Action Air Shooting Camp 3

Country Slovakia
Action Air Shooting Camp 3
Shooting Range training center AA Humenné - Ško :-) Date 10.11.2019 Organizer Phone +421915990551 Športový Combat club JPS Snina - Humenné
Payment Information
Action Air Shooting Camp 3 je úspešným pokračovaním projektu, ktorý vznikol v roku 2017 v spolupráci klubov ŠCC JPS Sv - Hn a SK Hodkovce. Úlohou projektu je priblížiť verejnosti odvetvie športovej streľby Action Air podľa pravidiel IPSC. Srdečne Vás pozývame do krytých tréningových priestorov, kde budú pre Vás postavené strelecké situácie, na ktorých si môžete vyskúšať streľbu z airsoftových zbraní, pod dohľadom skúsených strelcov. Kto si trúfne, môže sa zúčastniť aj preteku s vyhodnotením pod dohľadom našich rozhodcov.

Začiatočníkom výstroj zapožičiame.

štartovné na pretek, alebo vstupné na camp je 7 € - registrácia v SORS, alebo 10 € (na mieste) - môžete použiť QR kód umiestnený v kolónke "fotografie z preteku" , alebo "dokumenty k preteku na stiahnutie".

v prípade záujmu sa registrujte do voľného squadu ... po uhradení poplatku bude Vaše miesto garantované.

Platobné údaje:  IBAN: SK0211000000002624066584 SWIFT: TATRSKBX
Vlastník účtu:     SCC JPS Snina - Humenne, Kukorelliho 1499/24, 066 01 Humenné, Slovensko
Platba na účet:  Tatra banka, a.s, Hodžovo námestie 3, P.O. BOX 42, 850 05 Bratislava 55, Slovenská republika

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno



Main Match : 10.11.2019
Main Match Time Registration : 09:00
Day registration options at the beginning of Match : 04.11.2019
Time after which you can begin registration on Match : 08:00
Deadline : 10.11.2019
Main Match Time First Shot : 10:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:00
Arbitration fee : 100 EUR
Range Master Brezovský Stanislav
Match Director Zachar Bystrík
Match Manager Madej Matúš
Stats Officer Bonk Adrián
Match Attachment QRRC3.pdf
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 Date: Sunday 10th November 2019 Capacity: 6 Logged: 5
MM 2 - nedeľa 11:30 - 13:00 Date: Sunday 10th November 2019 Capacity: 6 Logged: 0
MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:30 Date: Sunday 10th November 2019 Capacity: 6 Logged: 3
training camp - nedeľa 10:00 - 14:30 Date: Sunday 10th November 2019 Capacity: 15 Logged: 0
Capacity of MM
33
Free slots to MM
25

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Minor |
Match Rounds : 60
Category Shooters : Junior Lady Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 First shoot: Sunday 10th November 2019 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 04.11.2019 No
2 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 06.11.2019 No
3 Jancura Viktor Slovakia Standard Regular Minor 08.11.2019 No
4 Svitičová Ivana Slovakia Production Lady Minor 09.11.2019 No
5 Bonkova Bibiána Slovakia Standard Junior Minor 09.11.2019 No
Main Match registration shooter MM 2 - nedeľa 11:30 - 13:00 First shoot: Sunday 10th November 2019 Time: 11:30
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
Not registered any shooter
Main Match registration shooter MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:30 First shoot: Sunday 10th November 2019 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 05.11.2019 No
2 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 08.11.2019 No
3 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 09.11.2019 No
Main Match registration shooter training camp - nedeľa 10:00 - 14:30 First shoot: Sunday 10th November 2019 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
Not registered any shooter
Stat List: Action Air Shooting Camp 3
RegionSlovakia
Count8
DivisionProductionStandard
Count53
CategoryRegularLadyJunior
Count611
SquadCount
MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:305
MM 2 - nedeľa 11:30 - 13:000
MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:303
training camp - nedeľa 10:00 - 14:300
Premach Sum0
Main Match Sum8
Summary8
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Adrián Bonk SVK Production Regular Minor MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:30 no confirmed No
2 1714 Bonkova Bibiána SVK Standard Junior Minor MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 no confirmed No
3 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 no confirmed No
4 0 Jancura Viktor SVK Standard Regular Minor MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 no confirmed No
5 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:30 no confirmed No
6 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 no confirmed No
7 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor MM 3 - nedeľa 13:00 - 14:30 no confirmed No
8 0 Svitičová Ivana SVK Production Lady Minor MM 1 - nedeľa 10:00 - 11:30 no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 128 guests and no members online