2. kolo PCC Turčianskej ligy 2018

Country Slovakia
Shooting Range Strelnica Turček Date 15.07.2018 Organizer Phone 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information


Registrovaný:       HANDGUN - 20EUR
                               PCC - 20EUR
                               HANDGUN + PCC - 30EUR

Neregistrovaný:    HANDGUN - 30EUR
                                PCC - 30EUR
                                HANDGUN + PCC - 40EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:          Ferko Mrkvička, 1MM
                                    Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                    Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT:             FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
General Information

2. kolo Turčianskej ligy 2018 v PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
Pre Match date : 13.07.2018
Pre Match Time Registration : 13:00
Pre Match Time First Shot : 14:00
Main Match : 15.07.2018
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 30.04.2018
Deadline : 14.07.2018
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Arbitration fee : 50€ EUR
Range Master Dolňan Zdeno
Match Director Hrivnák Rastislav
Quarter Master Jenčik Milan
Match Attachment 1071822282kompletka.pdf
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
1MM PCC Date: Sunday 15th July 2018 Capacity: 10 Logged: 7 + 3 reserved
2MM PCC Date: Sunday 15th July 2018 Capacity: 10 Logged: 3 + 7 reserved
3MM PCC Date: Sunday 15th July 2018 Capacity: 10 Logged: 0
4MM PCC Date: Sunday 15th July 2018 Capacity: 10 Logged: 0
Capacity of MM
40
Free slots to MM
30

Division : Semi Auto Standard |
Level : 1 |
Fiream type : --
Factor : Minor |
Match Rounds : 105
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting Squad PCC First shoot: Sunday 15th July 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Telek Jozef Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 0 02.05.2018 No
2 Pálka Ján Slovakia Semi Auto Standard Senior Minor 15.06.2018 No
3 Pálka Marek Slovakia Semi Auto Standard Junior Minor 15.06.2018 No
4 Daru Peter Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 13.07.2018 No
Main Match registration shooter 1MM PCC First shoot: Sunday 15th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Takáč Michal Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor strelec 11.07.2018 Yes
5 Hrebík Jozef Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor strelec 04.07.2018 Yes
6 Michalák Norbert Slovakia Semi Auto Standard Senior Minor 06.05.2018 Yes
7 Hrivnák Rastislav Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 03.05.2018 Yes
8 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
9 Kan Peter Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
10 Jenčik Milan Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 2MM PCC First shoot: Sunday 15th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Tóth Andrej Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 11.07.2018 Yes
9 Tóthova Silvia Slovakia Semi Auto Standard Lady Minor 11.07.2018 Yes
10 Bonk Adrián Slovakia Standard Regular Minor 0 05.06.2018 Yes
Main Match registration shooter 3MM PCC First shoot: Sunday 15th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
Main Match registration shooter 4MM PCC First shoot: Sunday 15th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
Stat List: 2. kolo PCC Turčianskej ligy 2018
RegionSlovakia
Count10
DivisionSemi Auto StandardStandard
Count91
CategoryRegularSeniorLady
Count811
SquadCount
Waiting Squad PCC4
1MM PCC7
2MM PCC3
3MM PCC0
4MM PCC0
Premach Sum0
Main Match Sum10
Summary10
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Bonk Adrián SVK Standard Regular Minor 2MM PCC confirmed Yes
2 0 Daru Peter SVK Semi Auto Standard Regular Minor Waiting Squad PCC no confirmed No
3 1893 Hrebík Jozef SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
4 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
5 1346 Hrivnák Rastislav SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
6 1751 Jenčik Milan SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
7 0 Jozef Telek SVK Semi Auto Standard Regular Minor Waiting Squad PCC no confirmed No
8 0 Kan Peter SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
9 0 Michalák Norbert SVK Semi Auto Standard Senior Minor 1MM PCC confirmed Yes
10 1175 Pálka Ján SVK Semi Auto Standard Senior Minor Waiting Squad PCC no confirmed No
11 0 Pálka Marek SVK Semi Auto Standard Junior Minor Waiting Squad PCC no confirmed No
12 0 Takáč Michal SVK Semi Auto Standard Regular Minor 1MM PCC confirmed Yes
13 1474 Tóth Andrej SVK Semi Auto Standard Regular Minor 2MM PCC confirmed Yes
14 1475 Tóthova Silvia SVK Semi Auto Standard Lady Minor 2MM PCC confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 149 guests and no members online