2cs - 3. winter league

Country Slovakia
Shooting Range Steam- Obchodné centrum Optima v Košiciach Date 09.02.2020 Organizer Phone 0915184709 Strelecký klub Hodkovce
Payment Information

Organizátor preteku: Sk Hodkovce & Rebels team 

Hlavný partner: Steam factory indoor shooting range 

Sponzor súťaže:
www.rebelsguns.com
www.bwarms.sk
www.2cs-sportswear.com 
www.iklas.sk 
www.ares-gun.sk
a ďalši ...

Vyhodnotenie celej ligy prebehne na poslednom kole. Zimná tréningová liga sa skladá z 3. Náročnosť stages vhodná aj pre začínajúcich strelcov. Samozrejme pokročilí strelci si môžu predĺžiť sezónu.
Podmienkou účasti je ZP a zvládnutá základná manipulácia so zbraňou. Súťažiť sa bude podľa pravidiel IPSC. Podmienkou účasti nie je členstvo v SADS alebo v streleckom klube.

V prípade požiadavky na krátke školenie pravidiel Vám radi vyhovieme stačí nás kontaktovať na uvedenom tel.čísle.
V prípade problému pri registrácií na Sorse kontaktujte nás na tel. čisle 0915 184 709.

Na poslednom kole nebude chýbať tombola s peknými cenami pre všetkých súťažiacich, ktoré postupne zverejníme. Za účasť na 3. kolách máš 3 lístky do tomboly.

Aké ceny zatiaľ máme pre Vás pripravené v tombole:
2x voucher na Rebels Trophy 2020 L 3 v Komárne (21 stages, 350-450 pretekárov z 15-25 štátov)
kupón na 50% zľavu na štartovné Rebels Trophy 2020
zľavové kupóny na nákup zbrani Ruger, HK 
.... atd.

UPOZORNENIE!!! Najprv sa musíte zaregistrovať v Sorse. Po registrácií Vás musí admin najprv potvrdiť, obvykle je to do 24 hod od registrácie, až potom sa budete vedieť prihlásiť do preteku.

General Information

Štartovné je 18 €. Po zaregistrovaní do konkrétneho squadu s konkrétnym časom, uhraďte štartovné. Ak do 2 dní organizátor neobdrží od Vás úhradu štartovného presunie Vás do waiting suadu /čakačky/ a Vaše miesto môže využiť iný strelec. V prípade, že uhradíte štartovné a budete v čakačke, organizátor si vyhradzuje právo Vás zaradiť do voľného squadu. Podmienkou účasti na preteku je uhradené štartovného na účte organizátora min. deň pred konaním súťaže a registrácia v squade. Štartovné sa nevracia, ale v prípadnej Vašej neúčasti môžete slot posunúť na druhú osobu o čom nás informujte na kontaktonom e-maile.

Každý súťažiaci môže v rámci štartovného využiť služby reštaurácie Steam s nabitou kartou v hodnote 5 €. Ak sa chystáte na vianočné nákupy tak v cene budete môcť využiť aj zľavu na iné služby v rámci Steam factory.

Štartovné 18 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN:
 SK 2675 0000 0000 402 399 1810  /do poznámky uveďte svoje meno a číslo karty Steam / Ak ste kartu stratili, do poznámky uveďte vygenerovať novú kartu. Kartu Vám nabijeme a bude pripravená pri registrácií.


Chceme Vás upozorniť, že pri platbe za súťaž dajte do poznámky svoje meno a číslo karty, alebo pri strate karty, žiadajte
vygenerovať novú kartu.
e-mail: 2cswinterleague@gmail.com

T
ombola sa bude žrebovať po skončení preteku cca o 19.00 hod.

Pre Match date : 09.02.2020
Pre Match Time Registration : 18:00
Pre Match Time First Shot : 08:00
Main Match : 09.02.2020
Main Match Time Registration : 18:00
Day registration options at the beginning of Match : 15.01.2020
Time after which you can begin registration on Match : 18:00
Deadline : 07.02.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 19:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 19:15
Arbitration fee : 100 EUR
Range Master Zachar Bystrík
Match Director Haviarova Janette
Match Manager Mesároš Michal
Range Officer Kaliarik Ladislav
Mesároš Michal Tóth Andrej
Quarter Master Tóth Andrej
Medical help Mudr. Ladislav Kaliarik, PhD
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
2cs- 1.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 2.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 3.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 4.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 4
2cs- 6.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 7.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 8.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 9.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 6
2cs- 10.squad Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 6 Logged: 6
2cs- 0.squad-Ro Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 5 Logged: 7
2cs- 5.squad- Ro Date: Sunday 9th February 2020 Capacity: 3 Logged: 4 + 3 reserved
Capacity of MM
54
Free slots to MM
-3

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 80
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting-čakačka First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
Not registered any shooter
Main Match registration shooter 2cs- 1.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Haščák Ján Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Sokol Richard Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
3 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Olejár Juraj Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
5 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor 16.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 2.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Roško Martin Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Takáč Ladislav Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
3 Sabo Radovan Slovakia Open Regular Major 15.01.2020 No
4 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 15.01.2020 Yes
5 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 15.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 3.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Sevcik Filip Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Petruš Marián Slovakia Standard Regular Minor 16.01.2020 Yes
3 Hovanec Stanislav Slovakia Standard Regular Minor 16.01.2020 Yes
4 Husar Stefan Slovakia Standard Regular Minor 16.01.2020 Yes
5 Marton Miloš Slovakia Standard Regular Minor 16.01.2020 No
Main Match registration shooter 2cs- 4.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 12:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Petricko Dusan Slovakia Production Regular Minor 16.01.2020 Yes
3 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Minor 17.01.2020 Yes
4 Pallér Zoltán Slovakia Production Regular Minor 17.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 6.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 de Oliveira Neto Milton Slovakia Open Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
3 Boroš Jan Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 15.01.2020 Yes
5 Ďuricová Gabriela Slovakia Standard Lady Minor 15.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 7.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 15:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Zebegney Laco Slovakia Open Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Janko Jaroslav Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
3 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
5 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 06.02.2020 No
Main Match registration shooter 2cs- 8.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 16:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Gazdik Ladislav Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
2 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
3 Contofalsky Dusan Slovakia Open Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Žarnayová Zuzana Slovakia Production Lady Minor 15.01.2020 Yes
5 Vavrek Adrian Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 9.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 17:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor 05.02.2020 Yes
2 Crea Edoardo Slovakia Production Regular Minor 20.01.2020 Yes
3 Eliaš Marek Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Andrejciak Patrik Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
5 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor 15.01.2020 Yes
6 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 10.squad First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 18:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor 26.01.2020 Yes
2 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 27.01.2020 Yes
3 Jakoubek Radoslav Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
4 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
5 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 Yes
6 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor strelec 15.01.2020 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 0.squad-Ro First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 03.02.2020 No
2 Tóthova Silvia Slovakia Standard Lady Minor 03.02.2020 No
3 Tóth Andrej Slovakia Standard Regular Minor 03.02.2020 No
4 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor 16.01.2020 No
5 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 No
6 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 15.01.2020 No
7 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 No
Main Match registration shooter 2cs- 5.squad- Ro First shoot: Sunday 9th February 2020 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 15.01.2020 No
5 Chovanec Vladimir Slovakia Standard Senior Minor 15.01.2020 No
6 Benda Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 No
7 Múdry Ivan Slovakia Standard Regular Minor 15.01.2020 No
Stat List: 2cs - 3. winter league
RegionSlovakia
Count57
DivisionProductionStandardOpen
Count19317
CategoryRegularJuniorSeniorLady
Count41385
SquadCount
Waiting-čakačka0
2cs- 1.squad5
2cs- 2.squad5
2cs- 3.squad5
2cs- 4.squad4
2cs- 6.squad5
2cs- 7.squad5
2cs- 8.squad5
2cs- 9.squad6
2cs- 10.squad6
2cs- 0.squad-Ro7
2cs- 5.squad- Ro 4
Premach Sum0
Main Match Sum57
Summary57
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Adrián Bonk SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
2 1560 Adrian Vavrek SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
3 0 Andrejciak Patrik SVK Production Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
4 0 Benda Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 5.squad- Ro no confirmed No
5 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
6 0 Borodayev Denis SVK Standard Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
7 0 Chovanec Vladimir SVK Standard Senior Minor 2cs- 5.squad- Ro no confirmed No
8 0 Contofalsky Dusan SVK Open Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
9 0 Crea Edoardo SVK Production Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
10 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
11 0 de Oliveira Neto Milton SVK Open Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
12 0 de Oliveira Neto Milton SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
13 0 Dupaj Ján SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
14 0 Ďuricová Gabriela SVK Standard Lady Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
15 0 Eliaš Marek SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
16 0 Filip Sevcik SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
17 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2cs- 7.squad no confirmed No
18 107 Harman Dušan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
19 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
20 0 Hovanec Stanislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
21 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
22 0 Jan Boroš SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
23 0 Ján Haščák SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
24 1711 Jana Dudášová SVK Standard Lady Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
25 0 Janko Jaroslav SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
26 0 Juraj Olejár SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
27 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
28 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
29 950 Ladislav Gazdik SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
30 0 Lévay Kamil SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
31 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
32 0 Marton Miloš SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad no confirmed No
33 0 Matúš Katin SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad- Ro no confirmed No
34 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
35 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
36 0 Múdry Ivan SVK Standard Regular Minor 2cs- 5.squad- Ro no confirmed No
37 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
38 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
39 23 Pallér Zoltán SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
40 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
41 0 Petricko Dusan SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
42 0 Petruš Marián SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
43 1097 Radoslav Jakoubek SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
44 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
45 0 Radovan Sabo SVK Open Regular Major 2cs- 2.squad no confirmed No
46 0 Roško Martin SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
47 0 Sokol Richard SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
48 0 Stefan Husar SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
49 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
50 0 Szeles Štefan SVK Standard Senior Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
51 0 Takáč Ladislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
52 1474 Tóth Andrej SVK Standard Regular Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
53 1559 Tóth Andrej SVK Open Regular Major 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
54 1475 Tóthova Silvia SVK Standard Lady Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
55 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor 2cs- 0.squad-Ro no confirmed No
56 1637 Žarnayová Zuzana SVK Production Lady Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
57 0 Zebegney Laco SVK Open Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 208 guests and no members online