Tatry Open '19

Country Slovakia
Tatry Open '19
Shooting Range Jasná Date 31.08.2019 Organizer Phone 0903784786 TAAŠ Mlynica
Payment Information
Štartovné vo výške 29€ prosíme uhradiť prevodom, najneskôr však do 7 dní od registrácie. Do SPRÁVY PRE ADRESÁTA meno strelca!
V prípade neuhradenia štartovného bude strelec presunutý do Waiting squadu.

Číslo účtu: 2900790844
IBAN: SK2083300000002900790844
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX

Účet FIO banka Slovensko
Majiteľ účtu: 
TATRANSKÁ ASOCIÁCIA ALTERNATÍVNYCH ŠPORTOV, o.z.
 
General Information
 
 Základné informácie
V mene klubov ŠSK Pribylina a TAAŠ Mlynica Vás srdečne pozývame na pretek Tatry Open v prostredí krásnej,  znova o čosi krajšej, vylepšenej  strelnici v Lazisku v ŠPORTOVO - STRELECKOM AREÁLE Jasná GPS 49° 01´25.08"N  19° 32´45.90"E)


Pre strelcov bude pripravených 7 streleckých situácií s celkovým počtom rán cca. 140.

Registrácia a platba online.

Na mieste bude registrácia možná len v prípade VOĽNÝCH SLOTOV a so zvýšeným štartovným 45€

Každý strelec dostane v rámci štartovného malý prezent a občerstvenie v cene štartovného.
Pre Match date : 30.08.2019
Pre Match Time Registration : 11:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 31.08.2019
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 01.08.2019
Time after which you can begin registration on Match : 08:00
Deadline : 30.08.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 13:30
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Range Master Valent Peter
Match Director Mindek Martin
Match Manager Tišťan Martin
Stats Officer Mikes Filip
Range Officer Golein Martin
Quarter Master Klaučo Vladimír
Medical help Martin Golein
Pre Match (PM)
Squad PM - RO only Date: Friday 30th August 2019 Capacity: 11 Logged: 11
Squad PM1 - RO&Organizatori Date: Friday 30th August 2019 Capacity: 11 Logged: 10
Capacity of PM
22
Free slots to PM
1
Main Match (MM)
Squad 1 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 12
Squad 2 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 11
Squad 3 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 11
Squad 4 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 10
Squad 5 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 11
Squad 6 Date: Saturday 31st August 2019 Capacity: 12 Logged: 12
Capacity of MM
72
Free slots to MM
5

Division : Standard | Open | Production | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 142
Category Shooters : Senior Lady Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Squad 1 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Lévay Kamil Slovakia Production Regular Minor 01.08.2019 Yes
2 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 01.08.2019 Yes
3 Šuda Roman Slovakia Standard Senior Minor 01.08.2019 Yes
4 Slačka Juraj Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
5 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Major strelec 05.08.2019 Yes
6 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 07.08.2019 Yes
7 Mikula Jozef Slovakia Standard Senior Major strelec 09.08.2019 Yes
8 Nagy st. Ernest Slovakia Open Senior Minor 13.08.2019 Yes
9 Čemsák Martin Slovakia Production Regular Minor 16.08.2019 Yes
10 Eliaš Marek Slovakia Open Regular Minor 16.08.2019 Yes
11 Ženčár ml. Pavol Slovakia Open Regular Minor 26.08.2019 Yes
12 Benczeová Gabriela Slovakia Pistol Caliber Carabine Lady Minor 29.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad 2 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 07.08.2019 Yes
2 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor 01.08.2019 Yes
3 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
4 Slanina Svetozár Slovakia Standard Senior Minor 01.08.2019 Yes
5 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 01.08.2019 Yes
6 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
7 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 02.08.2019 Yes
8 Hrivnák Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 05.08.2019 Yes
9 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 05.08.2019 Yes
10 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 11.08.2019 Yes
11 Drimaj Peter Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 No
Main Match registration shooter Squad 3 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2019 Yes
2 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2019 Yes
3 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 06.08.2019 Yes
4 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 07.08.2019 Yes
5 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 07.08.2019 Yes
6 Hollý Martin Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 12.08.2019 Yes
7 Chovanec Vladimir Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2019 Yes
8 Múdry Ivan Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2019 Yes
9 Labaj Marian Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2019 Yes
10 Ščepko Samuel Slovakia Production Regular Minor 28.08.2019 Yes
11 Bulko Peter Slovakia Open Regular Minor 28.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad 4 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kišš Juraj Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 01.08.2019 Yes
2 Krajčír Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
3 Krajčír Šimon Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 01.08.2019 Yes
4 Kralik Martin Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
5 Bacher Miroslav Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
6 Hrebík Jozef Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor Strelec 10.08.2019 Yes
7 Motyčka Dalibor Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 10.08.2019 Yes
8 Fajnor Rastislav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 10.08.2019 Yes
9 Takáč Michal Slovakia Standard Regular Minor 18.08.2019 Yes
10 Hallo František Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 19.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad 5 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Roško Martin Slovakia Production Regular Minor 18.08.2019 Yes
2 Pálka Ján Slovakia Production Senior Minor 12.08.2019 Yes
3 Jakoubek Radoslav Slovakia Standard Regular Minor 11.08.2019 Yes
4 Brezovský Stanislav Slovakia Production Regular Minor 10.08.2019 Yes
5 Makara Martin Slovakia Production Regular Minor 10.08.2019 Yes
6 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 10.08.2019 Yes
7 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 10.08.2019 Yes
8 Meždej Radovan Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 10.08.2019 Yes
9 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 10.08.2019 Yes
10 Bonk Adrián Slovakia Production Regular Minor strelec 10.08.2019 Yes
11 Zebegney Laco Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 25.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad 6 First shoot: Saturday 31st August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 01.08.2019 Yes
2 Čumová Miroslava Slovakia Production Lady Minor 01.08.2019 Yes
3 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 01.08.2019 Yes
4 Spratek Dušan Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2019 Yes
5 Daru Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 02.08.2019 Yes
6 Vároš Peter Slovakia Production Regular Minor 05.08.2019 Yes
7 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 06.08.2019 Yes
8 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 13.08.2019 Yes
9 Chalupa Cyril Slovakia Production Senior Minor Strelec 14.08.2019 Yes
10 Haviarova Janette Slovakia Standard Lady Minor 17.08.2019 Yes
11 Boroš Jan Slovakia Standard Regular Minor 19.08.2019 Yes
12 Klabník Tomáš Slovakia Standard Regular Minor strelec 21.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad 7 - WAITING First shoot: Friday 30th August 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Gahír Marek Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor Strelec 01.08.2019 No
2 Joščak Dominik Slovakia Standard Regular Minor 23.08.2019 No
3 Fiala Oliver Slovakia Standard Senior Minor 04.08.2019 No
4 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 02.08.2019 No
5 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 02.08.2019 No
6 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 02.08.2019 No
7 Pálka Ján Slovakia Senior Minor 12.08.2019 Yes
Pre-Match registration shooter Squad PM - RO only First shoot: Friday 30th August 2019 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Gazdik Ladislav Slovakia Standard Regular Minor 03.08.2019 Yes
3 Tišťan Martin Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 12.08.2019 Yes
4 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 01.08.2019 Yes
5 Kaliarik Ladislav Slovakia Production Regular Minor RO 01.08.2019 Yes
6 Valent Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RM 01.08.2019 Yes
7 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor RO 01.08.2019 Yes
8 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major SO 02.08.2019 Yes
9 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor RO 07.08.2019 Yes
10 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 07.08.2019 Yes
11 Beňová Daniela Slovakia Standard Lady Minor Strelec 08.08.2019 Yes
12 Golein Martin Slovakia Standard Regular Minor 13.08.2019 Yes
Pre-Match registration shooter Squad PM1 - RO&Organizatori First shoot: Friday 30th August 2019 Time: 14:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Chochula Milos Slovakia Production Regular Minor 19.08.2019 Yes
2 Štrbina Roman Slovakia Standard Regular Minor 19.08.2019 Yes
3 Benda Tomáš Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RO 14.08.2019 Yes
4 Böhmer Marián Slovakia Standard Regular Minor 14.08.2019 Yes
5 Blaško Milan Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2019 Yes
6 Pupala Ondrej Slovakia Standard Regular Minor 17.08.2019 Yes
7 Chudic Peter Slovakia Standard Regular Minor ARO 19.08.2019 Yes
8 Majerčík Tomáš Slovakia Standard Regular Major 21.08.2019 Yes
9 Škvarenina Andrej Slovakia Open Regular Minor 27.08.2019 Yes
10 Chochula Samuel Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 28.08.2019 Yes
Stat List: Tatry Open '19
RegionSlovakia
Count88
DivisionProductionStandardOpenPistol Caliber Carabine
Count2445514
CategoryRegularSeniorLadySuper SeniorJunior
Count6511633
SquadCount
Squad 112
Squad 211
Squad 311
Squad 410
Squad 511
Squad 612
Squad 7 - WAITING7
Squad PM - RO only11
Squad PM1 - RO&Organizatori10
Premach Sum21
Main Match Sum67
Summary88
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1022 Adrián Bonk SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
2 0 Anton Dovala SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 13.08.2019
3 0 Bacher Miroslav SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 12.08.2019
4 1014 Bartoš Peter SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 07.08.2019
5 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 13.08.2019
6 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor Squad 3 confirmed Yes 13.08.2019
7 0 Benczeová Gabriela SVK Pistol Caliber Carabine Lady Minor Squad 1 confirmed Yes 28.08.2019
8 0 Benda Tomáš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes
9 0 Beňová Daniela SVK Standard Lady Minor Squad PM - RO only confirmed Yes 27.08.2019
10 0 Blaško Milan SVK Standard Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes
11 0 Böhmer Marián SVK Standard Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes
12 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
13 0 Bulko Peter SVK Open Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 29.08.2019
14 1508 Čemsák Martin SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 19.08.2019
15 8247 Chalupa Cyril SVK Production Senior Minor Squad 6 confirmed Yes 15.08.2019
16 0 Chochula Milos SVK Production Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 29.08.2019
17 0 Chochula Samuel SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 28.08.2019
18 0 Chovanec Vladimir SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 16.08.2019
19 0 Chudic Peter SVK Standard Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 23.08.2019
20 0 Čumová Miroslava SVK Production Lady Minor Squad 6 confirmed Yes 27.08.2019
21 0 Dalibor Motyčka SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 19.08.2019
22 0 Daru Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 13.08.2019
23 1814 Dolňan Zdeno SVK Standard Senior Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
24 0 Dominik Joščak SVK Standard Regular Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
25 1471 Drimaj Peter SVK Production Regular Minor Squad 2 no confirmed No
26 0 Fajnor Rastislav SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 20.08.2019
27 0 Fiala Oliver SVK Standard Senior Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
28 1 Gahír Marek SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
29 0 Hallo František SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 13.08.2019
30 1532 Haviarova Janette SVK Standard Lady Minor Squad 6 confirmed Yes
31 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor Squad 6 confirmed Yes 07.08.2019
32 0 Hollý Martin SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 07.08.2019
33 1893 Hrebík Jozef SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 16.08.2019
34 1346 Hrivnák Rastislav SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 06.08.2019
35 0 Hukel Miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 05.08.2019
36 0 Jan Boroš SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 22.08.2019
37 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 29.08.2019
38 0 Juraj Kišš SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 4 confirmed Yes
39 0 Kaliarik Ladislav SVK Production Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
40 0 Klabník Tomáš SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 20.08.2019
41 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
42 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Squad 2 confirmed Yes 07.08.2019
43 0 Krajčír Dalibor SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 12.08.2019
44 0 Krajčír Šimon SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 12.08.2019
45 0 Kralik Martin SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 12.08.2019
46 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 23.08.2019
47 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 12.08.2019
48 0 Labaj Marian SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 26.08.2019
49 950 Ladislav Gazdik SVK Standard Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes 06.08.2019
50 0 Lévay Kamil SVK Production Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 19.08.2019
51 0 Majerčík Tomáš SVK Standard Regular Major Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 23.08.2019
52 0 Marcina Ľubomír SVK Standard Senior Major Squad 1 confirmed Yes 15.08.2019
53 0 Marek Eliaš SVK Open Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 19.08.2019
54 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
55 1068 Martin Golein SVK Standard Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
56 0 Martin Makara SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
57 0 Matúš Katin SVK Production Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
58 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 09.08.2019
59 0 Mesároš Michal SVK Production Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
60 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 12.08.2019
61 0 Michal Takáč SVK Standard Regular Minor Squad 4 confirmed Yes 22.08.2019
62 0 Michalák Norbert SVK Production Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 16.08.2019
63 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Squad PM - RO only confirmed Yes
64 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 27.08.2019
65 0 Mikula Jozef SVK Standard Senior Major Squad 1 confirmed Yes 26.08.2019
66 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
67 0 Múdry Ivan SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 16.08.2019
68 1164 Nagy st. Ernest SVK Open Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 16.08.2019
69 1175 Pálka Ján SVK Production Senior Minor Squad 5 confirmed Yes 12.08.2019
70 1175 Pálka Ján SVK Senior Minor Squad 7 - WAITING confirmed Yes 12.08.2019
71 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
72 0 Peter Vároš SVK Production Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 06.08.2019
73 0 Pupala Ondrej SVK Standard Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 27.08.2019
74 1097 Radoslav Jakoubek SVK Standard Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
75 1493 Radovan Meždej SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
76 0 Roško Martin SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 22.08.2019
77 0 Savka Michal SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 3 no confirmed No
78 0 Ščepko Samuel SVK Production Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 29.08.2019
79 0 Škvarenina Andrej SVK Open Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 28.08.2019
80 0 Slačka Juraj SVK Standard Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 05.08.2019
81 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor Squad 2 confirmed Yes 02.08.2019
82 0 Slanina Svetozár SVK Standard Senior Minor Squad 2 confirmed Yes 02.08.2019
83 0 Spratek Dušan SVK Standard Senior Minor Squad 6 confirmed Yes 13.08.2019
84 1557 Stanislav Brezovský SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 14.08.2019
85 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 19.08.2019
86 0 Štrbina Roman SVK Standard Regular Minor Squad PM1 - RO&Organizatori confirmed Yes 28.08.2019
87 0 Šuda Roman SVK Standard Senior Minor Squad 1 confirmed Yes 05.08.2019
88 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor Squad 3 confirmed Yes 13.08.2019
89 1746 Tišťan Martin SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
90 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor Squad 6 confirmed Yes 27.08.2019
91 0 Valent Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad PM - RO only confirmed Yes
92 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor Squad 7 - WAITING no confirmed No
93 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor Squad 3 confirmed Yes 13.08.2019
94 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor Squad 5 confirmed Yes
95 0 Zebegney Laco SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Squad 5 confirmed Yes 20.08.2019
96 0 Ženčár ml. Pavol SVK Open Regular Minor Squad 1 confirmed Yes 28.08.2019
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 26 guests and 2 members online

  • Bysťo
  • Janik