1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov

Country Slovakia
Shooting Range DACC Michalovce Date 11.06.2017 Organizer Double Alpha Combat Club Michalovce
Payment Information
Registrovaný strelci - 15 E
Neregistrovaný strelci - 17 E

Platba pri registracii na preteku.
General Information

Dátum konania :  11. 06. 2017 ( nedeľa ) Michalovce

Miesto konania : Strelnica DACCM

Hlavný rozhodca : Andrej Tóth

Zdravotník : Michal Hostovičák

Usporiadateľ :  Klub reprezentantov klubov

Riaditeľ súťaže : Ing. Gabriel Dobranský

Výpočtová technika : Simona Hamadejová

Level: I Počet parkúrov: 5 Min. počet rán: 104

Štartovné: 15 € - zaregistrovaný, 17 € - nezaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )

Pravidlá: podľa pravidiel IPSC

Divízia: Standard, Production, Open, (min. 5 strelcov)

Upozornenie: Bezpečnosť podľa pravidiel IPSC. Zvláštny dôraz bude kladenýna chrániče zraku a sluchu - sú povinné, a na manipuláciu so zbraňou a strelivom.

Ceny: pretekári na prvom až treťom mieste získajú medailu

Protesty: Písomne s vkladom 20 € do rúk hlavného rozhodcu, v prípade uznania sa vklad vráti.

Časový rozpis: Prezentácia: 8:15 – 8:45 hod Otvorenie pretekov : 09:00 hod

Vyhlásenie výsledkov: 14:00 hod

Občerstvenie: vlastné

Poistenie: Vlastné poistenie. Mať preukaz poistenca

Poznámka: pretekov sa môžu zúčastniť všetci . Odporučený kaliber zbrane – 9 mm Luger, usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny časového rozpisu a stagov

Informácie: Gabriel Dobranský 0905427540

Upozornenie :
Pri nepriaznivom počasí , alebo iných nepredvídaných udalostiach si usporiadateľ vyhradzuje právo na úpravu, alebo zmenu propozícií a streleckých situácií.


Tešíme sa na Vašu účasť

Pre Match date : 10.06.2017
Pre Match Time Registration : 14:00
Pre Match Time First Shot : 15:00
Main Match : 11.06.2017
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 22.05.2017
Time after which you can begin registration on Match : 08:00
Deadline : 09.06.2017
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 16:00
Range Master Andrej Tóth
Match Director DOBRANSKÝ Gabriel
Stats Officer HAMADEJOVÁ Simona
Medical help Michal Hostovičák
Match Attachment PROPOZICIE11.06.2017.pdf
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Date: Sunday 11th June 2017 Capacity: 15 Logged: 14
MM 2 Date: Sunday 11th June 2017 Capacity: 15 Logged: 5
MM 3 Date: Sunday 11th June 2017 Capacity: 15 Logged: 2
MM 4 Date: Sunday 11th June 2017 Capacity: 15 Logged: 5
Capacity of MM
60
Free slots to MM
34

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 104
Category Shooters : Junior Lady Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter MM 1 First shoot: Sunday 11th June 2017 Time: 08:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hriň František Slovakia Production Regular Minor Strelec 25.05.2017 No
2 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor Strelec 25.05.2017 No
3 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 26.05.2017 No
4 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor Strelec 26.05.2017 No
5 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.05.2017 No
6 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 29.05.2017 No
7 Bocskorás Benjamín Slovakia Production Regular Minor Strelec 30.05.2017 No
8 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 01.06.2017 No
9 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor Strelec 02.06.2017 No
10 Andrejovský Jaroslav Slovakia Production Regular Minor Strelec 03.06.2017 No
11 Pappová Monika Slovakia Standard Lady Minor Strelec 04.06.2017 No
12 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor Shooter 04.06.2017 No
13 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor Strelec 06.06.2017 No
14 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 07.06.2017 No
Main Match registration shooter MM 2 First shoot: Sunday 11th June 2017 Time: 08:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kotvan Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 22.05.2017 No
2 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 06.06.2017 No
3 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 06.06.2017 No
4 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor 07.06.2017 No
5 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 08.06.2017 No
Main Match registration shooter MM 3 First shoot: Sunday 11th June 2017 Time: 08:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Major Strelec 29.05.2017 No
2 Šoter Miroslav Slovakia Open Regular Major Strelec 07.06.2017 No
Main Match registration shooter MM 4 First shoot: Sunday 11th June 2017 Time: 08:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 22.05.2017 No
2 Belica Radoslav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 22.05.2017 No
3 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor Strelec 23.05.2017 No
4 Mikula Jozef Slovakia Standard Regular Major Strelec 03.06.2017 No
5 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor Strelec 04.06.2017 No
Stat List: 1. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
RegionSlovakia
Count26
DivisionProductionStandardOpen
Count14111
CategoryRegularLadySenior
Count2042
SquadCount
MM 114
MM 25
MM 32
MM 45
Premach Sum0
Main Match Sum26
Summary26
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1771 Andrejovský Jaroslav SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
2 0 Belica Radoslav SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
3 0 Bocskorás Benjamín SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
4 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
5 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
6 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Major MM 3 no confirmed No
7 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
8 1372 Glezgo Tomáš SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
9 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
10 1711 Jana Dudášová SVK Standard Lady Minor MM 2 no confirmed No
11 1532 Janette Haviarova SVK Standard Lady Minor MM 2 no confirmed No
12 0 Katin Matúš SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
13 42 Klinčák Ján SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
14 1772 Kotvan Radovan SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
15 1750 Madej Matúš SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
16 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
17 1493 Meždej Radovan SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
18 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
19 0 Mikula Jozef SVK Standard Regular Major MM 4 no confirmed No
20 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
21 0 Miroslav Oravec SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
22 0 Pappová Monika SVK Standard Lady Minor MM 1 no confirmed No
23 0 Šoter Miroslav SVK Open Regular Major MM 3 no confirmed No
24 1635 Stanko Ľubomír SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
25 1636 Stanková Anna SVK Production Lady Minor MM 1 no confirmed No
26 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 19 guests and 2 members online

  • Bysťo
  • Janik