2cs -2. winter league

Krajina Slovakia
Strelnica Steam - Obchodné centrum Optima v Košiciach Dátum 12.01.2020 Organizátor Strelecký klub Hodkovce
Informácie o platbe

Štartovné je 18 €. Po zaregistrovaní do konkrétneho squadu s konkrétnym časom, uhraďte štartovné. Ak do 2 dní organizátor neobdrží od Vás úhradu štartovného presunie Vás do waiting suadu /čakačky/ a Vaše miesto môže využiť iný strelec. V prípade, že uhradíte štartovné a budete v čakačke, organizátor si vyhradzuje právo Vás zaradiť do voľného squadu. Podmienkou účasti na preteku je uhradené štartovného na účte organizátora min. deň pred konaním súťaže a registrácia v squade. Štartovné sa nevracia, ale v prípadnej Vašej neúčasti môžete slot posunúť na druhú osobu o čom nás informujte na kontaktonom e-maile.

Každý súťažiaci môže v rámci štartovného využiť služby reštaurácie Steam s nabitou kartou v hodnote 5 €. Ak sa chystáte na vianočné nákupy tak v cene budete môcť využiť aj zľavu na iné služby v rámci Steam factory.

Štartovné 18 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN:
 SK 2675 0000 0000 402 399 1810  /do poznámky uveďte svoje meno a číslo karty Steam /


Chceme Vás upozorniť, že pri platbe za súťaž dajte do poznámky svoje meno a číslo karty, ktoré ste dostali na prvom kole. Kartu pod Vašim číslom Vám dobijeme sumou 5€. Ak ste tento kredit načerpali tak Vám ostal a pripočíta sa Vám dslsi kredit na služby v Steam Factory.
e-mail: 2cswinterleague@gmail.com

Základné informácie

Organizátor preteku: Sk Hodkovce & Rebels team 

Hlavný partner: Steam factory indoor shooting range 

Sponzor súťaže:
www.rebelszone.com
www.bwarms.sk
www.2cs-sportswear.com 
www.iklas.sk 
a ďalši ...

Vyhodnotenie celej ligy prebehne na poslednom kole. Zimná tréningová liga sa skladá z 3. Náročnosť stages vhodná aj pre začínajúcich strelcov. Samozrejme pokročilí strelci si môžu predĺžiť sezónu.
Podmienkou účasti je ZP a zvládnutá základná manipulácia so zbraňou. Súťažiť sa bude podľa pravidiel IPSC. Podmienkou účasti nie je členstvo v SADS alebo v streleckom klube.

V prípade požiadavky na krátke školenie pravidiel Vám radi vyhovieme stačí nás kontaktovať na uvedenom tel.čísle.
V prípade problému pri registrácií na Sorse kontaktujte nás na tel. čisle 0915 184 709.

Na poslednom kole nebude chýbať tombola s peknými cenami pre všetkých súťažiacich, ktoré postupne zverejníme. Za účasť na 3. kolách máš 3 lístky do tomboly.

Aké ceny zatiaľ máme pre Vás pripravené v tombole:
2x voucher na Rebels Trophy 2020 L 3 v Komárne (21 stages, 350-450 pretekárov z 15-25 štátov)
kupón na 50% zľavu na štartovné Rebels Trophy 2020
zľavové kupóny na nákup zbrani Ruger, HK 
.... atd.

UPOZORNENIE!!! Najprv sa musíte zaregistrovať v Sorse. Po registrácií Vás musí admin najprv potvrdiť, obvykle je to do 24 hod od registrácie, až potom sa budete vedieť prihlásiť do preteku.

Dátum konania Pre Match : 12.01.2020
Dátum konania Main Match : 12.01.2020
Čas registrácie strelcov na Main Match : 18:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 15.12.2019
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 18:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 11.01.2020
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
Lekárska pomoc Kaliarik Ladislav
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
2cs- 1.squad- RO Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 4 + 2 rezervácia
2cs- 2.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 4
2cs- 3.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 4.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 4
2cs- 5.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 6
2cs- 6.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 4
2cs- 7.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 8.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 9.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 10.squad Dátum: nedeľa 12. január 2020 Kapacita: 5 Prihlásených: 4 + 1 rezervácia
Kapacita na MM
50
Voľné miesta na MM
4

Divízia : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 80
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Waiting Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 00:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rusinko Stanislav Slovakia Production Regular Major 23.12.2019 Nie
2 Sokol Richard Slovakia Production Regular Minor 15.12.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 1.squad- RO Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 08:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 17.12.2019 Áno
4 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 17.12.2019 Áno
5 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 17.12.2019 Áno
6 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor RO 16.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 2.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Husar Stefan Slovakia Standard Regular Minor 23.12.2019 Áno
2 Olejár Juraj Slovakia Standard Junior Major 23.12.2019 Áno
3 Pavlisko Peter Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Áno
4 Sabo Radovan Slovakia Open Regular Major 23.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 3.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Áno
2 Takáč Ladislav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 15.12.2019 Áno
3 Roško Martin Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Áno
4 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 18.12.2019 Áno
5 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor 19.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 4.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 11:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Crea Edoardo Slovakia Production Regular Minor 18.12.2019 Áno
2 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor 16.12.2019 Áno
3 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor 18.12.2019 Áno
4 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 29.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 5.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 12:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Jakoubek Radoslav Slovakia Production Regular Minor 27.12.2019 Áno
2 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Áno
3 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Áno
4 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 16.12.2019 Áno
5 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Áno
6 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 16.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 6.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Borodayev Denis Slovakia Standard Regular Minor 01.12.2019 Áno
2 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Áno
3
4 Oravec Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 30.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 7.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 15:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Eliaš Marek Slovakia Standard Regular Minor 17.12.2019 Áno
2 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Áno
3 Zebegney Laco Slovakia Open Regular Minor 24.12.2019 Áno
4 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 24.12.2019 Áno
5 Boroš Jan Slovakia Standard Regular Minor 24.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 8.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 16:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Hovanec Stanislav Slovakia Production Regular Minor 10.01.2020 Nie
2 Ďuricová Gabriela Slovakia Standard Lady Minor 04.01.2020 Áno
3 Haščák Ján Slovakia Production Regular Minor 23.12.2019 Áno
4 Petruš Marián Slovakia Standard Regular Minor 26.12.2019 Áno
5 Marton Miloš Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.12.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 9.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 17:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Janko Jaroslav Slovakia Standard Senior Minor 15.12.2019 Áno
2 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 16.12.2019 Áno
3 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 17.12.2019 Áno
4 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Minor 18.12.2019 Áno
5 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor 30.12.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 10.squad Prvý výstrel: nedeľa 12. január 2020 Čas: 18:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Petricko Dusan Slovakia Production Regular Minor 07.01.2020 Nie
3 Contofalsky Dusan Slovakia Production Senior Minor 31.12.2019 Áno
4 Vavrek Adrian Slovakia Standard Regular Minor 29.12.2019 Áno
5 Žarnayová Zuzana Slovakia Production Lady Minor 29.12.2019 Áno
Stat List: 2cs -2. winter league
KrajinaSlovakia
Spolu451
DivíziaStandardProductionOpen
Spolu241831
KategóriaLadyRegularJuniorSenior
Spolu333271
SquadSpolu
Waiting2
2cs- 1.squad- RO4
2cs- 2.squad4
2cs- 3.squad5
2cs- 4.squad4
2cs- 5.squad6
2cs- 6.squad4
2cs- 7.squad5
2cs- 8.squad5
2cs- 9.squad5
2cs- 10.squad4
Prematch Sum0
Main Match Sum46
Summary46
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Andrejciak Patrik SVK Production Regular Minor 2cs- 6.squad nepotvrdené Nie
2 1754 Babjak Marek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
3 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor 2cs- 9.squad potvrdené Áno
4 1022 Bonk Adrián SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
5 0 Borodayev Denis SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
6 0 Contofalsky Dusan SVK Production Senior Minor 2cs- 10.squad potvrdené Áno
7 0 Crea Edoardo SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
8 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad potvrdené Áno
9 0 Dupaj Ján SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
10 0 Ďuricová Gabriela SVK Standard Lady Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
11 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
12 0 Eliaš Marek SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
13 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
14 0 Haščák Ján SVK Production Regular Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
15 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor 2cs- 1.squad- RO potvrdené Áno
16 0 Hovanec Stanislav SVK Production Regular Minor 2cs- 8.squad nepotvrdené Nie
17 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor 2cs- 9.squad potvrdené Áno
18 0 Husar Stefan SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
19 0 Jan Boroš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
20 0 JANKO Jaroslav SVK Standard Senior Minor 2cs- 9.squad potvrdené Áno
21 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO potvrdené Áno
22 0 Katin Matúš SVK Production Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
23 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
24 0 Lévay Kamil SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
25 0 Marton Miloš SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
26 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
27 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO potvrdené Áno
28 1493 Meždej Radovan SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
29 1150 Mika Marek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
30 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
31 0 Olejár Juraj SVK Standard Junior Major 2cs- 2.squad potvrdené Áno
32 0 Oravec Miroslav SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
33 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
34 0 Pavlisko Peter SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
35 0 Petricko Dusan SVK Production Regular Minor 2cs- 10.squad nepotvrdené Nie
36 0 Petruš Marián SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
37 1097 Radoslav Jakoubek SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad potvrdené Áno
38 0 Roško Martin SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
39 0 Rusinko Stanislav SVK Production Regular Major Waiting nepotvrdené Nie
40 0 Sabo Radovan SVK Open Regular Major 2cs- 2.squad potvrdené Áno
41 0 Sokol Richard SVK Production Regular Minor Waiting nepotvrdené Nie
42 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9.squad nepotvrdené Nie
43 0 Szeles Štefan SVK Standard Senior Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
44 0 Takáč Ladislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
45 1560 Vavrek Adrian SVK Standard Regular Minor 2cs- 10.squad potvrdené Áno
46 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad- RO potvrdené Áno
47 1637 Žarnayová Zuzana SVK Production Lady Minor 2cs- 10.squad potvrdené Áno
48 0 Zebegney Laco SVK Open Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 324 návštevníkov a 2 členovia on-line

  • Martino
  • pavolduron68