Rebels Rifle 2019

Country Slovakia
Rebels Rifle 2019
Shooting Range Hodkovce Date 20.10.2019 Organizer Phone 0915184709 Strelecký klub Hodkovce
Payment Information


Štartovné na súťaž je 35 €. IBAN: SK 2675 0000 0000 402 399 1810 /podmienka účasti členov SK Hodkovce je aj absolvovanie jednej povinnej brigády pred pretekom po dohode s MD/
 
General Information
Organizátori preteku sú SK Hodkovce a Rebels. Strelecká súťaž úrovne L1, podľa pravidiel IPSC. Pre členov aj nečlenov SADS a držiteľov ZP. Len členom ozbrojených zborov po preukázaní sa dokladom u MD, bude povolený štart na preteku v maskáčovom odeve. 

Registrácia na pretek sa spúšťa 1.8.2019. Štartovné pri neúčasti strelca organizátor nevracia, ale je možné ho preniesť na iného štartujúceho. O tejto zmene informujte čím skôr MD.

Štartovné na súťaž je 35 €. Možnosti strelnice neumožňujú navýšiť SQUADy. Ďakujeme za pochopenie.

Podľa možnosti strelnice bude pripravených 5-7 streleckých situácií. Väčšina situácií bude na dlhé vzdialenosti do 100 m resp až 200 m.


Voľné sloty na pretek budú určené len pre sponzorov a partnerov súťaže.

V cene štartovného bude: tombola, občerstvenie, pozornosť pre súťažiaceho strelca...

Postup registrácie:

Zaregistrujte sa do WAITING SQUAD. Waiting squad je čakačka, neznamená zabezpečenie Vašej  účasťi na súťaži. 
Štartovné 35 € na pretek  sa uhrádza na účet IBAN: SK 2675 0000 0000 402 399 1810 /podmienka účasti členov SK Hodkovce je aj absolvovanie brigády pred pretekom po dohode s predsedom klubu/.

Po obdržaní úhrady štartovného 35 €, Vás organizátor zaradí do SQUAD 1, alebo SQUAD 2.
V prípade naplnenia SQUAD 1 a SQUAD 2 nebude možné sa na súťaž zaregistrovať, ani po uhradení štartovného.
O voľných slotoch sa informujte u MD preteku. Po dohode s MD bude možné štartovať aj v PM. 

Informácie k preteku Match direktor ,  MD” : zachar.bystrik@gmail.com , mobil: 0915 184 709
 
 
Základné informácie

Vyhodnotenie preteku, vrátane verifikácii výsledkov prebehne elektronickou formou na tejto stránke.

Registrácia na pretek na doobedňajšiu smenu squad 1 - od 7.15 hod - do 7.45 hod.
Registrácia na poobedňajšiu smenu squad 2 - od 10.00 hod - do 10.45 hod. 

Žiadam strelcov aby dodržali časový harmonogram. Pri meškaní nebude možné dostreliť si stages. Ďakujem za pochopenie. 

Pre členov klubu je  po skončení súťaže povinná brigáda na vypratanie stages. 

Organizátor preteku nezabezpečuje pomocníkov na lepenie. 

SQUAD 1 začína ráno o        8.00 hod.
SQUAD 2 začína na obed o 11.00 hod.

RO-rozhodcovia:

Do squadu RO sa môžu zaregistrovať len RO po dohode s MD.

 GDPR:

1. Dobrovoľný súhlas automaticky dávate Vašou registráciou a platbou že nasledujúce „Osobné údaje“:

- Meno a priezvisko

- Emailová adresa

- Dátum narodenia

- Fotografie a video z udalosti

- Telefónne číslo

Môžu využívať organizátori: Športovo strelecký klub Rebels, IČO: 42323479, Strelecký klub Hodkovce, IČO: 42242002 and 2 Create studio, IČO: 47207361 ďalej ako „Administrátori“ nasledovne:

2. Vaše údaje budú uschovávané Administrátorom nasledujúcich 5 rokov od termínu povolenia. (Termín povolenia nastáva prihlásením sa na pretek)

- Vaše osobné údaje budú spracovávané pre potreby registrácie, spracovania výsledkov a slávnostnej ceremónie odovzdávania cien.

- Vaše osobné údaje budú spracovávané pre marketingové aktivity Administrátorov, sociálne siete, webové stránky, informácie o prebiehajúcich aktivitách.

3. Vyhlasujete, že Vaše osobné údaje, ktoré dávate, sú pravdivé. Môžete sa rozhodnúť o zrušenie súhlasu zaslaním emailu na adresu skhodkovce@gmail.com.

4. Administrátori použije Vaše osobné údaje automaticky a manuálne Administrátormi a Organizačným Teamom. Personálne údaje budú spracovávané štatistickým systémom a Štatistickým Teamom prostredníctvom software-u. Takisto budú spracovávané Marketingovým Teamom

5. Stále môžete napísaním emailu na emailovú adresu: skhodkovce@gmail.com:

- Zrušiť Váš súhlas – povolenie

- Byť informovaný o Vašich osobných údajoch

- Vymazať osobné informácie

- Aktualizovať Vaše osobné údaje



 
 
Pre Match date : 19.10.2019
Pre Match Time First Shot : 08:00
Main Match : 20.10.2019
Day registration options at the beginning of Match : 01.08.2019
Deadline : 17.10.2019
Main Match Time First Shot : 08:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 16:00
Arbitration fee : 100 EUR
Match Director Zachar Bystrík
Medical help MUDr. Kaliarik Ladislav
Pre Match (PM)
Pre match RO Date: Saturday 19th October 2019 Capacity: 12 Logged: 4 Register to Pre Match with the squad
Capacity of PM
12
Free slots to PM
8
Main Match (MM)
Squad č.1 Date: Sunday 20th October 2019 Capacity: 12 Logged: 7 + 6 reserved Register to Match with the squad
Squad č.2 Date: Sunday 20th October 2019 Capacity: 12 Logged: 3 + 10 reserved Register to Match with the squad
Capacity of MM
24
Free slots to MM
14

Division : Semi Auto Open | Semi Auto Standard |
Level : 1 |
Fiream type : Rifle |
Factor : Minor |
Match Rounds : 120
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Squad č.1 First shoot: Sunday 20th October 2019 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Borodayev Denis Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor 31.07.2019 Yes
8 Pallér Zoltán Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 Yes
9 Vilinský Tomáš Slovakia Open Regular Minor 01.08.2019 Yes
10 Husar Stefan Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
11 Šolc Robert Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 Yes
12 Slačka Juraj Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 Yes
13 Gáži Igor Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 Yes
Main Match registration shooter Squad č.2 First shoot: Sunday 20th October 2019 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Reserved by the organizer
11 Kusik Igor Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 06.08.2019 Yes
12 Meždej Radovan Slovakia Production Regular Minor 02.08.2019 Yes
13 Blaha František Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 Yes
Pre-Match registration shooter Pre match RO First shoot: Saturday 19th October 2019 Time: 11:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 04.08.2019 No
10 Zachar Bystrík Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 No
11 Kaliarik Ladislav Slovakia Semi Auto Open Regular Minor RO 01.08.2019 No
12 Barna Peter Slovakia Semi Auto Open Regular Minor RO 01.08.2019 No
Main Match registration shooter waiting squad-čakačka First shoot: Saturday 19th October 2019 Time: 00:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Lévay Kamil Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 No
2 Szarvas Peter Hungary Semi Auto Open Regular Minor shooter 01.08.2019 No
3 Bielik Mikuláš Slovakia Semi Auto Open Senior Minor 01.08.2019 No
4 Utto Anton Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 No
5 Katin Matúš Slovakia Production Regular Minor 01.08.2019 No
6 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 No
7 Szeles Štefan Slovakia Standard Senior Minor 01.08.2019 No
8 Motyčka Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 01.08.2019 No
9 Bocskorás Benjamín Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 No
10 Šoter Miroslav Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 01.08.2019 No
11 Stach Branislav Slovakia Semi Auto Standard Regular Minor strelec 01.08.2019 No
12 Lašovský Matej Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 02.08.2019 No
13 Fedorčák Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 06.08.2019 No
14 Benda Tomáš Slovakia Semi Auto Open Regular Minor 14.08.2019 No
Stat List: Rebels Rifle 2019
RegionSlovakia
Count14
DivisionSemi Auto StandardSemi Auto OpenOpenStandardProduction
Count18122
CategoryRegularJunior
Count131
SquadCount
Squad č.17
Squad č.23
Pre match RO4
waiting squad-čakačka14
Premach Sum4
Main Match Sum10
Summary14
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1255 Anton Utto SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
2 5 Barna Peter SVK Semi Auto Open Regular Minor Pre match RO no confirmed No
3 0 Benda Tomáš SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
4 1442 Bielik Mikuláš SVK Semi Auto Open Senior Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
5 0 Bocskorás Benjamín SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
6 0 Borodayev Denis SVK Semi Auto Standard Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
7 0 Dalibor Motyčka SVK Standard Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
8 1018 František Blaha SVK Semi Auto Open Regular Minor Squad č.2 confirmed Yes
9 0 Gáži Igor SVK Semi Auto Open Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
10 0 Kaliarik Ladislav SVK Semi Auto Open Regular Minor Pre match RO no confirmed No
11 12790 Kusik Igor SVK Semi Auto Open Regular Minor Squad č.2 confirmed Yes
12 0 Lašovský Matej SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
13 0 Lévay Kamil SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
14 0 Ľubomír Fedorčák SVK Production Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
15 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Pre match RO no confirmed No
16 0 Matúš Katin SVK Production Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
17 0 Milton de Oliveira Neto SVK Standard Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
18 1493 Radovan Meždej SVK Production Regular Minor Squad č.2 confirmed Yes
19 267 Robert Šolc SVK Standard Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
20 0 Slačka Juraj SVK Semi Auto Open Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
21 0 Šoter Miroslav SVK Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
22 0 Stach Branislav SVK Semi Auto Standard Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
23 0 Stefan Husar SVK Standard Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
24 0 Štefan Szeles SVK Standard Senior Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
25 0 Szarvas Peter HUN Semi Auto Open Regular Minor waiting squad-čakačka no confirmed No
26 0 Tomáš Vilinský SVK Open Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes
27 1425 Zachar Bystrík SVK Semi Auto Open Regular Minor Pre match RO no confirmed No
28 23 Zoltán Pallér SVK Semi Auto Open Regular Minor Squad č.1 confirmed Yes

Not created any information for this section

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 80 guests and no members online