Army Nitra Open

Krajina Slovakia
Army Nitra Open
Strelnica Drážovce Dátum 03.02.2018 Organizátor Telefónne číslo +421908847178 Športový Combat club JPS Snina - Humenné
Informácie o platbe
Pretek je určený pre členov klubu (predovšetkým z radov nových členov klubu) začiatočníkov a pozvaných hostí. Organizátor si vyhradzuje právo odmietnuť registráciu strelca, ktorý nesplnil podmienky organizátora preteku. Štartovné na pretek je 10€ - registrácia v SORS, alebo 15 (na mieste)
Dátum konania Main Match : 03.02.2018
Čas registrácie strelcov na Main Match : 09:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 15.01.2018
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 08:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 03.02.2018
Čas zahájenia Main Match : 10:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:30
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Bonk Adrián
MD (Riaditeľ preteku) Madej Matúš
Manažér preteku Rzesniowiecky Roman
SO (Štatista) Bonk Adrián
QM (Technická podpora) Uhrík Ján
Lekárska pomoc Kysler Noro
Dokumenty k preteku na stiahnutie ArmyNitraOpen.pdf
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
1 MM Dátum: sobota 3. február 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
2 MM Dátum: sobota 3. február 2018 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
Kapacita na MM
24
Voľné miesta na MM
0

Divízia : Standard | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 75
Strelecká kategória : Lady Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match 1 MM Prvý výstrel: sobota 3. február 2018 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 0 15.01.2018 Áno
2 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 23.01.2018 Nie
3 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 18.01.2018 Nie
4 Tilesch Dalibor Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
5 Kišš Juraj Slovakia Standard Regular Minor 0 19.01.2018 Nie
6 Uhrik Jan Slovakia Standard Regular Minor 0 16.01.2018 Áno
7 Rześnowiecki Roman Slovakia Standard Regular Minor Strelec,Manažér preteku 26.01.2018 Áno
8 Lohyna Viktor Slovakia Standard Regular Minor 0 22.01.2018 Áno
9 Horňák Juraj Slovakia Standard Regular Minor 0 25.01.2018 Áno
10 Jurský Stanislav Slovakia Production Regular Minor strelec 26.01.2018 Áno
11 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 26.01.2018 Nie
12 Varga-Korytár Ľudovít Slovakia Standard Regular Minor 0 26.01.2018 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2 MM Prvý výstrel: sobota 3. február 2018 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 0 25.01.2018 Áno
2 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
3 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 24.01.2018 Áno
4 Mikes Filip Slovakia Production Regular Minor 18.01.2018 Nie
5 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 29.01.2018 Nie
6 Chalupa Cyril Slovakia Production Regular Minor 29.01.2018 Nie
7 Mihalka Martin Slovakia Standard Regular Minor 0 15.01.2018 Áno
8 Spasičová Alexandra Slovakia Standard Lady Minor 0 15.01.2018 Áno
9 Starovič Andrej Slovakia Standard Regular Minor 0 18.01.2018 Áno
10 PANČÍK Vladimír Slovakia Production Regular Minor strelec 19.01.2018 Áno
11 Kan Peter Slovakia
12 Kysler Norbert Slovakia Standard Regular Major zdravotník 28.01.2018 Nie
Stat List: Army Nitra Open
KrajinaSlovakia
Spolu24
DivíziaProductionStandard
Spolu11121
KategóriaRegularSuper SeniorLady
Spolu2211
SquadSpolu
1 MM12
2 MM12
Prematch Sum0
Main Match Sum24
Summary24
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad
1 0 Alexandra Spasičová SK Standard Lady Minor 2 MM
2 0 Andrej Starovič SK Standard Regular Minor 2 MM
3 1769 Boris Ivanovič SK Production Regular Minor 2 MM
4 8247 Chalupa Cyril SK Production Regular Minor 2 MM
5 0 Faťun Štefan SK Standard Regular Minor 1 MM
6 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor 2 MM
7 0 Jan Uhrik SK Standard Regular Minor 1 MM
8 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor 1 MM
9 0 Juraj Horňák SK Standard Regular Minor 1 MM
10 0 Juraj Kišš SK Standard Regular Minor 1 MM
11 1911 Jurský Stanislav SK Production Regular Minor 1 MM
12 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor 2 MM
13 0 Kysler Norbert SK Standard Regular Major 2 MM
14 0 Ľudovít Varga-Korytár SK Standard Regular Minor 1 MM
15 1754 Marek Babjak SK Production Regular Minor 2 MM
16 0 Martin Mihalka SK Standard Regular Minor 2 MM
17 1750 Matúš Madej SK Production Regular Minor 1 MM
18 1832 Mikes Filip SK Production Regular Minor 2 MM
19 0 PANČÍK Vladimír SK Production Regular Minor 2 MM
20 0 Rześnowiecki Roman SK Standard Regular Minor 1 MM
21 0 Šavel Bohumír SK Production Regular Minor 1 MM
22 0 Tilesch Dalibor SK Production Regular Minor 1 MM
23 0 Viktor Lohyna SK Standard Regular Minor 1 MM
Výsledky Stage: PDF
Celkové výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 6782 návštevníkov a 57 členov on-line

  • adrian
  • BALISTIK
  • budhabudhovic
  • Casey
  • Cyro
  • Filip1988
  • FrankAmuts
  • jelen
  • JurajKvasnica
  • lego
  • Mato772
  • Matuss815
  • Mindo
  • mitti
  • operátor
  • P.K.
  • Pagáč
  • Peter CAT
  • Roman
  • Rusty
  • Sam
  • savel88
  • Sig1
  • Stano
  • Stopel
  • vlad
  • voloda77
  • x-ray
  • Xader