2. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov

Country Slovakia
Shooting Range Kondor Date 09.07.2017 Organizer Kombat Klub Kondor
Payment Information

Štartovné:    15 € - zaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )
                     Speedticket - 15 € k štartovnému


 
General Information

Dátum konania :  09. 07. 2017 ( nedeľa ) Prešov

Miesto konania : Strelnica Kondor

Hlavný rozhodca : Martin ČEMSÁK

Usporiadateľ :  Klub reprezentantov klubov

Riaditeľ súťaže : Bc. Vladimír FECURA

Level: I
Počet parkúrov: 5
Min. počet rán: 109

Štartovné:    15 € - zaregistrovaný ( juniori, ženy, ZŤP – zdarma )
                     Speedticket - 15 € k štartovnému

Pravidlá: podľa pravidiel IPSC

Divízia: Standard, Production, Open, (min. 5 strelcov)

Upozornenie: Bezpečnosť podľa pravidiel IPSC. Zvláštny dôraz bude kladenýna chrániče zraku a sluchu - sú povinné, a na manipuláciu so zbraňou a strelivom.

Ceny: pretekári na prvom až treťom mieste získajú medailu

Protesty: Písomne s vkladom 20 € do rúk hlavného rozhodcu, v prípade uznania sa vklad vráti.

Časový rozpis: Prezentácia: 8:15 – 8:45 hod Otvorenie pretekov : 09:00 hod

Občerstvenie: vlastné

Informácie: Vladimír FECURA, 0915 943 550

Upozornenie :
Pri nepriaznivom počasí , alebo iných nepredvídaných udalostiach si usporiadateľ vyhradzuje právo na úpravu, alebo zmenu propozícií a streleckých situácií.


Tešíme sa na Vašu účasť

Pre Match date : 08.07.2017
Main Match : 09.07.2017
Main Match Time Registration : 18:00
Day registration options at the beginning of Match : 01.05.2017
Time after which you can begin registration on Match : 09:00
Deadline : 08.07.2017
Main Match Time First Shot : 09:00
Match Director Vladimír FECURA
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
MM 1 Date: Sunday 9th July 2017 Capacity: 12 Logged: 10
MM 2 Date: Sunday 9th July 2017 Capacity: 12 Logged: 11
MM 3 Date: Sunday 9th July 2017 Capacity: 12 Logged: 9
MM 4 Date: Sunday 9th July 2017 Capacity: 12 Logged: 9
MM 5 Date: Sunday 9th July 2017 Capacity: 12 Logged: 7
Capacity of MM
60
Free slots to MM
14

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 109
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Stage
Name Stage:
ALPHA
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Long course of fire
Targets: 11 x IPSC, 2 x Popper, 4 x Gong, 4 x PT
Maximum rounds to be scored: 28
Max Stage Points: 140
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestroe
The gun ready condition: Zbraň nabitá, náboj v nábojovej komore, zapúzdrená
Time Starts: Timer
Procedure: Voľným štýlom z vymedzeného priestoru
Name Stage:
BRAVO
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Short course of fire
Targets: 4 x IPSC, 1 x Popper
Maximum rounds to be scored: 9
Max Stage Points: 45
Start Position: V boxe
The gun ready condition: Zbraň nabitá, náboj v nábojovej komore, zapúzdrená
Time Starts: Timer
Procedure: Voľným štýlom z boxu. Popper aktivuje obe kyvky.
Name Stage:
CHARLIE
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Medium course of fire
Targets: 8 x IPSC, 3 x PT
Maximum rounds to be scored: 16
Max Stage Points: 80
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore
The gun ready condition: Zbraň nabitá, náboj v nábojovej komore, zapúzdrená
Time Starts: Timer
Procedure: Voľným štýlom z vymedzeného priestoru
Name Stage:
DELTA
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Long course of fire
Targets: 15 x IPSC
Maximum rounds to be scored: 30
Max Stage Points: 150
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore
The gun ready condition: Zbraň nabitá, náboj v nábojovej komore, zapúzdrená
Time Starts: Timer
Procedure: Voľným štýlom z vymedzeného priestoru
Name Stage:
ECHO
Stage design:
Katarína Fecurová
Type: Short course of fire
Targets: 11 x IPSC, 2 x Popper, 2 x Gong, 2 x PT
Maximum rounds to be scored: 26
Max Stage Points: 130
Start Position: Kdekoľvek vo vymedzenom priestore
The gun ready condition: Zbraň nabitá, náboj v nábojovej komore, zapúzdrená
Time Starts: Timer
Procedure: Voľným štýlom z vymedzeného priestoru
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter MM 1 First shoot: Sunday 9th July 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor Shooter 24.06.2017 No
2 Jurkowski Adam Poland Production Regular Minor Shooter 24.06.2017 No
3 Bereś Krzysztof Poland Standard Senior Minor Strelec 28.06.2017 No
4 Putseyeu Anatoli Poland Standard Regular Minor Shooter 01.07.2017 No
5 Burzec Wieslaw Poland Standard Super Senior Minor Shooter 01.07.2017 No
6 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 04.07.2017 No
7 Hasaj Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 06.07.2017 No
8 Slavkovský Marián Slovakia Production Regular Minor Strelec 06.07.2017 No
9 Straka Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 06.07.2017 No
10 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor Strelec 07.07.2017 No
Main Match registration shooter MM 2 First shoot: Sunday 9th July 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor Strelec 25.06.2017 No
2 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 25.06.2017 No
3 Dobranský Gabriel Slovakia Standard Regular Minor Strelec 27.06.2017 No
4 Mikula Jozef Slovakia Standard Regular Major Strelec 02.07.2017 No
5 Cagalinec Igor Slovakia Standard Super Senior Minor Strelec 03.07.2017 No
6 Böhmer Marián Slovakia Standard Regular Minor Shooter 03.07.2017 No
7 Reznicek Maros Slovakia Standard Regular Minor 03.07.2017 No
8 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor Strelec 03.07.2017 No
9 Eliaš Marek Slovakia Production Regular Minor Strelec 04.07.2017 No
10 Hostovičák Michal Slovakia Standard Regular Minor Strelec 04.07.2017 No
11 Jurišta Jozef Slovakia Standard Senior Minor Strelec 04.07.2017 No
Main Match registration shooter MM 3 First shoot: Sunday 9th July 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor Shooter 22.06.2017 No
2 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor Strelec 23.06.2017 No
3 Babenský Pavol Slovakia Production Regular Minor Strelec 27.06.2017 No
4 Jakubko Alex Slovakia Production Regular Minor Strelec 27.06.2017 No
5 Múdry Juraj Slovakia Production Regular Minor Strelec 28.06.2017 No
6 Borowy Robert Poland Standard Senior Minor Strelec 02.07.2017 No
7 Klinčák Ján Slovakia Standard Regular Minor Strelec 03.07.2017 No
8 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor Strelec 03.07.2017 No
9 Boroš Jan Slovakia Standard Junior Minor Shooter 03.07.2017 No
Main Match registration shooter MM 4 First shoot: Sunday 9th July 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 25.06.2017 No
2 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 26.06.2017 No
3 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.06.2017 No
4 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor Strelec 27.06.2017 No
5 Hriň František Slovakia Production Regular Minor Strelec 27.06.2017 No
6 Belica Radoslav Slovakia Standard Senior Minor Strelec 27.06.2017 No
7 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor Strelec 27.06.2017 No
8 Šoter Miroslav Slovakia Open Regular Major Strelec 30.06.2017 No
9 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor Strelec 07.07.2017 No
Main Match registration shooter MM 5 First shoot: Sunday 9th July 2017 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 25.06.2017 No
2 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 26.06.2017 No
3 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 28.06.2017 No
4 Andrejovský Jaroslav Slovakia Production Regular Minor Strelec 28.06.2017 No
5 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major Strelec 05.07.2017 No
6 Fedorčák Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 08.07.2017 No
7 Kolcun Emil Slovakia Production Regular Minor 08.07.2017 No
Stat List: 2. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
RegionPolandSlovakia
Count640
DivisionProductionStandardOpen
Count23212
CategoryRegularSeniorSuper SeniorLady
Count34822
SquadCount
MM 110
MM 211
MM 39
MM 49
MM 57
Premach Sum0
Main Match Sum46
Summary46
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1771 Andrejovský Jaroslav SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
2 1539 Babenský Pavol SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
3 0 Belica Radoslav SVK Standard Senior Minor MM 4 no confirmed No
4 0 Bereś Krzysztof POL Standard Senior Minor MM 1 no confirmed No
5 0 Böhmer Marián SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
6 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
7 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
8 0 Boroš Jan SVK Standard Junior Minor MM 3 no confirmed No
9 0 Borowy Robert POL Standard Senior Minor MM 3 no confirmed No
10 0 Burzec Wieslaw POL Standard Super Senior Minor MM 1 no confirmed No
11 1369 Cagalinec Igor SVK Standard Super Senior Minor MM 2 no confirmed No
12 1291 Dobranský Gabriel SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
13 0 Eliaš Marek SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
14 0 Emil Kolcun SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
15 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor MM 3 no confirmed No
16 1372 Glezgo Tomáš SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
17 0 Hasaj Radovan SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
18 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor MM 4 no confirmed No
19 1310 Hostovičák Michal SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
20 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
21 1097 Jakoubek Radoslav SVK Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
22 1523 Jakubko Alex SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
23 0 Jurišta Jozef SVK Standard Senior Minor MM 2 no confirmed No
24 0 Jurkowski Adam POL Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
25 0 Jurkowski Marcin POL Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
26 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
27 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor MM 3 no confirmed No
28 42 Klinčák Ján SVK Standard Regular Minor MM 3 no confirmed No
29 0 Ľubomír Fedorčák SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
30 1750 Madej Matúš SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
31 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor MM 5 no confirmed No
32 0 Maros Reznicek SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
33 1493 Meždej Radovan SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
34 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor MM 4 no confirmed No
35 0 Mikula Jozef SVK Standard Regular Major MM 2 no confirmed No
36 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor MM 2 no confirmed No
37 0 Múdry Juraj SVK Production Regular Minor MM 3 no confirmed No
38 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
39 0 Putseyeu Anatoli POL Standard Regular Minor MM 1 no confirmed No
40 0 Slavkovský Marián SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
41 0 Šoter Miroslav SVK Open Regular Major MM 4 no confirmed No
42 1635 Stanko Ľubomír SVK Standard Regular Minor MM 2 no confirmed No
43 1636 Stanková Anna SVK Production Lady Minor MM 2 no confirmed No
44 0 Straka Matúš SVK Production Regular Minor MM 1 no confirmed No
45 1474 Tóth Andrej SVK Open Regular Major MM 5 no confirmed No
46 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor MM 4 no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 56 guests and 2 members online

  • Bysťo
  • Janik