Tatry Open Cup ´17

Krajina Slovakia
Strelnica Strelnica Jasná Dátum 27.08.2017 Organizátor Telefónne číslo 0903784786 TAAŠ Mlynica
Dátum konania Main Match : 27.08.2017
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:30
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 07.08.2017
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 08:30
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 26.08.2017
Čas zahájenia Main Match : 09:30
Vyhlásenie výsledkov : 15:00
Arbitrážny poplatok : 30 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Zachar Bystrík
MD (Riaditeľ preteku) Tišťan Martin
Manažér preteku Mindek Martin
RO (Rozhodca) Valent Peter
QM (Technická podpora) Golein Martin
Dokumenty k preteku na stiahnutie 356939172-TOC-Stages.pdf
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
1 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
2 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
3 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
4 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 10
5 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 10
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
6

Divízia : Standard | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 135
Strelecká kategória : Senior Lady Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match 1 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Madej Matúš Slovakia Standard Regular Minor 12.08.2017 Nie
2 Ivanovič Boris Slovakia Standard Regular Minor 0 13.08.2017 Nie
3 Zachar Bystrík Slovakia Standard Regular Minor 0 13.08.2017 Nie
4 Spratek Dušan Slovakia Standard Senior Minor 14.08.2017 Nie
5 Cagalinec Igor Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
6 Babjak Marek Slovakia Standard Regular Minor 0 17.08.2017 Nie
7 Katin Matúš Slovakia Standard Regular Minor 20.08.2017 Nie
8 Humený Dušan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 22.08.2017 Nie
9 Drobúl Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
10 Bonk Adrián Slovakia Standard Regular Minor RO, SO 23.08.2017 Nie
11 Fecura Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 24.08.2017 Nie
12 Šalantay Peter Slovakia Standard Regular Minor Strelec 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 0 15.08.2017 Nie
2 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2017 Nie
3 Gondek Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.08.2017 Nie
4 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Minor 21.08.2017 Nie
5 Tabaszewska Agnieszka Poland Standard Lady Minor 21.08.2017 Nie
6 Duroň Pavol Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
7 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
8 Duda Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 22.08.2017 Nie
9 Jendrišák Ján Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2017 Nie
10 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor as shooter 25.08.2017 Nie
11 Jurkowski Adam Poland Production Regular Minor as shooter 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 3 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor strelec 12.08.2017 Nie
2 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
3 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
4 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
5 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2017 Nie
6 Slanina Svetozár Slovakia Standard Senior Minor strelec 16.08.2017 Nie
7 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 20.08.2017 Nie
8 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 20.08.2017 Nie
9 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 20.08.2017 Nie
10 Chochula Milos Slovakia Production Regular Minor 25.08.2017 Nie
11 Ravas Eugen Slovakia Production Regular Minor 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 4 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 14.08.2017 Nie
2 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 14.08.2017 Nie
3 Čontoš Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
4 Fiala Oliver Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
5 Suroviak Roman Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.08.2017 Nie
6 Bobko Adrián Slovakia Standard Regular Minor 18.08.2017 Nie
7 Janky Roman Slovakia Standard Senior Minor 22.08.2017 Nie
8 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
9 Glemba Jozef Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
10 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 5 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Strapec Stanislav Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.08.2017 Nie
2 Macháček Václav Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.08.2017 Nie
3 Rosina František Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2017 Nie
4 Čičman Jozef Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
5 Strapec Marcel Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2017 Nie
6 Múdry Ivan Slovakia Standard Senior Minor strelec 23.08.2017 Nie
7 Tóth Andrej Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
8 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 23.08.2017 Nie
9 Bocskorás Benjamín Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
10 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
Stat List: Tatry Open Cup ´17
KrajinaSlovakiaPoland
Spolu504
DivíziaStandardProduction
Spolu504
KategóriaRegularSuper SeniorSeniorLadyJunior
Spolu385632
SquadSpolu
1 MM12
2 MM11
3 MM11
4 MM10
5 MM10
Prematch Sum0
Main Match Sum54
Summary54
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Belejkanič Vladimír SK Standard Regular Minor 5 MM nepotvrdené Nie
2 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor 3 MM nepotvrdené Nie
3 0 Bereś Krzysztof PL Standard Senior Minor 2 MM nepotvrdené Nie
4 0 Bobko Adrián SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
5 0 Bocskorás Benjamín SK Standard Regular Minor 5 MM nepotvrdené Nie
6 1022 Bonk Adrián SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
7 1769 Boris Ivanovič SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
8 0 Borodayev Denis SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
9 1425 Bystrík Zachar SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
10 1369 Cagalinec Igor SK Standard Senior Minor 1 MM nepotvrdené Nie
11 0 Chochula Milos SK Production Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
12 0 Čičman Jozef SK Standard Senior Minor 5 MM nepotvrdené Nie
13 0 Čontoš Ladislav SK Standard Senior Minor 4 MM nepotvrdené Nie
14 0 Dovala Anton SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
15 0 Drobúl Radoslav SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
16 0 Duda Michal SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
17 0 Duroň Pavol SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
18 0 Faťun Štefan SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
19 1056 Fecura Vladimír SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
20 0 Fiala Oliver SK Standard Senior Minor 4 MM nepotvrdené Nie
21 0 Glemba Jozef SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
22 0 Gondek Jozef SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
23 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 4 MM nepotvrdené Nie
24 0 Humený Dušan SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
25 0 Janky Roman SK Standard Senior Minor 4 MM nepotvrdené Nie
26 0 Jendrišák Ján SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
27 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
28 0 Jurkowski Adam PL Production Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
29 0 Jurkowski Marcin PL Production Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
30 0 Katin Matúš SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
31 0 Kleniar Igor SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
32 0 Macháček Václav SK Standard Senior Minor 5 MM nepotvrdené Nie
33 1750 Madej Matúš SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
34 1754 Marek Babjak SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
35 0 Mertl Zdenko SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
36 0 Mikloš Michal SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
37 0 Milton de Oliveira Neto SK Standard Regular Minor 2 MM nepotvrdené Nie
38 0 Múdry Ivan SK Standard Senior Minor 5 MM nepotvrdené Nie
39 0 Ravas Eugen SK Production Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
40 0 Rosina František SK Standard Regular Minor 5 MM nepotvrdené Nie
41 0 Ružička Milan SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
42 46 Šalantay Peter SK Standard Regular Minor 1 MM nepotvrdené Nie
43 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
44 0 Slanina Svetozár SK Standard Senior Minor 3 MM nepotvrdené Nie
45 0 Spratek Dušan SK Standard Senior Minor 1 MM nepotvrdené Nie
46 0 Strapec Marcel SK Standard Regular Minor 5 MM nepotvrdené Nie
47 0 Strapec Stanislav SK Standard Senior Minor 5 MM nepotvrdené Nie
48 0 Suroviak Roman SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
49 0 Tabaszewska Agnieszka PL Standard Lady Minor 2 MM nepotvrdené Nie
50 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor 3 MM nepotvrdené Nie
51 1474 Tóth Andrej SK Standard Regular Minor 5 MM nepotvrdené Nie
52 1475 Tóthova Silvia SK Standard Lady Minor 5 MM nepotvrdené Nie
53 0 Trancygier Tomáš SK Standard Regular Minor 4 MM nepotvrdené Nie
54 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 3 MM nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 34 návštevníkov a žiadni členovia on-line