1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN

Krajina Slovakia
Strelnica Turček Dátum 27.04.2019 Organizátor Telefónne číslo 0903474505,0905289515 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe

Registrovaný:    HANDGUN - 25EUR
                          PCC - 25EUR
                          HANDGUN + PCC - 35EUR

Neregistrovaný: HANDGUN - 35EUR
                          PCC - 35EUR
                          HANDGUN + PCC - 45EUR

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hlavnu cenu od Grand Power. Cena tombolového lístka bude 2,50EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.Ubytovaný o záujem prespat si možu objednat aj večeru v hodnote 6e.


v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu.

Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM
                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM
                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX
Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko
Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.

Základné informácie

1. kolo Turčianskej ligy 2019 v HANDGUN

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.

PRETEK BUDE VYHODNOTENÝ ČISTO IBA V ELEKTRONICKEJ FORME NA STRÁNKE SORS!!! SAMOZREJME DIPLOMY A MEDAJLE BUDÚ, LEN VÝSLEDKY SA NEBUDÚ TLAČIŤ!!!
Dátum konania Pre Match : 26.04.2019
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 12:00
Čas zahájenia Pre Match : 13:00
Dátum konania Main Match : 27.04.2019
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 19.01.2019
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 09:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 24.04.2019
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 14:00
Vyhlásenie výsledkov : 15:00
Arbitrážny poplatok : 50 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Valent Peter
MD (Riaditeľ preteku) Hrivnák Rastislav
QM (Technická podpora) Jenčik Milan
Chalupa Cyril
Dokumenty k preteku na stiahnutie 1270904633stage.pdf
Pre Match (PM)
PreMarch Dátum: piatok 26. apríl 2019 Kapacita: 20 Prihlásených: 15 Registrácia na Pre Match do squadu
Kapacita na PM
20
Voľné miesta na PM
5
Main Match (MM)
1MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 7 + 8 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
2MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 9 + 6 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
3MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 6 + 9 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
4MM Dátum: sobota 27. apríl 2019 Kapacita: 15 Prihlásených: 12 + 3 rezervácia Registrácia na Main Match do squadu
Kapacita na MM
60
Voľné miesta na MM
26

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 106
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Waiting Squad Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Kusý Matúš Slovakia Production Regular Minor 22.01.2019 Nie
2 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 12.02.2019 Nie
3 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 Nie
4 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 07.03.2019 Nie
5 Šavel Bohumír Slovakia Production Senior Minor 14.03.2019 Nie
6 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 23.03.2019 Nie
7 de Oliveira Neto Milton Slovakia Standard Regular Minor 25.03.2019 Nie
8 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 26.03.2019 Nie
9 Rodák Michal Slovakia Production Regular Minor 27.03.2019 Nie
10 Marcina Ľubomír Slovakia Standard Senior Major strelec 27.03.2019 Nie
11 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 02.04.2019 Nie
12 Motyčka Dalibor Slovakia Open Regular Minor 03.04.2019 Nie
13 Hajdu Noro Slovakia Standard Regular Minor 04.04.2019 Nie
14 Suržin Milan Slovakia Standard Regular Minor 06.04.2019 Nie
15 Mindák Matúš Slovakia Open Regular Minor PCC - Rasto o tom vie :-) 06.04.2019 Nie
16 Fajnor Rastislav Slovakia Standard Regular Minor Strelec 07.04.2019 Nie
17 Mesároš Michal Slovakia Production Regular Minor 10.04.2019 Nie
18 Boča Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2019 Nie
19 Kuracina Ľubomír Slovakia Standard Regular Minor 15.04.2019 Nie
20 Švantner Jaroslav Slovakia Standard Super Senior Minor 17.04.2019 Nie
21 Chabroň Dusan Slovakia Standard Regular Major 18.04.2019 Nie
22 kačer robert Slovakia Standard Regular Minor 19.04.2019 Nie
23 Mokoš Martin Slovakia Standard Regular Minor 19.04.2019 Nie
24 Pupala Ondrej Slovakia Production Optics Regular Major 22.04.2019 Nie
25 Beňová Daniela Slovakia Standard Lady Minor 22.04.2019 Nie
26 Pálka Ján Slovakia Production Senior Minor 22.04.2019 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match PreMarch Prvý výstrel: piatok 26. apríl 2019 Čas: 13:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor RO 31.01.2019 Áno
7 Kubus Matúš Slovakia Production Regular Minor Strelec 26.03.2019 Áno
8 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 19.01.2019 Áno
9 Tábory Ľubomír Slovakia Production Regular Minor 06.03.2019 Áno
10 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 01.03.2019 Áno
11 Tilesch Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 18.02.2019 Áno
12 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 11.02.2019 Áno
13 Kvasnica Juraj Slovakia Standard Regular Minor 24.01.2019 Áno
14 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor Ro 20.01.2019 Áno
15 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 20.01.2019 Áno
16 Valent Peter Slovakia Standard Regular Minor RM 20.01.2019 Áno
17 Jenčik Milan Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
18 Luptovský Peter Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
19 Hrivnák Rastislav Slovakia Production Regular Minor 20.01.2019 Áno
20 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 19.01.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 1MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Mongel Egon Slovakia
10 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Minor strelec 07.04.2019 Áno
11 Vančová Nina Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.04.2019 Áno
12 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major strelec 07.04.2019 Áno
13 Kotalík Juraj Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.03.2019 Áno
14 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor strelec 08.02.2019 Áno
15 Kurčík Matej Slovakia Standard Regular Minor Strelec 20.01.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.03.2019 Áno
8 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 22.04.2019 Áno
9 Utto Anton Slovakia Standard Regular Minor strelec 19.01.2019 Áno
10 Fábry Milan Slovakia Standard Regular Minor strelec 24.03.2019 Áno
11 Hrebík Jozef Slovakia Standard Regular Minor Strelec PCC 03.04.2019 Áno
12 Kopáč Ivan Slovakia Production Regular Minor strelec 02.04.2019 Áno
13 Takáč Michal Slovakia Standard Regular Major strelec 24.03.2019 Áno
14 Lenčo Tomáš Slovakia Standard Regular Minor Strelec 03.04.2019 Áno
15 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor Strelec 14.03.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 3MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Povraznik Stanislav Slovakia Production Regular Minor strelec 09.04.2019 Áno
11 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor strelec 05.04.2019 Áno
12 Mitterpach Michal Slovakia Standard Regular Minor strelec 26.03.2019 Áno
13 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor strelec 20.01.2019 Áno
14 Vojtko Vladimír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 26.03.2019 Áno
15 Vároš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 18.03.2019 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 4MM Prvý výstrel: sobota 27. apríl 2019 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Mertl Zdenko Slovakia Production Regular Minor strelec 16.02.2019 Áno
5 Mongel Egon Slovakia Standard Regular Minor Strelec 18.04.2019 Áno
6 Mikloš Michal Slovakia Production Regular Minor strelec 21.03.2019 Áno
7 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor strelec 21.03.2019 Áno
8 Belejkanič Vladimír Slovakia Standard Regular Minor Strelec 14.04.2019 Áno
9 Hukel Miroslav Slovakia Standard Senior Minor strelec 28.03.2019 Áno
10 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor strelec 20.01.2019 Áno
11 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor strelec 20.01.2019 Áno
12 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 16.02.2019 Áno
13 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 16.02.2019 Áno
14 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 20.01.2019 Áno
15 Čorný Erik Slovakia Production Regular Minor strelec 16.04.2019 Áno
Stat List: 1. kolo Turčianskej ligy 2019 HANDGUN
KrajinaSlovakia
Spolu49
DivíziaProductionStandardRevolver
Spolu17302
KategóriaRegularJuniorSeniorLadySuper Senior
Spolu401431
SquadSpolu
Waiting Squad26
PreMarch15
1MM7
2MM9
3MM6
4MM12
Prematch Sum15
Main Match Sum34
Summary49
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 1255 Anton Utto SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno 12.04.2019
2 0 Bálek Boris SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno 08.04.2019
3 1014 Bartoš Peter SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno 05.04.2019
4 0 Belejkanič Vladimír SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno 17.04.2019
5 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
6 0 Beňová Daniela SK Standard Lady Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
7 0 Chabroň Dusan SK Standard Regular Major Waiting Squad nepotvrdené Nie
8 0 Čorný Erik SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno 17.04.2019
9 0 Dalibor Motyčka SK Open Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
10 0 Dalibor Tilesch SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
11 1814 Dolňan Zdeno SK Standard Senior Minor PreMarch potvrdené Áno
12 0 Dovala Anton SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
13 0 Fábry Milan SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno 05.04.2019
14 0 Fajnor Rastislav SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
15 0 Hajdu Noro SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
16 0 Heinrich Roman SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno 02.04.2019
17 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 4MM potvrdené Áno 12.04.2019
18 1893 Hrebík Jozef SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno 04.04.2019
19 1346 Hrivnák Rastislav SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
20 0 Hukel Miroslav SK Standard Senior Minor 4MM potvrdené Áno 16.04.2019
21 0 Hyravy Sam SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno
22 0 Jankovič Ivan SK Production Regular Minor 2MM potvrdené Áno 15.03.2019
23 1751 Jenčik Milan SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
24 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
25 0 kačer robert SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
26 0 Klein Pavol SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
27 0 Kopáč Ivan SK Production Regular Minor 2MM potvrdené Áno 04.04.2019
28 0 Košíková Simona SK Standard Lady Minor PreMarch potvrdené Áno
29 0 Kotalík Juraj SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno 13.03.2019
30 0 Kubus Matúš SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno 26.03.2019
31 0 Kurčík Matej SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
32 0 Kvasnica Juraj SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
33 0 Lenčo Tomáš SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno 03.04.2019
34 0 Ľubomír Kuracina SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
35 0 Luptovský Peter SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
36 0 Marcina Ľubomír SK Standard Senior Major Waiting Squad nepotvrdené Nie
37 0 Martin Bakalar SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
38 0 Matúš Kusý SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
39 0 Mertl Zdenko SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno 12.04.2019
40 0 Mesároš Michal SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
41 0 Michal Jeleň SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
42 0 Michal Mitterpach SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno 03.04.2019
43 0 Michalák Norbert SK Production Senior Minor 1MM potvrdené Áno
44 1832 Mikes Filip SK Standard Regular Major PreMarch potvrdené Áno
45 0 Mikloš Michal SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno 18.04.2019
46 0 Mikula Martin SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno 20.03.2019
47 0 Milton de Oliveira Neto SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
48 1648 Mindák Matúš SK Open Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
49 1762 Mindek Martin SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno 08.04.2019
50 0 Mokoš Martin SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
51 0 Mongel Egon SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno 18.04.2019
52 1175 Pálka Ján SK Production Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
53 0 Povraznik Stanislav SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno 10.04.2019
54 0 Pupala Ondrej SK Production Optics Regular Major Waiting Squad nepotvrdené Nie
55 0 Rastislav Boča SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
56 0 Rodák Michal SK Production Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
57 1298 Šavel Bohumír SK Production Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
58 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno 16.04.2019
59 0 Slanina Svetozár SK Standard Super Senior Minor 4MM potvrdené Áno 16.04.2019
60 0 Štefan Faťun SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
61 0 Suržin Milan SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
62 0 Švantner Jaroslav SK Standard Super Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
63 0 Tábory Ľubomír SK Production Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
64 0 Takáč Michal SK Standard Regular Major 2MM potvrdené Áno 04.04.2019
65 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
66 0 Valent Peter SK Standard Regular Minor PreMarch potvrdené Áno
67 0 Vančo Ján SK Revolver Regular Minor 1MM potvrdené Áno 16.04.2019
68 0 Vančo st. Ján SK Revolver Super Senior Major 1MM potvrdené Áno 16.04.2019
69 0 Vančová Nina SK Standard Lady Minor 1MM potvrdené Áno 16.04.2019
70 0 Vároš Peter SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno 19.03.2019
71 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno 17.04.2019
72 0 Vojtko Vladimír SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno 27.03.2019
73 0 Žabka Martin SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
74 0 Zubal Jan SK Standard Regular Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie
75 0 Zuzana Kusyová SK Production Lady Minor Waiting Squad nepotvrdené Nie

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 123 návštevníkov a žiadni členovia on-line