1. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018

Country Slovakia
1. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
Shooting Range Strelnica Turček Date 28.04.2018 Organizer Phone 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information

Registrovaný:    HANDGUN -          20EUR
                       PCC          -           20EUR
                       HANDGUN + PCC - 30EUR

Neregistrovaný:  HANDGUN -           30EUR
                        PCC          -           30EUR
                        HANDGUN + PCC - 40EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, 1MM
                           Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                           Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje:  IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu:     ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet:  Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.


General Information

1. kolo Turčianskej ligy 2018 v HANDGUN a PCC



28.04.2018 - sa bude konať pretek HANDGUN
29.04.2018 - sa bude konať pretek PCC na ktorý je urobená zvlášť registrácia v kalendári pretekov

Každý pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

Po skončení preteku bude prebiehať predvádzanie strelných zbraní tureckého výrobcu CANIK.


Pre Match date : 27.04.2018
Pre Match Time First Shot : 15:00
Main Match : 28.04.2018
Main Match Time Registration : 09:00
Day registration options at the beginning of Match : 18.02.2018
Time after which you can begin registration on Match : 17:00
Deadline : 25.04.2018
Main Match Time First Shot : 10:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 16:00
Arbitration fee : 50€ EUR
Range Master Valent Peter
Match Director Hrivnák Rastislav
Stats Officer Mikes Filip
Quarter Master Chalupa Cyril
Match Attachment stagekomplet.pdf
Pre Match (PM)
PreMatch Date: Friday 27th April 2018 Capacity: 20 Logged: 16
Capacity of PM
20
Free slots to PM
4
Main Match (MM)
1MM Date: Saturday 28th April 2018 Capacity: 10 Logged: 10
3MM Date: Saturday 28th April 2018 Capacity: 10 Logged: 6 + 4 reserved
4MM Date: Saturday 28th April 2018 Capacity: 10 Logged: 6 + 4 reserved
5MM Date: Saturday 28th April 2018 Capacity: 10 Logged: 6 + 4 reserved
2MM Date: Saturday 28th April 2018 Capacity: 10 Logged: 8 + 2 reserved
Capacity of MM
50
Free slots to MM
14

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 107
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting Squad First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor strelec 24.04.2018 No
Pre-Match registration shooter PreMatch First shoot: Friday 27th April 2018 Time: 15:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Tabaj Tibor Slovakia Standard Regular Major 19.04.2018 Yes
6 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 0 11.04.2018 Yes
7 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 0 28.03.2018 Yes
8 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 0 21.02.2018 Yes
9 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 01.03.2018 Yes
10 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 20.02.2018 Yes
11 Boča Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 0 19.02.2018 Yes
12 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RO 19.02.2018 Yes
13 Valent Peter Slovakia Standard Regular Minor RM 19.02.2018 Yes
14 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2018 Yes
15 Chalupa Cyril Slovakia Standard Super Senior Minor 18.02.2018 Yes
16 Budiak Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2018 Yes
17 Hrivnák Rastislav Slovakia Standard Regular Major 18.02.2018 Yes
18 Kan Peter Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2018 Yes
19 Tilesch Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2018 Yes
20 Mikes Filip Slovakia Production Regular Minor 18.02.2018 Yes
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 21.02.2018 Yes
2 Timanik Ján Slovakia Standard Regular Minor strelec 21.03.2018 Yes
3 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 18.03.2018 Yes
4 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 16.03.2018 Yes
5 Knieža Vlado Slovakia Production Regular Minor 27.02.2018 Yes
6 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor strelec 11.03.2018 Yes
7 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor strelec 11.03.2018 Yes
8 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 24.02.2018 Yes
9 Urda Jozef Slovakia Standard Senior Minor 18.02.2018 Yes
10 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor 10.03.2018 Yes
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Vnucko Jan Slovakia Standard Senior Minor 09.04.2018 Yes
6 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor strelec 01.04.2018 Yes
7 Mikula Jozef Slovakia Standard Senior Major 25.03.2018 Yes
8 Sčensný Štefan Slovakia Standard Regular Minor strelec 29.03.2018 Yes
9 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor Strelec 18.02.2018 Yes
10 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2018 Yes
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 11.04.2018 Yes
6 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 11.04.2018 Yes
7 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor 23.02.2018 Yes
8 Vojtko Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 0 20.02.2018 Yes
9 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor 0 20.02.2018 Yes
10 Paško Peter Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.04.2018 Yes
Main Match registration shooter 5MM First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Kanas Štefan Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2018 Yes
6 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2018 Yes
7 Bencúr Matej Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.04.2018 Yes
8 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor 08.04.2018 Yes
9 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 08.03.2018 Yes
10 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 08.03.2018 Yes
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 28th April 2018 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 23.04.2018 Yes
4 Tvrdý Viliam Slovakia Standard Senior Minor strelec 10.04.2018 Yes
5 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 10.04.2018 Yes
6 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 10.04.2018 Yes
7 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.04.2018 Yes
8 Bartoš Peter Slovakia Standard Regular Minor 09.04.2018 Yes
9 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 09.04.2018 Yes
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 09.04.2018 Yes
Stat List: 1. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
RegionSlovakia
Count52
DivisionStandardProduction
Count439
CategoryRegularLadySeniorSuper Senior
Count38392
SquadCount
Waiting Squad1
PreMatch16
1MM10
3MM6
4MM6
5MM6
2MM8
Premach Sum16
Main Match Sum36
Summary52
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1014 Bartoš Peter SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
2 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
3 0 Bencúr Matej SVK Standard Regular Minor 5MM confirmed Yes
4 1792 Budiak Vladimír SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
5 8247 Chalupa Cyril SVK Standard Super Senior Minor PreMatch confirmed Yes
6 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes
7 0 Dalibor Tilesch SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
8 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor PreMatch confirmed Yes
9 0 Dovala Anton SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
10 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor 5MM confirmed Yes
11 1346 Hrivnák Rastislav SVK Standard Regular Major PreMatch confirmed Yes
12 0 hukel miroslav SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
13 0 Hyravy Sam SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
14 0 Jankovič Ivan SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes
15 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
16 0 Jendrol Dominik SVK Standard Regular Minor 5MM confirmed Yes
17 0 Kan Peter SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
18 0 Kanas Štefan SVK Standard Regular Minor 5MM confirmed Yes
19 0 Klein Pavol SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
20 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
21 1767 Knieža Vlado SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes
22 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor PreMatch confirmed Yes
23 0 Kubus Matúš SVK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes
24 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
25 0 Marcina Ľubomír SVK Standard Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
26 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
27 0 Mertl Zdenko SVK Standard Regular Minor 5MM confirmed Yes
28 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
29 0 Michal Mitterpach SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
30 0 Michalák Norbert SVK Production Senior Minor 2MM confirmed Yes
31 1832 Mikes Filip SVK Production Regular Minor PreMatch confirmed Yes
32 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
33 0 Mikula Jozef SVK Standard Senior Major 3MM confirmed Yes
34 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
35 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes
36 0 Paško Peter SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
37 0 Rastislav Boca SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
38 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
39 1298 Šavel Bohumír SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
40 0 Sčensný Štefan SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
41 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
42 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor 2MM confirmed Yes
43 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
44 1838 Tabaj Tibor SVK Standard Regular Major PreMatch confirmed Yes
45 0 Timanik Ján SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
46 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor 5MM confirmed Yes
47 0 Tvrdý Viliam SVK Standard Senior Minor 2MM confirmed Yes
48 0 Urda Jozef SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes
49 0 Valent Peter SVK Standard Regular Minor PreMatch confirmed Yes
50 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
51 0 Vladimír Vojtko SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
52 0 Vnucko Jan SVK Standard Senior Minor 3MM confirmed Yes
53 0 Zubal Jan SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 124 guests and no members online