1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN
CountryShooting Range Turček Date 27.04.2019 | Organizer Phone 0903474505,0905289515 ŠSK RH shootingacademy |
Payment Information
Registrovaný: HANDGUN - 25EUR
PCC - 25EUR
HANDGUN + PCC - 35EUR
Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR
PCC - 35EUR
HANDGUN + PCC - 45EUR
UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.
Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.
Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.Ubytovaný o záujem prespat si možu objednat aj večeru v hodnote 6e.
v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...
Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, 1MM
Ferko Mrkvička PCC, 1MM
Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko
Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
Registrovaný: HANDGUN - 25EUR
PCC - 25EUR
HANDGUN + PCC - 35EUR
Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR
PCC - 35EUR
HANDGUN + PCC - 45EUR
UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.
Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.
Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.Ubytovaný o záujem prespat si možu objednat aj večeru v hodnote 6e.
v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...
Vzor poznámky: Ferko Mrkvička, 1MM
Ferko Mrkvička PCC, 1MM
Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko
Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika
Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.
General Information
1. kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.
PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
1. kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN
Pretek bude vyhodnotený v daný deň.
Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.
PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
Pre Match date : 26.04.2019
Pre Match Time Registration : 12:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 27.04.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 19.01.2019
Time after which you can begin registration on Match : 09:00
Deadline : 26.04.2019
Main Match Time Lottery : 14:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:00
Arbitration fee : 50 EUR
|
Range Master
Valent Peter
Match Director
Hrivnák Rastislav
Quarter Master
Jenčik Milan
Chalupa Cyril
Match Attachment
1270904633stage.pdf
|
Pre Match (PM)
|
||||
PreMarch | Date: Friday 26th April 2019 | Capacity: 20 | Logged: 18 |
Capacity of PM | 20 |
Free slots to PM | 2 |
Main Match (MM)
|
||||
1MM | Date: Saturday 27th April 2019 | Capacity: 15 | Logged: 13 + 1 reserved | |
2MM | Date: Saturday 27th April 2019 | Capacity: 15 | Logged: 11 + 4 reserved | |
3MM | Date: Saturday 27th April 2019 | Capacity: 15 | Logged: 14 + 1 reserved | |
4MM | Date: Saturday 27th April 2019 | Capacity: 15 | Logged: 15 |
Capacity of MM | 60 |
Free slots to MM | 7 |
Division :
Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics |
Level :
1 |
Fiream type :
Pistol |
Factor :
Major | Minor |
Match Rounds :
106
Category Shooters :
Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting Squad First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kusý Matúš | Production | Regular | Minor | 22.01.2019 | No | |||
2 | Rodák Michal | Production | Regular | Minor | 27.03.2019 | No | |||
3 | Klein Pavol | Standard | Senior | Minor | 02.04.2019 | No | |||
4 | Motyčka Dalibor | Open | Regular | Minor | 03.04.2019 | No | |||
5 | Mindák Matúš | Open | Regular | Minor | PCC - Rasto o tom vie :-) | 06.04.2019 | No | ||
6 | Švantner Jaroslav | Standard | Super Senior | Minor | 17.04.2019 | No |
Pre-Match registration shooter PreMarch First shoot: Friday 26th April 2019 Time: 13:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Melaga Ján | Production | Regular | Minor | ARO | 24.04.2019 | Yes | ||
4 | Bahýl Ondrej | Standard | Regular | Minor | RO | 24.04.2019 | Yes | ||
5 | Pálka Ján | Production | Senior | Minor | strelec | 22.04.2019 | Yes | ||
6 | Mindek Martin | Production | Regular | Minor | RO | 31.01.2019 | Yes | ||
7 | Kubus Matúš | Production | Regular | Minor | Strelec | 26.03.2019 | Yes | ||
8 | Faťun Štefan | Standard | Regular | Minor | 19.01.2019 | Yes | |||
9 | Tábory Ľubomír | Production | Regular | Minor | 06.03.2019 | Yes | |||
10 | Jeleň Michal | Standard | Regular | Minor | 01.03.2019 | Yes | |||
11 | Tilesch Dalibor | Standard | Regular | Minor | 18.02.2019 | Yes | |||
12 | Bakalar Martin | Production | Regular | Minor | 11.02.2019 | Yes | |||
13 | Kvasnica Juraj | Standard | Regular | Minor | 24.01.2019 | Yes | |||
14 | Dolňan Zdeno | Standard | Senior | Minor | Ro | 20.01.2019 | Yes | ||
15 | Košíková Simona | Standard | Lady | Minor | 20.01.2019 | Yes | |||
16 | Valent Peter | Standard | Regular | Minor | RM | 20.01.2019 | Yes | ||
17 | Jenčik Milan | Production | Regular | Minor | 20.01.2019 | Yes | |||
18 | Luptovský Peter | Production | Regular | Minor | 20.01.2019 | Yes | |||
19 | Hrivnák Rastislav | Production | Regular | Minor | 20.01.2019 | Yes | |||
20 | Mikes Filip | Standard | Regular | Major | 19.01.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Krákora Pavel | Standard | Regular | Major | strelec | 25.04.2019 | Yes | ||
3 | Mesároš Michal | Production | Regular | Minor | strelec | 10.04.2019 | Yes | ||
4 | Pančík Ľubomír | Standard | Senior | Minor | strelec | 24.04.2019 | Yes | ||
5 | Suržin Milan | Standard | Regular | Minor | strelec | 06.04.2019 | Yes | ||
6 | Mokoš Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 19.04.2019 | Yes | ||
7 | Boča Rastislav | Standard | Regular | Minor | strelec | 15.04.2019 | Yes | ||
8 | Mongel Egon | ||||||||
9 | Vančo Ján | Revolver | Regular | Minor | strelec | 07.04.2019 | Yes | ||
10 | Vančová Nina | Standard | Lady | Minor | strelec | 15.04.2019 | Yes | ||
11 | Vančo st. Ján | Revolver | Super Senior | Major | strelec | 07.04.2019 | Yes | ||
12 | Kotalík Juraj | Standard | Regular | Minor | strelec | 05.03.2019 | Yes | ||
13 | Michalák Norbert | Production | Senior | Minor | strelec | 08.02.2019 | Yes | ||
14 | Kurčík Matej | Standard | Regular | Minor | Strelec | 20.01.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Reserved by the organizer | ||||||||
3 | Reserved by the organizer | ||||||||
4 | Reserved by the organizer | ||||||||
5 | Marcina Ľubomír | Standard | Senior | Major | strelec | 27.03.2019 | Yes | ||
6 | Fajnor Rastislav | Standard | Regular | Minor | Strelec | 07.04.2019 | Yes | ||
7 | Mikula Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 20.03.2019 | Yes | ||
8 | Hyravy Sam | Standard | Regular | Minor | 22.04.2019 | Yes | |||
9 | Utto Anton | Standard | Regular | Minor | strelec | 19.01.2019 | Yes | ||
10 | Fábry Milan | Standard | Regular | Minor | strelec | 24.03.2019 | Yes | ||
11 | Hrebík Jozef | Standard | Regular | Minor | Strelec PCC | 03.04.2019 | Yes | ||
12 | Kopáč Ivan | Production | Regular | Minor | strelec | 02.04.2019 | Yes | ||
13 | Takáč Michal | Standard | Regular | Major | strelec | 24.03.2019 | Yes | ||
14 | Lenčo Tomáš | Standard | Regular | Minor | Strelec | 03.04.2019 | Yes | ||
15 | Jankovič Ivan | Production | Regular | Minor | Strelec | 14.03.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reserved by the organizer | ||||||||
2 | Žabka Martin | Standard | Regular | Minor | strelec | 23.03.2019 | Yes | ||
3 | Chabroň Dusan | Standard | Regular | Major | strelec | 18.04.2019 | Yes | ||
4 | Kuracina Ľubomír | Standard | Regular | Minor | strelec | 15.04.2019 | Yes | ||
5 | Kačer Robert | Standard | Regular | Minor | strelec | 19.04.2019 | Yes | ||
6 | Dovala Anton | Standard | Regular | Minor | strelec | 26.03.2019 | Yes | ||
7 | Zubal Jan | Standard | Regular | Minor | strelec | 12.02.2019 | Yes | ||
8 | Belko Jozef | Standard | Senior | Minor | strelec | 07.03.2019 | Yes | ||
9 | Ťažký Miroslav | Standard | Senior | Minor | strelec | 07.03.2019 | Yes | ||
10 | Povraznik Stanislav | Production | Regular | Minor | strelec | 09.04.2019 | Yes | ||
11 | Bálek Boris | Standard | Regular | Minor | strelec | 05.04.2019 | Yes | ||
12 | Mitterpach Michal | Standard | Regular | Minor | strelec | 26.03.2019 | Yes | ||
13 | Heinrich Roman | Production | Regular | Minor | strelec | 20.01.2019 | Yes | ||
14 | Vojtko Vladimír | Standard | Regular | Minor | Strelec | 26.03.2019 | Yes | ||
15 | Vároš Peter | Production | Regular | Minor | strelec | 18.03.2019 | Yes |
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00 | |||||||||
Order | Name | Region | Division | Category | Factor | Status | Date of registration | Payment | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šavel Bohumír | Production | Senior | Minor | strelec | 14.03.2019 | Yes | ||
2 | Beňová Daniela | Standard | Lady | Minor | strelec | 22.04.2019 | Yes | ||
3 | Pupala Ondrej | Production Optics | Regular | Major | strelec | 22.04.2019 | Yes | ||
4 | Mertl Zdenko | Production | Regular | Minor | strelec | 16.02.2019 | Yes | ||
5 | Mongel Egon | Standard | Regular | Minor | Strelec | 18.04.2019 | Yes | ||
6 | Mikloš Michal | Production | Regular | Minor | strelec | 21.03.2019 | Yes | ||
7 | Vauška Marek | Standard | Regular | Minor | strelec | 21.03.2019 | Yes | ||
8 | Belejkanič Vladimír | Standard | Regular | Minor | Strelec | 14.04.2019 | Yes | ||
9 | Hukel Miroslav | Standard | Senior | Minor | strelec | 28.03.2019 | Yes | ||
10 | Slanina Svetozár | Standard | Super Senior | Minor | strelec | 20.01.2019 | Yes | ||
11 | Slanina Peter | Standard | Regular | Minor | strelec | 20.01.2019 | Yes | ||
12 | Jendrol Dominik | Standard | Regular | Minor | strelec | 16.02.2019 | Yes | ||
13 | Hlaváčiková Alica | Standard | Lady | Minor | strelec | 16.02.2019 | Yes | ||
14 | Bartoš Peter | Production | Regular | Minor | strelec | 20.01.2019 | Yes | ||
15 | Čorný Erik | Production | Regular | Minor | strelec | 16.04.2019 | Yes |
Stat List: 1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN | |||||||||||||||||||
Region | |||||||||||||||||||
Count | 71 |
Division | Production | Standard | Revolver | Production Optics | |
Count | 21 | 47 | 2 | 1 |
Category | Regular | Senior | Junior | Lady | Super Senior | |
Count | 55 | 9 | 1 | 4 | 2 |
Squad | Count |
---|---|
Waiting Squad | 6 |
PreMarch | 18 |
1MM | 13 |
2MM | 11 |
3MM | 14 |
4MM | 15 |
Premach Sum | 18 |
Main Match Sum | 53 |
Summary | 71 |
# | ID shooter | Last name and First name | State | Division | Category | Factor | Squad | Starting | Payment | Date payment |
1 | 1255 | Anton Utto | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 12.04.2019 |
2 | 0 | Bahýl Ondrej | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
3 | 0 | Bálek Boris | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 08.04.2019 |
4 | 1014 | Bartoš Peter | SVK | Production | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 05.04.2019 |
5 | 0 | Belejkanič Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 17.04.2019 |
6 | 0 | Belko Jozef | SVK | Standard | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
7 | 0 | Beňová Daniela | SVK | Standard | Lady | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
8 | 0 | Chabroň Dusan | SVK | Standard | Regular | Major | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
9 | 0 | Čorný Erik | SVK | Production | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 17.04.2019 |
10 | 0 | Dalibor Motyčka | SVK | Open | Regular | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
11 | 0 | Dalibor Tilesch | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
12 | 1814 | Dolňan Zdeno | SVK | Standard | Senior | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
13 | 0 | Dovala Anton | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
14 | 0 | Fábry Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 05.04.2019 |
15 | 0 | Fajnor Rastislav | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
16 | 0 | Heinrich Roman | SVK | Production | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 02.04.2019 |
17 | 0 | Hlaváčiková Alica | SVK | Standard | Lady | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.04.2019 |
18 | 1893 | Hrebík Jozef | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 04.04.2019 |
19 | 1346 | Hrivnák Rastislav | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
20 | 0 | Hukel Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
21 | 0 | Hyravy Sam | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | |
22 | 0 | Jankovič Ivan | SVK | Production | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 15.03.2019 |
23 | 1751 | Jenčik Milan | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
24 | 0 | Jendrol Dominik | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | |
25 | 0 | kačer robert | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
26 | 0 | Klein Pavol | SVK | Standard | Senior | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
27 | 0 | Kopáč Ivan | SVK | Production | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 04.04.2019 |
28 | 0 | Košíková Simona | SVK | Standard | Lady | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
29 | 0 | Kotalík Juraj | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 13.03.2019 |
30 | 0 | Kubus Matúš | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | 26.03.2019 |
31 | 0 | Kurčík Matej | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | |
32 | 0 | Kvasnica Juraj | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
33 | 0 | Lenčo Tomáš | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 03.04.2019 |
34 | 0 | Ľubomír Kuracina | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
35 | 0 | Luptovský Peter | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
36 | 0 | Marcina Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Major | 2MM | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
37 | 0 | Martin Bakalar | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
38 | 0 | Matúš Kusý | SVK | Production | Regular | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
39 | 447 | Melaga Ján | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
40 | 0 | Mertl Zdenko | SVK | Production | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 12.04.2019 |
41 | 0 | Mesároš Michal | SVK | Production | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 25.04.2019 |
42 | 0 | Michal Jeleň | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
43 | 0 | Michal Mitterpach | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 03.04.2019 |
44 | 0 | Michalák Norbert | SVK | Production | Senior | Minor | 1MM | confirmed | Yes | |
45 | 1832 | Mikes Filip | SVK | Standard | Regular | Major | PreMarch | confirmed | Yes | |
46 | 0 | Mikloš Michal | SVK | Production | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 18.04.2019 |
47 | 0 | Mikula Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | 2MM | confirmed | Yes | 20.03.2019 |
48 | 1648 | Mindák Matúš | SVK | Open | Regular | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
49 | 1762 | Mindek Martin | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | 08.04.2019 |
50 | 0 | Mokoš Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
51 | 0 | Mongel Egon | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 18.04.2019 |
52 | 1175 | Pálka Ján | SVK | Production | Senior | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
53 | 0 | Pančík Ľubomír | SVK | Standard | Senior | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 25.04.2019 |
54 | 0 | Pavel Krákora | SVK | Standard | Regular | Major | 1MM | confirmed | Yes | 25.04.2019 |
55 | 0 | Povraznik Stanislav | SVK | Production | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 10.04.2019 |
56 | 0 | Pupala Ondrej | SVK | Production Optics | Regular | Major | 4MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
57 | 0 | Rastislav Boča | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
58 | 0 | Rodák Michal | SVK | Production | Regular | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
59 | 1298 | Šavel Bohumír | SVK | Production | Senior | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
60 | 0 | Slanina Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
61 | 0 | Slanina Svetozár | SVK | Standard | Super Senior | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
62 | 0 | Štefan Faťun | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
63 | 0 | Suržin Milan | SVK | Standard | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 24.04.2019 |
64 | 0 | Švantner Jaroslav | SVK | Standard | Super Senior | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No | |
65 | 0 | Tábory Ľubomír | SVK | Production | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
66 | 0 | Takáč Michal | SVK | Standard | Regular | Major | 2MM | confirmed | Yes | 04.04.2019 |
67 | 0 | Ťažký Miroslav | SVK | Standard | Senior | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
68 | 0 | Valent Peter | SVK | Standard | Regular | Minor | PreMarch | confirmed | Yes | |
69 | 0 | Vančo Ján | SVK | Revolver | Regular | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
70 | 0 | Vančo st. Ján | SVK | Revolver | Super Senior | Major | 1MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
71 | 0 | Vančová Nina | SVK | Standard | Lady | Minor | 1MM | confirmed | Yes | 16.04.2019 |
72 | 0 | Vároš Peter | SVK | Production | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 19.03.2019 |
73 | 0 | Vauška Marek | SVK | Standard | Regular | Minor | 4MM | confirmed | Yes | 17.04.2019 |
74 | 0 | Vojtko Vladimír | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 27.03.2019 |
75 | 0 | Žabka Martin | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
76 | 0 | Zubal Jan | SVK | Standard | Regular | Minor | 3MM | confirmed | Yes | 23.04.2019 |
77 | 0 | Zuzana Kusyová | SVK | Production | Lady | Minor | Waiting Squad | no confirmed | No |