Turiec Cup 1

Krajina Slovakia
Strelnica Turček Dátum 08.08.2020 Organizátor Telefónne číslo 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe
99
Registrovaný:    HANDGUN - 30EUR  
                            PCC - 30EUR
Platba na účet pre registrovaných najneskôr do 5.8.2020 po danom termíne platba 40e
Pre tých čo budu platit v den preteku!!!
Neregistrovaný: HANDGUN - 40EUR
                             PCC - 40EUR 

Prematch: Je určený len pre organizátorov,členov,sponzorov a klubom pozvaných hostí!!!

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, Squad 1
                                 Ferko Mrkvička, Squad 1, ubytko

 Platobné udaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
Základné informácie
 
1. kolo Turiec Cup 2020 v HANDGUN a PCC

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE Practiscore.com a SORS SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!

PREMATCH JE URČENÝ VÝHRADNE PRE ČLENOV, SPONZOROV, RO A POZVANÝCH HOSTÍ!!!!
Dátum konania Pre Match : 07.08.2020
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 10:00
Čas zahájenia Pre Match : 13:00
Dátum konania Main Match : 08.08.2020
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 10.02.2020
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 07:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 05.08.2020
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 15:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:00
RM (Hlavný rozhodca) Valent Peter
MD (Riaditeľ preteku) Chalupa Cyril
Manažér preteku Hrivnák Rastislav
SO (Štatista) Chalupa Cyril
QM (Technická podpora) Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Dátum: sobota 18. apríl 2020 Kapacita: 25 Prihlásených: 23
Kapacita na PM
25
Voľné miesta na PM
2
Main Match (MM)
Squad 1 Dátum: sobota 18. apríl 2020 Kapacita: 10 Prihlásených: 7
Squad 2 Dátum: sobota 18. apríl 2020 Kapacita: 10 Prihlásených: 6 + 5 rezervácia
Squad 3 Dátum: sobota 18. apríl 2020 Kapacita: 10 Prihlásených: 7 + 6 rezervácia
Squad 4 Dátum: sobota 18. apríl 2020 Kapacita: 10 Prihlásených: 8 + 2 rezervácia
Kapacita na MM
40
Voľné miesta na MM
12

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 110
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Wating squad Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 00:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
Nikto nie je prihlásený
Registrácia strelcov na Pre-Match Prematch Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 13:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Zvalová Jana Slovakia Standard Lady Minor strelec 31.07.2020 Áno
3 Mituch Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 28.07.2020 Áno
4 Matejka Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 26.07.2020 Áno
5 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.07.2020 Áno
6 Adamec Ľuboš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 09.03.2020 Áno
7 Harmath Marián Slovakia Production Regular Minor strelec 16.06.2020 Áno
8 Michalec Ľubomír Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
9 Chalupa Cyril Slovakia Production Optics Super Senior Minor RO 02.03.2020 Áno
10 Čumová Miroslava Slovakia Standard Lady Minor strelec 12.02.2020 Áno
11 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
12 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
13 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.02.2020 Áno
14 Ondrik Miroslav Slovakia Standard Regular Minor strelec 14.02.2020 Áno
15 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor strelec 12.02.2020 Áno
16 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Áno
17 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RM 10.02.2020 Áno
18 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Pistol Caliber Carabine Junior Minor RO 10.02.2020 Áno
19 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Áno
20 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
21 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 Áno
22 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor RO 10.02.2020 Áno
23 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor MP 10.02.2020 Áno
24 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major SO 10.02.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 1 Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Pančík Vladimír Slovakia Standard Regular Minor strelec 29.02.2020 Áno
2 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 22.02.2020 Áno
3 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major strelec 10.02.2020 Áno
4 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
5 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 10.02.2020 Áno
6 Labanc Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.06.2020 Áno
7 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor strelec 26.02.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 2 Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor strelec 11.02.2020 Áno
7 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor strelec 11.02.2020 Áno
8 Přikryl Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 12.02.2020 Áno
9 Bulka Martin Slovakia Production Regular Minor strelec 06.07.2020 Áno
10 Musil Jozef Slovakia Standard Regular Minor strelec 12.02.2020 Áno
11 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 3 Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Labanc Daniel Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.06.2020 Áno
8 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor strelec 10.02.2020 Áno
9 Labanc Martin Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 06.07.2020 Áno
10 Kašiar michal Slovakia Production Regular Minor strelec 30.07.2020 Áno
11 Gjabel Radoslav Slovakia Standard Regular Minor strelec 30.07.2020 Áno
12 Tomaščin Andrej Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 28.07.2020 Áno
13 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 17.07.2020 Áno
Registrácia strelcov na Main Match Squad 4 Prvý výstrel: sobota 18. apríl 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 04.08.2020 Áno
4 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor strelec 19.02.2020 Áno
5 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor strelec 19.02.2020 Áno
6 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 03.08.2020 Áno
7 Vaneková Silvia Slovakia Standard Lady Minor strelec 24.07.2020 Áno
8 Hronská Anna Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.07.2020 Áno
9 Ecker Karol Slovakia Standard Senior Minor strelec 18.02.2020 Áno
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor strelec 10.02.2020 Áno
Stat List: Turiec Cup 1
KrajinaSlovakia
Spolu51
DivíziaStandardProductionPistol Caliber CarabineProduction OpticsRevolver
Spolu3015312
KategóriaLadyRegularSuper SeniorSenior
Spolu73635
SquadSpolu
Wating squad0
Prematch23
Squad 17
Squad 26
Squad 37
Squad 48
Prematch Sum23
Main Match Sum28
Summary51
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Adamec Ľuboš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch potvrdené Áno 10.03.2020
2 0 Bálek Boris SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 20.07.2020
3 1014 Bartoš Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Wating squad nepotvrdené Nie
4 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno 12.02.2020
5 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 4 potvrdené Áno 04.08.2020
6 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno 26.07.2020
7 0 Bulka Martin SVK Production Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno 07.07.2020
8 8247 Chalupa Cyril SVK Production Optics Super Senior Minor Prematch potvrdené Áno 02.03.2020
9 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor Squad 2 potvrdené Áno 15.07.2020
10 0 Čumová Miroslava SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno 24.02.2020
11 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Prematch potvrdené Áno
12 0 Ecker Karol SVK Standard Senior Minor Squad 4 potvrdené Áno 21.07.2020
13 0 Gjabel Radoslav SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 31.07.2020
14 0 Harmath Marián SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno 17.06.2020
15 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno 14.02.2020
16 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 1 potvrdené Áno 15.07.2020
17 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Pistol Caliber Carabine Junior Minor Prematch potvrdené Áno
18 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
19 0 Hronská Anna SVK Standard Lady Minor Squad 4 potvrdené Áno 16.07.2020
20 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
21 0 Kašiar michal SVK Production Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 31.07.2020
22 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno
23 0 Kubus Matúš SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno 19.02.2020
24 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 15.07.2020
25 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno 18.02.2020
26 0 Labanc Daniel SVK Standard Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 02.07.2020
27 0 Labanc Martin SVK Standard Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno 02.07.2020
28 0 Labanc Martin SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 02.07.2020
29 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
30 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
31 20 Matejka Martin SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno 27.07.2020
32 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno 15.07.2020
33 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno
34 1645 Michalec Ľubomír SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno 11.02.2020
35 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch potvrdené Áno
36 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno 04.08.2020
37 0 Milan Ružička SVK Standard Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno 23.07.2020
38 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch potvrdené Áno
39 0 Mituch Jozef SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno 29.07.2020
40 0 Musil Jozef SVK Standard Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno 07.07.2020
41 0 Ondrik Miroslav SVK Standard Regular Minor Prematch potvrdené Áno 14.02.2020
42 1891 Pančík Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 1 potvrdené Áno 04.08.2020
43 0 Přikryl Martin SVK Production Regular Minor Squad 2 potvrdené Áno 15.07.2020
44 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor Squad 1 potvrdené Áno 27.02.2020
45 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor Squad 4 potvrdené Áno 17.07.2020
46 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 4 potvrdené Áno 04.08.2020
47 0 Tomaščin Andrej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 potvrdené Áno 31.07.2020
48 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Squad 4 potvrdené Áno 04.08.2020
49 0 Vančo Ján SVK Revolver Regular Minor Prematch potvrdené Áno 19.02.2020
50 0 Vančo st. Ján SVK Revolver Super Senior Major Squad 1 potvrdené Áno 22.07.2020
51 0 Vaneková Silvia SVK Standard Lady Minor Squad 4 potvrdené Áno 24.07.2020
52 0 Zvalová Jana SVK Standard Lady Minor Prematch potvrdené Áno 31.07.2020

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 418 návštevníkov a žiadni členovia on-line