3. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018

Country Slovakia
Shooting Range Turček Date 13.10.2018 Organizer Phone 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Payment Information



Registrovaný:    HANDGUN - 20EUR

                          PCC - 20EUR

                          HANDGUN + PCC - 30EUR

 

Neregistrovaný: HANDGUN - 30EUR

                          PCC - 30EUR

                          HANDGUN + PCC - 40EUR

 

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

 

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

 

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.

 

v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu

 
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

 
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

 

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM

                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM

                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

 

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko

Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

 

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.


General Information



3. kolo Turčianskej ligy 2018 v HANDGUN

Vyhodnotenie verifikácii výsledkov prebehne elektronickou formou na tejto stránke.

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

 

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.


RÁD BY SOM DAL DO POZORNOSTI, ŽE PO SKONČENÍ PRETEKU PIŠTOĽ BUDE VYHLÁSENÁ TOMBOLA!!!!



Pre Match date : 12.10.2018
Pre Match Time Registration : 13:00
Pre Match Time First Shot : 14:00
Main Match : 13.10.2018
Main Match Time Registration : 08:00
Day registration options at the beginning of Match : 15.08.2018
Time after which you can begin registration on Match : 09:00
Deadline : 12.10.2018
Main Match Time First Shot : 09:00
Main Match Time Lottery : 14:00
Main Match Time Awarding Ceremony. : 16:00
Arbitration fee : 50 EUR
Range Master Valent Peter
Match Director Hrivnák Rastislav
Quarter Master Tilesch Dalibor
Match Attachment 810509626stage.pdf
Pre Match (PM)
Capacity of PM
0
Free slots to PM
0
Main Match (MM)
1MM Date: Saturday 13th October 2018 Capacity: 15 Logged: 15
2MM Date: Saturday 13th October 2018 Capacity: 15 Logged: 11 + 4 reserved
3MM Date: Saturday 13th October 2018 Capacity: 15 Logged: 10 + 5 reserved
4MM Date: Saturday 13th October 2018 Capacity: 14 Logged: 14
Capacity of MM
59
Free slots to MM
9

Division : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics |
Level : 1 |
Fiream type : Handgun |
Factor : Major | Minor |
Match Rounds : 110
Category Shooters : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Registered shooters in squads
Main Match registration shooter Waiting squad First shoot: Saturday 13th October 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 No
2 Boča Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 29.09.2018 No
Main Match registration shooter 1MM First shoot: Saturday 13th October 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Mokoš Martin Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Yes
2 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 15.08.2018 Yes
3 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 02.09.2018 Yes
4 kačer robert Slovakia Standard Regular Major 08.10.2018 Yes
5 Mongel Egon Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Yes
6 Novotný Juraj Slovakia Standard Regular Major 05.10.2018 Yes
7 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2018 Yes
8 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 17.08.2018 Yes
9 Chabroň Dusan Slovakia Standard Regular Major 02.10.2018 Yes
10 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 15.08.2018 Yes
11 Kubus Matúš Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Yes
12 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 15.08.2018 Yes
13 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 15.08.2018 Yes
14 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.08.2018 Yes
15 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Yes
Main Match registration shooter 2MM First shoot: Saturday 13th October 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Veselsky Dusan Slovakia Open Super Senior Major 18.09.2018 Yes
6 Fridrich Branislav Slovakia Open Regular Minor 10.10.2018 Yes
7 Beňová Daniela Slovakia Standard Lady Minor 10.10.2018 Yes
8 Pupala Ondrej Slovakia Standard Regular Minor 10.10.2018 Yes
9 Daru Peter Slovakia Open Regular Minor 25.08.2018 Yes
10 Barancik Ivan Slovakia Open Regular Minor 05.10.2018 Yes
11 Barancik Ivan Slovakia Open Regular Minor 05.10.2018 Yes
12 Krákora Pavel Slovakia Standard Regular Major 03.10.2018 Yes
13 Ecker Karol Slovakia Standard Senior Minor strelec 01.10.2018 Yes
14 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 29.08.2018 Yes
15 Timanik Ján Slovakia Standard Senior Minor 23.08.2018 Yes
Main Match registration shooter 3MM First shoot: Saturday 13th October 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Reserved by the organizer
2 Reserved by the organizer
3 Reserved by the organizer
4 Reserved by the organizer
5 Reserved by the organizer
6 Utto Anton Slovakia Standard Regular Minor 09.10.2018 Yes
7 Hrebík Jozef Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Yes
8 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor 15.08.2018 Yes
9 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Major 04.09.2018 Yes
10 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major 12.09.2018 Yes
11 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2018 Yes
12 Meleš Radovan Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2018 Yes
13 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor 19.09.2018 Yes
14 Grešová Lucia Slovakia Standard Lady Minor 14.09.2018 Yes
15 Machut Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2018 Yes
Main Match registration shooter 4MM First shoot: Saturday 13th October 2018 Time: 09:00
Order Name Region Division Category Factor Status Date of registration Payment
1 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 03.09.2018 Yes
2 Knižka Jakub Slovakia Standard Junior Minor 09.10.2018 Yes
3 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 05.09.2018 Yes
4 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Yes
5 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 26.09.2018 Yes
6 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 05.09.2018 Yes
7 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Yes
8 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Yes
9 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Yes
10 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2018 Yes
11 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 15.08.2018 Yes
12 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 15.08.2018 Yes
13 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 15.08.2018 Yes
14 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2018 Yes
Stat List: 3. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
RegionSlovakia
Count50
DivisionStandardProductionOpenRevolver
Count38552
CategoryRegularLadySeniorSuper SeniorJunior
Count354821
SquadCount
Waiting squad2
1MM15
2MM11
3MM10
4MM14
Premach Sum0
Main Match Sum50
Summary50
# ID shooter Last name and First name State Division Category Factor Squad Starting Payment Date payment
1 0 Anton Dovala SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
2 1255 Anton Utto SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
3 0 Bálek Boris SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
4 0 Barancik Ivan SVK Open Regular Minor 2MM confirmed Yes
5 1014 Bartoš Peter SVK Production Regular Minor 4MM confirmed Yes
6 0 Belko Jozef SVK Standard Senior Minor 4MM confirmed Yes
7 0 Beňová Daniela SVK Standard Lady Minor 2MM confirmed Yes
8 0 Chabroň Dusan SVK Standard Regular Major 1MM confirmed Yes
9 0 Čipková Katarína SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes
10 0 Daru Peter SVK Open Regular Minor 2MM confirmed Yes
11 0 Ecker Karol SVK Standard Senior Minor 2MM confirmed Yes
12 0 Fridrich Branislav SVK Open Regular Minor 2MM confirmed Yes
13 0 Grešová Lucia SVK Standard Lady Minor 3MM confirmed Yes
14 0 Heinrich Roman SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
15 0 Hlaváčiková Alica SVK Standard Lady Minor 1MM confirmed Yes
16 0 Hyravy Sam SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
17 0 Jankovič Ivan SVK Production Regular Minor 3MM confirmed Yes
18 0 Jendrol Dominik SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
19 1893 Jozef Hrebík SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
20 0 kačer robert SVK Standard Regular Major 1MM confirmed Yes
21 0 Klein Pavol SVK Standard Senior Minor 2MM confirmed Yes
22 0 Kleniar Igor SVK Standard Regular Minor Waiting squad no confirmed No
23 0 Knižka Jakub SVK Standard Junior Minor 4MM confirmed Yes
24 0 Kubus Matúš SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
25 0 Luptovský Peter SVK Production Regular Minor Waiting squad no confirmed No
26 0 Machut Vladimír SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
27 0 Meleš Radovan SVK Standard Regular Minor 3MM confirmed Yes
28 0 Mertl Zdenko SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
29 0 Michalák Norbert SVK Production Senior Minor 4MM confirmed Yes
30 0 Mikloš Michal SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
31 0 Mikula Martin SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
32 0 Mokoš Martin SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
33 0 Mongel Egon SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
34 0 Novotný Juraj SVK Standard Regular Major 1MM confirmed Yes
35 0 Pančík Ľubomír SVK Standard Senior Minor 4MM confirmed Yes
36 0 Pavel Krákora SVK Standard Regular Major 2MM confirmed Yes
37 0 Pupala Ondrej SVK Standard Regular Minor 2MM confirmed Yes
38 0 Rastislav Boča SVK Standard Regular Minor Waiting squad no confirmed No
39 0 Ružička Milan SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
40 1298 Šavel Bohumír SVK Production Regular Minor 1MM confirmed Yes
41 0 Slanina Peter SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
42 0 Slanina Svetozár SVK Standard Super Senior Minor 4MM confirmed Yes
43 0 Štefan Faťun SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
44 0 Ťažký Miroslav SVK Standard Senior Minor 4MM confirmed Yes
45 0 Timanik Ján SVK Standard Senior Minor 2MM confirmed Yes
46 0 Trancygier Tomáš SVK Standard Regular Minor 1MM confirmed Yes
47 0 Vančo Ján SVK Revolver Regular Major 3MM confirmed Yes
48 0 Vančo st. Ján SVK Revolver Super Senior Major 3MM confirmed Yes
49 0 Vauška Marek SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
50 0 Veselsky Dusan SVK Open Super Senior Major 2MM confirmed Yes
51 0 Žabka Martin SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
52 0 Zubal Jan SVK Standard Regular Minor 4MM confirmed Yes
Final Result Stage: PDF
Final Result Overal: PDF

Not created any information for this section


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

We have 157 guests and no members online