3.kolo Turčianskej ligy HANDGUN+PCC

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 12.10.2019 Organizer Phone 0905289515 ŠSK RH shootingacademy
General Information

  1.  Pozývame strelcov na záverečné 3.kolo Turčianskej ligy v IPSC 2019.
  2. Strelci ktorí budú  mať záujem strielat dve divizie tj.Handgun aj PCC musia jednu diviziu odstrielat v prematch.Na konci súťaže bude vyhodnotene 3.kolo aj celá liga.Do ligy za započítavajú účastí na všetkych 3.kolách. 
  3. Cena lístka do tomboly 2,50e


  4. Registrovaný:
        HANDGUN +PCC 40EUR 
                              PCC - 25EUR
                              HANDGUN - 25EUR
    Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR Hlavný pretek
                              PCC - 35EUR
    Speed tiket 40EUR - jedna divizia 
    Prematch 1 divizia registrovaný 40EUR
    Súťažiaci ktorí budú mať záujem o speed tiket nech do platby uvedu prematch speed tiket.
    Startovné uhradit najneskor do 20.9.2019,žiadame strelcov o dodrzanie termínu.Po danom termine uprednostnime  strelcov co uhradia skôr :)))
    Prematch je určený pre organizátorov,rozhodcov,hostí klubu a sponzorov + pre strelcov strielajucich dve divizie.

    UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.



    Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.


    v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu...alebo priamo vybraného squadu, po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu+potvrdená platba v danom squade

    Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

    V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

    Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                     Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                     Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

    Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
    Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
    Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

    Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.

 Základné informáci:

3.kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN+PCC+vyhodnenie ligy a losovanie tomboly o hodnotné ceny

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Kapustnica + káva je v cene štartovného.
Pre Match date : 11.10.2019
Pre Match Time Registration : 12:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 12.10.2019
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 29.08.2019
Time after which you can begin registration on Match : 21:00
Deadline : 10.10.2019
Main Match Time First Shot : 09:30
Main Match Time Lottery : 13:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 14:00
Range Master Valent Peter
Match Director Hrivnák Rastislav
Match Manager Hrivnák ml. Rastislav
Quarter Master Jenčik Milan
Pre Match (PM)
Prematch Date: Friday 11th October 2019 Capacity: 20 Logged: 22
Capacity of PM
20
Free slots to PM
-2
Main Match (MM)
1MM Date: Saturday 12th October 2019 Capacity: 15 Logged: 11
2MM Date: Saturday 12th October 2019 Capacity: 15 Logged: 10
3MM Date: Saturday 12th October 2019 Capacity: 15 Logged: 10
4MM Date: Saturday 12th October 2019 Capacity: 15 Logged: 11
Capacity of MM
60
Free slots to MM
18

Division : Standard | Revolver | Production | Production Optics | Pistol Caliber Carabine |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 107
Category Shooters : Senior Lady Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 12th October 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 29.08.2019 Yes
2 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 29.08.2019 Yes
3 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 30.08.2019 Yes
4 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 30.08.2019 Yes
5 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 30.08.2019 Yes
6 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor Strelec 30.08.2019 Yes
7 Vároš Peter Slovakia Production Regular Minor 31.08.2019 Yes
8 Čorný Erik Slovakia Production Regular Minor 02.09.2019 Yes
9 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 02.09.2019 Yes
10 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 07.09.2019 Yes
11 Majerčík Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 27.09.2019 Yes
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 12th October 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Fajnor Rastislav Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 Yes
2 Blaho Marek Slovakia Standard Regular Minor 29.08.2019 Yes
3 Utto Anton Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 29.08.2019 Yes
4 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 29.08.2019 Yes
5 Pančík Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 29.08.2019 Yes
6 Hrebík Jozef Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor strelec 30.08.2019 Yes
7 Takáč Michal Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 01.09.2019 Yes
8 Gazdík Lukáš Slovakia Standard Regular Minor Strelec 16.09.2019 Yes
9 Labanc Martin Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2019 Yes
10 Labanc Daniel Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2019 Yes
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 12th October 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 02.09.2019 Yes
2 Selucký Patrik Slovakia Production Regular Minor 14.09.2019 Yes
3 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor 29.08.2019 Yes
4 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Senior Major 29.08.2019 Yes
5 Adamec Ľuboš Slovakia Standard Regular Minor 12.09.2019 Yes
6 kačer robert Slovakia Standard Regular Major strelec 24.09.2019 Yes
7 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor 25.09.2019 Yes
8 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 30.09.2019 Yes
9 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 06.10.2019 Yes
10 Stanko Pavol Slovakia Standard Regular Major strelec 07.10.2019 Yes
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 12th October 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor 04.09.2019 Yes
2 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 30.08.2019 Yes
3 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor 30.08.2019 Yes
4 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 30.08.2019 Yes
5 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 Yes
6 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 29.08.2019 Yes
7 Slanina Svetozár Slovakia Standard Senior Minor 29.08.2019 Yes
8 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 30.08.2019 Yes
9 Michalák Norbert Slovakia Pistol Caliber Carabine Senior Minor 03.09.2019 Yes
10 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 15.09.2019 Yes
11 Vojtko Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 24.09.2019 Yes
Pre-Match registration shooter Prematch First shoot: Friday 11th October 2019 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Motyčka Dalibor Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 01.09.2019 Yes
2 Vančo Ján Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 07.10.2019 Yes
3 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 Yes
4 Vančová Nina Slovakia Standard Lady Minor 24.09.2019 Yes
5 Čumová Miroslava Slovakia Standard Lady Minor 30.08.2019 Yes
6 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 Yes
7 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 29.08.2019 Yes
8 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 29.08.2019 Yes
9 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 29.08.2019 Yes
10 Valent Peter Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor RM 29.08.2019 Yes
11 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 30.08.2019 Yes
12 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 31.08.2019 Yes
13 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 03.09.2019 Yes
14 Jurský Stanislav Slovakia Production Regular Minor 06.09.2019 Yes
15 Hrivnák ml. Rastislav Slovakia Production Optics Regular Minor 10.09.2019 Yes
16 Tábory Ľubomír Slovakia Production Senior Minor 12.09.2019 Yes
17 Jenčik Milan Slovakia Pistol Caliber Carabine Regular Minor 15.09.2019 Yes
18 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 18.09.2019 Yes
19 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 20.09.2019 Yes
20 Pálka Ján Slovakia Pistol Caliber Carabine Senior Minor 23.09.2019 Yes
21 Chalupa Cyril Slovakia Production Senior Minor 23.09.2019 Yes
22 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 26.09.2019 Yes
Main Match registration shooter Waiting squad First shoot: Saturday 12th October 2019 Time: 08:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Major 19.09.2019 No
Stat List: 3.kolo Turčianskej ligy HANDGUN+PCC
RegionSlovakia
Count64
DivisionStandardProductionPistol Caliber CarabineRevolverProduction Optics
Count3418831
CategoryLadyRegularSeniorSuper SeniorJunior
Count449731
SquadCount
1MM11
2MM10
3MM10
4MM11
Prematch22
Waiting squad1
Premach Sum22
Main Match Sum42
Summary64
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Adamec Ľuboš SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 16.09.2019
2 0 Bálek Boris SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 25.09.2019
3 1014 Bartoš Peter SVK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 17.09.2019
4 0 Belejkanič Vladimír SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes 03.09.2019
5 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes 20.09.2019
6 0 Blaho Marek SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 04.09.2019
7 8247 Chalupa Cyril SVK Production Senior Minor Prematch confirmed Yes 23.09.2019
8 0 Čorný Erik SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes 03.09.2019
9 0 Čumová Miroslava SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 21.09.2019
10 0 Dalibor Motyčka SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes 19.09.2019
11 0 Fajnor Rastislav SVK Production Regular Minor 2MM confirmed Yes 10.09.2019
12 0 Gazdík Lukáš SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 17.09.2019
13 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes 20.09.2019
14 1893 Hrebík Jozef SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor 2MM confirmed Yes 02.09.2019
15 1837 Hrivnák ml. Rastislav SVK Production Optics Regular Minor Prematch confirmed Yes 12.09.2019
16 1346 Hrivnák Rastislav SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes
17 0 Igor Kleniar SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 24.09.2019
18 0 Jankovič Ivan SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes 21.09.2019
19 1751 Jenčik Milan SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes 16.09.2019
20 1751 Jenčik Milan SVK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 16.09.2019
21 1911 Jurský Stanislav SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 12.09.2019
22 0 kačer robert SVK Standard Regular Major 3MM confirmed Yes 26.09.2019
23 0 Košíková Simona SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
24 0 Kubus Matúš SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
25 0 Kurčík Matej SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 23.09.2019
26 0 Kvasnica Juraj SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
27 0 Labanc Daniel SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 18.09.2019
28 0 Labanc Martin SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 18.09.2019
29 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
30 0 Majerčík Tomáš SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes 30.09.2019
31 0 Marcina Ľubomír SVK Standard Senior Major Waiting squad no confirmed No
32 0 Martin Bakalar SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
33 0 Mertl Zdenko SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes 20.09.2019
34 0 Michal Jeleň SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
35 0 Michal Takáč SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor 2MM confirmed Yes 19.09.2019
36 0 Michalák Norbert SVK Production Senior Minor Prematch confirmed Yes 03.09.2019
37 0 Michalák Norbert SVK Pistol Caliber Carabine Senior Minor 4MM confirmed Yes 03.09.2019
38 1832 Mikes Filip SVK Standard Regular Major Prematch confirmed Yes 18.09.2019
39 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 23.09.2019
40 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 30.08.2019
41 1762 Mindek Martin SVK Production Regular Minor Prematch confirmed Yes 20.09.2019
42 0 Mitterpach Michal SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 27.09.2019
43 1175 Pálka Ján SVK Pistol Caliber Carabine Senior Minor Prematch confirmed Yes 23.09.2019
44 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor 3MM confirmed Yes 30.09.2019
45 1891 Pančík Vladimír SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 18.09.2019
46 0 Peter Vároš SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes 03.09.2019
47 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 30.09.2019
48 1298 Šavel Bohumír SVK Production Senior Minor 1MM confirmed Yes 03.09.2019
49 0 Selucký Patrik SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes 24.09.2019
50 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 13.09.2019
51 0 Slanina Svetozár SVK Standard Senior Minor 4MM confirmed Yes 13.09.2019
52 0 Stanko Pavol SVK Standard Regular Major 3MM confirmed Yes 08.10.2019
53 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
54 0 Tábory Ľubomír SVK Production Senior Minor Prematch confirmed Yes 12.09.2019
55 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor 1MM confirmed Yes 20.09.2019
56 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 07.10.2019
57 1255 Utto Anton SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor 2MM confirmed Yes 17.09.2019
58 0 Valent Peter SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes 02.09.2019
59 0 Vančo Ján SVK Revolver Regular Minor 3MM confirmed Yes 23.09.2019
60 0 Vančo Ján SVK Pistol Caliber Carabine Regular Minor Prematch confirmed Yes 23.09.2019
61 0 Vančo st. Ján SVK Revolver Senior Major 3MM confirmed Yes 23.09.2019
62 0 Vančová Nina SVK Standard Lady Minor Prematch confirmed Yes 24.09.2019
63 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 30.08.2019
64 0 Vojtko Vladimír SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 25.09.2019
65 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes 20.09.2019
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 48 guests and no members online