1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 27.04.2019 Organizer Phone 0903474505,0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information

Registrovaný:    HANDGUN - 25EUR
                          PCC - 25EUR
                          HANDGUN + PCC - 35EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR
                          PCC - 35EUR
                          HANDGUN + PCC - 45EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.Ubytovaný o záujem prespat si možu objednat aj večeru v hodnote 6e.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.

General Information

1. kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
Pre Match date : 26.04.2019
Pre Match Time Registration : 12:00
Pre Match Time First Shot : 13:00
Main Match : 27.04.2019
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 19.01.2019
Time after which you can begin registration on Match : 09:00
Deadline : 24.04.2019
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 14:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 15:00
Arbitration fee : 50 EUR
Range Master Valent Peter
Match Director Hrivnák Rastislav
Quarter Master Jenčik Milan
Chalupa Cyril
Match Attachment 1270904633stage.pdf
Pre Match (PM)
PreMarch Date: Friday 26th April 2019 Capacity: 20 Logged: 15 Register to Pre Match with the squad
Capacity of PM
20
Free slots to PM
5
Main Match (MM)
1MM Date: Saturday 27th April 2019 Capacity: 15 Logged: 7 + 8 reserved Register to Match with the squad
2MM Date: Saturday 27th April 2019 Capacity: 15 Logged: 9 + 6 reserved Register to Match with the squad
3MM Date: Saturday 27th April 2019 Capacity: 15 Logged: 6 + 9 reserved Register to Match with the squad
4MM Date: Saturday 27th April 2019 Capacity: 15 Logged: 12 + 3 reserved Register to Match with the squad
Capacity of MM
60
Free slots to MM
26

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 106
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting Squad First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kusý Matúš Slovakia Production Regular Minor 22.01.2019 No
2 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 12.02.2019 No
3 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 No
4 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 No
5 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 14.03.2019 No
6 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 23.03.2019 No
7 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 25.03.2019 No
8 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 26.03.2019 No
9 Rodák Michal Slovakia Production Regular Minor 27.03.2019 No
10 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Major strelec 27.03.2019 No
11 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 02.04.2019 No
12 Motyčka Dalibor Slovakia Open Regular Minor 03.04.2019 No
13 Hajdu Noro Slovakia Standard Regular Minor 04.04.2019 No
14 Suržin Milan Slovakia Standard Regular Minor 06.04.2019 No
15 Mindák Matúš Slovakia Open Regular Minor PCC - Rasto o tom vie :-) 06.04.2019 No
16 Fajnor Rastislav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 07.04.2019 No
17 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 10.04.2019 No
18 Boča Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2019 No
19 Kuracina Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2019 No
20 Švantner Jaroslav Slovakia Standard Super Senior Minor 17.04.2019 No
21 Chabroň Dusan Slovakia Standard Regular Major 18.04.2019 No
22 kačer robert Slovakia Standard Regular Minor 19.04.2019 No
23 Mokoš Martin Slovakia Standard Regular Minor 19.04.2019 No
24 Pupala Ondrej Slovakia Production Optics Regular Major 22.04.2019 No
25 Beňová Daniela Slovakia Standard Lady Minor 22.04.2019 No
26 Pálka Ján Slovakia Production Senior Minor 22.04.2019 No
Pre-Match registration shooter PreMarch First shoot: Friday 26th April 2019 Time: 13:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 31.01.2019 Yes
7 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 26.03.2019 Yes
8 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 19.01.2019 Yes
9 Tábory Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 06.03.2019 Yes
10 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 01.03.2019 Yes
11 Tilesch Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2019 Yes
12 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 11.02.2019 Yes
13 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 24.01.2019 Yes
14 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor Ro 20.01.2019 Yes
15 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 20.01.2019 Yes
16 Valent Peter Slovakia Standard Regular Minor RM 20.01.2019 Yes
17 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Yes
18 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Yes
19 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Yes
20 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 19.01.2019 Yes
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Mongel Egon Slovakia
10 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor strelec 07.04.2019 Yes
11 Vančová Nina Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.04.2019 Yes
12 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major strelec 07.04.2019 Yes
13 Kotalík Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.03.2019 Yes
14 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor strelec 08.02.2019 Yes
15 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor Strelec 20.01.2019 Yes
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.03.2019 Yes
8 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 22.04.2019 Yes
9 Utto Anton Slovakia Standard Regular Minor strelec 19.01.2019 Yes
10 Fábry Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 24.03.2019 Yes
11 Hrebík Jozef Slovakia Standard Regular Minor Strelec PCC 03.04.2019 Yes
12 Kopáč Ivan Slovakia Production Regular Minor strelec 02.04.2019 Yes
13 Takáč Michal Slovakia Standard Regular Major strelec 24.03.2019 Yes
14 Lenčo Tomáš Slovakia Standard Regular Minor Strelec 03.04.2019 Yes
15 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor Strelec 14.03.2019 Yes
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Reserved by the organizer
7 Reserved by the organizer
8 Reserved by the organizer
9 Reserved by the organizer
10 Povraznik Stanislav Slovakia Production Regular Minor strelec 09.04.2019 Yes
11 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.04.2019 Yes
12 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.03.2019 Yes
13 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 20.01.2019 Yes
14 Vojtko Vladimír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.03.2019 Yes
15 Vároš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 18.03.2019 Yes
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 27th April 2019 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 16.02.2019 Yes
5 Mongel Egon Slovakia Standard Regular Minor Strelec 18.04.2019 Yes
6 Mikloš Michal Slovakia Production Regular Minor strelec 21.03.2019 Yes
7 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 21.03.2019 Yes
8 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 14.04.2019 Yes
9 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor strelec 28.03.2019 Yes
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor strelec 20.01.2019 Yes
11 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.01.2019 Yes
12 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.02.2019 Yes
13 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 16.02.2019 Yes
14 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 20.01.2019 Yes
15 Čorný Erik Slovakia Production Regular Minor strelec 16.04.2019 Yes
Stat List: 1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN
RegionSlovakia
Count49
DivisionProductionStandardRevolver
Count17302
CategoryRegularJuniorSeniorLadySuper Senior
Count401431
SquadCount
Waiting Squad26
PreMarch15
1MM7
2MM9
3MM6
4MM12
Premach Sum15
Main Match Sum34
Summary49
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 1255 Anton Utto SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 12.04.2019
2 0 Bálek Boris SK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 08.04.2019
3 1014 Bartoš Peter SK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 05.04.2019
4 0 Belejkanič Vladimír SK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 17.04.2019
5 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
6 0 Beňová Daniela SK Standard Lady Minor Waiting Squad no confirmed No
7 0 Chabroň Dusan SK Standard Regular Major Waiting Squad no confirmed No
8 0 Čorný Erik SK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 17.04.2019
9 0 Dalibor Motyčka SK Open Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
10 0 Dalibor Tilesch SK Standard Regular Minor PreMarch confirmed Yes
11 1814 Dolňan Zdeno SK Standard Senior Minor PreMarch confirmed Yes
12 0 Dovala Anton SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
13 0 Fábry Milan SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 05.04.2019
14 0 Fajnor Rastislav SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
15 0 Hajdu Noro SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
16 0 Heinrich Roman SK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes 02.04.2019
17 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 4MM confirmed Yes 12.04.2019
18 1893 Hrebík Jozef SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 04.04.2019
19 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes
20 0 Hukel Miroslav SK Standard Senior Minor 4MM confirmed Yes 16.04.2019
21 0 Hyravy Sam SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
22 0 Jankovič Ivan SK Production Regular Minor 2MM confirmed Yes 15.03.2019
23 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes
24 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
25 0 kačer robert SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
26 0 Klein Pavol SK Standard Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
27 0 Kopáč Ivan SK Production Regular Minor 2MM confirmed Yes 04.04.2019
28 0 Košíková Simona SK Standard Lady Minor PreMarch confirmed Yes
29 0 Kotalík Juraj SK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes 13.03.2019
30 0 Kubus Matúš SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes 26.03.2019
31 0 Kurčík Matej SK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
32 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor PreMarch confirmed Yes
33 0 Lenčo Tomáš SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 03.04.2019
34 0 Ľubomír Kuracina SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
35 0 Luptovský Peter SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes
36 0 Marcina Ľubomír SK Standard Senior Major Waiting Squad no confirmed No
37 0 Martin Bakalar SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes
38 0 Matúš Kusý SK Production Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
39 0 Mertl Zdenko SK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 12.04.2019
40 0 Mesároš Michal SK Production Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
41 0 Michal Jeleň SK Standard Regular Minor PreMarch confirmed Yes
42 0 Michal Mitterpach SK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 03.04.2019
43 0 Michalák Norbert SK Production Senior Minor 1MM confirmed Yes
44 1832 Mikes Filip SK Standard Regular Major PreMarch confirmed Yes
45 0 Mikloš Michal SK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes 18.04.2019
46 0 Mikula Martin SK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes 20.03.2019
47 0 Milton de Oliveira Neto SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
48 1648 Mindák Matúš SK Open Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
49 1762 Mindek Martin SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes 08.04.2019
50 0 Mokoš Martin SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
51 0 Mongel Egon SK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 18.04.2019
52 1175 Pálka Ján SK Production Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
53 0 Povraznik Stanislav SK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes 10.04.2019
54 0 Pupala Ondrej SK Production Optics Regular Major Waiting Squad no confirmed No
55 0 Rastislav Boča SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
56 0 Rodák Michal SK Production Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
57 1298 Šavel Bohumír SK Production Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
58 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 16.04.2019
59 0 Slanina Svetozár SK Standard Super Senior Minor 4MM confirmed Yes 16.04.2019
60 0 Štefan Faťun SK Standard Regular Minor PreMarch confirmed Yes
61 0 Suržin Milan SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
62 0 Švantner Jaroslav SK Standard Super Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
63 0 Tábory Ľubomír SK Production Regular Minor PreMarch confirmed Yes
64 0 Takáč Michal SK Standard Regular Major 2MM confirmed Yes 04.04.2019
65 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor Waiting Squad no confirmed No
66 0 Valent Peter SK Standard Regular Minor PreMarch confirmed Yes
67 0 Vančo Ján SK Revolver Regular Minor 1MM confirmed Yes 16.04.2019
68 0 Vančo st. Ján SK Revolver Super Senior Major 1MM confirmed Yes 16.04.2019
69 0 Vančová Nina SK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes 16.04.2019
70 0 Vároš Peter SK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes 19.03.2019
71 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes 17.04.2019
72 0 Vojtko Vladimír SK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes 27.03.2019
73 0 Žabka Martin SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
74 0 Zubal Jan SK Standard Regular Minor Waiting Squad no confirmed No
75 0 Zuzana Kusyová SK Production Lady Minor Waiting Squad no confirmed No

Not created any information for this section

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 32 guests and no members online