Army Nitra Open

Krajina Slovakia
Army Nitra Open
Strelnica Drážovce Dátum 03.02.2018 Organizátor Telefónne číslo +421908847178 Športový Combat club JPS Snina - Humenné
Informácie o platbe
Pretek je určený pre členov klubu (predovšetkým z radov nových členov klubu) začiatočníkov a pozvaných hostí. Organizátor si vyhradzuje právo odmietnuť registráciu strelca, ktorý nesplnil podmienky organizátora preteku. Štartovné na pretek je 10€ - registrácia v SORS, alebo 15 (na mieste)
Dátum konania Main Match : 03.02.2018
Čas registrácie strelcov na Main Match : 09:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 15.01.2018
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 08:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 03.02.2018
Čas zahájenia Main Match : 10:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:30
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Bonk Adrián
MD (Riaditeľ preteku) Madej Matúš
Manažér preteku Rzesniowiecky Roman
SO (Štatista) Bonk Adrián
QM (Technická podpora) Uhrík Ján
Lekárska pomoc Kysler Noro
Dokumenty k preteku na stiahnutie ArmyNitraOpen.pdf
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
1 MM Dátum: sobota 3. február 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
2 MM Dátum: sobota 3. február 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
Kapacita na MM
24
Voľné miesta na MM
0

Divízia : Standard | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 75
Strelecká kategória : Lady Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match 1 MM Prvý výstrel: sobota 3. február 2018 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Tilesch Dalibor Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
2 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 18.01.2018 Nie
3 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 26.01.2018 Nie
4 Kišš Juraj Slovakia Standard Regular Minor 0 19.01.2018 Nie
5 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 23.01.2018 Nie
6 Varga-Korytár Ľudovít Slovakia Standard Regular Minor 0 26.01.2018 Nie
7 Jurský Stanislav Slovakia Production Regular Minor strelec 26.01.2018 Áno
8 Rześnowiecki Roman Slovakia Standard Regular Minor Strelec,Manažér preteku 26.01.2018 Áno
9 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 0 15.01.2018 Áno
10 Horňák Juraj Slovakia Standard Regular Minor 0 25.01.2018 Áno
11 Uhrik Jan Slovakia Standard Regular Minor 0 16.01.2018 Áno
12 Lohyna Viktor Slovakia Standard Regular Minor 0 22.01.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2 MM Prvý výstrel: sobota 3. február 2018 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 29.01.2018 Nie
2 Kan Peter Slovakia
3 Mikes Filip Slovakia Production Regular Minor 18.01.2018 Nie
4 Chalupa Cyril Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
5 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
6 Kysler Norbert Slovakia Standard Regular Major zdravotník 28.01.2018 Nie
7 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 24.01.2018 Áno
8 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 0 25.01.2018 Áno
9 Starovič Andrej Slovakia Standard Regular Minor 0 18.01.2018 Áno
10 Pančík Vladimír Slovakia Production Regular Minor strelec 19.01.2018 Áno
11 Spasičová Alexandra Slovakia Standard Lady Minor 0 15.01.2018 Áno
12 Mihalka Martin Slovakia Standard Regular Minor 0 15.01.2018 Áno
Stat List: Army Nitra Open
KrajinaSlovakia
Spolu24
DivíziaProductionStandard
Spolu11121
KategóriaRegularSuper SeniorLady
Spolu2211
SquadSpolu
1 MM12
2 MM12
Prematch Sum0
Main Match Sum24
Summary24
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Alexandra Spasičová SK Standard Lady Minor 2 MM potvrdené Áno
2 0 Andrej Starovič SK Standard Regular Minor 2 MM potvrdené Áno
3 1769 Boris Ivanovič SK Production Regular Minor 2 MM potvrdené Áno
4 8247 Chalupa Cyril SK Production Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
5 0 Faťun Štefan SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
6 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
7 0 Jan Uhrik SK Standard Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
8 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
9 0 Juraj Horňák SK Standard Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
10 0 Juraj Kišš SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
11 1911 Jurský Stanislav SK Production Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
12 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
13 0 Kysler Norbert SK Standard Regular Major 2 MM nepotvrdené Nie
14 0 Ľudovít Varga-Korytár SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
15 1754 Marek Babjak SK Production Regular Minor 2 MM potvrdené Áno
16 0 Martin Mihalka SK Standard Regular Minor 2 MM potvrdené Áno
17 1750 Matúš Madej SK Production Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
18 1832 Mikes Filip SK Production Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
19 0 PANČÍK Vladimír SK Production Regular Minor 2 MM potvrdené Áno
20 0 Rześnowiecki Roman SK Standard Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
21 1298 Šavel Bohumír SK Production Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
22 0 Tilesch Dalibor SK Production Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
23 0 Viktor Lohyna SK Standard Regular Minor 1 MM potvrdené Áno
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 139 návštevníkov a žiadni členovia on-line