6. kolo Ligy Šariš Zemplín

Krajina Slovakia
Strelnica Umiestnenie na mape nebolo zadané Dátum 15.09.2019 Organizátor Telefónne číslo 0948007992 Kombat Klub Kondor
Základné informácie

!!!!!     AKTUALIZÁCIA (dňa 9.9.2019)     !!!!!

 V prípade, že máte problém so zaregistrovaním sa v SORS (niektorí strelci nám tento problém nahlásili) zavolajte na číslo 0948 007 992 a zaregistrujte sa na súťaž telefonicky, kde je potrebné nahlásiť meno, priezvisko, divíziu a kategóriu, prípadne squad do ktorého by ste sa chceli zaregistrovať (táto požiadavka bude splnená podľa aktuálnych možností). Registrácia v SORS už potom nie je potrebná. Z takejto telefonickej „registrácie“ vyplývajú rovnaké výhody a záväzky, ako z registrácie v SORS.

Namiesto Vášho mena bude v sklade uvedené „Rezervované organizátorom“.

 

 


Spojené informácie pre
6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín (krátka zbraň) a
6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC
 
 
Pretek Level 1 (pre všetkých strelcov, aj nečlenov SADS)

 
Na preteku bude možný tzv. dvojitý štart.

1.      Za dvojitý štart na sa považuje, ak strelec strieľa na preteku „krátku zbraň“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín ) a aj na preteku „PCC“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC).

V tomto prípade je strelec hodnotený v preteku „krátka zbraň“ aj v preteku „PCC“. Podmienkou je, aby ako prvý pretek strelec strieľal „krátku zbraň“ (povinná registrácia na oboch pretekoch).
 
2.      Za dvojitý štart na preteku sa považuje aj, ak strelec strieľa rovnakú zbraň 2x.

V tomto prípade sa strelcovi do hodnotenia počíta len „prvý štart“ (povinná registrácia do preteku „krátka zbraň“). „Druhý štart“ (povinná registrácia do preteku „PCC“) je rozhodcom riadne vyhodnotený – strelcove hodnotenie je zapísané na scorsheet, ktorý strelec po vyhodnotení dostane (do preteku sa nezapočítava - „tréning“).

Podmienkou umožnenia dvojitého štartu je zaplatenie druhého štartovného pri registrácii (bez výnimky). 

V obmedzenom množstve (do 8 strelcov) je možné pretek strieľať aj dňa 14.9.2019 (pre tých, komu nevyhovuje konanie preteku dňa 15.9.2019) a to počas konania Prematch. V takom prípade je potrebné sa zaregistrovať do Prematch na tento deň. Celkové vyhodnotenie preteku bude dňa 15.9.2019.

Upozornenie:
Neregistrovaných strelcov pustíme do preteku len pokiaľ bude voľné miesto v squade. Z uvedeného dôvodu vám odporúčame registrovať sa na účasť v preteku.

 
Štartovné:

15 € - strelci zaregistrovaní v SORS. Ženy, juniori a ZŤP štartovné nehradia.
20 € - strelci nezaregistrovaní v SORS (registrácia na mieste preteku)

+ 10 € - v prípade dvojitého štartu (strelci zaregistrovaní v SORS vrátane ženy a juniori)
+ 15 € - v prípade dvojitého štartu (strelci nezaregistrovaní v SORS)

Úhrada štartovného:
Štartovné sa hradí na mieste konania preteku.

 
Divízie a kategórie:

Krátka zbraň: Divízie - Open, Production, Standard. Kategórie: - Regular, Lady, Senior.
PCC: Divízia - PCC. Kategórie: - Regular.

Pre uznanie divízie a kategórie na preteku je potrebných minimálne 5 registrovaných pretekárov.


Oficiálna pozvánka na pretek pre registrovaného strelca
, ktorá oprávňuje zahraničných pretekárov na prenos zbrane na územie Slovenskej republiky, sa nachádza v prílohe.

 
Časový harmonogram:

 

Prematch „krátka zbraň“

14.9.2019

Mainmatch „krátka zbraň“

15.9.2019

Prematch „PCC“

15.9.2019

Mainmatch „PCC“

15.9.2019

Potvrdenie účasti a registrácia (na mieste preteku)

13.45

08.15 – 08.45

08.15 – 08.45

12.30 – 12.45

Otvorenie preteku

 

08.50

08.50

12.50

Začiatok preteku (prvá rana)

14.00

09.00

09.00

13.00

Ukončenie preteku

16.30

13.00

13.00

15.00

Vyhlásenie výsledkov

 

14.00

 

16.00


Pre dodržanie plánovaného harmonogramu je nevyhnuté, aby registrácia strelcov bola ukončená do 8.45 hod. - krátka zbraň a do 12.45 hod. – PCC.


Po vyhlásení výsledkov 6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín (krátka zbraň) budú vyhlásené aj celkové výsledky Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 - jednotlivci a družstvá.

(Do celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 sa získané body z posledného kola ligy - 6. kola Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019, násobia dvomi.)

Pred vyhlásením celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 bude žrebovaná tombola do ktorej ceny venovali Double  Alpha  Combat  Club  Michalovce a Strelecký klub Combat Condor Prešov.


 
Tešíme sa na Vašu účasť




Dátum konania Pre Match : 14.09.2019
Čas zahájenia Pre Match : 14:00
Dátum konania Main Match : 15.09.2019
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 16.08.2019
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 13.09.2019
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Vyhlásenie výsledkov : 14:00
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Stanko Ľubomír
MD (Riaditeľ preteku) Pohlod Ján
Dokumenty k preteku na stiahnutie 510690410invitation.pdf
Pre Match (PM)
PM 1 Dátum: sobota 14. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 4
PM 2 Dátum: sobota 14. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 0
Kapacita na PM
16
Voľné miesta na PM
12
Main Match (MM)
MM 1 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 7 + 1 rezervácia
MM 2 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 5
MM 3 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 8
MM 4 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 7 + 1 rezervácia
MM 5 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 5 + 3 rezervácia
MM 6 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 8
MM 7 Dátum: nedeľa 15. september 2019 Kapacita: 8 Prihlásených: 1 + 3 rezervácia
Kapacita na MM
56
Voľné miesta na MM
15

Divízia : Standard | Open | Production |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 132
Strelecká kategória : Senior Lady Regular
Stage
Názov Stage:
stage č. 1
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Stredná strelecká situácia
Terče: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Poppers Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 18
Maximálny počet bodov: 90
Štartová pozícia: Toes touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, IPSC Popper 1 activates moving target T1, IPSC Popper 2 activates moving target T2, all targets stays visible at the end of the moment
Názov Stage:
Stage č. 4
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Stredná strelecká situácia
Terče: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Popper 3 x Metal Plates Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 21
Maximálny počet bodov: 105
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Názov Stage:
Stage č. 5
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Krátka strelecká situácia
Terče: 5 x IPSC Targets 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Mini Popper
Počet hodnotených rán: 12
Maximálny počet bodov: 60
Štartová pozícia: Toes touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, IPSC Poppers 1 activates moving target T1, all targets stays visible at the end of the moment
Názov Stage:
Stage č. 6
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Dlhá strelecká situácia
Terče: 16 x IPSC Targets Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 32
Maximálny počet bodov: 160
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Názov Stage:
Stage č. 7
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Krátka strelecká situácia
Terče: 4 x IPSC Targets 1 x IPSC Mini Popper 2 x Metal Plates
Počet hodnotených rán: 11
Maximálny počet bodov: 55
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Gun on the table, chamber is empty, all magazine are on the next table
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Názov Stage:
Stage č. 2
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Krátka strelecká situácia
Terče: 5 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Poppers Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 12
Maximálny počet bodov: 60
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Názov Stage:
Stage č. 3
Autor Stage:
Katarína Fecurová
Typ streleckej situácie: Dlhá strelecká situácia
Terče: 13 x IPSC Targets Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 26
Maximálny počet bodov: 130
Štartová pozícia: Foot touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match MM 1 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 22.08.2019 Nie
3 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 26.08.2019 Nie
4 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 26.08.2019 Nie
5 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 26.08.2019 Nie
6 Bocskorás Benjamín Slovakia Open Regular Minor 27.08.2019 Nie
7 Eliaš Marek Slovakia Open Regular Minor 06.09.2019 Nie
8 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 09.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 2 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Zachar Bystrík Slovakia Production Regular Minor 24.08.2019 Nie
2 Gaja Boris Slovakia Standard Regular Minor 25.08.2019 Nie
3 Gallik Emil Slovakia Standard Senior Minor 25.08.2019 Nie
4 Joščak Dominik Slovakia Standard Regular Minor 12.09.2019 Nie
5 Vilinský Tomáš Slovakia Production Regular Minor 13.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 3 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Bereś Krzysztof Poland Open Senior Major 26.08.2019 Nie
2 Tabaszewska Agnieszka Poland Standard Lady Minor 26.08.2019 Nie
3 Jurkowski Marcin Poland Production Regular Minor 26.08.2019 Nie
4 Gonciarz Michał Poland Production Regular Minor 26.08.2019 Nie
5 Jurkowski Adam Poland Production Regular Minor 26.08.2019 Nie
6 Borowy Robert Poland Standard Senior Minor strelec 31.08.2019 Nie
7 Wojdylo Wojciech Poland Standard Regular Minor 04.09.2019 Nie
8 Dobranský Gabriel Slovakia Standard Regular Minor 10.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 4 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Hamadej Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 01.09.2019 Nie
3 Tvrdý Viliam Slovakia Standard Senior Minor Strelec 03.09.2019 Nie
4 Ščensný Štefan Slovakia Standard Regular Minor Strelec 03.09.2019 Nie
5 Chovanec Vladimir Slovakia Standard Regular Minor 03.09.2019 Nie
6 Gebrjan Roman Slovakia Standard Regular Minor 04.09.2019 Nie
7 Fedoreňko Jakub Slovakia Standard Regular Minor 05.09.2019 Nie
8 Babják Ondrej Slovakia Standard Regular Minor 07.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 5 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Svitičová Ivana Slovakia Standard Lady Minor 28.08.2019 Nie
5 Mika Marek Slovakia Production Regular Minor 31.08.2019 Nie
6 Hajči Tibor Slovakia Production Regular Minor 06.09.2019 Nie
7 Múdry Ivan Slovakia Standard Regular Minor strelec 09.09.2019 Nie
8 Soročina Marek Slovakia Standard Regular Major 12.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Main Match MM 6 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Labaj Marian Slovakia Standard Regular Minor 26.08.2019 Nie
2 Spratek Dušan Slovakia Standard Senior Minor 27.08.2019 Nie
3 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 28.08.2019 Nie
4 Tóthova Silvia Slovakia Open Lady Major 28.08.2019 Nie
5 Tóth Andrej Slovakia Open Regular Major 28.08.2019 Nie
6 Bonk Adrián Slovakia Standard Regular Minor strelec 06.09.2019 Nie
7 Jakoubek Radoslav Slovakia Production Regular Minor 13.09.2019 Nie
8 Ivanovič Boris Slovakia Production Regular Minor 14.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match PM 1 Prvý výstrel: sobota 14. september 2019 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Stanko Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.08.2019 Nie
4 Stanková Anna Slovakia Production Lady Minor 19.08.2019 Nie
5 Glezgo Tomáš Slovakia Production Regular Minor 28.08.2019 Nie
6 Stach Branislav Slovakia Standard Regular Minor 04.09.2019 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match PM 2 Prvý výstrel: sobota 14. september 2019 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
Registrácia strelcov na Main Match MM 7 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Majerčík Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 08.09.2019 Nie
Stat List: 6. kolo Ligy Šariš Zemplín
KrajinaSlovakiaPoland
Spolu387
DivíziaProductionStandardOpen
Spolu12276
KategóriaRegularSeniorLadySuper Senior
Spolu32841
SquadSpolu
MM 17
MM 25
MM 38
MM 47
MM 55
MM 68
PM 14
PM 20
MM 71
Prematch Sum4
Main Match Sum41
Summary45
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1022 Adrián Bonk SVK Standard Regular Minor MM 6 nepotvrdené Nie
2 0 Babják Ondrej SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
3 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor MM 1 nepotvrdené Nie
4 0 Bereś Krzysztof POL Open Senior Major MM 3 nepotvrdené Nie
5 0 Bocskorás Benjamín SVK Open Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
6 1769 Boris Ivanovič SVK Production Regular Minor MM 6 nepotvrdené Nie
7 0 Borowy Robert POL Standard Senior Minor MM 3 nepotvrdené Nie
8 0 Branislav Stach SVK Standard Regular Minor PM 1 nepotvrdené Nie
9 0 Chovanec Vladimir SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
10 1291 Dobranský Gabriel SVK Standard Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
11 0 Dominik Joščak SVK Standard Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
12 0 Eliaš Marek SVK Open Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
13 0 Fedoreňko Jakub SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
14 0 Gaja Boris SVK Standard Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
15 0 Gallik Emil SVK Standard Senior Minor MM 2 nepotvrdené Nie
16 1372 Glezgo Tomáš SVK Production Regular Minor PM 1 nepotvrdené Nie
17 0 Gonciarz Michał POL Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
18 0 Hajči Tibor SVK Production Regular Minor MM 5 nepotvrdené Nie
19 0 Hamadej Vladimír SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
20 0 Jurkowski Adam POL Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
21 0 Jurkowski Marcin POL Production Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
22 0 Labaj Marian SVK Standard Regular Minor MM 6 nepotvrdené Nie
23 0 Majerčík Tomáš SVK Standard Regular Minor MM 7 nepotvrdené Nie
24 1150 Marek Mika SVK Production Regular Minor MM 5 nepotvrdené Nie
25 1309 Marek Soročina SVK Standard Regular Major MM 5 nepotvrdené Nie
26 0 Múdry Ivan SVK Standard Regular Minor MM 5 nepotvrdené Nie
27 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor MM 1 nepotvrdené Nie
28 1097 Radoslav Jakoubek SVK Production Regular Minor MM 6 nepotvrdené Nie
29 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
30 0 Roman Gebrjan SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
31 0 Ščensný Štefan SVK Standard Regular Minor MM 4 nepotvrdené Nie
32 0 Spratek Dušan SVK Standard Senior Minor MM 6 nepotvrdené Nie
33 1635 Stanko Ľubomír SVK Standard Regular Minor PM 1 nepotvrdené Nie
34 1636 Stanková Anna SVK Production Lady Minor PM 1 nepotvrdené Nie
35 0 Svitičová Ivana SVK Standard Lady Minor MM 5 nepotvrdené Nie
36 0 Tabaszewska Agnieszka POL Standard Lady Minor MM 3 nepotvrdené Nie
37 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor MM 1 nepotvrdené Nie
38 0 Tomáš Vilinský SVK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
39 1474 Tóth Andrej SVK Open Regular Major MM 6 nepotvrdené Nie
40 1559 Tóth Andrej SVK Open Regular Major MM 6 nepotvrdené Nie
41 1475 Tóthova Silvia SVK Open Lady Major MM 6 nepotvrdené Nie
42 0 Tvrdý Viliam SVK Standard Senior Minor MM 4 nepotvrdené Nie
43 0 Wojdylo Wojciech POL Standard Regular Minor MM 3 nepotvrdené Nie
44 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor MM 1 nepotvrdené Nie
45 1425 Zachar Bystrík SVK Production Regular Minor MM 2 nepotvrdené Nie
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 91 návštevníkov a žiadni členovia on-line