Mini Liga SK Hodkovce - 5-1 kolo
CountryShooting Range Hodkovce Date 13.04.2019 | Organizer Strelecký klub Hodkovce |
Payment Information
Strelecká súťaž pre členov klubu a pozvaných hostí. Štartovné na súťaž je 20 €. Členovia klubu, ktorí sa zúčastnia pri stavaní preteku, majú zľavu 10 € na štartovnom. Štartovné sa platí vopred na účet streleckého klubu. Účet nájdete na stránke www.skhodkovce.sk. Po uhradení štartovného Vás organizátor zaradí do preteku.
General Information
Vyhodnotenie preteku vrátane verifikácii výsledkov prebehne elektronickou formou na tejto stránke. Pretek sa začína stavať o 8.00 hod. Členovia, ktorí sa podieľajú na stavaní preteku budú mať zľavnené štartovné 10 €. Členovia, ktorí prídu neskôr, budú mať štandarné štartovné 20 €.
Začiatok preteku je o 10.00 hod.
Pretek započítame do vyhodnotenia Mini ligy za rok 2018 a zároveň výsledky preteku započítame aj do 1. kola Mini ligy za rok 2019.
Začiatok preteku je o 10.00 hod.
Pretek započítame do vyhodnotenia Mini ligy za rok 2018 a zároveň výsledky preteku započítame aj do 1. kola Mini ligy za rok 2019.
Main Match : 13.04.2019
Main Match Time First Shot : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 24.03.2019
Deadline : 12.04.2019
Main Match Time Awarding Ceremony. : 13:00
Arbitration fee : 50 EUR
|
Range Master
Zachar Bystrík
Match Director
Barna Peter
Match Manager
Tóth Andrej
Stats Officer
Gaja Boris
Range Officer
Barna Peter
Kaliarik Ladislav
Katin Matúš
Mesároš Michal
Medical help
MUDr. Ladislav Kaliarik, PhD
Match Attachment
logo_strelecky_klub_hodkovce.png
|
Pre Match (PM)
|
||||
Pre Match-rozhodcovia | Date: Saturday 13th April 2019 | Capacity: 10 | Logged: 8 |
Capacity of PM | 10 |
Free slots to PM | 2 |
Main Match (MM)
|
||||
Squad č.1/ 5-1 kolo | Date: Saturday 13th April 2019 | Capacity: 12 | Logged: 11 | |
Squad č.2/ 5-1 kolo | Date: Saturday 13th April 2019 | Capacity: 10 | Logged: 10 |
Capacity of MM | 22 |
Free slots to MM | 1 |
Division :
Standard | Open |
Level :
1 |
Fiream type :
Pistol |
Factor :
Major | Minor |
Match Rounds :
60
Category Shooters :
Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting 5-1 kolo First shoot: Saturday 13th April 2019 Time: 10:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joščak Dominik | Standard | Regular | Minor | 06.04.2019 | No | |||
2 | Sabo Radovan | Open | Regular | Major | strelec | 06.04.2019 | No |
Pre-Match registration shooter Pre Match-rozhodcovia First shoot: Saturday 13th April 2019 Time: 10:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Barna Peter | Standard | Regular | Minor | 10.04.2019 | No | |||
5 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 11.04.2019 | No | |||
6 | Tóthova Silvia | Standard | Lady | Minor | 11.04.2019 | No | |||
7 | Gaja Boris | Standard | Regular | Minor | 27.03.2019 | Yes | |||
8 | Katin Matúš | Production | Regular | Minor | 09.04.2019 | No | |||
9 | Kaliarik Ladislav | Production | Regular | Minor | RO | 25.03.2019 | No | ||
10 | Zachar Bystrík | Production | Regular | Minor | 26.03.2019 | No | |||
11 | Mesároš Michal | Production | Regular | Minor | RO | 24.03.2019 | No |
Main Match registration shooter Squad č.1/ 5-1 kolo First shoot: Saturday 13th April 2019 Time: 10:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Husar Stefan | Standard | Regular | Minor | 26.03.2019 | Yes | |||
2 | Sevcik Filip | Standard | Regular | Minor | 06.04.2019 | Yes | |||
3 | Szeles Štefan | Standard | Senior | Minor | 27.03.2019 | Yes | |||
4 | Lévay Kamil | Production | Regular | Minor | 25.03.2019 | Yes | |||
5 | Šolc Robert | Open | Senior | Major | 25.03.2019 | Yes | |||
6 | Gallik Emil | Standard | Senior | Minor | 06.04.2019 | Yes | |||
7 | Varga Vojtech | Standard | Senior | Minor | 02.04.2019 | Yes | |||
8 | Rusinko Stanislav | Production | Regular | Major | 26.03.2019 | Yes | |||
9 | Roško Martin | Production | Regular | Minor | 26.03.2019 | Yes | |||
10 | Andrejciak Patrik | Standard | Junior | Major | 09.04.2019 | Yes | |||
11 | Tóth Andrej | Open | Regular | Major | 11.04.2019 | No |
Main Match registration shooter Squad č.2/ 5-1 kolo First shoot: Saturday 13th April 2019 Time: 10:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schirok Alexander | Standard | Regular | Minor | Shooter | 09.04.2019 | Yes | ||
2 | Nagy Ladislav | Standard | Senior | Minor | 08.04.2019 | Yes | |||
3 | Koša Robert | Standard | Senior | Minor | 09.04.2019 | Yes | |||
4 | Boroš Jan | Standard | Regular | Minor | strelec | 26.03.2019 | Yes | ||
5 | |||||||||
6 | Borodayev Denis | Standard | Regular | Minor | 25.03.2019 | Yes | |||
7 | Klabník Tomáš | Standard | Regular | Minor | 09.04.2019 | Yes | |||
8 | Zebegney Laco | Standard | Regular | Minor | 25.03.2019 | Yes | |||
9 | Sasvári Tibor | Standard | Regular | Minor | 08.04.2019 | Yes | |||
10 | Fedorčák Ľubomír | Production | Regular | Minor | strelec | 08.04.2019 | Yes |
Stat List: Mini Liga SK Hodkovce - 5-1 kolo | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 28 | 1 |
Division | Standard | Open | Production | ||
Count | 17 | 3 | 8 | 1 |
Category | Regular | Lady | Senior | Junior | ||
Count | 21 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Squad | Count |
---|---|
Waiting 5-1 kolo | 2 |
Pre Match-rozhodcovia | 8 |
Squad č.1/ 5-1 kolo | 11 |
Squad č.2/ 5-1 kolo | 10 |
Premach Sum | 8 |
Main Match Sum | 21 |
Summary | 29 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 0 | Andrejciak Patrik | SVK | Standard | Junior | Major | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
2 | 5 | Barna Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
3 | 0 | Borodayev Denis | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
4 | 0 | Boroš Jan | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
5 | 0 | Dominik Joščak | SVK | Standard | Regular | Minor | Waiting 5-1 kolo | no confirmed | No | |
6 | 0 | Fedorčák Ľubomír | SVK | Production | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
7 | 0 | Filip Sevcik | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
8 | 0 | Gaja Boris | SVK | Standard | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | confirmed | Yes | |
9 | 0 | Gallik Emil | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
10 | 0 | Kaliarik Ladislav | SVK | Production | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
11 | 0 | Klabník Tomáš | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
12 | 0 | Lévay Kamil | SVK | Production | Regular | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
13 | 0 | Matúš Katin | SVK | Production | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
14 | 0 | Mesároš Michal | SVK | Production | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
15 | 0 | Nagy Ladislav | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
16 | 0 | Patrik Barna | SVK | Standard | Junior | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | no confirmed | No | |
17 | 0 | Robert Koša | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
18 | 267 | Robert Šolc | SVK | Open | Senior | Major | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
19 | 0 | Roško Martin | SVK | Production | Regular | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
20 | 0 | Sabo Radovan | SVK | Open | Regular | Major | Waiting 5-1 kolo | no confirmed | No | |
21 | 0 | Sasvári Tibor | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
22 | 0 | Schirok Alexander | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
23 | 0 | Stanislav Rusinko | SVK | Production | Regular | Major | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
24 | 0 | Stefan Husar | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
25 | 0 | Szeles Štefan | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
26 | 1474 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
27 | 1559 | Tóth Andrej | SVK | Open | Regular | Major | Squad č.1/ 5-1 kolo | no confirmed | No | |
28 | 1475 | Tóthova Silvia | SVK | Standard | Lady | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
29 | 0 | Varga Vojtech | SVK | Standard | Senior | Minor | Squad č.1/ 5-1 kolo | confirmed | Yes | |
30 | 1425 | Zachar Bystrík | SVK | Production | Regular | Minor | Pre Match-rozhodcovia | no confirmed | No | |
31 | 0 | Zebegney Laco | SVK | Standard | Regular | Minor | Squad č.2/ 5-1 kolo | confirmed | Yes |