Tatry Open '18

Country Slovakia
Tatry Open '18
Shooting Range Jasná Date 25.08.2018 Organizer Phone 0903784786 TAAŠ Mlynica
Payment Information

Štartovné vo výške 23€ prosíme uhradiť prevodom, do SPRÁVY PRE ADRESÁTA meno strelca.

Číslo účtu: 2900790844
IBAN: SK2083300000002900790844
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Účet FIO banka Slovensko
Majiteľ účtu: 
TATRANSKÁ ASOCIÁCIA ALTERNATÍVNYCH ŠPORTOV, o.z.

General Information
Po pozitívnych ohlasoch zo strany strelcov, sme sa v mene klubov ŠSK Pribylina a TAAŠ Mlynica rozhodli aj tento rok zorganizovať pretek Tatry Open na krásnej a tento rok znova o čosi krajšej strelnici v Lazisku v ŠPORTOVO - STRELECKOM AREÁLE Jasná GPS 49° 01´25.08"N  19° 32´45.90"E)


Pre strelcov bude pripravených 7 streleckých situácií (1 hotrange) s celkovým počtom rán 140.

Registrácia a platba online.

Na mieste bude registrácia možná len v prípade voľných slotov a so zvýšeným štartovným 30€

Každý strelec dostane v rámci štartovného malý prezent a občerstvenie v cene štartovného.




Main Match : 25.08.2018
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 09.07.2018
Time after which you can begin registration on Match : 20:00
Deadline : 24.08.2018
Main Match Time First Shot : 09:30
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:00
Range Master Valent Peter
Match Director Tišťan Martin
Match Manager Golein Martin
Range Officer Mindek Martin
Quarter Master Klaučo Vladimír
Medical help Martin Golein
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
Squad 1 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 12
Squad 2 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 11
Squad 3 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 11
Squad 4 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 12
Squad 5 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 12
Squad 6 Date: Saturday 25th August 2018 Capacity: 12 Logged: 12
Capacity of MM
72
Free slots to MM
2

Division : Standard | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 140
Category Shooters : Senior Junior Lady Regular
Stage
Name Stage:
Stage 5 TO
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Medium course of fire
Targets: 8 x IPSC 2 x IPSC Popper 4 x IPSC Plate 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 22
Max Stage Points: 110
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Zásobník v šachte, komora prázdna.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Name Stage:
Stage 1 TO
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Long course of fire
Targets: 13 x IPSC 5 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Name Stage:
Stage 7 TO HR2
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Short course of fire
Targets: 3 x IPSC 2 x IPSC Plate 1 x IPSC Popper
Maximum rounds to be scored: 9
Max Stage Points: 45
Start Position: Vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Šachta prázdna, komora prázdna, zásobníky v nosičoch.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Name Stage:
Stage 6 TO HR1
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Short course of fire
Targets: 5 x IPSC 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Plate 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 12
Max Stage Points: 60
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready, zásobník v šachte, náboj v komore.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Notes: HOTRANGE
Name Stage:
Stage 2 TO
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Medium course of fire
Targets: 8 x IPSC 2 x plate 1 x IPSC Popper 1 x NS
Maximum rounds to be scored: 19
Max Stage Points: 95
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Name Stage:
Stage 3 TO
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Medium course of fire
Targets: 6 x IPSC 2 x plate 2 x IPSC Popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Obe ruky na značkách.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom, JEDNOU RUKOU.
Name Stage:
Stage 4 TO
Stage design:
Martin Tišťan
Type: Long course of fire
Targets: 13 x IPSC 5 x plate 1 x IPSC popper 2 x NS
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore.
The gun ready condition: Ready. Loaded, holstered.
Time Starts: Zvukový
Procedure: Po zaznení zvukového signálu rieši strelec situáciu voľným spôsobom.
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kohút Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.08.2018 Yes
2 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 11.07.2018 Yes
3 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 11.07.2018 Yes
4 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
5 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
6 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
7 Slanina Svetozár Slovakia Standard Senior Minor 11.07.2018 Yes
8 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor Strelec 11.07.2018 Yes
9 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
10 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
11 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 16.07.2018 Yes
12 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 18.07.2018 Yes
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Bednářová Helena Slovakia Standard Lady Minor strelec 11.07.2018 Yes
2 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 12.07.2018 Yes
3 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 12.07.2018 Yes
4 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 12.07.2018 Yes
5 Budiak Vladimír Slovakia Production Regular Minor strelec 12.07.2018 Yes
6 Timanik Ján Slovakia Standard Senior Minor 18.07.2018 Yes
7 Sčensný Štefan Slovakia Standard Regular Minor 24.07.2018 Yes
8 Tvrdý Viliam Slovakia Standard Senior Minor 25.07.2018 Yes
9 Kozmon Michal Slovakia Standard Regular Minor Strelec 08.08.2018 Yes
10 Podstavek Roman Slovakia Standard Senior Minor 09.08.2018 Yes
11 Tomeček Ján Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.08.2018 Yes
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jesensky Peter Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
2 Štrbina Roman Slovakia Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
3 Lizúch Martin Slovakia Production Regular Minor 12.07.2018 Yes
4 Kišš Juraj Slovakia Standard Regular Minor 18.07.2018 Yes
5 Krajčír Dalibor Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.07.2018 Yes
6 Kralik Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.07.2018 Yes
7
8 ČÍŽIK Daniel Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.07.2018 Yes
9 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor Strelec 04.08.2018 Yes
10 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor 18.08.2018 Yes
11 Knieža Vlado Slovakia Production Regular Minor 19.08.2018 Yes
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 11.07.2018 Yes
2 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.07.2018 Yes
3 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.07.2018 Yes
4 Spratek Dušan Slovakia Standard Senior Minor 12.07.2018 Yes
5 Labaj Marian Slovakia Standard Regular Minor 12.07.2018 Yes
6 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 16.07.2018 Yes
7 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 16.07.2018 Yes
8 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 16.07.2018 Yes
9 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 19.07.2018 Yes
10 Production Regular Minor 27.07.2018 Yes
11 Grešová Lucia Slovakia Standard Lady Minor 02.08.2018 Yes
12 Barancik Ivan Slovakia Standard Regular Minor 20.08.2018 Yes
Main Match registration shooter Squad 5 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Strapec Stanislav Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2018 Yes
2 Čičman Jozef Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2018 Yes
3 Stancek st. Dusan Slovakia Standard Senior Minor 29.07.2018 Yes
4 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 12.07.2018 Yes
5 Duroň Pavol Slovakia Standard Regular Minor Shooter 12.07.2018 Yes
6 Fiala Oliver Slovakia Standard Senior Minor 12.07.2018 Yes
7 Čontoš Ladislav Slovakia Production Senior Minor 12.07.2018 Yes
8 Stanko Pavol Slovakia Standard Regular Minor 14.07.2018 Yes
9 Urda Jozef Slovakia Standard Senior Minor 14.07.2018 Yes
10 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 15.07.2018 Yes
11 StancekJr. Dusan Slovakia Standard Regular Minor 29.07.2018 Yes
12 Joščak Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 06.08.2018 Yes
Main Match registration shooter Squad 6 First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Zebegney Laco Slovakia Standard Regular Minor 12.07.2018 Yes
2 Chochula Milos Slovakia Production Regular Minor 11.07.2018 Yes
3 Chochula Samuel Slovakia Production Regular Minor 11.07.2018 Yes
4 Kubica Dusan Slovakia Production Regular Minor 23.07.2018 Yes
5 BOPKOVÀ Enikö Slovakia Standard Lady Minor strelec 23.07.2018 Yes
6 Janky Roman Slovakia Standard Regular Minor 02.08.2018 Yes
7 Sevcik Filip Slovakia Standard Regular Minor 08.08.2018 Yes
8 Vilinský Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 13.08.2018 Yes
9 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor 20.08.2018 Yes
10 Jurkowski Adam Poland Production Regular Minor 20.08.2018 Yes
11 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Major 20.08.2018 Yes
12 Gonciarz Michał Poland Production Regular Minor 20.08.2018 Yes
Main Match registration shooter WAITING First shoot: Saturday 25th August 2018 Time: 09:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2018 No
2 Eliaš Marek Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Yes
3 Kucera Lubos Slovakia Production Regular Minor 29.07.2018 No
4 Daru Peter Slovakia Standard Regular Minor 13.07.2018 No

Warning: Creating default object from empty value in /home/ondrej/sors/components/com_sors/helpers/sors.php on line 1722

Warning: Creating default object from empty value in /home/ondrej/sors/components/com_sors/helpers/sors.php on line 1722
Stat List: Tatry Open '18
RegionSlovakiaPoland
Count6424
DivisionStandardProduction
Count53161
CategoryRegularLadySuper SeniorSeniorJunior
Count4755922
SquadCount
Squad 112
Squad 211
Squad 311
Squad 412
Squad 512
Squad 612
WAITING4
Premach Sum0
Main Match Sum70
Summary70
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Anton Dovala SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 14.08.2018
2 0 Barancik Ivan SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 20.08.2018
3 1014 Bartoš Peter SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 30.07.2018
4 0 Bednářová Helena SVK Standard Lady Minor Squad 2 confirmed Yes 12.07.2018
5 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 17.08.2018
6 0 Bereś Krzysztof POL Standard Senior Major Squad 6 confirmed Yes 21.08.2018
7 9415 BOPKOVÀ Enikö SVK Standard Lady Minor Squad 6 confirmed Yes 14.08.2018
8 1792 Budiak Vladimír SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 13.07.2018
9 0 Chochula Milos SVK Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 20.08.2018
10 0 Chochula Samuel SVK Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 20.08.2018
11 0 Čičman Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2018
12 0 ČÍŽIK Daniel SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 27.07.2018
13 0 Čontoš Ladislav SVK Production Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 27.07.2018
14 0 Daru Peter SVK Standard Regular Minor WAITING no confirmed No
15 0 Duroň Pavol SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 13.07.2018
16 0 Eliaš Marek SVK Standard Regular Minor WAITING confirmed Yes 21.08.2018
17 0 Fiala Oliver SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 13.07.2018
18 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor WAITING no confirmed No
19 0 Gonciarz Michał POL Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 21.08.2018
20 0 Grešová Lucia SVK Standard Lady Minor Squad 4 confirmed Yes 14.08.2018
21 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 15.08.2018
22 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 4 confirmed Yes 17.07.2018
23 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 17.07.2018
24 0 hukel miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 13.08.2018
25 0 Jankovič Ivan SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 07.08.2018
26 0 Janky Roman SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 17.08.2018
27 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 19.07.2018
28 0 Jendrol Dominik SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 17.07.2018
29 0 Jesensky Peter SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 16.07.2018
30 0 Joščak Dominik SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 07.08.2018
31 0 Juraj Kišš SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 15.08.2018
32 0 Jurkowski Adam POL Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 21.08.2018
33 0 Jurkowski Marcin POL Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 21.08.2018
34 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 14.08.2018
35 0 Knieža Samuel SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 20.08.2018
36 1767 Knieža Vlado SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 20.08.2018
37 81 Kohút Milan SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 21.08.2018
38 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Squad 1 confirmed Yes 17.07.2018
39 971296 Kozmon Michal SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 14.08.2018
40 0 Krajčír Dalibor SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 19.07.2018
41 0 Kralik Martin SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 07.08.2018
42 1699 Kubica Dusan SVK Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 14.08.2018
43 0 Kucera Lubos SVK Production Regular Minor WAITING no confirmed No
44 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 17.07.2018
45 0 Labaj Marian SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 20.08.2018
46 0 Lizúch Martin SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 15.08.2018
47 Machút Vladimír Production Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 14.08.2018
48 0 Mertl Zdenko SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 17.07.2018
49 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Squad 1 confirmed Yes 31.07.2018
50 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 20.08.2018
51 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 17.08.2018
52 0 Podstavek Roman SVK Standard Senior Minor Squad 2 confirmed Yes 10.08.2018
53 0 Sčensný Štefan SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 25.07.2018
54 0 Sevcik Filip SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 09.08.2018
55 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 06.08.2018
56 0 Slanina Svetozár SVK Standard Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 06.08.2018
57 0 Spratek Dušan SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 13.08.2018
58 0 Stancek st. Dusan SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 31.07.2018
59 0 StancekJr. Dusan SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 31.07.2018
60 0 Stanko Pavol SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 15.08.2018
61 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 14.08.2018
62 0 Strapec Stanislav SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 21.08.2018
63 0 Štrbina Roman SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 25.07.2018
64 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 4 confirmed Yes 17.08.2018
65 0 Timanik Ján SVK Standard Senior Minor Squad 2 confirmed Yes 19.07.2018
66 0 Tomáš Vilinský SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 14.08.2018
67 0 Tomeček Ján SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 21.08.2018
68 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 16.08.2018
69 0 Tvrdý Viliam SVK Standard Senior Minor Squad 2 confirmed Yes 26.07.2018
70 0 Urda Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 13.08.2018
71 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 14.08.2018
72 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 20.08.2018
73 0 Zebegney Laco SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 21.08.2018
74 0 Zubal Jan SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 14.08.2018
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 148 guests and no members online