Position: Anywhere inside designated area
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area
Targets: 5 x IPSC Targets 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Mini Popper
Maximum rounds to be scored: 12
Max Stage Points: 60
Start Position: Toes touching mark
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area, IPSC Poppers 1 activates moving target T1, all targets stays visible at the end of the moment
Targets: 16 x IPSC Targets Some No-shoots
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Anywhere inside designated area
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Targets: 4 x IPSC Targets 1 x IPSC Mini Popper 2 x Metal Plates
Maximum rounds to be scored: 11
Max Stage Points: 55
Start Position: Anywhere inside designated area
The gun ready condition: Gun on the table, chamber is empty, all magazine are on the next table
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area
Targets: 5 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Poppers Some No-shoots
Maximum rounds to be scored: 12
Max Stage Points: 60
Start Position: Anywhere inside designated area
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area
Targets: 13 x IPSC Targets Some No-shoots
Maximum rounds to be scored: 26
Max Stage Points: 130
Start Position: Foot touching mark
The gun ready condition: Loaded and holstered
Time Starts: At audible signal
Procedure: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Main Match registration shooter MM 1 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Meždej Radovan | Production | Regular | Minor | 22.08.2019 | No | |||
3 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | No | |||
4 | Pančík Ľubomír | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | No | |||
5 | Ťažký Miroslav | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | No | |||
6 | Bocskorás Benjamín | Open | Regular | Minor | 27.08.2019 | No | |||
7 | Eliaš Marek | Open | Regular | Minor | 06.09.2019 | No | |||
8 | Žabka Martin | Standard | Regular | Minor | 09.09.2019 | No |
Main Match registration shooter MM 2 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zachar Bystrík | Production | Regular | Minor | 24.08.2019 | No | |||
2 | Gaja Boris | Standard | Regular | Minor | 25.08.2019 | No | |||
3 | Gallik Emil | Standard | Senior | Minor | 25.08.2019 | No | |||
4 | Joščak Dominik | Standard | Regular | Minor | 12.09.2019 | No | |||
5 | Vilinský Tomáš | Production | Regular | Minor | 13.09.2019 | No |
Main Match registration shooter MM 3 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabaszewska Agnieszka | Standard | Lady | Minor | 26.08.2019 | No | |||
2 | Jurkowski Marcin | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | No | |||
3 | Gonciarz Michał | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | No | |||
4 | Jurkowski Adam | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | No | |||
5 | Borowy Robert | Standard | Senior | Minor | strelec | 31.08.2019 | No | ||
6 | |||||||||
7 | Dobranský Gabriel | Standard | Regular | Minor | 10.09.2019 | No |
Main Match registration shooter MM 4 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Hamadej Vladimír | Standard | Regular | Minor | 01.09.2019 | No | |||
3 | Chovanec Vladimir | Standard | Regular | Minor | 03.09.2019 | No | |||
4 | Gebrjan Roman | Standard | Regular | Minor | 04.09.2019 | No | |||
5 | Standard | Regular | Minor | 05.09.2019 | No | ||||
6 | Babják Ondrej | Standard | Regular | Minor | 07.09.2019 | No |
Main Match registration shooter MM 5 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Svitičová Ivana | Standard | Lady | Minor | 28.08.2019 | No | |||
5 | Mika Marek | Production | Regular | Minor | 31.08.2019 | No | |||
6 | Hajči Tibor | Production | Regular | Minor | 06.09.2019 | No | |||
7 | Múdry Ivan | Standard | Regular | Minor | strelec | 09.09.2019 | No | ||
8 | Soročina Marek | Standard | Regular | Major | 12.09.2019 | No |
Main Match registration shooter MM 6 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Labaj Marian | Standard | Regular | Minor | 26.08.2019 | No | |||
2 | Spratek Dušan | Standard | Senior | Minor | 27.08.2019 | No | |||
3 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 28.08.2019 | No | |||
4 | Tóthova Silvia | Open | Lady | Major | 28.08.2019 | No | |||
5 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 28.08.2019 | No | |||
6 | Bonk Adrián | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.09.2019 | No | ||
7 | Jakoubek Radoslav | Production | Regular | Minor | 13.09.2019 | No | |||
8 | Ivanovič Boris | Production | Regular | Minor | 14.09.2019 | No |
Pre-Match registration shooter PM 1 First shoot: Saturday 14th September 2019 Time: 14:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Stanko Ľubomír | Standard | Regular | Minor | strelec | 16.08.2019 | No | ||
4 | Stanková Anna | Production | Lady | Minor | 19.08.2019 | No | |||
5 | Glezgo Tomáš | Production | Regular | Minor | 28.08.2019 | No | |||
6 | Stach Branislav | Standard | Regular | Minor | 04.09.2019 | No |
Pre-Match registration shooter PM 2 First shoot: Saturday 14th September 2019 Time: 14:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer |
Main Match registration shooter MM 7 First shoot: Sunday 15th September 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Majerčík Tomáš | Standard | Regular | Minor | 08.09.2019 | No |
Stat List: 6. kolo Ligy Šariš Zemplín | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 35 | 5 | 2 |
Division | Production | Standard | Open | ||
Count | 12 | 24 | 5 | 1 |
Category | Regular | Senior | Lady | Super Senior | ||
Count | 29 | 6 | 4 | 2 | 1 |
Squad | Count |
---|---|
MM 1 | 7 |
MM 2 | 5 |
MM 3 | 7 |
MM 4 | 5 |
MM 5 | 5 |
MM 6 | 8 |
PM 1 | 4 |
PM 2 | 0 |
MM 7 | 1 |
Premach Sum | 4 |
Main Match Sum | 38 |
Summary | 42 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 1022 | Adrián Bonk | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 6 | no confirmed | No | |
2 | 0 | Babják Ondrej | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | no confirmed | No | |
3 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
4 | 0 | Bereś Krzysztof | POL | Open | Senior | Major | MM 3 | no confirmed | No | |
5 | 0 | Bocskorás Benjamín | SVK | Open | Regular | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
6 | 1769 | Boris Ivanovič | SVK | Production | Regular | Minor | MM 6 | no confirmed | No | |
7 | 0 | Borowy Robert | POL | Standard | Senior | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
8 | 0 | Branislav Stach | SVK | Standard | Regular | Minor | PM 1 | no confirmed | No | |
9 | 0 | Chovanec Vladimir | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | no confirmed | No | |
10 | 1291 | Dobranský Gabriel | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
11 | 0 | Dominik Joščak | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 2 | no confirmed | No | |
12 | 0 | Eliaš Marek | SVK | Open | Regular | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
13 | Fedoreňko Jakub | Standard | Regular | Minor | MM 4 | no confirmed | No | |||
14 | 0 | Gaja Boris | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 2 | no confirmed | No | |
15 | 0 | Gallik Emil | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 2 | no confirmed | No | |
16 | 1372 | Glezgo Tomáš | SVK | Production | Regular | Minor | PM 1 | no confirmed | No | |
17 | 0 | Gonciarz Michał | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
18 | 0 | Hajči Tibor | SVK | Production | Regular | Minor | MM 5 | no confirmed | No | |
19 | 0 | Hamadej Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | no confirmed | No | |
20 | 0 | Jurkowski Adam | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
21 | 0 | Jurkowski Marcin | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
22 | 0 | Labaj Marian | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 6 | no confirmed | No | |
23 | 0 | Majerčík Tomáš | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 7 | no confirmed | No | |
24 | 1150 | Marek Mika | SVK | Production | Regular | Minor | MM 5 | no confirmed | No | |
25 | 1309 | Marek Soročina | SVK | Standard | Regular | Major | MM 5 | no confirmed | No | |
26 | 0 | Múdry Ivan | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 5 | no confirmed | No | |
27 | 0 | Pančík Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
28 | 1097 | Radoslav Jakoubek | SVK | Production | Regular | Minor | MM 6 | no confirmed | No | |
29 | 1493 | Radovan Meždej | SVK | Production | Regular | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
30 | 0 | Roman Gebrjan | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | no confirmed | No | |
31 | 0 | Spratek Dušan | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 6 | no confirmed | No | |
32 | 1635 | Stanko Ľubomír | SVK | Standard | Regular | Minor | PM 1 | no confirmed | No | |
33 | 1636 | Stanková Anna | SVK | Production | Lady | Minor | PM 1 | no confirmed | No | |
34 | 0 | Svitičová Ivana | SVK | Standard | Lady | Minor | MM 5 | no confirmed | No | |
35 | 0 | Tabaszewska Agnieszka | POL | Standard | Lady | Minor | MM 3 | no confirmed | No | |
36 | 0 | Ťažký Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
37 | 0 | Tomáš Vilinský | SVK | Production | Regular | Minor | MM 2 | no confirmed | No | |
38 | 1474 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | MM 6 | no confirmed | No | |
39 | 1559 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | MM 6 | no confirmed | No | |
40 | 1475 | Tóthova Silvia | SVK | Open | Lady | Major | MM 6 | no confirmed | No | |
41 | 0 | Žabka Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 1 | no confirmed | No | |
42 | 1425 | Zachar Bystrík | SVK | Production | Regular | Minor | MM 2 | no confirmed | No |