2.kolo Turčianskej ligy Handgun+PCC
CountryShooting Range Turček Date 15.06.2019 | Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy |
Registrovaný: HANDGUN +PCC 40EUR
PCC - 25EUR
HANDGUN - 25EUR
Pretek Handgun+PCC sa s organizačných dôvodov teraz zlučuje na jeden termin 15.06.2019. Strelec bude vyhodnotený len v jednej kategorii. Ak bude chciet súťažiaci strelec strielat Handgun + PCC musí jednu kategoriu odstrielat v prematch!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR Hlavný pretek
PCC - 35EUR
Speed tiket 40EUR - jedna divizia
Prematch 1 divizia registrovaný 40EUR
Súťažiaci ktorý budú mať záujem o speed tiket nech do platby uvedu prematch speed tiket.
Úhrada štartovného do 12.6.2019,po tomto termíne uvoľňujeme miesto pre skôr uhradené platby strelcov,kto uhradí skor, ma isté miesto v preteku!
Po prijatí platby potvrdzujeme strelcov v squade,alebo presúvame s weiting squadu!!!
Začiatok prematch 14.6.2019 o 13h
UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.
Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power + iné hodnotné ceny.Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.
Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.
v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu...alebo priamo vybraného squadu, po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu+potvrdená platba v danom squade.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...
Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, 1MM
Ferko Mrkvička PCC, 1MM
Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko
Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
Základné informácie
kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN+PCC
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica + káva ktorá je v cene štartovného.
PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
Pre Match date : 14.06.2019
Pre Match Time Registration : 08:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 15.06.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 01.05.2019
Time after which you can begin registration on Match : 10:15
Deadline : 12.06.2019
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
|
Range Master
Dolňan Zdeno
Match Director
Hrivnák Rastislav
Match Manager
Chalupa Cyril
Quarter Master
Jenčik Milan
Match Attachment
Stages.pdf
|
Pre Match (PM)
|
||||
Prematch | Date: Friday 14th June 2019 | Capacity: 20 | Logged: 16 |
Capacity of PM | 20 |
Free slots to PM | 4 |
Main Match (MM)
|
||||
1MM | Date: Saturday 15th June 2019 | Capacity: 15 | Logged: 11 | |
2MM | Date: Saturday 15th June 2019 | Capacity: 15 | Logged: 11 | |
3MM | Date: Saturday 15th June 2019 | Capacity: 15 | Logged: 14 | |
4MM | Date: Saturday 15th June 2019 | Capacity: 15 | Logged: 14 |
Capacity of MM | 60 |
Free slots to MM | 10 |
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Friday 14th June 2019 Time: 13:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Škvarenina Andrej | Production Optics | Regular | Minor | strelec | 01.06.2019 | Yes | ||
2 | Mikula Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 09.05.2019 | Yes | ||
3 | Tilesch Dalibor | Standard | Regular | Minor | strelec | 19.05.2019 | Yes | ||
4 | Hrivnák ml. Rastislav | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 17.05.2019 | Yes | ||
5 | Košíková Simona | Standard | Lady | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
6 | Kvasnica Juraj | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
7 | Hrivnák Rastislav | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
8 | Luptovský Peter | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
9 | Bakalar Martin | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
10 | Jenčik Milan | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
11 | Mikes Filip | Standard | Regular | Major | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
12 | Faťun Štefan | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
13 | Dolňan Zdeno | Standard | Senior | Minor | RO | 02.05.2019 | Yes | ||
14 | Michalák Norbert | Production | Senior | Minor | strelec | 16.05.2019 | Yes | ||
15 | Mindek Martin | Production | Regular | Minor | RO | 20.05.2019 | Yes | ||
16 | Jeleň Michal | Standard | Regular | Minor | strelec | 28.05.2019 | Yes |
Main Match registration shooter Waiting squad First shoot: Saturday 15th June 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanulak Jozef | Standard | Senior | Minor | 01.05.2019 | No | |||
2 | Michalec Ľubomír | Production | Regular | Minor | 10.06.2019 | No | |||
3 | Hrudka Milan | Standard | Regular | Minor | 01.05.2019 | No |
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 15th June 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurčík Matej | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
2 | Heinrich Roman | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
3 | Hlaváčiková Alica | Standard | Lady | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
4 | Mertl Zdenko | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
5 | Vároš Peter | Production | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
6 | Jaroslav Klabník | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
7 | Jankovič Ivan | Production | Regular | Minor | strelec | 02.05.2019 | Yes | ||
8 | Kubus Matúš | Production | Regular | Minor | strelec | 02.05.2019 | Yes | ||
9 | Belejkanič Vladimír | Standard | Regular | Minor | strelec | 03.05.2019 | Yes | ||
10 | Čorný Erik | Production | Regular | Minor | strelec | 04.05.2019 | Yes | ||
11 | Čumová Miroslava | Standard | Lady | Minor | strelec | 06.06.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 15th June 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Motyčka Dalibor | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 22.05.2019 | Yes | ||
2 | Hrebík Jozef | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
3 | Potocky Peter | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 01.05.2019 | Yes | |||
4 | Fábry Milan | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
5 | Kopáč Ivan | Production | Regular | Minor | strelec | 02.05.2019 | Yes | ||
6 | Lenčo Tomáš | Standard | Regular | Minor | strelec | 03.05.2019 | Yes | ||
7 | Pančík Vladimír | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.05.2019 | Yes | ||
8 | Dovala Anton | Standard | Regular | Minor | 25.05.2019 | Yes | |||
9 | Adamec Ľuboš | Standard | Regular | Minor | Strelec | 08.06.2019 | Yes | ||
10 | Beňová Daniela | Standard | Lady | Minor | strelec | 09.06.2019 | Yes | ||
11 | Pupala Ondrej | Production Optics | Regular | Minor | strelec | 09.06.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 15th June 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Suržin Milan | Standard | Regular | Minor | strelec | 01.05.2019 | Yes | ||
2 | Zubal Jan | Standard | Regular | Minor | strelec | 04.05.2019 | Yes | ||
3 | Kuracina Ľubomír | Production | Regular | Minor | strelec | 07.05.2019 | Yes | ||
4 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | strelec | 09.05.2019 | Yes | ||
5 | Ťažký Miroslav | Standard | Senior | Minor | strelec | 09.05.2019 | Yes | ||
6 | Bartoš Peter | Production | Regular | Minor | strelec | 10.05.2019 | Yes | ||
7 | Žabka Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 14.05.2019 | Yes | ||
8 | Slanina Peter | Standard | Regular | Minor | strelec | 14.05.2019 | Yes | ||
9 | Slanina Svetozár | Standard | Super Senior | Minor | strelec | 14.05.2019 | Yes | ||
10 | Michalák Norbert | Standard | Senior | Minor | strelec | 16.05.2019 | Yes | ||
11 | Mikloš Michal | Standard | Regular | Minor | strelec | 16.05.2019 | Yes | ||
12 | Vauška Marek | Standard | Regular | Minor | strelec | 17.05.2019 | Yes | ||
13 | Kleniar Igor | Standard | Regular | Minor | strelec | 17.05.2019 | Yes | ||
14 | Šavel Bohumír | Production | Senior | Minor | strelec | 19.05.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 15th June 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hronská Anna | Standard | Lady | Minor | strelec | 23.05.2019 | Yes | ||
2 | Ecker Julius | Standard | Regular | Minor | strelec | 09.06.2019 | Yes | ||
3 | Mongel Egon | Standard | Regular | Minor | strelec | 04.05.2019 | Yes | ||
4 | Kačer Robert | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.05.2019 | Yes | ||
5 | Bálek Boris | Standard | Regular | Minor | strelec | 12.05.2019 | Yes | ||
6 | Ecker Karol | Standard | Senior | Minor | strelec | 22.05.2019 | Yes | ||
7 | Savka Michal | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 23.05.2019 | Yes | ||
8 | Vančo Ján | Revolver | Regular | Minor | strelec | 24.05.2019 | Yes | ||
9 | Vančová Nina | Standard | Lady | Minor | strelec | 24.05.2019 | Yes | ||
10 | Pančík Ľubomír | Standard | Senior | Minor | Strelec | 04.06.2019 | Yes | ||
11 | Daru Peter | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 08.06.2019 | Yes | ||
12 | Staňo Michal | Standard | Regular | Minor | strelec | 10.06.2019 | Yes | ||
13 | Vencelík Radovan | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | strelec | 12.06.2019 | Yes | ||
14 | Standard | Regular | Minor | strelec | 12.06.2019 | Yes |
Stat List: 2.kolo Turčianskej ligy Handgun+PCC | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 65 | 1 |
Division | Production Optics | Standard | Pistol Caliber Carabine | Production | Revolver | |
Count | 2 | 39 | 7 | 17 | 1 |
Category | Regular | Lady | Senior | Super Senior | ||
Count | 50 | 6 | 8 | 1 | 1 |
Squad | Count |
---|---|
Prematch | 16 |
Waiting squad | 3 |
1MM | 11 |
2MM | 11 |
3MM | 14 |
4MM | 14 |
Premach Sum | 16 |
Main Match Sum | 50 |
Summary | 66 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 0 | Adamec Ľuboš | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
2 | 0 | Anton Dovala | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
3 | 0 | Bálek Boris | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 14.05.2019 |
4 | 1014 | Bartoš Peter | SVK | Production | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 04.06.2019 |
5 | 0 | Belejkanič Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 06.05.2019 |
6 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
7 | 0 | Beňová Daniela | SVK | Standard | Lady | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 10.06.2019 |
8 | Blaho Marek | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 | ||
9 | 0 | Čorný Erik | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 06.05.2019 |
10 | 0 | Čumová Miroslava | SVK | Standard | Lady | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
11 | 0 | Dalibor Motyčka | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
12 | 0 | Dalibor Tilesch | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 20.05.2019 |
13 | 0 | Daru Peter | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
14 | 1814 | Dolňan Zdeno | SVK | Standard | Senior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 03.05.2019 |
15 | 0 | Ecker Julius | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
16 | 0 | Ecker Karol | SVK | Standard | Senior | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 24.05.2019 |
17 | 0 | Fábry Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
18 | 0 | Hanulak Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | Waiting squad | no confirmed | No | |
19 | 0 | Heinrich Roman | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 15.05.2019 |
20 | 0 | Hlaváčiková Alica | SVK | Standard | Lady | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 05.06.2019 |
21 | 1893 | Hrebík Jozef | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 09.05.2019 |
22 | 1837 | Hrivnák ml. Rastislav | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 18.05.2019 |
23 | 1346 | Hrivnák Rastislav | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
24 | 0 | Hronská Anna | SVK | Standard | Lady | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
25 | 0 | Hrudka Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | Waiting squad | no confirmed | No | |
26 | 0 | Jan Zubal | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 06.06.2019 |
27 | 0 | Jankovič Ivan | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 10.06.2019 |
28 | 0 | Jaroslav Klabník | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 02.05.2019 |
29 | 1751 | Jenčik Milan | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
30 | 0 | kačer robert | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 07.05.2019 |
31 | 0 | Kleniar Igor | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 10.06.2019 |
32 | 0 | Kopáč Ivan | SVK | Production | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 05.06.2019 |
33 | 0 | Košíková Simona | SVK | Standard | Lady | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
34 | 0 | Kubus Matúš | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 02.05.2019 |
35 | 0 | Kurčík Matej | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 07.05.2019 |
36 | 0 | Kvasnica Juraj | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
37 | 0 | Lenčo Tomáš | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 03.05.2019 |
38 | 0 | Ľubomír Kuracina | SVK | Production | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 09.05.2019 |
39 | 0 | Luptovský Peter | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
40 | 0 | Martin Bakalar | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 01.05.2019 |
41 | 0 | Mertl Zdenko | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 05.06.2019 |
42 | 0 | Michal Jeleň | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 28.05.2019 |
43 | 0 | Michalák Norbert | SVK | Production | Senior | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 16.05.2019 |
44 | 0 | Michalák Norbert | SVK | Standard | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 16.05.2019 |
45 | 1645 | Michalec Ľubomír | SVK | Production | Regular | Minor | Waiting squad | no confirmed | No | |
46 | 1832 | Mikes Filip | SVK | Standard | Regular | Major | Prematch | confirmed | Yes | |
47 | 0 | Mikloš Michal | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
48 | 0 | Mikula Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | |
49 | 1762 | Mindek Martin | SVK | Production | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 23.05.2019 |
50 | 0 | Mongel Egon | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 04.05.2019 |
51 | 0 | Pančík Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 29.05.2019 |
52 | 1891 | Pančík Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 15.05.2019 |
53 | 0 | Peter Vároš | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 04.05.2019 |
54 | 1414 | Potocky Peter | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
55 | 0 | Pupala Ondrej | SVK | Production Optics | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 10.06.2019 |
56 | 1298 | Šavel Bohumír | SVK | Production | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 21.05.2019 |
57 | 0 | Savka Michal | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
58 | 0 | Škvarenina Andrej | SVK | Production Optics | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
59 | 0 | Slanina Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 05.06.2019 |
60 | 0 | Slanina Svetozár | SVK | Standard | Super Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 05.06.2019 |
61 | 0 | staňo michal | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
62 | 0 | Štefan Faťun | SVK | Standard | Regular | Minor | Prematch | confirmed | Yes | 02.05.2019 |
63 | 0 | Suržin Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 11.06.2019 |
64 | 0 | Ťažký Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
65 | 0 | Vančo Ján | SVK | Revolver | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
66 | 0 | Vančová Nina | SVK | Standard | Lady | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
67 | 0 | Vauška Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 10.06.2019 |
68 | 0 | Vencelík Radovan | SVK | Pistol Caliber Carabine | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |
69 | 0 | Žabka Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 12.06.2019 |