Turiec Cup 2

Krajina Slovakia
Strelnica Turček Dátum 10.10.2020 Organizátor Telefónne číslo 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe
Upozornenie!!! Ziadame všetkých učastníkov o dodržiavane hygienických nariadení,povinnost nosenia ruška,dodržovat 2m odstupy,nepodavat ruky.Pri vstupe na strelecku sutaž každy učastnik vypíše prezenčnu listinu,že bol poučený ohladom opatrení Covid-19.
Registrovaný:
   HANDGUN - 30EUR  
                            PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 9.10.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR 

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.


Tombola sponzori:Hlavna cena Stribog TR22 od Grand Power,Falco holsters,Evo kydex,Japex

v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Základné informácie

2. kolo a Finále Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.



PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Dátum konania Pre Match : 09.10.2020
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 10:00
Čas zahájenia Pre Match : 10:30
Dátum konania Main Match : 10.10.2020
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 08.09.2020
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 20:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 09.10.2020
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 13:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:00
Arbitrážny poplatok : 50 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Valent Peter
MD (Riaditeľ preteku) Hrivnák Rastislav
Manažér preteku Chalupa Cyril
QM (Technická podpora) Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Dátum: piatok 9. október 2020 Kapacita: 25 Prihlásených: 21
Kapacita na PM
25
Voľné miesta na PM
4
Main Match (MM)
Squad 1 Dátum: sobota 10. október 2020 Kapacita: 7 Prihlásených: 7
Squad 2 Dátum: sobota 10. október 2020 Kapacita: 7 Prihlásených: 7 + 1 rezervácia
Squad 3 Dátum: sobota 10. október 2020 Kapacita: 7 Prihlásených: 8 + 2 rezervácia
Squad 4 Dátum: sobota 10. október 2020 Kapacita: 7 Prihlásených: 5 + 3 rezervácia
Kapacita na MM
28
Voľné miesta na MM
1

Divízia : Standard | Open | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 145
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Wating squad Prvý výstrel: sobota 10. október 2020 Čas: 08:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 FOLTÁN Stanislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 06.10.2020 Nie
2 Hrivnák Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 07.10.2020 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match Prematch Prvý výstrel: piatok 9. október 2020 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Kan Peter Slovakia Standard Regular Minor RO 05.10.2020 Áno
11 Novysedlakova Marta Slovakia Standard Lady Minor ARO 05.10.2020 Áno
12 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RO 05.10.2020 Áno
13 Valent Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RM 05.10.2020 Áno
14 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2020 Áno
15 Jelenčiak Ivan Slovakia Standard Senior Minor 28.09.2020 Áno
16 Musil Jozef Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2020 Áno
17 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor 28.09.2020 Áno
18 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor RO 26.09.2020 Áno
19 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 26.09.2020 Áno
20 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 09.09.2020 Áno
21 Kvasnica Matuš Slovakia Standard Junior Minor 09.09.2020 Áno
22 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Áno
23 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 09.09.2020 Áno
24 Vančo Ján Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Áno
25 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 08.09.2020 Áno
26 Zvalová Jana Slovakia Standard Lady Minor 09.09.2020 Áno
27 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2020 Áno
28 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 08.09.2020 Áno
29 Hrivnák Rastislav Slovakia Standard Regular Minor MD 08.09.2020 Áno
30 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major RO 08.09.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 1 Prvý výstrel: sobota 10. október 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Jurský Stanislav Slovakia Production Regular Minor 30.09.2020 Áno
2 Jurkovičová Gabriela Slovakia Standard Lady Minor 30.09.2020 Áno
3 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 12.09.2020 Áno
4 Přikryl Martin Slovakia Production Regular Minor 09.09.2020 Áno
5 Mituch Jozef Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2020 Áno
6 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 08.09.2020 Áno
7 Fajnor Rastislav Slovakia Production Regular Minor 08.09.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 2 Prvý výstrel: sobota 10. október 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Kašiar michal Slovakia Production Regular Minor 05.10.2020 Áno
3 Gjabel Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2020 Áno
4 Tomaščin Andrej Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 30.09.2020 Áno
5 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2020 Áno
6 Adamec Ľuboš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 09.09.2020 Áno
7 Labanc Daniel Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2020 Áno
8 Labanc Martin Slovakia Standard Regular Minor 18.09.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 3 Prvý výstrel: sobota 10. október 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Vančo st. Ján Slovakia Open Super Senior Major 20.09.2020 Áno
4 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 05.10.2020 Áno
5 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Áno
6 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Áno
7 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2020 Áno
8 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 20.09.2020 Áno
9 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 20.09.2020 Áno
10 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 08.09.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 4 Prvý výstrel: sobota 10. október 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2020 Áno
5 Gazdik Ladislav Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2020 Áno
6 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2020 Áno
7 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 08.09.2020 Áno
8 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 08.09.2020 Áno
Stat List: Turiec Cup 2
KrajinaSlovakia
Spolu48
DivíziaStandardPistol Caliber CarabineProduction OpticsProductionOpen
Spolu3231111
KategóriaRegularLadySeniorSuper SeniorJunior
Spolu346431
SquadSpolu
Wating squad2
Prematch21
Squad 17
Squad 27
Squad 38
Squad 45
Prematch Sum21
Main Match Sum27
Summary48
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Adamec Ľuboš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
2 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 3 potvrdené Áno
3 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
4 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor Prematch potvrdené Áno
5 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Prematch potvrdené Áno
6 0 Fajnor Rastislav SVK Production Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno
7 1457 FOLTÁN Stanislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad nepotvrdené Nie
8 0 Gjabel Radoslav SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
9 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 4 potvrdené Áno
10 1346 Hrivnák Rastislav SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
11 1346 Hrivnák Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad nepotvrdené Nie
12 0 Jelenčiak Ivan SVK Standard Senior Minor Prematch potvrdené Áno
13 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
14 0 Jurkovičová Gabriela SVK Standard Lady Minor Squad 1 potvrdené Áno
15 1911 Jurský Stanislav SVK Production Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno
16 0 Kan Peter SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
17 0 Kašiar michal SVK Production Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
18 0 Katarína Čipková SVK Standard Lady Minor Squad 3 potvrdené Áno
19 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno
20 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno
21 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno
22 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
23 0 Kvasnica Matuš SVK Standard Junior Minor Prematch potvrdené Áno
24 0 Labanc Daniel SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
25 0 Labanc Martin SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
26 950 Ladislav Gazdik SVK Standard Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno
27 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
28 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno
29 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
30 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
31 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch potvrdené Áno
32 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno
33 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno
34 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
35 0 Mituch Jozef SVK Standard Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno
36 0 Musil Jozef SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
37 0 Novysedlakova Marta SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno
38 0 Peter Luptovský SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
39 0 Přikryl Martin SVK Production Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno
40 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno
41 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor Squad 1 potvrdené Áno
42 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno
43 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor Squad 3 potvrdené Áno
44 0 Tomaščin Andrej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno
45 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
46 0 Valent Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch potvrdené Áno
47 0 Vančo Ján SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
48 0 Vančo st. Ján SVK Open Super Senior Major Squad 3 potvrdené Áno
49 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno
50 0 Zvalová Jana SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 410 návštevníkov a žiadni členovia on-line