2. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018

Krajina Slovakia
Strelnica Strelnica Turček Dátum 14.07.2018 Organizátor Telefónne číslo 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe

Registrovaný:    HANDGUN - 20EUR
                          PCC - 20EUR
                          HANDGUN + PCC - 30EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 30EUR
                          PCC - 30EUR
                          HANDGUN + PCC - 40EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.


Základné informácie

2. kolo Turčianskej ligy 2018 v HANDGUN

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.
Dátum konania Pre Match : 13.07.2018
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 13:00
Čas zahájenia Pre Match : 14:00
Dátum konania Main Match : 14.07.2018
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 30.04.2018
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 14.07.2018
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:00
Arbitrážny poplatok : 50€ EUR
RM (Hlavný rozhodca) Dolňan Zdeno
MD (Riaditeľ preteku) Hrivnák Rastislav
SO (Štatista) Mikes Filip
QM (Technická podpora) Jenčik Milan
Dokumenty k preteku na stiahnutie kompletka.pdf
Pre Match (PM)
PreMatch Dátum: piatok 13. júl 2018 Kapacita: 20 Prihlásených: 10
Kapacita na PM
20
Voľné miesta na PM
10
Main Match (MM)
1MM Dátum: sobota 14. júl 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 9 + 3 rezervácia
2MM Dátum: sobota 14. júl 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 9 + 4 rezervácia
3MM Dátum: sobota 14. júl 2018 Kapacita: 11 Prihlásených: 11
4MM Dátum: sobota 14. júl 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 9 + 3 rezervácia
Kapacita na MM
47
Voľné miesta na MM
9

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 105
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Waiting Squad Prvý výstrel: sobota 14. júl 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor strelec 26.06.2018 Nie
2 Timanik Ján Slovakia Classic Senior Minor 09.07.2018 Áno
Registrácia strelcov na Pre-Match PreMatch Prvý výstrel: piatok 13. júl 2018 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 10.07.2018 Áno
12 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 27.06.2018 Áno
13 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 14.06.2018 Áno
14 Gábor Marián Slovakia Production Regular Minor 0 22.05.2018 Áno
15 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 03.05.2018 Áno
16 Budiak Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Áno
17 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 01.05.2018 Áno
18 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Áno
19 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Áno
20 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 22.06.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 1MM Prvý výstrel: sobota 14. júl 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 09.07.2018 Áno
5 Ladziansky Kristian Slovakia Standard Regular Minor 08.07.2018 Áno
6 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 02.05.2018 Áno
7 Urda Jozef Slovakia Standard Senior Minor Strelec 02.05.2018 Áno
8 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 01.05.2018 Áno
9 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 01.05.2018 Áno
10 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 01.05.2018 Áno
11 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Áno
12 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 03.05.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2MM Prvý výstrel: sobota 14. júl 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Veselsky Dusan Slovakia Open Super Senior Major strelec 05.06.2018 Áno
6 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 11.07.2018 Áno
7 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 11.07.2018 Áno
8 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 11.07.2018 Áno
9 Stanko Pavol Slovakia Standard Regular Major 12.07.2018 Áno
10 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.07.2018 Áno
11 Chalupa Cyril Slovakia Standard Super Senior Major 17.05.2018 Áno
12 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 07.06.2018 Áno
13 Timanik Ján Slovakia Standard Senior Minor 22.05.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 3MM Prvý výstrel: sobota 14. júl 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 0 05.06.2018 Áno
2 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 30.04.2018 Áno
3 Mikula Jozef Slovakia Standard Senior Major 01.05.2018 Áno
4 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 0 04.05.2018 Áno
5 Paško Peter Slovakia Standard Regular Minor 3 03.07.2018 Áno
6 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 09.05.2018 Áno
7 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 22.06.2018 Áno
8 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 22.06.2018 Áno
9 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 0 17.05.2018 Áno
10 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 0 01.05.2018 Áno
11 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 03.05.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 4MM Prvý výstrel: sobota 14. júl 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 06.07.2018 Áno
5 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 06.05.2018 Áno
6 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 08.07.2018 Áno
7 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 02.07.2018 Áno
8 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 02.07.2018 Áno
9 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Áno
10 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 29.06.2018 Áno
11 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 01.05.2018 Áno
12 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Áno
Stat List: 2. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
KrajinaSlovakia
Spolu48
DivíziaStandardProductionOpen
Spolu34122
KategóriaRegularLadySeniorSuper Senior
Spolu34473
SquadSpolu
Waiting Squad2
PreMatch10
1MM9
2MM9
3MM11
4MM9
Prematch Sum10
Main Match Sum38
Summary48
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1014 Bartoš Peter SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno
2 0 Belejkanič Vladimír SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
3 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor 3MM potvrdené Áno
4 1022 Bonk Adrián SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno
5 1769 Boris Ivanovič SK Production Regular Minor 2MM potvrdené Áno
6 1792 Budiak Vladimír SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
7 8247 Chalupa Cyril SK Standard Super Senior Major 2MM potvrdené Áno
8 0 Čipková Katarína SK Standard Lady Minor 1MM potvrdené Áno
9 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 1MM potvrdené Áno
10 1837 Hrivnák ml. Rastislav SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
11 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
12 0 hukel miroslav SK Standard Senior Minor 1MM potvrdené Áno
13 0 Hyravy Sam SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
14 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
15 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
16 0 Klein Pavol SK Standard Senior Minor 1MM potvrdené Áno
17 0 Kleniar Igor SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
18 0 Košíková Simona SK Standard Lady Minor PreMatch potvrdené Áno
19 222 Kristian Ladziansky SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
20 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
21 0 Luptovský Peter SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
22 0 Marcina Ľubomír SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
23 1466 Marián Gábor SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
24 0 Martin Bakalar SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno
25 1762 Martin Mindek SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno
26 0 Mertl Zdenko SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
27 0 Michal Jeleň SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
28 0 Michalák Norbert SK Production Senior Minor 4MM potvrdené Áno
29 1832 Mikes Filip SK Standard Regular Major PreMatch potvrdené Áno
30 0 Mikloš Michal SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
31 0 Mikula Jozef SK Standard Senior Major 3MM potvrdené Áno
32 0 Mikula Martin SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
33 0 Mitterpach Michal SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno
34 0 Peter Paško SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
35 1298 Šavel Bohumír SK Production Regular Minor 1MM potvrdené Áno
36 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
37 0 Slanina Svetozár SK Standard Super Senior Minor 4MM potvrdené Áno
38 0 Stanko Pavol SK Standard Regular Major 2MM potvrdené Áno
39 0 Štefan Faťun SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
40 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor 3MM potvrdené Áno
41 0 Timanik Ján SK Standard Senior Minor 2MM potvrdené Áno
42 0 Timanik Ján SK Classic Senior Minor Waiting Squad potvrdené Áno
43 1474 Tóth Andrej SK Open Regular Major 2MM potvrdené Áno
44 1475 Tóthova Silvia SK Standard Lady Minor 2MM potvrdené Áno
45 0 Trancygier Tomáš SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
46 0 Urda Jozef SK Standard Senior Minor 1MM potvrdené Áno
47 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
48 0 Veselsky Dusan SK Open Super Senior Major 2MM potvrdené Áno
49 0 Žabka Martin SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
50 1425 Zachar Bystrík SK Production Regular Minor 2MM potvrdené Áno
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 132 návštevníkov a žiadni členovia on-line