2cs- 1. winter league

Country Slovakia
2cs- 1. winter league
Shooting Range Steam- Obchodné centrum Optima v Košiciach Date 01.12.2019 Organizer Strelecký klub Hodkovce
Payment Information

Štartovné je 18 €. Po zaregistrovaní do konkrétneho squadu s konkrétnym časom, uhraďte štartovné. Ak do 2 dní organizátor neobdrží od Vás úhradu štartovného presunie Vás do waiting suadu /čakačky/ a Vaše miesto môže využiť iný strelec. V prípade, že uhradíte štartovné a budete v čakačke, organizátor si vyhradzuje právo Vás zaradiť do voľného squadu. Podmienkou účasti na preteku je uhradené štartovného na účte organizátora min. deň pred konaním súťaže a registrácia v squade. Štartovné sa nevracia, ale v prípadnej Vašej neúčasti môžete slot posunúť na druhú osobu o čom nás informujte na kontaktonom e-maile.

Každý súťažiaci môže v rámci štartovného využiť služby reštaurácie Steam s nabitou kartou v hodnote 5 €. Ak sa chystáte na vianočné nákupy tak v cene budete môcť využiť aj zľavu na iné služby v rámci Steam factory.

Štartovné 18 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN:
 SK 2675 0000 0000 402 399 1810  /do poznámky uveďte svoje meno/

e-mail: 2cswinterleague@gmail.com


General Information


Organizátor preteku: Sk Hodkovce & Rebels team 

Hlavný partner: Steam factory indoor shooting range 

Sponzor súťaže:
www.rebelszone.com
www.bwarms.sk
www.2cs-sportswear.com 
www.iklas.sk 
a ďalši ...

Vyhodnotenie celej ligy prebehne na poslednom kole. Zimná tréningová liga sa skladá z 3. Náročnosť stages vhodná aj pre začínajúcich strelcov. Samozrejme pokročilí strelci si môžu predĺžiť sezónu.
Podmienkou účasti je ZP a zvládnutá základná manipulácia so zbraňou. Súťažiť sa bude podľa pravidiel IPSC. Podmienkou účasti nie je členstvo v SADS alebo v streleckom klube.

V prípade požiadavky na krátke školenie pravidiel Vám radi vyhovieme stačí nás kontaktovať na uvedenom tel.čísle.
V prípade problému pri registrácií na Sorse kontaktujte nás na tel. čisle 0915 184 709.

Na poslednom kole nebude chýbať tombola s peknými cenami pre všetkých súťažiacich, ktoré postupne zverejníme. Za účasť na 3. kolách máš 3 lístky do tomboly.

Aké ceny zatiaľ máme pre Vás pripravené v tombole:
2x voucher na Rebels Trophy 2020 L 3 v Komárne (21 stages, 350-450 pretekárov z 15-25 štátov)
kupón na 50% zľavu na štartovné Rebels Trophy 2020
zľavové kupóny na nákup zbrani Ruger, HK 
.... atd.

UPOZORNENIE!!! Najprv sa musíte zaregistrovať v Sorse. Po registrácií Vás musí admin najprv potvrdiť, obvykle je to do 24 hod od registrácie, až potom sa budete vedieť prihlásiť do preteku.

Pre Match date : 01.12.2019
Main Match : 01.12.2019
Day registration options at the beginning of Match : 15.11.2019
Time after which you can begin registration on Match : 18:00
Deadline : 29.11.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Arbitration fee : 100 EUR
Range Master Mesároš Michal
Match Director Haviarova Janette
Stats Officer Zachar Bystrík
Chief Range Officer Zachar Bystrík
Range Officer Tóth Andrej
Tóthova Silvia
Quarter Master Slavomír Mišinský
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
2cs- 1.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 3 + 3 reserved
2cs- 2.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 3.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 4.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 6 Logged: 6
2cs- 5.squad-poobedňajšia smena Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 6.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 7.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 5
2cs- 8.squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 3 + 2 reserved
2cs- 9. squad Date: Sunday 1st December 2019 Capacity: 5 Logged: 4 + 1 reserved
Capacity of MM
46
Free slots to MM
5

Division : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 80
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter 2cs- waiting squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 No
2 Vilinský Tomáš Slovakia
Main Match registration shooter 2cs- 1.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 18.11.2019 Yes
5 Zachar Bystrík Slovakia Open Regular Minor 15.11.2019 Yes
6 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 15.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 2.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 10:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Roško Martin Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Yes
2 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
3 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 15.11.2019 Yes
4 Sasvári Tibor Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Yes
5 Takáč Ladislav Slovakia Production Senior Minor 15.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 3.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Yes
2 Crea Edoardo Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
3 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
4 Olejár Juraj Slovakia Standard Regular Minor Strelec 15.11.2019 Yes
5 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor 15.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 4.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 12:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
2 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
3 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
4 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor shooter 15.11.2019 Yes
5 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Yes
6 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Sabo Radovan Slovakia Open Regular Major 15.11.2019 Yes
2 Sokol Richard Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
3 Haščák Ján Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Yes
4 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 15.11.2019 Yes
5 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 6.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 15:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Šalantay Peter Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.11.2019 Yes
2 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.11.2019 Yes
3 Zebegney Laco Slovakia Open Regular Minor 18.11.2019 No
4 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 18.11.2019 Yes
5 Barna Peter Slovakia Production Regular Minor 28.11.2019 No
Main Match registration shooter 2cs- 7.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 16:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Petruš Marián Slovakia Standard Regular Major 19.11.2019 Yes
2 Eliaš Marek Slovakia Open Regular Minor 19.11.2019 Yes
3 Klapko Vladimir Slovakia Production Regular Minor shooter 20.11.2019 Yes
4 Hovanec Stanislav Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Yes
5 Marton Miloš Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 8.squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 17:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 JANKO Jaroslav Slovakia Standard Regular Major 15.11.2019 Yes
4 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Yes
5 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor 23.11.2019 Yes
Main Match registration shooter 2cs- 9. squad First shoot: Sunday 1st December 2019 Time: 18:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 25.11.2019 Yes
3 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor 25.11.2019 Yes
4 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor 25.11.2019 Yes
5 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 26.11.2019 Yes
Stat List: 2cs- 1. winter league
RegionSlovakia
Count41
DivisionProductionOpenStandard
Count14522
CategoryRegularLadySeniorJunior
Count31262
SquadCount
2cs- waiting squad2
2cs- 1.squad3
2cs- 2.squad5
2cs- 3.squad5
2cs- 4.squad6
2cs- 5.squad-poobedňajšia smena5
2cs- 6.squad5
2cs- 7.squad5
2cs- 8.squad3
2cs- 9. squad4
Premach Sum0
Main Match Sum41
Summary41
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Adrián Bonk SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
2 5 Barna Peter SVK Production Regular Minor 2cs- 6.squad no confirmed No
3 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor 2cs- 9. squad confirmed Yes
4 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
5 0 Crea Edoardo SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
6 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
7 0 de Oliveira Neto Milton SVK Standard Regular Minor 2cs- 9. squad confirmed Yes
8 0 Dupaj Ján SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad confirmed Yes
9 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
10 0 Eliaš Marek SVK Open Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
11 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena confirmed Yes
12 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
13 0 Haščák Ján SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena confirmed Yes
14 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
15 0 Hovanec Stanislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
16 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor 2cs- waiting squad no confirmed No
17 1711 Jana Dudášová SVK Standard Lady Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
18 0 JANKO Jaroslav SVK Standard Regular Major 2cs- 8.squad confirmed Yes
19 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
20 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
21 0 Klapko Vladimir SVK Production Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
22 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
23 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
24 0 Marton Miloš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad confirmed Yes
25 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
26 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
27 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
28 0 Olejár Juraj SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad confirmed Yes
29 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 2cs- 9. squad confirmed Yes
30 0 Petruš Marián SVK Standard Regular Major 2cs- 7.squad confirmed Yes
31 1097 Radoslav Jakoubek SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
32 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad confirmed Yes
33 0 Radovan Sabo SVK Open Regular Major 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena confirmed Yes
34 0 Roško Martin SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
35 46 Šalantay Peter SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad confirmed Yes
36 0 Sasvári Tibor SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
37 0 Sokol Richard SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena confirmed Yes
38 0 Štefan Szeles SVK Standard Senior Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena confirmed Yes
39 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9. squad confirmed Yes
40 0 Takáč Ladislav SVK Production Senior Minor 2cs- 2.squad confirmed Yes
41 1425 Zachar Bystrík SVK Open Regular Minor 2cs- 1.squad confirmed Yes
42 0 Zebegney Laco SVK Open Regular Minor 2cs- 6.squad no confirmed No
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 294 guests and no members online