2. kolo "mini klubovky" JPS 2018

Krajina Slovakia
2. kolo
Strelnica strelnica Krčava Dátum 24.06.2018 Organizátor Telefónne číslo +421915990551 Športový Combat club JPS Snina - Humenné
Základné informácie
Jedná sa o otvorenú klubovku spojenú s tréningom (jeden stage bude postavený na vyskúšanie a tréning...je možné streliť stage aj s PCC ... pre nečlenov ŠCC JPS Snina - Humenné je štartovné 7 €. Členovia JPS majú tento pretek dotovaný (v zmysle rozhodnutia VZ JPS).
Dátum konania Main Match : 24.06.2018
Čas registrácie strelcov na Main Match : 13:30
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 17.06.2018
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 16:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 24.06.2018
Čas zahájenia Main Match : 14:00
Vyhlásenie výsledkov : 17:00
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Madej Matúš
MD (Riaditeľ preteku) Bonk Adrián
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Dátum: nedeľa 24. jún 2018 Kapacita: 7 Prihlásených: 7
MM 2 Dátum: nedeľa 24. jún 2018 Kapacita: 7 Prihlásených: 7
MM 3 PCC + handgun Dátum: nedeľa 24. jún 2018 Kapacita: 7 Prihlásených: 5
Kapacita na MM
21
Voľné miesta na MM
2

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Pistol Caliber Carbine Open | Pistol Caliber Carbine Standard |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 66
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match MM 1 Prvý výstrel: nedeľa 24. jún 2018 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 0 17.06.2018 Nie
2 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 0 19.06.2018 Nie
3 Borodayev Denis Slovakia Revolver Regular Minor 20.06.2018 Nie
4 Standard Regular Minor 0 20.06.2018 Nie
5 Andrejovský Jaroslav Slovakia Production Regular Minor 20.06.2018 Nie
6 Bocskorás Benjamín Slovakia Production Regular Minor 20.06.2018 Nie
7 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 0 22.06.2018 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 2 Prvý výstrel: nedeľa 24. jún 2018 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 0 18.06.2018 Nie
2 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 0 19.06.2018 Nie
3 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 0 20.06.2018 Nie
4 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor 20.06.2018 Nie
5 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 0 20.06.2018 Nie
6 Martin Cárik Slovakia Production Regular Minor 0 21.06.2018 Nie
7 Gduľa Libor Slovakia Production Regular Minor 0 24.06.2018 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 3 PCC + handgun Prvý výstrel: nedeľa 24. jún 2018 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Andrejovský Jaroslav Slovakia Pistol Caliber Carbine Open Regular Minor 20.06.2018 Nie
2 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 22.06.2018 Nie
3 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor Strelec 22.06.2018 Nie
4 Zebegney Laco Slovakia Standard Regular Minor 23.06.2018 Nie
5 Mesároš Michal Slovakia Standard Regular Minor 23.06.2018 Nie
Stat List: 2. kolo "mini klubovky" JPS 2018
KrajinaSlovakia
Spolu181
DivíziaProductionRevolverStandard
Spolu1117
KategóriaRegularSenior
Spolu1711
SquadSpolu
MM 17
MM 27
MM 3 PCC + handgun5
Prematch Sum0
Main Match Sum19
Summary19
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1022 Adrián Bonk SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
2 1771 Andrejovský Jaroslav SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
3 1771 Andrejovský Jaroslav SK Pistol Caliber Carbine Open Regular Minor MM 3 PCC + handgun nepotvrdené Nie
4 0 Bocskorás Benjamín SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
5 0 Borodayev Denis SK Revolver Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
6 1867 Cárik Martin SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
7 107 Dušan Harman SK Standard Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
8 0 Kaliarik Ladislav SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
9 0 Libor Gduľa SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
10 1150 Marek Mika SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
11 0 Matúš Katin SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
12 1750 Matúš Madej SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
13 0 Mesároš Michal SK Standard Regular Minor MM 3 PCC + handgun nepotvrdené Nie
14 Milton de Oliveira Neto Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
15 0 Pavlis Vladimír SK Standard Senior Minor MM 3 PCC + handgun nepotvrdené Nie
16 1493 Radovan Meždej SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
17 0 Štoka Milan SK Standard Regular Minor MM 3 PCC + handgun nepotvrdené Nie
18 0 Tomáš Klabník SK Standard Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
19 0 Zebegney Laco SK Standard Regular Minor MM 3 PCC + handgun nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 137 návštevníkov a žiadni členovia on-line