Tatry Open Cup ´17

Krajina Slovakia
Strelnica Strelnica Jasná Dátum 27.08.2017 Organizátor Telefónne číslo 0903784786 TAAŠ Mlynica
Dátum konania Main Match : 27.08.2017
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:30
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 07.08.2017
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 08:30
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 26.08.2017
Čas zahájenia Main Match : 09:30
Vyhlásenie výsledkov : 15:00
Arbitrážny poplatok : 30 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Zachar Bystrík
MD (Riaditeľ preteku) Tišťan Martin
Manažér preteku Mindek Martin
RO (Rozhodca) Valent Peter
QM (Technická podpora) Golein Martin
Dokumenty k preteku na stiahnutie 356939172-TOC-Stages.pdf
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
1 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
2 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
3 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
4 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 10
5 MM Dátum: nedeľa 27. august 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 10
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
6

Divízia : Standard | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 135
Strelecká kategória : Senior Lady Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match 1 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Bonk Adrián Slovakia Standard Regular Minor RO, SO 23.08.2017 Nie
2 Babjak Marek Slovakia Standard Regular Minor 0 17.08.2017 Nie
3 Madej Matúš Slovakia Standard Regular Minor 12.08.2017 Nie
4 Zachar Bystrík Slovakia Standard Regular Minor 0 13.08.2017 Nie
5 Katin Matúš Slovakia Standard Regular Minor 20.08.2017 Nie
6 Ivanovič Boris Slovakia Standard Regular Minor 0 13.08.2017 Nie
7 Cagalinec Igor Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
8 Fecura Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 24.08.2017 Nie
9 Šalantay Peter Slovakia Standard Regular Minor Strelec 25.08.2017 Nie
10 Spratek Dušan Slovakia Standard Senior Minor 14.08.2017 Nie
11 Humený Dušan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 22.08.2017 Nie
12 Drobúl Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Minor 21.08.2017 Nie
2 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor as shooter 25.08.2017 Nie
3 Tabaszewska Agnieszka Poland Standard Lady Minor 21.08.2017 Nie
4 Jurkowski Adam Poland Production Regular Minor as shooter 25.08.2017 Nie
5 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 0 15.08.2017 Nie
6 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2017 Nie
7 Gondek Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.08.2017 Nie
8 Duroň Pavol Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
9 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
10 Duda Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 22.08.2017 Nie
11 Jendrišák Ján Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 3 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Chochula Milos Slovakia Production Regular Minor 25.08.2017 Nie
2 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 20.08.2017 Nie
3 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor strelec 12.08.2017 Nie
4 Slanina Svetozár Slovakia Standard Senior Minor strelec 16.08.2017 Nie
5 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
6 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
7 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2017 Nie
8 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2017 Nie
9 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 20.08.2017 Nie
10 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 20.08.2017 Nie
11 Ravas Eugen Slovakia Production Regular Minor 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 4 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 14.08.2017 Nie
2 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 14.08.2017 Nie
3 Čontoš Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
4 Fiala Oliver Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
5 Suroviak Roman Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.08.2017 Nie
6 Bobko Adrián Slovakia Standard Regular Minor 18.08.2017 Nie
7 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
8 Janky Roman Slovakia Standard Senior Minor 22.08.2017 Nie
9 Glemba Jozef Slovakia Standard Regular Minor 22.08.2017 Nie
10 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 5 MM Prvý výstrel: nedeľa 27. august 2017 Čas: 09:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Bocskorás Benjamín Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
2 Tóth Andrej Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
3 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 23.08.2017 Nie
4 Strapec Stanislav Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.08.2017 Nie
5 Macháček Václav Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.08.2017 Nie
6 Rosina František Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2017 Nie
7 Čičman Jozef Slovakia Standard Senior Minor 16.08.2017 Nie
8 Strapec Marcel Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2017 Nie
9 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2017 Nie
10 Múdry Ivan Slovakia Standard Senior Minor strelec 23.08.2017 Nie
Stat List: Tatry Open Cup ´17
KrajinaSlovakiaPoland
Spolu504
DivíziaStandardProduction
Spolu504
KategóriaRegularSuper SeniorSeniorLadyJunior
Spolu385632
SquadSpolu
1 MM12
2 MM11
3 MM11
4 MM10
5 MM10
Prematch Sum0
Main Match Sum54
Summary54
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad
1 0 Belejkanič Vladimír SK Standard Regular Minor 5 MM
2 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor 3 MM
3 0 Bereś Krzysztof PL Standard Senior Minor 2 MM
4 0 Bobko Adrián SK Standard Regular Minor 4 MM
5 0 Bocskorás Benjamín SK Standard Regular Minor 5 MM
6 1022 Bonk Adrián SK Standard Regular Minor 1 MM
7 1769 Boris Ivanovič SK Standard Regular Minor 1 MM
8 0 Borodayev Denis SK Standard Regular Minor 2 MM
9 1425 Bystrík Zachar SK Standard Regular Minor 1 MM
10 1369 Cagalinec Igor SK Standard Senior Minor 1 MM
11 0 Chochula Milos SK Production Regular Minor 3 MM
12 0 Čičman Jozef SK Standard Senior Minor 5 MM
13 0 Čontoš Ladislav SK Standard Senior Minor 4 MM
14 0 Dovala Anton SK Standard Regular Minor 2 MM
15 0 Drobúl Radoslav SK Standard Regular Minor 1 MM
16 0 Duda Michal SK Standard Regular Minor 2 MM
17 0 Duroň Pavol SK Standard Regular Minor 2 MM
18 0 Faťun Štefan SK Standard Regular Minor 3 MM
19 1056 Fecura Vladimír SK Standard Regular Minor 1 MM
20 0 Fiala Oliver SK Standard Senior Minor 4 MM
21 0 Glemba Jozef SK Standard Regular Minor 4 MM
22 0 Gondek Jozef SK Standard Regular Minor 2 MM
23 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 4 MM
24 0 Humený Dušan SK Standard Regular Minor 1 MM
25 0 Janky Roman SK Standard Senior Minor 4 MM
26 0 Jendrišák Ján SK Standard Regular Minor 2 MM
27 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 4 MM
28 0 Jurkowski Adam PL Production Regular Minor 2 MM
29 0 Jurkowski Marcin PL Production Regular Minor 2 MM
30 0 Katin Matúš SK Standard Regular Minor 1 MM
31 0 Kleniar Igor SK Standard Regular Minor 3 MM
32 0 Macháček Václav SK Standard Senior Minor 5 MM
33 1750 Madej Matúš SK Standard Regular Minor 1 MM
34 1754 Marek Babjak SK Standard Regular Minor 1 MM
35 0 Mertl Zdenko SK Standard Regular Minor 4 MM
36 0 Mikloš Michal SK Standard Regular Minor 3 MM
37 0 Milton de Oliveira Neto SK Standard Regular Minor 2 MM
38 0 Múdry Ivan SK Standard Senior Minor 5 MM
39 0 Ravas Eugen SK Production Regular Minor 3 MM
40 0 Rosina František SK Standard Regular Minor 5 MM
41 0 Ružička Milan SK Standard Regular Minor 3 MM
42 46 Šalantay Peter SK Standard Regular Minor 1 MM
43 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 3 MM
44 0 Slanina Svetozár SK Standard Senior Minor 3 MM
45 0 Spratek Dušan SK Standard Senior Minor 1 MM
46 0 Strapec Marcel SK Standard Regular Minor 5 MM
47 0 Strapec Stanislav SK Standard Senior Minor 5 MM
48 0 Suroviak Roman SK Standard Regular Minor 4 MM
49 0 Tabaszewska Agnieszka PL Standard Lady Minor 2 MM
50 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor 3 MM
51 1474 Tóth Andrej SK Standard Regular Minor 5 MM
52 1475 Tóthova Silvia SK Standard Lady Minor 5 MM
53 0 Trancygier Tomáš SK Standard Regular Minor 4 MM
54 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 3 MM
Výsledky Stage: PDF
Celkové výsledkyl: PDF

f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 21 návštevníkov a žiadni členovia on-line