4. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov

Krajina Slovakia
Strelnica Kondor Dátum 08.10.2017 Organizátor Telefónne číslo 0915921508 Kombat Klub Kondor
Základné informácie

Dátum konania :  08. 10. 2017 ( nedeľa ) Prešov

Miesto konania : Strelnica Kondor

Hlavný rozhodca : Ľubomír STANKO

Usporiadateľ :  Klub reprezentantov klubov

Riaditeľ súťaže : Martin ČEMSÁK



Level: I 
Počet parkúrov: 5 
Min. počet rán: 100

Štartovné:    15 € - zaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )
                     Speedticket - 15 € k štartovnému

Pravidlá: podľa pravidiel IPSC

Divízia: Standard, Production, Open, (min. 5 strelcov)

Upozornenie: Bezpečnosť podľa pravidiel IPSC. Zvláštny dôraz bude kladenýna chrániče zraku a sluchu - sú povinné, a na manipuláciu so zbraňou a strelivom.

Ceny: pretekári na prvom až treťom mieste získajú medailu

Protesty: Písomne s vkladom 20 € do rúk hlavného rozhodcu, v prípade uznania sa vklad vráti.

Časový rozpis: Prezentácia: 8:00 – 8:45 hod Otvorenie pretekov : 09:00 hod

Občerstvenie: vlastné

Informácie: Martin ČEMSÁK, 0915 921 508

Upozornenie :
Pri nepriaznivom počasí , alebo iných nepredvídaných udalostiach si usporiadateľ vyhradzuje právo na úpravu, alebo zmenu propozícií a streleckých situácií.


Tešíme sa na Vašu účasť

Dátum konania Pre Match : 08.10.2017
Dátum konania Main Match : 08.10.2017
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 01.08.2017
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 09:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 08.10.2017
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Arbitrážny poplatok : 20 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Ľubomír Stanko
MD (Riaditeľ preteku) Martin ČEMSÁK
SO (Štatista) Zuzana Žarnayová
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Dátum: nedeľa 8. október 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
MM 2 Dátum: nedeľa 8. október 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 8
MM 3 Dátum: nedeľa 8. október 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 11
MM 4 Dátum: nedeľa 8. október 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 12
MM 5 Dátum: nedeľa 8. október 2017 Kapacita: 12 Prihlásených: 4
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
14

Divízia : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 100
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Stage
Názov Stage:
CCC SZA S 1 - 4.kolo
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Krátka strelecká situácia
Terče: 3x IPSC Terč, 2x Mini Poper, 1x Plate, 1x NS
Počet hodnotených rán: 9
Maximálny počet bodov: 45
Štartová pozícia: V boxe.
Stav pripravenosti zbrane: Nabitá a zaistená v púzdre.
Štartovný signál: Zvukový signál.
Procedúra: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z boxu. P1 spúšťa T1 a P2 spúšťa T2. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
MS WORD stage na stiahnutie
Názov Stage:
CCC SZA S 2 - 4.kolo
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Stredná strelecká situácia
Terče: 8x IPSC terč, 2x mini Poper, 4x plate
Počet hodnotených rán: 22
Maximálny počet bodov: 110
Štartová pozícia: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
Stav pripravenosti zbrane: Nabitá a zaistená v púzdre.
Štartovný signál: Zvukový signál.
Procedúra: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
MS WORD stage na stiahnutie
Názov Stage:
CCC SZA S 3 - 4.kolo
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Stredná strelecká situácia
Terče: 7x IPSC terč, 2x mini Poper, 2x NS
Počet hodnotených rán: 16
Maximálny počet bodov: 80
Štartová pozícia: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
Stav pripravenosti zbrane: Nabitá a zaistená v púzdre.
Štartovný signál: Zvukový signál.
Procedúra: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
MS WORD stage na stiahnutie
Názov Stage:
CCC SZA S 4 - 4.kolo
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Dlhá strelecká situácia
Terče: 8x IPSC terč, 4x mini Poper, 5x plate, 2x NS
Počet hodnotených rán: 25
Maximálny počet bodov: 125
Štartová pozícia: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
Stav pripravenosti zbrane: Nabitá a zaistená v púzdre.
Štartovný signál: Zvukový signál.
Procedúra: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
MS WORD stage na stiahnutie
Názov Stage:
CCC SZA S 5 - 4.kolo
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Dlhá strelecká situácia
Terče: 13x IPSC terč, 2x plate, 1x NS
Počet hodnotených rán: 28
Maximálny počet bodov: 140
Štartová pozícia: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
Stav pripravenosti zbrane: Nabitá a zaistená v púzdre.
Štartovný signál: Zvukový signál.
Procedúra: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
MS WORD stage na stiahnutie
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match MM 1 Prvý výstrel: nedeľa 8. október 2017 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Fecura Vladimír Slovakia Production Regular Minor 0 16.09.2017 Nie
2 Čemsák Martin Slovakia Production Regular Minor 17.09.2017 Nie
3 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor RO 18.09.2017 Nie
4 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor RO 18.09.2017 Nie
5 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 0 25.09.2017 Nie
6 Tišťan Martin Slovakia Production Regular Minor 25.09.2017 Nie
7 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Major 06.10.2017 Nie
8 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 0 07.10.2017 Nie
9 Golein Martin Slovakia Standard Regular Minor 07.10.2017 Nie
10 Boháč Tomáš Slovakia Standard Regular Major 0 10.10.2017 Nie
11 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 0 11.10.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 2 Prvý výstrel: nedeľa 8. október 2017 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2017 Nie
2 Bocskorás Benjamín Slovakia Production Regular Minor 01.10.2017 Nie
3 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 01.10.2017 Nie
4 Belica Radoslav Slovakia Standard Senior Minor 02.10.2017 Nie
5 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor 03.10.2017 Nie
6 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 04.10.2017 Nie
7 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 04.10.2017 Nie
8 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 06.10.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 3 Prvý výstrel: nedeľa 8. október 2017 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 17.09.2017 Nie
2 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 17.09.2017 Nie
3 Jurkowski Adam Poland Standard Regular Minor 18.09.2017 Nie
4 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor as shooter 18.09.2017 Nie
5 Bugajski Łukasz Poland Standard Regular Minor 18.09.2017 Nie
6 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Minor 19.09.2017 Nie
7 Tabaszewska Agnieszka Poland Standard Lady Minor 20.09.2017 Nie
8 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 02.10.2017 Nie
9 Firko Tomáš Slovakia Production Regular Minor 02.10.2017 Nie
10 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 04.10.2017 Nie
11 Kotvan Radovan Slovakia Production Regular Minor 06.10.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 4 Prvý výstrel: nedeľa 8. október 2017 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.09.2017 Nie
2 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2017 Nie
3 Labaj Marian Slovakia Standard Regular Minor 24.09.2017 Nie
4 Böhmer Marián Slovakia Standard Regular Minor 25.09.2017 Nie
5 Spratek Dušan Slovakia Standard Super Senior Minor 25.09.2017 Nie
6 Pappová Monika Slovakia Standard Lady Minor 25.09.2017 Nie
7 Cagalinec Igor Slovakia Standard Super Senior Minor Strelec 26.09.2017 Nie
8 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 0 30.09.2017 Nie
9 Šoter Miroslav Slovakia Open Regular Major 03.10.2017 Nie
10 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 04.10.2017 Nie
11 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 0 04.10.2017 Nie
12 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 0 07.10.2017 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 5 Prvý výstrel: nedeľa 8. október 2017 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1
2 Reznicek Maros Slovakia Standard Regular Minor 0 24.09.2017 Nie
3 Borowy Robert Poland Standard Senior Minor strelec 28.09.2017 Nie
4 Wojdylo Wojciech Poland Standard Regular Minor 29.09.2017 Nie
Stat List: 4. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
KrajinaSlovakiaPoland
Spolu3871
DivíziaProductionStandardOpen
Spolu192511
KategóriaRegularLadySeniorSuper Senior
Spolu334621
SquadSpolu
MM 111
MM 28
MM 311
MM 412
MM 54
Prematch Sum0
Main Match Sum46
Summary46
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Belica Radoslav SK Standard Senior Minor MM 2 nepotvrdené Nie
2 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor MM 2 nepotvrdené Nie
3 0 Bereś Krzysztof PL Standard Senior Minor MM 3 nepotvrdené Nie
4 0 Bocskorás Benjamín SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
5 0 Böhmer Marián SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
6 1022 Bonk Adrián SK Production Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
7 1769 Boris Ivanovič SK Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
8 0 Borowy Robert PL Standard Senior Minor MM 5 nepotvrdené Nie
9 0 Bugajski Łukasz PL Standard Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
10 1425 Bystrík Zachar SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
11 1369 Cagalinec Igor SK Standard Super Senior Minor MM 4 nepotvrdené Nie
12 1508 Čemsák Martin SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
13 0 Cuper Radovan SK Standard Regular Major MM 1 nepotvrdené Nie
14 1056 Fecura Vladimír SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
15 0 Firko Tomáš SK Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
16 0 Gaja Boris SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
17 0 Gallik Emil SK Standard Senior Minor MM 2 nepotvrdené Nie
18 1372 Glezgo Tomáš SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
19 1068 Golein Martin SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
20 1532 Haviarova Janette SK Standard Lady Minor MM 3 nepotvrdené Nie
21 1492 Hriň František SK Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
22 0 Jurišta Jozef SK Standard Senior Minor MM 5 nepotvrdené Nie
23 0 Jurkowski Adam PL Standard Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
24 0 Jurkowski Marcin PL Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
25 0 Katin Matúš SK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
26 42 Klinčák Ján SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
27 1772 Kotvan Radovan SK Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
28 0 Labaj Marian SK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
29 1750 Madej Matúš SK Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
30 1754 Marek Babjak SK Production Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
31 0 Maros Reznicek SK Standard Regular Minor MM 5 nepotvrdené Nie
32 1762 Martin Mindek SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
33 1150 Mika Marek SK Production Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
34 0 Oravec Miroslav SK Standard Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
35 0 Pančík Ľubomír SK Standard Senior Minor MM 2 nepotvrdené Nie
36 0 Pappová Monika SK Standard Lady Minor MM 4 nepotvrdené Nie
37 1097 Radoslav Jakoubek SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
38 1493 Radovan Meždej SK Production Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
39 0 Šoter Miroslav SK Open Regular Major MM 4 nepotvrdené Nie
40 0 Spratek Dušan SK Standard Super Senior Minor MM 4 nepotvrdené Nie
41 1635 Stanko Ľubomír SK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
42 1636 Stanková Anna SK Production Lady Minor MM 1 nepotvrdené Nie
43 0 Tabaszewska Agnieszka PL Standard Lady Minor MM 3 nepotvrdené Nie
44 1746 Tišťan Martin SK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
45 1 Tomáš Boháč SK Standard Regular Major MM 1 nepotvrdené Nie
46 0 Wojdylo Wojciech PL Standard Regular Minor MM 5 nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 29 návštevníkov a žiadni členovia on-line