3. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018

Krajina Slovakia
Strelnica Turček Dátum 13.10.2018 Organizátor Telefónne číslo 0903474505 ŠSK RH shootingacademy
Informácie o platbe



Registrovaný:    HANDGUN - 20EUR

                          PCC - 20EUR

                          HANDGUN + PCC - 30EUR

 

Neregistrovaný: HANDGUN - 30EUR

                          PCC - 30EUR

                          HANDGUN + PCC - 40EUR

 

UPOZORŇUJEME neregistrovaných strelcov pustíme do preteku pokiaľ bude volné miesto v squade. Čiže doporučujem sa registrovať pre Vašu istotu účasti v preteku. Neregistrovaný strelec platba na mieste.

 

Na poslednom kole tak ako minulý rok bude opäť tombola o hodnotné ceny. Cena tombolového lístka bude 2EUR a bude sa dať kúpiť na každom kole respektíve preteku nami organizovanom.

 

Kto by mal záujem strielať HANDGUN aj PCC vieme zabezpečiť ubytovanie v obci Turček. Cena je 10EUR/osoba. Ubytovanie sa platí spolu so štartovným na účet organizátora.

 

v prípade záujmu sa registrujte do waiting squadu... po uhradení poplatku budete preradený do Vami požadovaného squadu

 
Organizátor si vyhradzuje právo úpravy strelcov v squadoch z organizačných dôvodov .

 
V poli "Informácie o platbe" vyplňte svoje meno - do poznámky uveďte číslo squadu kde sa chcete registrovať ( napr: 1MM), ak budete platiť aj za ubytovanie, uveďte to do poznámky...

 

Vzor poznámky:       Ferko Mrkvička, 1MM

                                 Ferko Mrkvička PCC, 1MM

                                 Ferko Mrkvička, 1MM+1MM PCC, ubytko

 

Platobné údaje: IBAN: SK1183300000002201344861 SWIFT: FIOZSKBAXXX

Vlastník účtu: ŠSK RH Shooting academy, Horná Štubňa 107, 038 46 Horná Štubňa, Slovensko

Platba na účet: Fio banka, a.s, pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava, Slovenská republika

 

Zaplatené štartovné nebude možné vrátiť, ale môže byť prevedené na iných registrovaných záujemcov ale iba v danom preteku.


Základné informácie



3. kolo Turčianskej ligy 2018 v HANDGUN

Vyhodnotenie verifikácii výsledkov prebehne elektronickou formou na tejto stránke.

Pretek bude vyhodnotený v daný deň.

 

Aj tento rok po preteku HANDGUN bude na strelnici pre Vás pripravená skvelá kapustnica ktorá je v cene štartovného.


RÁD BY SOM DAL DO POZORNOSTI, ŽE PO SKONČENÍ PRETEKU PIŠTOĽ BUDE VYHLÁSENÁ TOMBOLA!!!!



Dátum konania Pre Match : 12.10.2018
Čas registrácie strelcov na Pre Match : 13:00
Čas zahájenia Pre Match : 14:00
Dátum konania Main Match : 13.10.2018
Čas registrácie strelcov na Main Match : 08:00
Deň začiatku možnosti registrácie na pretek : 15.08.2018
Čas od ktorého je možné započať registráciu na pretek : 09:00
Dátum ukončenia registrácie strelcov na Main Match : 12.10.2018
Čas zahájenia Main Match : 09:00
Čas žrebovania tomboly : 14:00
Vyhlásenie výsledkov : 16:00
Arbitrážny poplatok : 50 EUR
RM (Hlavný rozhodca) Valent Peter
MD (Riaditeľ preteku) Hrivnák Rastislav
QM (Technická podpora) Tilesch Dalibor
Dokumenty k preteku na stiahnutie 810509626stage.pdf
Pre Match (PM)
PreMatch Dátum: piatok 12. október 2018 Kapacita: 20 Prihlásených: 8
Kapacita na PM
20
Voľné miesta na PM
12
Main Match (MM)
1MM Dátum: sobota 13. október 2018 Kapacita: 15 Prihlásených: 15
2MM Dátum: sobota 13. október 2018 Kapacita: 15 Prihlásených: 11 + 4 rezervácia
3MM Dátum: sobota 13. október 2018 Kapacita: 15 Prihlásených: 10 + 5 rezervácia
4MM Dátum: sobota 13. október 2018 Kapacita: 14 Prihlásených: 14
Kapacita na MM
59
Voľné miesta na MM
9

Divízia : Standard | Open | Classic | Revolver | Production | Production Optics |
Level : 1 |
Typ strelnej zbrane : Krátka zbraň |
Faktor : Major | Minor |
Počet rán : 110
Strelecká kategória : Senior Junior Lady Super Senior Regular
Prihlásenie strelcov do squadov
Registrácia strelcov na Main Match Waiting squad Prvý výstrel: sobota 13. október 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Kleniar Igor Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Nie
2 Boča Rastislav Slovakia Standard Regular Minor 29.09.2018 Nie
Registrácia strelcov na Pre-Match PreMatch Prvý výstrel: piatok 12. október 2018 Čas: 14:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Rezervované organizátorom
7 Rezervované organizátorom
8 Rezervované organizátorom
9 Rezervované organizátorom
10 Rezervované organizátorom
11 Rezervované organizátorom
12 Rezervované organizátorom
13 Mindek Martin Slovakia Production Regular Minor 27.08.2018 Áno
14 Jeleň Michal Slovakia Standard Regular Minor 04.10.2018 Áno
15 Valent Peter Slovakia Standard Regular Minor RM 03.10.2018 Áno
16 Dolňan Zdeno Slovakia Standard Senior Minor 04.09.2018 Áno
17 Bakalar Martin Slovakia Production Regular Minor 15.08.2018 Áno
18 Tilesch Dalibor Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2018 Áno
19 Košíková Simona Slovakia Standard Lady Minor 15.08.2018 Áno
20 Mikes Filip Slovakia Standard Regular Major 15.08.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 1MM Prvý výstrel: sobota 13. október 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Mokoš Martin Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Áno
2 Čipková Katarína Slovakia Standard Lady Minor 15.08.2018 Áno
3 Trancygier Tomáš Slovakia Standard Regular Minor 02.09.2018 Áno
4 kačer robert Slovakia Standard Regular Major 08.10.2018 Áno
5 Mongel Egon Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Áno
6 Novotný Juraj Slovakia Standard Regular Major 05.10.2018 Áno
7 Mikula Martin Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2018 Áno
8 Ružička Milan Slovakia Standard Regular Minor 17.08.2018 Áno
9 Chabroň Dusan Slovakia Standard Regular Major 02.10.2018 Áno
10 Šavel Bohumír Slovakia Production Regular Minor 15.08.2018 Áno
11 Kubus Matúš Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Áno
12 Mertl Zdenko Slovakia Standard Regular Minor strelec 15.08.2018 Áno
13 Jendrol Dominik Slovakia Standard Regular Minor strelec 15.08.2018 Áno
14 Hlaváčiková Alica Slovakia Standard Lady Minor strelec 15.08.2018 Áno
15 Hyravy Sam Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 2MM Prvý výstrel: sobota 13. október 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Veselsky Dusan Slovakia Open Super Senior Major 18.09.2018 Áno
6 Fridrich Branislav Slovakia Open Regular Minor 10.10.2018 Áno
7 Beňová Daniela Slovakia Standard Lady Minor 10.10.2018 Áno
8 Pupala Ondrej Slovakia Standard Regular Minor 10.10.2018 Áno
9 Daru Peter Slovakia Open Regular Minor 25.08.2018 Áno
10 Barancik Ivan Slovakia Open Regular Minor 05.10.2018 Áno
11 Barancik Ivan Slovakia Open Regular Minor 05.10.2018 Áno
12 Krákora Pavel Slovakia Standard Regular Major 03.10.2018 Áno
13 Ecker Karol Slovakia Standard Senior Minor strelec 01.10.2018 Áno
14 Klein Pavol Slovakia Standard Senior Minor 29.08.2018 Áno
15 Timanik Ján Slovakia Standard Senior Minor 23.08.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 3MM Prvý výstrel: sobota 13. október 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Rezervované organizátorom
2 Rezervované organizátorom
3 Rezervované organizátorom
4 Rezervované organizátorom
5 Rezervované organizátorom
6 Utto Anton Slovakia Standard Regular Minor 09.10.2018 Áno
7 Hrebík Jozef Slovakia Standard Regular Minor 05.10.2018 Áno
8 Jankovič Ivan Slovakia Production Regular Minor 15.08.2018 Áno
9 Vančo Ján Slovakia Revolver Regular Major 04.09.2018 Áno
10 Vančo st. Ján Slovakia Revolver Super Senior Major 12.09.2018 Áno
11 Bálek Boris Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2018 Áno
12 Meleš Radovan Slovakia Standard Regular Minor 02.10.2018 Áno
13 Heinrich Roman Slovakia Production Regular Minor 19.09.2018 Áno
14 Grešová Lucia Slovakia Standard Lady Minor 14.09.2018 Áno
15 Machut Vladimír Slovakia Standard Regular Minor 17.09.2018 Áno
Registrácia strelcov na Main Match 4MM Prvý výstrel: sobota 13. október 2018 Čas: 09:00
Poradie Meno Krajina Divízia Kategória Faktor Status Dátum registrácie Platba
1 Faťun Štefan Slovakia Standard Regular Minor 03.09.2018 Áno
2 Knižka Jakub Slovakia Standard Junior Minor 09.10.2018 Áno
3 Zubal Jan Slovakia Standard Regular Minor 05.09.2018 Áno
4 Pančík Ľubomír Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Áno
5 Žabka Martin Slovakia Standard Regular Minor 26.09.2018 Áno
6 Dovala Anton Slovakia Standard Regular Minor 05.09.2018 Áno
7 Ťažký Miroslav Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Áno
8 Belko Jozef Slovakia Standard Senior Minor 19.08.2018 Áno
9 Vauška Marek Slovakia Standard Regular Minor 16.08.2018 Áno
10 Mikloš Michal Slovakia Standard Regular Minor 03.10.2018 Áno
11 Michalák Norbert Slovakia Production Senior Minor 15.08.2018 Áno
12 Bartoš Peter Slovakia Production Regular Minor strelec 15.08.2018 Áno
13 Slanina Svetozár Slovakia Standard Super Senior Minor 15.08.2018 Áno
14 Slanina Peter Slovakia Standard Regular Minor 15.08.2018 Áno
Stat List: 3. kolo HANDGUN Turčianskej ligy 2018
KrajinaSlovakia
Spolu58
DivíziaProductionStandardOpenRevolver
Spolu74452
KategóriaRegularSeniorLadySuper SeniorJunior
Spolu428521
SquadSpolu
Waiting squad2
PreMatch8
1MM15
2MM11
3MM10
4MM14
Prematch Sum8
Main Match Sum50
Summary58
# ID strelca Priezvisko a meno Štát Divízia Kategória Faktor Squad Starting Platba Dätum úhrady
1 0 Anton Dovala SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
2 1255 Anton Utto SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
3 0 Bálek Boris SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
4 0 Barancik Ivan SK Open Regular Minor 2MM potvrdené Áno
5 1014 Bartoš Peter SK Production Regular Minor 4MM potvrdené Áno
6 0 Belko Jozef SK Standard Senior Minor 4MM potvrdené Áno
7 0 Beňová Daniela SK Standard Lady Minor 2MM potvrdené Áno
8 0 Chabroň Dusan SK Standard Regular Major 1MM potvrdené Áno
9 0 Čipková Katarína SK Standard Lady Minor 1MM potvrdené Áno
10 0 Dalibor Tilesch SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
11 0 Daru Peter SK Open Regular Minor 2MM potvrdené Áno
12 1814 Dolňan Zdeno SK Standard Senior Minor PreMatch potvrdené Áno
13 0 Ecker Karol SK Standard Senior Minor 2MM potvrdené Áno
14 0 Fridrich Branislav SK Open Regular Minor 2MM potvrdené Áno
15 0 Grešová Lucia SK Standard Lady Minor 3MM potvrdené Áno
16 0 Heinrich Roman SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno
17 0 Hlaváčiková Alica SK Standard Lady Minor 1MM potvrdené Áno
18 0 Hyravy Sam SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
19 0 Jankovič Ivan SK Production Regular Minor 3MM potvrdené Áno
20 0 Jendrol Dominik SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
21 0 Jozef Hrebík SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
22 0 kačer robert SK Standard Regular Major 1MM potvrdené Áno
23 0 Klein Pavol SK Standard Senior Minor 2MM potvrdené Áno
24 0 Kleniar Igor SK Standard Regular Minor Waiting squad nepotvrdené Nie
25 0 Knižka Jakub SK Standard Junior Minor 4MM potvrdené Áno
26 0 Košíková Simona SK Standard Lady Minor PreMatch potvrdené Áno
27 0 Kubus Matúš SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
28 0 Luptovský Peter SK Production Regular Minor Waiting squad nepotvrdené Nie
29 0 Machut Vladimír SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
30 0 Martin Bakalar SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
31 0 Meleš Radovan SK Standard Regular Minor 3MM potvrdené Áno
32 0 Mertl Zdenko SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
33 0 Michal Jeleň SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
34 0 Michalák Norbert SK Production Senior Minor 4MM potvrdené Áno
35 1832 Mikes Filip SK Standard Regular Major PreMatch potvrdené Áno
36 0 Mikloš Michal SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
37 0 Mikula Martin SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
38 1762 Mindek Martin SK Production Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
39 0 Mokoš Martin SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
40 0 Mongel Egon SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
41 0 Novotný Juraj SK Standard Regular Major 1MM potvrdené Áno
42 0 Pančík Ľubomír SK Standard Senior Minor 4MM potvrdené Áno
43 0 Pavel Krákora SK Standard Regular Major 2MM potvrdené Áno
44 0 Pupala Ondrej SK Standard Regular Minor 2MM potvrdené Áno
45 0 Rastislav Boča SK Standard Regular Minor Waiting squad nepotvrdené Nie
46 0 Ružička Milan SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
47 1298 Šavel Bohumír SK Production Regular Minor 1MM potvrdené Áno
48 0 Slanina Peter SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
49 0 Slanina Svetozár SK Standard Super Senior Minor 4MM potvrdené Áno
50 0 Štefan Faťun SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
51 0 Ťažký Miroslav SK Standard Senior Minor 4MM potvrdené Áno
52 0 Timanik Ján SK Standard Senior Minor 2MM potvrdené Áno
53 0 Trancygier Tomáš SK Standard Regular Minor 1MM potvrdené Áno
54 0 Valent Peter SK Standard Regular Minor PreMatch potvrdené Áno
55 0 Vančo Ján SK Revolver Regular Major 3MM potvrdené Áno
56 0 Vančo st. Ján SK Revolver Super Senior Major 3MM potvrdené Áno
57 0 Vauška Marek SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
58 0 Veselsky Dusan SK Open Super Senior Major 2MM potvrdené Áno
59 0 Žabka Martin SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
60 0 Zubal Jan SK Standard Regular Minor 4MM potvrdené Áno
Finálne výsledky Stage: PDF
Celkové finálne výsledkyl: PDF

V tejto časti neboli organizátorom preteku zadané žiadne informáce.


f t g m

SADSSADS
Urxova 4
080 05 Prešov
© Copyright | SADS.

Manažment SADS

ONLINE

Práve tu je 133 návštevníkov a žiadni členovia on-line