2. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018

Country Slovakia
Shooting Range Strelnica Turček Date 14.07.2018 Organizer Phone 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information

Registrovaný:    HANDGUN - 20EUR
                          PCC - 20EUR
                          HANDGUN + PCC - 30EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 30EUR
                          PCC - 30EUR
                          HANDGUN + PCC - 40EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.


General Information

2. kolo Turčianskej ligy 2018 v HANDGUN

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.
Pre Match date : 13.07.2018
Pre Match Time Registration : 13:00
Pre Match Time First Shot : 14:00
Main Match : 14.07.2018
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 30.04.2018
Deadline : 14.07.2018
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Arbitration fee : 50€ EUR
Range Master Dolňan Zdeno
Match Director Hrivnák Rastislav
Stats Officer Mikes Filip
Quarter Master Jenčik Milan
Match Attachment kompletka.pdf
Pre Match (PM)
PreMatch Date: Friday 13th July 2018 Capacity: 20 Logged: 10
Capacity of PM
20
Free slots to PM
10
Main Match (MM)
1MM Date: Saturday 14th July 2018 Capacity: 12 Logged: 9 + 3 reserved
2MM Date: Saturday 14th July 2018 Capacity: 12 Logged: 9 + 4 reserved
3MM Date: Saturday 14th July 2018 Capacity: 11 Logged: 11
4MM Date: Saturday 14th July 2018 Capacity: 12 Logged: 9 + 3 reserved
Capacity of MM
47
Free slots to MM
9

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 105
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting Squad First shoot: Saturday 14th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor strelec 26.06.2018 No
2 Timanik Ján Slovakia Classic Senior Minor 09.07.2018 Yes
Pre-Match registration shooter PreMatch First shoot: Friday 13th July 2018 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 10.07.2018 Yes
12 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 27.06.2018 Yes
13 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 14.06.2018 Yes
14 Gábor Marián Slovakia Production Regular Minor 0 22.05.2018 Yes
15 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 03.05.2018 Yes
16 Budiak Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
17 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 01.05.2018 Yes
18 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
19 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Yes
20 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 22.06.2018 Yes
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 14th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 09.07.2018 Yes
5 Ladziansky Kristian Slovakia Standard Regular Minor 08.07.2018 Yes
6 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 02.05.2018 Yes
7 Urda Jozef Slovakia Standard Senior Minor Strelec 02.05.2018 Yes
8 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 01.05.2018 Yes
9 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 01.05.2018 Yes
10 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 01.05.2018 Yes
11 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Yes
12 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 03.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 14th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Veselsky Dusan Slovakia Open Super Senior Major strelec 05.06.2018 Yes
6 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 11.07.2018 Yes
7 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 11.07.2018 Yes
8 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 11.07.2018 Yes
9 Stanko Pavol Slovakia Standard Regular Major 12.07.2018 Yes
10 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.07.2018 Yes
11 Chalupa Cyril Slovakia Standard Super Senior Major 17.05.2018 Yes
12 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 07.06.2018 Yes
13 Timanik Ján Slovakia Standard Senior Minor 22.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 14th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 0 05.06.2018 Yes
2 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 30.04.2018 Yes
3 Mikula Jozef Slovakia Standard Senior Major 01.05.2018 Yes
4 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 0 04.05.2018 Yes
5 Paško Peter Slovakia Standard Regular Minor 3 03.07.2018 Yes
6 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 09.05.2018 Yes
7 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 22.06.2018 Yes
8 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 22.06.2018 Yes
9 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 0 17.05.2018 Yes
10 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 0 01.05.2018 Yes
11 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 03.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 14th July 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 06.07.2018 Yes
5 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 06.05.2018 Yes
6 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 08.07.2018 Yes
7 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 02.07.2018 Yes
8 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 02.07.2018 Yes
9 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor 01.05.2018 Yes
10 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 29.06.2018 Yes
11 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 01.05.2018 Yes
12 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 01.05.2018 Yes
Stat List: 2. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
RegionSlovakia
Count48
DivisionStandardProductionOpen
Count34122
CategoryRegularLadySeniorSuper Senior
Count33483
SquadCount
Waiting Squad2
PreMatch10
1MM9
2MM9
3MM11
4MM9
Premach Sum10
Main Match Sum38
Summary48
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1014 Bartoš Peter SVK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes
2 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
3 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor 3MM confirmed Yes
4 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
5 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor 2MM confirmed Yes
6 1792 Budiak Vladimír SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
7 8247 Chalupa Cyril SVK Standard Super Senior Major 2MM confirmed Yes
8 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes
9 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes
10 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
11 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
12 0 hukel miroslav SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
13 0 Hyravy Sam SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
14 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
15 0 Jendrol Dominik SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
16 0 Klein Pavol SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
17 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
18 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor PreMatch confirmed Yes
19 222 Kristian Ladziansky SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
20 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
21 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
22 0 Marcina Ľubomír SVK Standard Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
23 1466 Marián Gábor SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
24 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
25 1762 Martin Mindek SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
26 0 Mertl Zdenko SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
27 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
28 0 Michalák Norbert SVK Production Senior Minor 4MM confirmed Yes
29 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major PreMatch confirmed Yes
30 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
31 0 Mikula Jozef SVK Standard Senior Major 3MM confirmed Yes
32 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
33 0 Mitterpach Michal SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
34 0 Peter Paško SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
35 1298 Šavel Bohumír SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes
36 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
37 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor 4MM confirmed Yes
38 0 Stanko Pavol SVK Standard Regular Major 2MM confirmed Yes
39 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
40 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor 3MM confirmed Yes
41 0 Timanik Ján SVK Standard Senior Minor 2MM confirmed Yes
42 0 Timanik Ján SVK Classic Senior Minor Waiting Squad confirmed Yes
43 1474 Tóth Andrej SVK Open Regular Major 2MM confirmed Yes
44 1475 Tóthova Silvia SVK Standard Lady Minor 2MM confirmed Yes
45 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
46 0 Urda Jozef SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
47 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
48 0 Veselsky Dusan SVK Open Super Senior Major 2MM confirmed Yes
49 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
50 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor 2MM confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 43 guests and no members online