1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov 2018

Country Slovakia
 1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov 2018
Shooting Range strelnica Krčava Date 13.05.2018 Organizer Phone +421915990551 Športový Combat club JPS Snina - Humenné
Payment Information

Štartovné: 15 €, Lady: 0 €, Junior: 0 € (účet alebo hotovosť) - registrácia v SORS, alebo 20 € (na mieste bez registrácie)

IBAN: SK0211000000002624066584 SWIFT: TATRSKBX
Vlastník účtu: SCC JPS Snina - Humenne, Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné, Slovensko
Platba na účet: Tatra banka, a.s, Hodžovo námestie 3, P.O. BOX 42, 850 05 Bratislava 55, Slovenská republika

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno  


Entry Fee:
 15 €, Lady: 0 €, Junior: 0 € - registration in SORS,  or 20 € (on the spot -  for unregistered)

IBAN: SK0211000000002624066584 SWIFT: TATRSKBX

Account owner: SCC JPS Snina - Humenne, Kukorelliho 1499 / 24, 066 01 Humenné, Slovensko

Address payments on account: Tatra banka, a.s, Hodžovo námestie 3, P.O. Box 42, 850 05 Bratislava 55, Slovak Republic

In the field "Payment Details" fill in your name

V čase verifikácií výsledkov bude možné stage streliť aj v divízii PCC.

General Information
Prematch 13.05.2018 o 8:00 hod. v deň preteku iba pre organizačný team a RO  -  Mainmatch 13.05.2018 o 10:00 hod.  

 ... v tombole Vás čaká 2 x voucher na L3 pretek REBELS TROPHY, ktoré nám venoval náš partner Rebels n.o. - http://rebelszone.com ... ďakujeme
Pre Match date : 13.05.2018
Pre Match Time Registration : 07:30
Pre Match Time First Shot : 08:00
Main Match : 13.05.2018
Main Match Time Registration : 09:30
Day registration options at the beginning of Match : 10.04.2018
Time after which you can begin registration on Match : 21:00
Deadline : 13.05.2018
Main Match Time First Shot : 10:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 16:00
Arbitration fee : 100 EUR
Range Master Zachar Bystrík
Match Manager Bonk Adrián
Stats Officer Brezovský Stanislav
Barnová Silvia
Chief Range Officer Brezovský Stanislav
Medical help Madej Matúš
Pre Match (PM)
1 PM - pre RO Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 8 Logged: 8
2 PM - pre RO Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 8 Logged: 8
Capacity of PM
16
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
1 MM Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 7 Logged: 6
2 MM Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 7 Logged: 7
3 MM Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 7 Logged: 7
4 MM Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 7 Logged: 7
5 MM Date: Sunday 13th May 2018 Capacity: 7 Logged: 7
Capacity of MM
35
Free slots to MM
1

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Pistol Caliber Carbine Open | Pistol Caliber Carbine Standard |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 102
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Stage
Name Stage:
stage 1 - 1. kolo SZA 2018
Stage design:
Adrián Bonk
Type: Medium course of fire
Targets: 7 IPSC paper targets --- 2 IPSC classic popper
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Kdekoľvek vo vyznačenom priestore, v uvoľnenom postoji, tvárou do streleckej situácie.
The gun ready condition: zbraň nabitá
Time Starts: zvukový signál / posledná rana
Procedure: po štartovom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. IPSC terče dvoma ranami, kovové do spadnutia. Ľavý popper spúšťa kývačku. Bezpečnostné uhly 90 stupňov vľavo a vpravo, výška valu.
Name Stage:
stage 2 - 1. kolo SZA 2018
Stage design:
Adrián Bonk
Type: Medium course of fire
Targets: 8 IPSC paper targets --- 1 IPSC classic popper - 2 IPSC metal plates - 4 No shoots
Maximum rounds to be scored: 19
Max Stage Points: 95
Start Position: celými chodidlami na spúšťacom zariadení, v uvoľnenom postoji, tvárou do streleckej situácie.
The gun ready condition: zbraň na stole na značke, nabitá, komora prázdna
Time Starts: zvukový signál / posledná rana
Procedure: po štartovom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. IPSC terče dvoma ranami, kovové do spadnutia. Po opustení spúšťacieho zariadenia sa spustí výkyvka. Popper spúšťa kývačku s dvoma kovovými gongami. Bezpečnostné uhly 90 stupňov vľavo a vpravo, výška valu.
Name Stage:
stage 3 - 1. kolo SZA 2018
Stage design:
Adrián Bonk
Type: Medium course of fire
Maximum rounds to be scored: 14
Max Stage Points: 70
Start Position: Kdekoľvek vo vyznačenom priestore, v uvoľnenom postoji, tvárou do streleckej situácie.
The gun ready condition: zbraň prázdna na sude vľavo alebo vpravo, zásobníky ktoré chce strelec použiť musia byť na druhom sude
Time Starts: zvukový signál / posledná rana
Procedure: po štartovom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. IPSC terče dvoma ranami, kovové do spadnutia. Ľavý popper spúšťa ľavú kývačku, pravý popper pravú + dvojkyvku. Bezpečnostné uhly 90 stupňov vľavo a vpravo, výška valu.
Name Stage:
stage 4 - 1. kolo SZA 2018
Stage design:
Adrián Bonk
Type: Medium course of fire
Targets: 7 IPSC paper targets --- 6 IPSC classic popper - 1 IPSC metal plates - 2 IPSC No shoots
Maximum rounds to be scored: 21
Max Stage Points: 105
Start Position: Kdekoľvek vo vyznačenom priestore, v uvoľnenom postoji, tvárou do streleckej situácie.
The gun ready condition: zbraň nabitá
Time Starts: zvukový signál / posledná rana
Procedure: po štartovom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. IPSC terče dvoma ranami, kovové do spadnutia. Bezpečnostné uhly 90 stupňov vľavo a vpravo, výška valu.
Name Stage:
stage 5 - 1. kolo SZA 2018
Stage design:
Adrián Bonk
Type: Long course of fire
Targets: 11 IPSC paper targets --- 10 IPSC metal plates
Maximum rounds to be scored: 32
Max Stage Points: 160
Start Position: Kdekoľvek vo vyznačenom priestore, v uvoľnenom postoji, tvárou do streleckej situácie.
The gun ready condition: zbraň nabitá
Time Starts: zvukový signál / posledná rana
Procedure: po štartovom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. IPSC terče dvoma ranami, kovové do spadnutia. Bezpečnostné uhly 90 stupňov vľavo a vpravo, výška valu.
Registered shooters in squads
Pre-Match registration shooter 1 PM - pre RO First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor MD 10.04.2018 Yes
2 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor RO 10.04.2018 Yes
3 Barna Peter Slovakia Production Regular Minor RO 10.04.2018 Yes
4 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor RO 10.04.2018 Yes
5 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor RO 04.05.2018 Yes
6 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor RO 06.05.2018 Yes
7 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor RO 09.05.2018 Yes
8 Bonk Branislav Slovakia Standard Regular Minor RO 09.05.2018 Yes
Pre-Match registration shooter 2 PM - pre RO First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor RO 11.04.2018 Yes
2 Brezovský Stanislav Slovakia Production Regular Minor CRO 12.04.2018 Yes
3 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor RO, SO 17.04.2018 Yes
4 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor SO 23.04.2018 Yes
5 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor Helper 23.04.2018 Yes
6 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor RO 26.04.2018 Yes
7 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor Helper 09.05.2018 Yes
8 Kislík Jozef Slovakia Production Regular Minor Shooter 09.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 1 MM First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor Shooter 28.04.2018 No
2 Boroš Jan Slovakia Standard Regular Minor Shooter 02.05.2018 No
3 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor Shooter 03.05.2018 No
4
5 Gebrjan Roman Slovakia Standard Regular Minor Shooter 04.05.2018 No
6 Čajka Ján Slovakia Standard Senior Major Shooter 05.05.2018 No
Main Match registration shooter 2 MM First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor Shooter 10.04.2018 No
2 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor Shooter 10.04.2018 No
3 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor Shooter 10.04.2018 No
4 Pallér Zoltán Slovakia Production Regular Minor Shooter 11.04.2018 No
5 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor Shooter 11.04.2018 No
6 Standard Regular Minor Shooter 11.04.2018 No
7 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor Shooter 11.04.2018 No
Main Match registration shooter 3 MM First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Borowy Robert Poland Production Senior Minor Shooter 12.04.2018 No
2 Zebegney Laco Slovakia Standard Regular Minor Shooter 13.04.2018 No
3 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor Shooter 19.04.2018 No
4 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor Shooter 20.04.2018 No
5 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor Shooter 22.04.2018 No
6 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor Shooter 22.04.2018 No
7 Šalantay Peter Slovakia Standard Regular Minor Shooter 02.05.2018 Yes
Main Match registration shooter 4 MM First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jurišta Jozef Slovakia Standard Senior Minor Shooter 13.04.2018 No
2 Stach Branislav Slovakia Standard Regular Minor Shooter 15.04.2018 No
3 Dobranský Gabriel Slovakia Standard Regular Minor Shooter 24.04.2018 No
4 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Major Shooter 24.04.2018 No
5 Soročina Marek Slovakia Standard Regular Minor Shooter 24.04.2018 No
6 Hamadej Vladimír Slovakia Standard Regular Minor Shooter 01.05.2018 No
7 Goga Marián Slovakia Production Regular Minor 0 12.05.2018 No
Main Match registration shooter 5 MM First shoot: Sunday 13th May 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Majický Matúš Slovakia Production Regular Minor 0 09.05.2018 No
2 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 09.05.2018 No
3 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 09.05.2018 No
4 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 0 10.05.2018 No
5 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.05.2018 No
6 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor Strelec 11.05.2018 No
7 Čemsák Martin Slovakia Production Regular Minor 12.05.2018 No

Warning: Creating default object from empty value in /home/ondrej/sors/components/com_sors/helpers/sors.php on line 1722

Warning: Creating default object from empty value in /home/ondrej/sors/components/com_sors/helpers/sors.php on line 1722
Stat List: 1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov 2018
RegionSlovakiaPoland
Count4721
DivisionProductionStandardOpen
Count202811
CategoryRegularLadySenior
Count39326
SquadCount
1 PM - pre RO8
2 PM - pre RO8
1 MM6
2 MM7
3 MM7
4 MM7
5 MM7
Premach Sum16
Main Match Sum34
Summary50
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 5 Barna Peter SVK Production Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
2 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
3 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
4 0 Borodayev Denis SVK Standard Regular Minor 2 MM no confirmed No
5 0 Boroš Jan SVK Standard Regular Minor 1 MM no confirmed No
6 0 Borowy Robert POL Production Senior Minor 3 MM no confirmed No
7 1712 Branislav Bonk SVK Standard Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
8 1557 Brezovský Stanislav SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
9 306 Čajka Ján SVK Standard Senior Major 1 MM no confirmed No
10 1508 Čemsák Martin SVK Production Regular Minor 5 MM no confirmed No
11 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Major 4 MM no confirmed No
12 1291 Dobranský Gabriel SVK Standard Regular Minor 4 MM no confirmed No
13 1711 Dudášová Jana SVK Standard Lady Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
14 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
15 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor 2 MM no confirmed No
16 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2 MM no confirmed No
17 0 Gebrjan Roman SVK Standard Regular Minor 1 MM no confirmed No
18 1372 Glezgo Tomáš SVK Production Regular Minor 1 MM no confirmed No
19 0 Hamadej Vladimír SVK Standard Regular Minor 4 MM no confirmed No
20 0 Ján Dupaj SVK Standard Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
21 0 Jurišta Jozef SVK Standard Senior Minor 4 MM no confirmed No
22 0 Kamil Lévay SVK Production Regular Minor 2 MM no confirmed No
23 0 Kislík Jozef SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
24 42 Klinčák Ján SVK Standard Regular Minor 2 MM no confirmed No
25 0 Libor Gduľa SVK Production Regular Minor 1 MM no confirmed No
26 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
27 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
28 1304 Marián Goga SVK Production Regular Minor 4 MM no confirmed No
29 0 Matúš Katin SVK Production Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
30 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
31 0 Matúš Majický SVK Production Regular Minor 5 MM no confirmed No
32 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
33 Milton de Oliveira Neto Standard Regular Minor 2 MM no confirmed No
34 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 3 MM no confirmed No
35 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor 3 MM no confirmed No
36 23 Pallér Zoltán SVK Production Regular Minor 2 MM no confirmed No
37 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 5 MM no confirmed No
38 1097 Radoslav Jakoubek SVK Standard Regular Minor 2 PM - pre RO confirmed Yes
39 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor 5 MM no confirmed No
40 46 Šalantay Peter SVK Standard Regular Minor 3 MM confirmed Yes
41 1309 Soročina Marek SVK Standard Regular Minor 4 MM no confirmed No
42 0 Stach Branislav SVK Standard Regular Minor 4 MM no confirmed No
43 1635 Stanko Ľubomír SVK Standard Regular Minor 3 MM no confirmed No
44 1636 Stanková Anna SVK Production Lady Minor 3 MM no confirmed No
45 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 5 MM no confirmed No
46 0 Tomáš Klabník SVK Standard Regular Minor 1 MM no confirmed No
47 1559 Tóth Andrej SVK Open Regular Major 5 MM no confirmed No
48 1475 Tóthova Silvia SVK Standard Lady Minor 5 MM no confirmed No
49 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor 1 PM - pre RO confirmed Yes
50 0 Zebegney Laco SVK Standard Regular Minor 3 MM no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 125 guests and one member online

  • Bysťo