6. kolo Ligy Šariš Zemplín
KrajinaStrelnica Umiestnenie na mape nebolo zadané Dátum 15.09.2019 | Organizátor Telefónne číslo 0948007992 Kombat Klub Kondor |
!!!!! AKTUALIZÁCIA (dňa 9.9.2019) !!!!!
V prípade, že máte problém so zaregistrovaním sa v SORS (niektorí strelci nám tento problém nahlásili) zavolajte na číslo 0948 007 992 a zaregistrujte sa na súťaž telefonicky, kde je potrebné nahlásiť meno, priezvisko, divíziu a kategóriu, prípadne squad do ktorého by ste sa chceli zaregistrovať (táto požiadavka bude splnená podľa aktuálnych možností). Registrácia v SORS už potom nie je potrebná. Z takejto telefonickej „registrácie“ vyplývajú rovnaké výhody a záväzky, ako z registrácie v SORS.
Namiesto Vášho mena bude v sklade uvedené „Rezervované organizátorom“.
Spojené informácie pre
1. Za dvojitý štart na sa považuje, ak strelec strieľa na preteku „krátku zbraň“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín ) a aj na preteku „PCC“ (6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC).
V tomto prípade je strelec hodnotený v preteku „krátka zbraň“ aj v preteku „PCC“. Podmienkou je, aby ako prvý pretek strelec strieľal „krátku zbraň“ (povinná registrácia na oboch pretekoch).
2. Za dvojitý štart na preteku sa považuje aj, ak strelec strieľa rovnakú zbraň 2x.
V tomto prípade sa strelcovi do hodnotenia počíta len „prvý štart“ (povinná registrácia do preteku „krátka zbraň“). „Druhý štart“ (povinná registrácia do preteku „PCC“) je rozhodcom riadne vyhodnotený – strelcove hodnotenie je zapísané na scorsheet, ktorý strelec po vyhodnotení dostane (do preteku sa nezapočítava - „tréning“).
V obmedzenom množstve (do 8 strelcov) je možné pretek strieľať aj dňa 14.9.2019 (pre tých, komu nevyhovuje konanie preteku dňa 15.9.2019) a to počas konania Prematch. V takom prípade je potrebné sa zaregistrovať do Prematch na tento deň. Celkové vyhodnotenie preteku bude dňa 15.9.2019.
Upozornenie:
Neregistrovaných strelcov pustíme do preteku len pokiaľ bude voľné miesto v squade. Z uvedeného dôvodu vám odporúčame registrovať sa na účasť v preteku.
Štartovné:
15 € - strelci zaregistrovaní v SORS. Ženy, juniori a ZŤP štartovné nehradia.
20 € - strelci nezaregistrovaní v SORS (registrácia na mieste preteku)
+ 10 € - v prípade dvojitého štartu (strelci zaregistrovaní v SORS vrátane ženy a juniori)
+ 15 € - v prípade dvojitého štartu (strelci nezaregistrovaní v SORS)
Úhrada štartovného:
Štartovné sa hradí na mieste konania preteku.
Divízie a kategórie:
Krátka zbraň: Divízie - Open, Production, Standard. Kategórie: - Regular, Lady, Senior.
PCC: Divízia - PCC. Kategórie: - Regular.
Pre uznanie divízie a kategórie na preteku je potrebných minimálne 5 registrovaných pretekárov.
Oficiálna pozvánka na pretek pre registrovaného strelca, ktorá oprávňuje zahraničných pretekárov na prenos zbrane na územie Slovenskej republiky, sa nachádza v prílohe.
Časový harmonogram:
|
Prematch „krátka zbraň“ 14.9.2019 |
Mainmatch „krátka zbraň“ 15.9.2019 |
Prematch „PCC“ 15.9.2019 |
Mainmatch „PCC“ 15.9.2019 |
Potvrdenie účasti a registrácia (na mieste preteku) |
13.45 |
08.15 – 08.45 |
08.15 – 08.45 |
12.30 – 12.45 |
Otvorenie preteku |
|
08.50 |
08.50 |
12.50 |
Začiatok preteku (prvá rana) |
14.00 |
09.00 |
09.00 |
13.00 |
Ukončenie preteku |
16.30 |
13.00 |
13.00 |
15.00 |
Vyhlásenie výsledkov |
|
14.00 |
|
16.00 |
Po vyhlásení výsledkov 6. kolo Regionálnej ligy Šariš Zemplín (krátka zbraň) budú vyhlásené aj celkové výsledky Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 - jednotlivci a družstvá.
(Do celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 sa získané body z posledného kola ligy - 6. kola Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019, násobia dvomi.)
Pred vyhlásením celkových výsledkov Regionálnej ligy Šariš Zemplín 2019 bude žrebovaná tombola do ktorej ceny venovali Double Alpha Combat Club Michalovce a Strelecký klub Combat Condor Prešov.
Dátum konania Pre Match : 14.09.2019
Čas zahájenia Pre Match : 14:00
Dátum konania Main Match : 15.09.2019
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Spustenie registrácie na pretek : 16.08.2019
Ukončenie registrácie na pretek do: : 13.09.2019
Vyhlásenie výsledkov : 14:00
Arbitrážny poplatok : 100 EUR
|
RM (Hlavný rozhodca)
Stanko Ľubomír
MD (Riaditeľ preteku)
Pohlod Ján
Dokumenty k preteku na stiahnutie
510690410invitation.pdf
|
Pre Match (PM)
|
||||
PM 1 | Dátum: sobota 14. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 4 | |
PM 2 | Dátum: sobota 14. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 0 |
Kapacita na PM | 16 |
Voľné miesta na PM | 12 |
Main Match (MM)
|
||||
MM 1 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 7 + 1 rezervácia | |
MM 2 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 5 | |
MM 3 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 7 | |
MM 4 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 5 + 1 rezervácia | |
MM 5 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 5 + 3 rezervácia | |
MM 6 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 8 | |
MM 7 | Dátum: nedeľa 15. september 2019 | Kapacita: 8 | Prihlásených: 1 + 3 rezervácia |
Kapacita na MM | 56 |
Voľné miesta na MM | 18 |
Terče: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Poppers Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 18
Maximálny počet bodov: 90
Štartová pozícia: Toes touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, IPSC Popper 1 activates moving target T1, IPSC Popper 2 activates moving target T2, all targets stays visible at the end of the moment
Terče: 8 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Popper 3 x Metal Plates Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 21
Maximálny počet bodov: 105
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Terče: 5 x IPSC Targets 1 x IPSC Popper 1 x IPSC Mini Popper
Počet hodnotených rán: 12
Maximálny počet bodov: 60
Štartová pozícia: Toes touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, IPSC Poppers 1 activates moving target T1, all targets stays visible at the end of the moment
Terče: 16 x IPSC Targets Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 32
Maximálny počet bodov: 160
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Terče: 4 x IPSC Targets 1 x IPSC Mini Popper 2 x Metal Plates
Počet hodnotených rán: 11
Maximálny počet bodov: 55
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Gun on the table, chamber is empty, all magazine are on the next table
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Terče: 5 x IPSC Targets 2 x IPSC Mini Poppers Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 12
Maximálny počet bodov: 60
Štartová pozícia: Anywhere inside designated area
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area
Terče: 13 x IPSC Targets Some No-shoots
Počet hodnotených rán: 26
Maximálny počet bodov: 130
Štartová pozícia: Foot touching mark
Stav pripravenosti zbrane: Loaded and holstered
Štartovný signál: At audible signal
Procedúra: After the start engage targets from within designated area, scoring – delegation your colleague
Registrácia strelcov na Main Match MM 1 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Meždej Radovan | Production | Regular | Minor | 22.08.2019 | Nie | |||
3 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
4 | Pančík Ľubomír | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
5 | Ťažký Miroslav | Standard | Senior | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
6 | Bocskorás Benjamín | Open | Regular | Minor | 27.08.2019 | Nie | |||
7 | Eliaš Marek | Open | Regular | Minor | 06.09.2019 | Nie | |||
8 | Žabka Martin | Standard | Regular | Minor | 09.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Main Match MM 2 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zachar Bystrík | Production | Regular | Minor | 24.08.2019 | Nie | |||
2 | Gaja Boris | Standard | Regular | Minor | 25.08.2019 | Nie | |||
3 | Gallik Emil | Standard | Senior | Minor | 25.08.2019 | Nie | |||
4 | Joščak Dominik | Standard | Regular | Minor | 12.09.2019 | Nie | |||
5 | Vilinský Tomáš | Production | Regular | Minor | 13.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Main Match MM 3 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tabaszewska Agnieszka | Standard | Lady | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
2 | Jurkowski Marcin | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
3 | Gonciarz Michał | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
4 | Jurkowski Adam | Production | Regular | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
5 | Borowy Robert | Standard | Senior | Minor | strelec | 31.08.2019 | Nie | ||
6 | |||||||||
7 | Dobranský Gabriel | Standard | Regular | Minor | 10.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Main Match MM 4 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Hamadej Vladimír | Standard | Regular | Minor | 01.09.2019 | Nie | |||
3 | Chovanec Vladimir | Standard | Regular | Minor | 03.09.2019 | Nie | |||
4 | Gebrjan Roman | Standard | Regular | Minor | 04.09.2019 | Nie | |||
5 | Standard | Regular | Minor | 05.09.2019 | Nie | ||||
6 | Babják Ondrej | Standard | Regular | Minor | 07.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Main Match MM 5 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Rezervované organizátorom | ||||||||
3 | Rezervované organizátorom | ||||||||
4 | Svitičová Ivana | Standard | Lady | Minor | 28.08.2019 | Nie | |||
5 | Mika Marek | Production | Regular | Minor | 31.08.2019 | Nie | |||
6 | Hajči Tibor | Production | Regular | Minor | 06.09.2019 | Nie | |||
7 | Múdry Ivan | Standard | Regular | Minor | strelec | 09.09.2019 | Nie | ||
8 | Soročina Marek | Standard | Regular | Major | 12.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Main Match MM 6 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Labaj Marian | Standard | Regular | Minor | 26.08.2019 | Nie | |||
2 | Spratek Dušan | Standard | Senior | Minor | 27.08.2019 | Nie | |||
3 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 28.08.2019 | Nie | |||
4 | Tóthova Silvia | Open | Lady | Major | 28.08.2019 | Nie | |||
5 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 28.08.2019 | Nie | |||
6 | Bonk Adrián | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.09.2019 | Nie | ||
7 | Jakoubek Radoslav | Production | Regular | Minor | 13.09.2019 | Nie | |||
8 | Ivanovič Boris | Production | Regular | Minor | 14.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Pre-Match PM 1 Prvý výstrel: sobota 14. september 2019 Čas: 14:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Rezervované organizátorom | ||||||||
3 | Stanko Ľubomír | Standard | Regular | Minor | strelec | 16.08.2019 | Nie | ||
4 | Stanková Anna | Production | Lady | Minor | 19.08.2019 | Nie | |||
5 | Glezgo Tomáš | Production | Regular | Minor | 28.08.2019 | Nie | |||
6 | Stach Branislav | Standard | Regular | Minor | 04.09.2019 | Nie |
Registrácia strelcov na Pre-Match PM 2 Prvý výstrel: sobota 14. september 2019 Čas: 14:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Rezervované organizátorom |
Registrácia strelcov na Main Match MM 7 Prvý výstrel: nedeľa 15. september 2019 Čas: 09:00 | |||||||||
Poradie | Meno | Krajina | Divízia | Kategória | Faktor | Status | Dátum registrácie | Platba | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezervované organizátorom | ||||||||
2 | Rezervované organizátorom | ||||||||
3 | Rezervované organizátorom | ||||||||
4 | Majerčík Tomáš | Standard | Regular | Minor | 08.09.2019 | Nie |
Stat List: 6. kolo Ligy Šariš Zemplín | |||||||||||||||||||
Krajina | |||||||||||||||||||
Spolu | 35 | 5 | 2 |
Divízia | Production | Standard | Open | ||
Spolu | 12 | 24 | 5 | 1 |
Kategória | Regular | Senior | Lady | Super Senior | ||
Spolu | 29 | 6 | 4 | 2 | 1 |
Squad | Spolu |
---|---|
MM 1 | 7 |
MM 2 | 5 |
MM 3 | 7 |
MM 4 | 5 |
MM 5 | 5 |
MM 6 | 8 |
PM 1 | 4 |
PM 2 | 0 |
MM 7 | 1 |
Prematch Sum | 4 |
Main Match Sum | 38 |
Summary | 42 |
# | ID | Priezvisko a meno | Štát | Divízia | Kategória | Faktor | Squad | Starting | Platba | Dätum úhrady |
1 | 1022 | Adrián Bonk | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
2 | 0 | Babják Ondrej | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | nepotvrdené | Nie | |
3 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
4 | 0 | Bereś Krzysztof | POL | Open | Senior | Major | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
5 | 0 | Bocskorás Benjamín | SVK | Open | Regular | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
6 | 1769 | Boris Ivanovič | SVK | Production | Regular | Minor | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
7 | 0 | Borowy Robert | POL | Standard | Senior | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
8 | 0 | Branislav Stach | SVK | Standard | Regular | Minor | PM 1 | nepotvrdené | Nie | |
9 | 0 | Chovanec Vladimir | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | nepotvrdené | Nie | |
10 | 1291 | Dobranský Gabriel | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
11 | 0 | Dominik Joščak | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 2 | nepotvrdené | Nie | |
12 | 0 | Eliaš Marek | SVK | Open | Regular | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
13 | Fedoreňko Jakub | Standard | Regular | Minor | MM 4 | nepotvrdené | Nie | |||
14 | 0 | Gaja Boris | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 2 | nepotvrdené | Nie | |
15 | 0 | Gallik Emil | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 2 | nepotvrdené | Nie | |
16 | 1372 | Glezgo Tomáš | SVK | Production | Regular | Minor | PM 1 | nepotvrdené | Nie | |
17 | 0 | Gonciarz Michał | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
18 | 0 | Hajči Tibor | SVK | Production | Regular | Minor | MM 5 | nepotvrdené | Nie | |
19 | 0 | Hamadej Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | nepotvrdené | Nie | |
20 | 0 | Jurkowski Adam | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
21 | 0 | Jurkowski Marcin | POL | Production | Regular | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
22 | 0 | Labaj Marian | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
23 | 0 | Majerčík Tomáš | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 7 | nepotvrdené | Nie | |
24 | 1150 | Marek Mika | SVK | Production | Regular | Minor | MM 5 | nepotvrdené | Nie | |
25 | 1309 | Marek Soročina | SVK | Standard | Regular | Major | MM 5 | nepotvrdené | Nie | |
26 | 0 | Múdry Ivan | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 5 | nepotvrdené | Nie | |
27 | 0 | Pančík Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
28 | 1097 | Radoslav Jakoubek | SVK | Production | Regular | Minor | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
29 | 1493 | Radovan Meždej | SVK | Production | Regular | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
30 | 0 | Roman Gebrjan | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 4 | nepotvrdené | Nie | |
31 | 0 | Spratek Dušan | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
32 | 1635 | Stanko Ľubomír | SVK | Standard | Regular | Minor | PM 1 | nepotvrdené | Nie | |
33 | 1636 | Stanková Anna | SVK | Production | Lady | Minor | PM 1 | nepotvrdené | Nie | |
34 | 0 | Svitičová Ivana | SVK | Standard | Lady | Minor | MM 5 | nepotvrdené | Nie | |
35 | 0 | Tabaszewska Agnieszka | POL | Standard | Lady | Minor | MM 3 | nepotvrdené | Nie | |
36 | 0 | Ťažký Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
37 | 0 | Tomáš Vilinský | SVK | Production | Regular | Minor | MM 2 | nepotvrdené | Nie | |
38 | 1474 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
39 | 1559 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
40 | 1475 | Tóthova Silvia | SVK | Open | Lady | Major | MM 6 | nepotvrdené | Nie | |
41 | 0 | Žabka Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | MM 1 | nepotvrdené | Nie | |
42 | 1425 | Zachar Bystrík | SVK | Production | Regular | Minor | MM 2 | nepotvrdené | Nie |