2cs- 1. winter league

Krajina Slovakia
2cs- 1. winter league
Strelnica Steam- Obchodné centrum Optima v Košiciach Dátum 01.12.2019 Organizátor Strelecký klub Hodkovce
Informácie o platbe

Štartovné je 18 €. Po zaregistrovaní do konkrétneho squadu s konkrétnym časom, uhraďte štartovné. Ak do 2 dní organizátor neobdrží od Vás úhradu štartovného presunie Vás do waiting suadu /čakačky/ a Vaše miesto môže využiť iný strelec. V prípade, že uhradíte štartovné a budete v čakačke, organizátor si vyhradzuje právo Vás zaradiť do voľného squadu. Podmienkou účasti na preteku je uhradené štartovného na účte organizátora min. deň pred konaním súťaže a registrácia v squade. Štartovné sa nevracia, ale v prípadnej Vašej neúčasti môžete slot posunúť na druhú osobu o čom nás informujte na kontaktonom e-maile.

Každý súťažiaci môže v rámci štartovného využiť služby reštaurácie Steam s nabitou kartou v hodnote 5 €. Ak sa chystáte na vianočné nákupy tak v cene budete môcť využiť aj zľavu na iné služby v rámci Steam factory.

Štartovné 18 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN:
 SK 2675 0000 0000 402 399 1810  /do poznámky uveďte svoje meno/

e-mail: 2cswinterleague@gmail.com


Základné informácie


Organizátor preteku: Sk Hodkovce & Rebels team 

Hlavný partner: Steam factory indoor shooting range 

Sponzor súťaže:
www.rebelszone.com
www.bwarms.sk
www.2cs-sportswear.com 
www.iklas.sk 
a ďalši ...

Vyhodnotenie celej ligy prebehne na poslednom kole. Zimná tréningová liga sa skladá z 3. Náročnosť stages vhodná aj pre začínajúcich strelcov. Samozrejme pokročilí strelci si môžu predĺžiť sezónu.
Podmienkou účasti je ZP a zvládnutá základná manipulácia so zbraňou. Súťažiť sa bude podľa pravidiel IPSC. Podmienkou účasti nie je členstvo v SADS alebo v streleckom klube.

V prípade požiadavky na krátke školenie pravidiel Vám radi vyhovieme stačí nás kontaktovať na uvedenom tel.čísle.
V prípade problému pri registrácií na Sorse kontaktujte nás na tel. čisle 0915 184 709.

Na poslednom kole nebude chýbať tombola s peknými cenami pre všetkých súťažiacich, ktoré postupne zverejníme. Za účasť na 3. kolách máš 3 lístky do tomboly.

Aké ceny zatiaľ máme pre Vás pripravené v tombole:
2x voucher na Rebels Trophy 2020 L 3 v Komárne (21 stages, 350-450 pretekárov z 15-25 štátov)
kupón na 50% zľavu na štartovné Rebels Trophy 2020
zľavové kupóny na nákup zbrani Ruger, HK 
.... atd.

UPOZORNENIE!!! Najprv sa musíte zaregistrovať v Sorse. Po registrácií Vás musí admin najprv potvrdiť, obvykle je to do 24 hod od registrácie, až potom sa budete vedieť prihlásiť do preteku.

Dátum konania Pre Match : 01.12.2019
Dátum konania Main Match : 01.12.2019
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 15.11.2019
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 18:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 29.11.2019
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Mesároš Michal
MD (Riaditeľ preteku) Haviarova Janette
SO (Štatista) Zachar Bystrík
CRO (Rozhodca pre časť preteku) Zachar Bystrík
RO (Rozhodca) Tóth Andrej
Tóthova Silvia
QM (Technická podpora) Slavomír Mišinský
Pre Match (PM)
Kapacita na PM
0
Voľné miesta na PM
0
Main Match (MM)
2cs- 1.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 3 + 3 rezervácia
2cs- 2.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 3.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 4.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 6 Prihlásených: 6
2cs- 5.squad-poobedňajšia smena Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 6.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 7.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 5
2cs- 8.squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 3 + 2 rezervácia
2cs- 9. squad Dátum: nedeľa 1. december 2019 Kapacita: 5 Prihlásených: 4 + 1 rezervácia
Kapacita na MM
46
Voľné miesta na MM
5

Divízia : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 80
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- waiting squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 00:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Hriň František Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Nie
2 Vilinský Tomáš Slovakia
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 1.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 18.11.2019 Áno
5 Zachar Bystrík Slovakia Open Regular Minor 15.11.2019 Áno
6 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 15.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 2.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 10:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Roško Martin Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Áno
2 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
3 Nagy Ladislav Slovakia Standard Senior Minor 15.11.2019 Áno
4 Sasvári Tibor Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Áno
5 Takáč Ladislav Slovakia Production Senior Minor 15.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 3.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 11:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Harman Dušan Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Áno
2 Crea Edoardo Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
3 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
4 Olejár Juraj Slovakia Standard Regular Minor Strelec 15.11.2019 Áno
5 Dudášová Jana Slovakia Standard Lady Minor 15.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 4.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 12:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
2 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
3 Babjak Marek Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
4 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor shooter 15.11.2019 Áno
5 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Áno
6 Madej Matúš Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Sabo Radovan Slovakia Open Regular Major 15.11.2019 Áno
2 Sokol Richard Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
3 Haščák Ján Slovakia Production Regular Minor 15.11.2019 Áno
4 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 15.11.2019 Áno
5 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor 15.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 6.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 15:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Šalantay Peter Slovakia Standard Senior Minor strelec 15.11.2019 Áno
2 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 18.11.2019 Áno
3 Zebegney Laco Slovakia Open Regular Minor 18.11.2019 Nie
4 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 18.11.2019 Áno
5 Barna Peter Slovakia Production Regular Minor 28.11.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 7.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 16:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Petruš Marián Slovakia Standard Regular Major 19.11.2019 Áno
2 Eliaš Marek Slovakia Open Regular Minor 19.11.2019 Áno
3 Klapko Vladimir Slovakia Production Regular Minor shooter 20.11.2019 Áno
4 Hovanec Stanislav Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Áno
5 Marton Miloš Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 8.squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 17:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 JANKO Jaroslav Slovakia Standard Regular Major 15.11.2019 Áno
4 Cuper Radovan Slovakia Standard Regular Minor 20.11.2019 Áno
5 Dupaj Ján Slovakia Standard Regular Minor 23.11.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2cs- 9. squad Prvý výstrel: nedeľa 1. december 2019 Čas: 18:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 25.11.2019 Áno
3 Štoka Milan Slovakia Standard Regular Minor 25.11.2019 Áno
4 Pavlis Vladimír Slovakia Standard Senior Minor 25.11.2019 Áno
5 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 26.11.2019 Áno
Stat List: 2cs- 1. winter league
KrajinaSlovakia
Spolu41
DivíziaProductionOpenStandard
Spolu14522
KategóriaRegularLadySeniorJunior
Spolu31262
SquadSpolu
2cs- waiting squad2
2cs- 1.squad3
2cs- 2.squad5
2cs- 3.squad5
2cs- 4.squad6
2cs- 5.squad-poobedňajšia smena5
2cs- 6.squad5
2cs- 7.squad5
2cs- 8.squad3
2cs- 9. squad4
Prematch Sum0
Main Match Sum41
Summary41
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1022 Adrián Bonk SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
2 5 Barna Peter SVK Production Regular Minor 2cs- 6.squad nepotvrdené Nie
3 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor 2cs- 9. squad potvrdené Áno
4 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
5 0 Crea Edoardo SVK Production Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
6 0 Cuper Radovan SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
7 0 de Oliveira Neto Milton SVK Standard Regular Minor 2cs- 9. squad potvrdené Áno
8 0 Dupaj Ján SVK Standard Regular Minor 2cs- 8.squad potvrdené Áno
9 107 Dušan Harman SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
10 0 Eliaš Marek SVK Open Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
11 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena potvrdené Áno
12 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
13 0 Haščák Ján SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena potvrdené Áno
14 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor 2cs- 1.squad potvrdené Áno
15 0 Hovanec Stanislav SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
16 1492 Hriň František SVK Production Regular Minor 2cs- waiting squad nepotvrdené Nie
17 1711 Jana Dudášová SVK Standard Lady Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
18 0 JANKO Jaroslav SVK Standard Regular Major 2cs- 8.squad potvrdené Áno
19 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
20 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
21 0 Klapko Vladimir SVK Production Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
22 1754 Marek Babjak SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
23 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
24 0 Marton Miloš SVK Standard Regular Minor 2cs- 7.squad potvrdené Áno
25 1750 Matúš Madej SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
26 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor 2cs- 1.squad potvrdené Áno
27 0 Nagy Ladislav SVK Standard Senior Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
28 0 Olejár Juraj SVK Standard Regular Minor 2cs- 3.squad potvrdené Áno
29 0 Pavlis Vladimír SVK Standard Senior Minor 2cs- 9. squad potvrdené Áno
30 0 Petruš Marián SVK Standard Regular Major 2cs- 7.squad potvrdené Áno
31 1097 Radoslav Jakoubek SVK Standard Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
32 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor 2cs- 4.squad potvrdené Áno
33 0 Radovan Sabo SVK Open Regular Major 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena potvrdené Áno
34 0 Roško Martin SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
35 46 Šalantay Peter SVK Standard Senior Minor 2cs- 6.squad potvrdené Áno
36 0 Sasvári Tibor SVK Standard Regular Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
37 0 Sokol Richard SVK Production Regular Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena potvrdené Áno
38 0 Štefan Szeles SVK Standard Senior Minor 2cs- 5.squad-poobedňajšia smena potvrdené Áno
39 0 Štoka Milan SVK Standard Regular Minor 2cs- 9. squad potvrdené Áno
40 0 Takáč Ladislav SVK Production Senior Minor 2cs- 2.squad potvrdené Áno
41 1425 Zachar Bystrík SVK Open Regular Minor 2cs- 1.squad potvrdené Áno
42 0 Zebegney Laco SVK Open Regular Minor 2cs- 6.squad nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 45 návštevníkov a žiadni členovia on-line