2cs -2. winter league

Country Slovakia
Shooting Range Steam - Obchodné centrum Optima v Košiciach Date 12.01.2020 Organizer Strelecký klub Hodkovce
Payment Information

Štartovné je 18 €. Po zaregistrovaní do konkrétneho squadu s konkrétnym časom, uhraďte štartovné. Ak do 2 dní organizátor neobdrží od Vás úhradu štartovného presunie Vás do waiting suadu /čakačky/ a Vaše miesto môže využiť iný strelec. V prípade, že uhradíte štartovné a budete v čakačke, organizátor si vyhradzuje právo Vás zaradiť do voľného squadu. Podmienkou účasti na preteku je uhradené štartovného na účte organizátora min. deň pred konaním súťaže a registrácia v squade. Štartovné sa nevracia, ale v prípadnej Vašej neúčasti môžete slot posunúť na druhú osobu o čom nás informujte na kontaktonom e-maile.

Každý súťažiaci môže v rámci štartovného využiť služby reštaurácie Steam s nabitou kartou v hodnote 5 €. Ak sa chystáte na vianočné nákupy tak v cene budete môcť využiť aj zľavu na iné služby v rámci Steam factory.

Štartovné 18 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN:
 SK 2675 0000 0000 402 399 1810  /do poznámky uveďte svoje meno a číslo karty Steam /


Chceme Vás upozorniť, že pri platbe za súťaž dajte do poznámky svoje meno a číslo karty, ktoré ste dostali na prvom kole. Kartu pod Vašim číslom Vám dobijeme sumou 5€. Ak ste tento kredit načerpali tak Vám ostal a pripočíta sa Vám dslsi kredit na služby v Steam Factory.
e-mail: 2cswinterleague@gmail.com

General Information

Organizátor preteku: Sk Hodkovce & Rebels team 

Hlavný partner: Steam factory indoor shooting range 

Sponzor súťaže:
www.rebelszone.com
www.bwarms.sk
www.2cs-sportswear.com 
www.iklas.sk 
a ďalši ...

Vyhodnotenie celej ligy prebehne na poslednom kole. Zimná tréningová liga sa skladá z 3. Náročnosť stages vhodná aj pre začínajúcich strelcov. Samozrejme pokročilí strelci si môžu predĺžiť sezónu.
Podmienkou účasti je ZP a zvládnutá základná manipulácia so zbraňou. Súťažiť sa bude podľa pravidiel IPSC. Podmienkou účasti nie je členstvo v SADS alebo v streleckom klube.

V prípade požiadavky na krátke školenie pravidiel Vám radi vyhovieme stačí nás kontaktovať na uvedenom tel.čísle.
V prípade problému pri registrácií na Sorse kontaktujte nás na tel. čisle 0915 184 709.

Na poslednom kole nebude chýbať tombola s peknými cenami pre všetkých súťažiacich, ktoré postupne zverejníme. Za účasť na 3. kolách máš 3 lístky do tomboly.

Aké ceny zatiaľ máme pre Vás pripravené v tombole:
2x voucher na Rebels Trophy 2020 L 3 v Komárne (21 stages, 350-450 pretekárov z 15-25 štátov)
kupón na 50% zľavu na štartovné Rebels Trophy 2020
zľavové kupóny na nákup zbrani Ruger, HK 
.... atd.

UPOZORNENIE!!! Najprv sa musíte zaregistrovať v Sorse. Po registrácií Vás musí admin najprv potvrdiť, obvykle je to do 24 hod od registrácie, až potom sa budete vedieť prihlásiť do preteku.

Pre Match date : 12.01.2020
Main Match : 12.01.2020
Main Match Time Registration : 18:00
Day registration options at the beginning of Match : 15.12.2019
Time after which you can begin registration on Match : 18:00
Deadline : 11.01.2020
Main Match Time First Shot : 09:00
Arbitration fee : 100 EUR
Medical help Kaliarik Ladislav
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
2cs- 1.squad- RO Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 4 + 2 reserved
2cs- 2.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 4
2cs- 3.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 4.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 4
2cs- 5.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 6
2cs- 6.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 4
2cs- 7.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 8.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 9.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 10.squad Date: Sunday 12th January 2020 Capacity: 5 Logged: 4 + 1 reserved
Capacity of MM
50
Free slots to MM
4

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 80
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Rusinko Stanislav Slovakia Production Regular Major 23.12.2019 No
2 Sokol Richard Slovakia Production Regular Minor 15.12.2019 No
Main Match registration shooter 2cs- 1.squad- RO First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 17.12.2019 Yes
4 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 17.12.2019 Yes
5 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 17.12.2019 Yes
6 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor RO 16.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 2.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Husar Stefan Slovakia Standard Regular Minor 23.12.2019 Yes
2 Olejár Juraj Slovakia Standard Junior Major 23.12.2019 Yes
3 Pavlisko Peter Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Yes
4 Sabo Radovan Slovakia Open Regular Major 23.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 3.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Yes
2 Takáč Ladislav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 15.12.2019 Yes
3 Roško Martin Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Yes
4 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 18.12.2019 Yes
5 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor 19.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 4.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Crea Edoardo Slovakia Production Regular Minor 18.12.2019 Yes
2 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor 16.12.2019 Yes
3 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor 18.12.2019 Yes
4 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 29.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 5.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 12:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jakoubek Radoslav Slovakia Production Regular Minor 27.12.2019 Yes
2 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Yes
3 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Yes
4 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 16.12.2019 Yes
5 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Yes
6 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 16.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 6.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor 01.12.2019 Yes
2 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Yes
3
4 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 30.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 7.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 15:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Eliaš Marek Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Yes
2 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Yes
3 Zebegney Laco Slovakia Open Regular Minor 24.12.2019 Yes
4 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 24.12.2019 Yes
5 Boroš Jan Slovakia Standard Regular Minor 24.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 8.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 16:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hovanec Stanislav Slovakia Production Regular Minor 10.01.2020 No
2 Ďuricová Gabriela Slovakia Standard Lady Minor 04.01.2020 Yes
3 Haščák Ján Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Yes
4 Petruš Marián Slovakia Standard Regular Minor 26.12.2019 Yes
5 Marton Miloš Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.12.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 9.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 17:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Janko Jaroslav Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Yes
2 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 16.12.2019 Yes
3 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 17.12.2019 Yes
4 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Minor 18.12.2019 Yes
5 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor 30.12.2019 No
Main Match registration shooter 2cs- 10.squad First shoot: Sunday 12th January 2020 Time: 18:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Petricko Dusan Slovakia Production Regular Minor 07.01.2020 No
3 Contofalsky Dusan Slovakia Production Senior Minor 31.12.2019 Yes
4 Vavrek Adrian Slovakia Standard Regular Minor 29.12.2019 Yes
5 Žarnayová Zuzana Slovakia Production Lady Minor 29.12.2019 Yes
Stat List: 2cs -2. winter league
RegionSlovakia
Count451
DivisionStandardProductionOpen
Count241831
CategoryLadyRegularJuniorSenior
Count333271
SquadCount
Waiting2
2cs- 1.squad- RO4
2cs- 2.squad4
2cs- 3.squad5
2cs- 4.squad4
2cs- 5.squad6
2cs- 6.squad4
2cs- 7.squad5
2cs- 8.squad5
2cs- 9.squad5
2cs- 10.squad4
Premach Sum0
Main Match Sum46
Summary46
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Andrejciak Patrik SVK Production Regular Minor 2cs- 6.squad no confirmed No
2 1754 Babjak Marek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
3 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
4 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
5 0 Borodayev Denis SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
6 0 Contofalsky Dusan SVK Production Senior Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
7 0 Crea Edoardo SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
8 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
9 0 Dupaj Ján SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
10 0 Ďuricová Gabriela SVK Standard Lady Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
11 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
12 0 Eliaš Marek SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
13 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
14 0 Haščák Ján SVK Production Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
15 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor 2cs- 1.squad- RO confirmed Yes
16 0 Hovanec Stanislav SVK Production Regular Minor 2cs- 8.squad no confirmed No
17 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
18 0 Husar Stefan SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
19 0 Jan Boroš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
20 0 JANKO Jaroslav SVK Standard Senior Minor 2cs- 9.squad confirmed Yes
21 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO confirmed Yes
22 0 Katin Matúš SVK Production Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
23 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
24 0 Lévay Kamil SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
25 0 Marton Miloš SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
26 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
27 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO confirmed Yes
28 1493 Meždej Radovan SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
29 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
30 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
31 0 Olejár Juraj SVK Standard Junior Major 2cs- 2.squad confirmed Yes
32 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
33 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
34 0 Pavlisko Peter SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
35 0 Petricko Dusan SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad no confirmed No
36 0 Petruš Marián SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
37 1097 Radoslav Jakoubek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad confirmed Yes
38 0 Roško Martin SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
39 0 Rusinko Stanislav SVK Production Regular Major Waiting no confirmed No
40 0 Sabo Radovan SVK Open Regular Major 2cs- 2.squad confirmed Yes
41 0 Sokol Richard SVK Production Regular Minor Waiting no confirmed No
42 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad no confirmed No
43 0 Szeles Štefan SVK Standard Senior Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
44 0 Takáč Ladislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
45 1560 Vavrek Adrian SVK Standard Regular Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
46 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO confirmed Yes
47 1637 Žarnayová Zuzana SVK Production Lady Minor 2cs- 10.squad confirmed Yes
48 0 Zebegney Laco SVK Open Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 109 guests and no members online