4. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov

Country Slovakia
Shooting Range Kondor Date 08.10.2017 Organizer Phone 0915921508 Kombat Klub Kondor
General Information

Dátum konania :  08. 10. 2017 ( nedeľa ) Prešov

Miesto konania : Strelnica Kondor

Hlavný rozhodca : Ľubomír STANKO

Usporiadateľ :  Klub reprezentantov klubov

Riaditeľ súťaže : Martin ČEMSÁK



Level: I 
Počet parkúrov: 5 
Min. počet rán: 100

Štartovné:    15 € - zaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )
                     Speedticket - 15 € k štartovnému

Pravidlá: podľa pravidiel IPSC

Divízia: Standard, Production, Open, (min. 5 strelcov)

Upozornenie: Bezpečnosť podľa pravidiel IPSC. Zvláštny dôraz bude kladenýna chrániče zraku a sluchu - sú povinné, a na manipuláciu so zbraňou a strelivom.

Ceny: pretekári na prvom až treťom mieste získajú medailu

Protesty: Písomne s vkladom 20 € do rúk hlavného rozhodcu, v prípade uznania sa vklad vráti.

Časový rozpis: Prezentácia: 8:00 – 8:45 hod Otvorenie pretekov : 09:00 hod

Občerstvenie: vlastné

Informácie: Martin ČEMSÁK, 0915 921 508

Upozornenie :
Pri nepriaznivom počasí , alebo iných nepredvídaných udalostiach si usporiadateľ vyhradzuje právo na úpravu, alebo zmenu propozícií a streleckých situácií.


Tešíme sa na Vašu účasť

Pre Match date : 08.10.2017
Main Match : 08.10.2017
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 01.08.2017
Time after which you can begin registration on Match : 09:00
Deadline : 08.10.2017
Main Match Time First Shot : 09:00
Arbitration fee : 20 EUR
Range Master Ľubomír Stanko
Match Director Martin ČEMSÁK
Stats Officer Zuzana Žarnayová
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Date: Sunday 8th October 2017 Capacity: 12 Logged: 11
MM 2 Date: Sunday 8th October 2017 Capacity: 12 Logged: 8
MM 3 Date: Sunday 8th October 2017 Capacity: 12 Logged: 11
MM 4 Date: Sunday 8th October 2017 Capacity: 12 Logged: 12
MM 5 Date: Sunday 8th October 2017 Capacity: 12 Logged: 4
Capacity of MM
60
Free slots to MM
14

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 100
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Stage
Name Stage:
CCC SZA S 1 - 4.kolo
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Short course of fire
Targets: 3x IPSC Terč, 2x Mini Poper, 1x Plate, 1x NS
Maximum rounds to be scored: 9
Max Stage Points: 45
Start Position: V boxe.
The gun ready condition: Nabitá a zaistená v púzdre.
Time Starts: Zvukový signál.
Procedure: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z boxu. P1 spúšťa T1 a P2 spúšťa T2. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
Name Stage:
CCC SZA S 2 - 4.kolo
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Medium course of fire
Targets: 8x IPSC terč, 2x mini Poper, 4x plate
Maximum rounds to be scored: 22
Max Stage Points: 110
Start Position: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
The gun ready condition: Nabitá a zaistená v púzdre.
Time Starts: Zvukový signál.
Procedure: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
Name Stage:
CCC SZA S 3 - 4.kolo
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Medium course of fire
Targets: 7x IPSC terč, 2x mini Poper, 2x NS
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
The gun ready condition: Nabitá a zaistená v púzdre.
Time Starts: Zvukový signál.
Procedure: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
Name Stage:
CCC SZA S 4 - 4.kolo
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Long course of fire
Targets: 8x IPSC terč, 4x mini Poper, 5x plate, 2x NS
Maximum rounds to be scored: 25
Max Stage Points: 125
Start Position: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
The gun ready condition: Nabitá a zaistená v púzdre.
Time Starts: Zvukový signál.
Procedure: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
Name Stage:
CCC SZA S 5 - 4.kolo
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Long course of fire
Targets: 13x IPSC terč, 2x plate, 1x NS
Maximum rounds to be scored: 28
Max Stage Points: 140
Start Position: Strelec stojí kdekoľvek vo vymedzenom priestore. Postoj relax.
The gun ready condition: Nabitá a zaistená v púzdre.
Time Starts: Zvukový signál.
Procedure: Po štartovnom signáli strelec rieši situáciu voľným štýlom z vymedzeného priestoru. Bezpečnostné uhly :90 stupňov vľavo / vpravo a horná časť valu
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter MM 1 First shoot: Sunday 8th October 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Fecura Vladimír Slovakia Production Regular Minor 0 16.09.2017 No
2 Čemsák Martin Slovakia Production Regular Minor 17.09.2017 No
3 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor RO 18.09.2017 No
4 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor RO 18.09.2017 No
5 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 0 25.09.2017 No
6 Tišťan Martin Slovakia Production Regular Minor 25.09.2017 No
7 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Major 06.10.2017 No
8 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 0 07.10.2017 No
9 Golein Martin Slovakia Standard Regular Minor 07.10.2017 No
10 Boháč Tomáš Slovakia Standard Regular Major 0 10.10.2017 No
11 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 0 11.10.2017 No
Main Match registration shooter MM 2 First shoot: Sunday 8th October 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2017 No
2 Bocskorás Benjamín Slovakia Production Regular Minor 01.10.2017 No
3 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 01.10.2017 No
4 Belica Radoslav Slovakia Standard Senior Minor 02.10.2017 No
5 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor 03.10.2017 No
6 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 04.10.2017 No
7 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 04.10.2017 No
8 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 06.10.2017 No
Main Match registration shooter MM 3 First shoot: Sunday 8th October 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 17.09.2017 No
2 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 0 17.09.2017 No
3 Jurkowski Adam Poland Standard Regular Minor 18.09.2017 No
4 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor as shooter 18.09.2017 No
5 Bugajski Łukasz Poland Standard Regular Minor 18.09.2017 No
6 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Minor 19.09.2017 No
7 Tabaszewska Agnieszka Poland Standard Lady Minor 20.09.2017 No
8 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 02.10.2017 No
9 Firko Tomáš Slovakia Production Regular Minor 02.10.2017 No
10 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 04.10.2017 No
11 Kotvan Radovan Slovakia Production Regular Minor 06.10.2017 No
Main Match registration shooter MM 4 First shoot: Sunday 8th October 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.09.2017 No
2 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2017 No
3 Labaj Marian Slovakia Standard Regular Minor 24.09.2017 No
4 Böhmer Marián Slovakia Standard Regular Minor 25.09.2017 No
5 Spratek Dušan Slovakia Standard Super Senior Minor 25.09.2017 No
6 Pappová Monika Slovakia Standard Lady Minor 25.09.2017 No
7 Cagalinec Igor Slovakia Standard Super Senior Minor Strelec 26.09.2017 No
8 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 0 30.09.2017 No
9 Šoter Miroslav Slovakia Open Regular Major 03.10.2017 No
10 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 04.10.2017 No
11 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 0 04.10.2017 No
12 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 0 07.10.2017 No
Main Match registration shooter MM 5 First shoot: Sunday 8th October 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1
2 Reznicek Maros Slovakia Standard Regular Minor 0 24.09.2017 No
3 Borowy Robert Poland Standard Senior Minor strelec 28.09.2017 No
4 Wojdylo Wojciech Poland Standard Regular Minor 29.09.2017 No
Stat List: 4. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
RegionSlovakiaPoland
Count3871
DivisionProductionStandardOpen
Count192511
CategoryRegularLadySeniorSuper Senior
Count334621
SquadCount
MM 111
MM 28
MM 311
MM 412
MM 54
Premach Sum0
Main Match Sum46
Summary46
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Belica Radoslav SVK Standard Senior Minor MM 2 no confirmed No
2 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor MM 2 no confirmed No
3 0 Bereś Krzysztof POL Standard Senior Minor MM 3 no confirmed No
4 0 Bocskorás Benjamín SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
5 0 Böhmer Marián SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
6 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
7 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
8 0 Borowy Robert POL Standard Senior Minor MM 5 no confirmed No
9 0 Bugajski Łukasz POL Standard Regular Minor MM 3 no confirmed No
10 1425 Bystrík Zachar SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
11 1369 Cagalinec Igor SVK Standard Super Senior Minor MM 4 no confirmed No
12 1508 Čemsák Martin SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
13 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Major MM 1 no confirmed No
14 1056 Fecura Vladimír SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
15 0 Firko Tomáš SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
16 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
17 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor MM 2 no confirmed No
18 1372 Glezgo Tomáš SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
19 1068 Golein Martin SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
20 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor MM 3 no confirmed No
21 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
22 0 Jurišta Jozef SVK Standard Senior Minor MM 5 no confirmed No
23 0 Jurkowski Adam POL Standard Regular Minor MM 3 no confirmed No
24 0 Jurkowski Marcin POL Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
25 0 Katin Matúš SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
26 42 Klinčák Ján SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
27 1772 Kotvan Radovan SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
28 0 Labaj Marian SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
29 1750 Madej Matúš SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
30 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
31 0 Maros Reznicek SVK Standard Regular Minor MM 5 no confirmed No
32 1762 Martin Mindek SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
33 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
34 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
35 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor MM 2 no confirmed No
36 0 Pappová Monika SVK Standard Lady Minor MM 4 no confirmed No
37 1097 Radoslav Jakoubek SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
38 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
39 0 Šoter Miroslav SVK Open Regular Major MM 4 no confirmed No
40 0 Spratek Dušan SVK Standard Super Senior Minor MM 4 no confirmed No
41 1635 Stanko Ľubomír SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
42 1636 Stanková Anna SVK Production Lady Minor MM 1 no confirmed No
43 0 Tabaszewska Agnieszka POL Standard Lady Minor MM 3 no confirmed No
44 1746 Tišťan Martin SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
45 1 Tomáš Boháč SVK Standard Regular Major MM 1 no confirmed No
46 0 Wojdylo Wojciech POL Standard Regular Minor MM 5 no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 21 guests and 2 members online

  • Bysťo
  • Janik