1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN

Krajina Slovakia
Strelnica Turček Dátum 27.04.2019 Organizátor Telefónne číslo 0903474505,0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe

Registrovaný:    HANDGUN - 25EUR
                          PCC - 25EUR
                          HANDGUN + PCC - 35EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR
                          PCC - 35EUR
                          HANDGUN + PCC - 45EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.Tombola o hodnotne ceny bude losovaná na každom kole.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.Ubytovaný o záujem prespat si možu objednat aj večeru v hodnote 6e.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.

Základné informácie

1. kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
Dátum konania Pre Match : 26.04.2019
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 12:00
Čas zahájenia Pre Match : 13:00
Dátum konania Main Match : 27.04.2019
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 19.01.2019
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 09:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 24.04.2019
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 14:00
Vyhlásenie výsledkov : 15:00
Arbitrážny poplatok : 50 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Valent Peter
MD (Riaditeľ preteku) Hrivnák Rastislav
QM (Technická podpora) Jenčik Milan
Chalupa Cyril
Dokumenty k preteku na stiahnutie 1270904633stage.pdf
Pre Match (PM)
PreMarch Dátum: piatok 26. apríl 2019 Kapacita: 20 Prihlásených: 13 Registrácia na Pre Match do squadu
Kapacita na PM
20
Voľné miesta na PM
7
Main Match (MM)
1MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 5 + 11 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
2MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 1 + 14 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
3MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 1 + 15 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
4MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 0 Registrácia na Main Match do squadu
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
53

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics | Production Optics Light |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 106
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Waiting Squad Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Utto Anton Slovakia Standard Regular Minor 19.01.2019 Nie
2 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 20.01.2019 Nie
3 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 20.01.2019 Nie
4 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 20.01.2019 Nie
5 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 20.01.2019 Nie
6 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Nie
7 Kusyová Zuzana Slovakia Production Lady Minor 22.01.2019 Nie
8 Kusý Matúš Slovakia Production Regular Minor 22.01.2019 Nie
9 Urda Jozef Slovakia Standard Senior Minor 26.01.2019 Nie
10 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 31.01.2019 Nie
11 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 12.02.2019 Nie
12 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 16.02.2019 Nie
13 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 16.02.2019 Nie
14 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.02.2019 Nie
15 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 Nie
16 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 Nie
17 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 14.03.2019 Nie
18 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 21.03.2019 Nie
19 Mikloš Michal Slovakia Production Regular Minor 21.03.2019 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match PreMarch Prvý výstrel: piatok 26. apríl 2019 Čas: 13:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 19.01.2019 Áno
9 Tábory Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 06.03.2019 Áno
10 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 01.03.2019 Áno
11 Tilesch Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2019 Áno
12 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 11.02.2019 Áno
13 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 24.01.2019 Áno
14 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor Ro 20.01.2019 Áno
15 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 20.01.2019 Áno
16 Valent Peter Slovakia Standard Regular Minor RM 20.01.2019 Áno
17 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
18 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
19 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
20 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 19.01.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 1MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Rezervované organizátorom
12 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.03.2019 Áno
13 Hyravy Sam Slovakia Production Optics Regular Minor strelec 24.01.2019 Áno
14 Kotalík Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.03.2019 Áno
15 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 08.02.2019 Áno
16 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor Strelec 20.01.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Rezervované organizátorom
12 Rezervované organizátorom
13 Rezervované organizátorom
14 Rezervované organizátorom
15 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor Strelec 14.03.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 3MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Rezervované organizátorom
12 Rezervované organizátorom
13 Rezervované organizátorom
14 Rezervované organizátorom
15 Rezervované organizátorom
16 Vároš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 18.03.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 4MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Rezervované organizátorom
12 Rezervované organizátorom
13 Rezervované organizátorom
14 Rezervované organizátorom
15 Rezervované organizátorom
Stat List: 1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN
KrajinaSlovakia
Spolu20
DivíziaStandardProductionProduction Optics
Spolu1181
KategóriaRegularJuniorSeniorLady
Spolu16121
SquadSpolu
Waiting Squad19
PreMarch13
1MM5
2MM1
3MM1
4MM0
Prematch Sum13
Main Match Sum7
Summary20
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1255 Anton Utto SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
2 1014 Bartoš Peter SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
3 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
4 0 Čipková Katarína SK Standard Lady Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
5 0 Dalibor Tilesch SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
6 1814 Dolňan Zdeno SK Standard Senior Minor PreMarch potvrdené Áno
7 0 Heinrich Roman SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
8 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
9 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
10 0 Hyravy Sam SK Production Optics Regular Minor 1MM potvrdené Áno 12.03.2019
11 0 Jankovič Ivan SK Production Regular Minor 2MM potvrdené Áno 15.03.2019
12 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
13 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
14 0 Košíková Simona SK Standard Lady Minor PreMarch potvrdené Áno
15 0 Kotalík Juraj SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno 13.03.2019
16 0 Kurčík Matej SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
17 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
18 0 Luptovský Peter SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
19 0 Martin Bakalar SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
20 0 Matúš Kusý SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
21 0 Mertl Zdenko SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
22 0 Michal Jeleň SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
23 0 Michalák Norbert SK Production Senior Minor 1MM potvrdené Áno
24 1832 Mikes Filip SK Standard Regular Major PreMarch potvrdené Áno
25 0 Mikloš Michal SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
26 0 Mikula Martin SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno 20.03.2019
27 1762 Mindek Martin SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
28 1298 Šavel Bohumír SK Production Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
29 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
30 0 Slanina Svetozár SK Standard Super Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
31 0 Štefan Faťun SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
32 0 Tábory Ľubomír SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
33 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
34 0 Urda Jozef SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
35 0 Valent Peter SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
36 0 Vároš Peter SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno 19.03.2019
37 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
38 0 Zubal Jan SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
39 0 Zuzana Kusyová SK Production Lady Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 55 návštevníkov a žiadni členovia on-line