1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov

Krajina Slovakia
Strelnica DACC Michalovce Dátum 11.06.2017 Organizátor Double Alpha Combat Club Michalovce
Informácie o platbe
Registrovaný strelci - 15 E
Neregistrovaný strelci - 17 E

Platba pri registracii na preteku.
Základné informácie

Dátum konania :  11. 06. 2017 ( nedeľa ) Michalovce

Miesto konania : Strelnica DACCM

Hlavný rozhodca : Andrej Tóth

Zdravotník : Michal Hostovičák

Usporiadateľ :  Klub reprezentantov klubov

Riaditeľ súťaže : Ing. Gabriel Dobranský

Výpočtová technika : Simona Hamadejová

Level: I Počet parkúrov: 5 Min. počet rán: 104

Štartovné: 15 € - zaregistrovaný, 17 € - nezaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )

Pravidlá: podľa pravidiel IPSC

Divízia: Standard, Production, Open, (min. 5 strelcov)

Upozornenie: Bezpečnosť podľa pravidiel IPSC. Zvláštny dôraz bude kladenýna chrániče zraku a sluchu - sú povinné, a na manipuláciu so zbraňou a strelivom.

Ceny: pretekári na prvom až treťom mieste získajú medailu

Protesty: Písomne s vkladom 20 € do rúk hlavného rozhodcu, v prípade uznania sa vklad vráti.

Časový rozpis: Prezentácia: 8:15 – 8:45 hod Otvorenie pretekov : 09:00 hod

Vyhlásenie výsledkov: 14:00 hod

Občerstvenie: vlastné

Poistenie: Vlastné poistenie. Mať preukaz poistenca

Poznámka: pretekov sa môžu zúčastniť všetci . Odporučený kaliber zbrane – 9 mm Luger, usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny časového rozpisu a stagov

Informácie: Gabriel Dobranský 0905427540

Upozornenie :
Pri nepriaznivom počasí , alebo iných nepredvídaných udalostiach si usporiadateľ vyhradzuje právo na úpravu, alebo zmenu propozícií a streleckých situácií.


Tešíme sa na Vašu účasť

Dátum konania Pre Match : 10.06.2017
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 14:00
Čas zahájenia Pre Match : 15:00
Dátum konania Main Match : 11.06.2017
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 22.05.2017
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 08:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 09.06.2017
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 16:00
RM (Hlavný rozhodca) Andrej Tóth
MD (Riaditeľ preteku) DOBRANSKÝ Gabriel
SO (Štatista) HAMADEJOVÁ Simona
Lekárska pomoc Michal Hostovičák
Dokumenty k preteku na stiahnutie PROPOZICIE11.06.2017.pdf
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Dátum: nedeľa 11. jún 2017 Kapacita: 15 Prihlásených: 14
MM 2 Dátum: nedeľa 11. jún 2017 Kapacita: 15 Prihlásených: 5
MM 3 Dátum: nedeľa 11. jún 2017 Kapacita: 15 Prihlásených: 2
MM 4 Dátum: nedeľa 11. jún 2017 Kapacita: 15 Prihlásených: 5
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
34

Divízia : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 104
Strelecká kategória : Junior Lady Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match MM 1 Prvý výstrel: nedeľa 11. jún 2017 Čas: 08:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Hriň František Slovakia Production Regular Minor Strelec 25.05.2017 Nie
2 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor Strelec 25.05.2017 Nie
3 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 26.05.2017 Nie
4 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor Strelec 26.05.2017 Nie
5 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.05.2017 Nie
6 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 29.05.2017 Nie
7 Bocskorás Benjamín Slovakia Production Regular Minor Strelec 30.05.2017 Nie
8 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 01.06.2017 Nie
9 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor Strelec 02.06.2017 Nie
10 Andrejovský Jaroslav Slovakia Production Regular Minor Strelec 03.06.2017 Nie
11 Pappová Monika Slovakia Standard Lady Minor Strelec 04.06.2017 Nie
12 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor Shooter 04.06.2017 Nie
13 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor Strelec 06.06.2017 Nie
14 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 07.06.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 2 Prvý výstrel: nedeľa 11. jún 2017 Čas: 08:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Kotvan Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 22.05.2017 Nie
2 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 06.06.2017 Nie
3 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 06.06.2017 Nie
4 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor 07.06.2017 Nie
5 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 08.06.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 3 Prvý výstrel: nedeľa 11. jún 2017 Čas: 08:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Major Strelec 29.05.2017 Nie
2 Šoter Miroslav Slovakia Open Regular Major Strelec 07.06.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 4 Prvý výstrel: nedeľa 11. jún 2017 Čas: 08:30
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 22.05.2017 Nie
2 Belica Radoslav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 22.05.2017 Nie
3 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor Strelec 23.05.2017 Nie
4 Mikula Jozef Slovakia Standard Regular Major Strelec 03.06.2017 Nie
5 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor Strelec 04.06.2017 Nie
Stat List: 1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
KrajinaSlovakia
Spolu26
DivíziaProductionStandardOpen
Spolu14111
KategóriaRegularLadySenior
Spolu2042
SquadSpolu
MM 114
MM 25
MM 32
MM 45
Prematch Sum0
Main Match Sum26
Summary26
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1771 Andrejovský Jaroslav SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
2 0 Belica Radoslav SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
3 0 Bocskorás Benjamín SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
4 1022 Bonk Adrián SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
5 1769 Boris Ivanovič SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
6 0 Cuper Radovan SK Standard Regular Major MM 3 nepotvrdené Nie
7 0 Gaja Boris SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
8 1372 Glezgo Tomáš SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
9 1492 Hriň František SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
10 1711 Jana Dudášová SK Standard Lady Minor MM 2 nepotvrdené Nie
11 1532 Janette Haviarova SK Standard Lady Minor MM 2 nepotvrdené Nie
12 0 Katin Matúš SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
13 42 Klinčák Ján SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
14 1772 Kotvan Radovan SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
15 1750 Madej Matúš SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
16 1754 Marek Babjak SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
17 1493 Meždej Radovan SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
18 1150 Mika Marek SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
19 0 Mikula Jozef SK Standard Regular Major MM 4 nepotvrdené Nie
20 1762 Mindek Martin SK Production Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
21 0 Miroslav Oravec SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
22 0 Pappová Monika SK Standard Lady Minor MM 1 nepotvrdené Nie
23 0 Šoter Miroslav SK Open Regular Major MM 3 nepotvrdené Nie
24 1635 Stanko Ľubomír SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
25 1636 Stanková Anna SK Production Lady Minor MM 1 nepotvrdené Nie
26 0 Žabka Martin SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 33 návštevníkov a žiadni členovia on-line